461001-2026 - Състезателна процедура
Хърватия – Строителни и монтажни работи по общо изграждане на основни училища – Izvođenje radova na rekonstrukciji i dogradnji OŠ Kaštanjer
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Строителство
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеIzvođenje radova na rekonstrukciji i dogradnji OŠ Kaštanjer
ОписаниеPredmet nabave je izvođenje radova na rekonstrukciji i dogradnji OŠ Kaštanjer. Projekt uključuje opremanje, rekonstrukciju i dogradnju. Postojeća dilatacija B i topla veza sa dvoranom (dio dilatacija C) u cijelosti se ruše, te se dilatacija B u rekonstruira i dograđuje etažnosti Su+P+2. U ovoj se dilataciji predviđa dizalo koje će povezivati sve etaže dilatacija B i D. U postojećoj dvorani (dilatacija C) ne vrše se nikakvi konstruktivni zahvati, osim postavljanja dvije krovne kupole u prostoru svlačionice i garderobe, a sve iz razloga što se rekonstrukcijom i dogradnjom dilatacije B zatvaraju prozori navedenih prostorija. Dograđuje se novo krilo dilatacija D etažnosti P+2. Cilj rekonstrukcije i dogradnje ove osnove škole je stvoriti uvjete u kojima će biti moguće provoditi odgojno obrazovni program cjelodnevne nastave. Oblik i veličina te smještaj građevine na čestici Zgrada je slobodnostojeća, smještena u centralnom dijelu parcele. Smještaj zgrade na građevnoj čestici, odnosno unutar obuhvata zahvata u prostoru je prikazan na odgovarajućoj posebnoj geodetskoj podlozi. Oblik građevine: građevina je nepravilnog tlocrtnog oblika. Veličina građevine: cca 72,60 x 85,10 m (maksimalne dimenzije). Ukupna površina zemljišta pod građevinom nakon rekonstrukcije i dogradnje iznosi: 2 696,17 m2. Koeficijent izgrađenosti građevne čestice iznosi: 0,29. Građevinska ( bruto ) površina iznosi 6.045,53 m2. Koeficijent iskoristivosti građevne čestice iznosi: 0,64
Вътрешен идентификатор4-26-VV
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедуратаOtvoreni postupak
Цел
Естество на поръчкатаСтроителство
Основна класификация (cpv): 45214210 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на основни училища
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0000
461001-2026 - Zadávání
Chorvatsko – Výstavba základních škol – Izvođenje radova na rekonstrukciji i dogradnji OŠ Kaštanjer
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Práce
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor4-26-VV
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Hlavní prvky řízeníOtvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvyPráce
Hlavní klasifikace (cpv): 45214210 Výstavba základních škol
5. Část
ČástLOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 4-26-VV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 4-26-VV
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45214210 Trabajos de construcción de centros de enseñanza primaria
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 4-26-VV
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45214210 Algkoolide ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 4-26-VV
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45214210 Alemman perusasteen koulujen rakennustyöt
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 4-26-VV
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45214210 Primary school construction work
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
461001-2026 - Nadmetanje
Hrvatska – Građevinski radovi na osnovnim školama – Izvođenje radova na rekonstrukciji i dogradnji OŠ Kaštanjer
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Radovi
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka4-26-VV
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Glavna obilježja postupkaOtvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovoraRadovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45214210 Građevinski radovi na osnovnim školama
5. Grupa
GrupaLOT-0000
461001-2026 - Konkurss
Horvātija – Pamatskolas celtniecības darbi – Izvođenje radova na rekonstrukciji i dogradnji OŠ Kaštanjer
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators4-26-VV
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Procedūras galvenās iezīmesOtvoreni postupak
Mērķis
Līguma veidsBūvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45214210 Pamatskolas celtniecības darbi
5. Daļa
DaļaLOT-0000
461001-2026 - Procedura konkurencyjna
Chorwacja – Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych – Izvođenje radova na rekonstrukciji i dogradnji OŠ Kaštanjer
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Roboty budowlane
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator4-26-VV
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Główne aspekty proceduryOtvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaRoboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45214210 Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0000
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 4-26-VV
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Otvoreni postupak
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45214210 Stavebné práce na objektoch základných škôl
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 4-26-VV
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45214210 Gradbena dela na osnovni šoli
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 4-26-VV
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214210 Byggnation av låg- och mellanstadieskola
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000