2. Процедура
Процедура
Заглавие: EA Lab benodigdheden
Описание: Zie hoofdstuk 2 van het beschrijvend document. De Hogeschool Rotterdam heeft de omvang van de Raamovereenkomst geraamd op € 95.000,00 per jaar (exclusief BTW). In deze raming is rekening gehouden met een extra marge om eventuele aanvullende vraag op te vangen, bijvoorbeeld vanuit onderzoekscentra die laboratoriumonderzoek uitvoeren. De onderzoeksactiviteiten van deze centra zijn echter afhankelijk van overheidssubsidies, waardoor de jaarlijkse afname niet structureel of voorspelbaar is. Om die reden is een aanvullende marge opgenomen in de totale geraamde waarde van de Raamovereenkomst.
Вътрешен идентификатор: 2026/010/EAS
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33696500 Лабораторни реактиви
Допълнителна класификация (cpv): 33793000 Стъклени изделия за лабораторна употреба, 38437000 Лабораторни пипети и принадлежности
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: chemicaliën
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: laboratoriumbenodigdheden
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: glaswerk
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: organische oplosmiddelen
Вътрешен идентификатор: 4
2. Řízení
Řízení
Název: EA Lab benodigdheden
Interní identifikátor: 2026/010/EAS
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33696500 Laboratorní činidla
Další klasifikace (cpv): 33793000 Laboratorní sklo, 38437000 Laboratorní pipety a příslušenství
5. Část
Část: LOT-0001
Název: chemicaliën
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0002
Název: laboratoriumbenodigdheden
Interní identifikátor: 2
Část: LOT-0003
Název: glaswerk
Interní identifikátor: 3
Část: LOT-0004
Název: organische oplosmiddelen
Interní identifikátor: 4
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Lab benodigdheden
Intern ID: 2026/010/EAS
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
Supplerende klassifikation (cpv): 33793000 Laboratorieartikler af glas, 38437000 Laboratoriepipetter og tilbehør
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: chemicaliën
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: laboratoriumbenodigdheden
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: glaswerk
Intern ID: 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: organische oplosmiddelen
Intern ID: 4
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 2026/010/EAS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien, 38437000 Laborpipetten und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 4
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: EA Lab benodigdheden
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026/010/EAS
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33696500 Αντιδραστήρια εργαστηρίων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33793000 Γυάλινα είδη εργαστηρίου, 38437000 Εργαστηριακά σιφώνια (πιπέτες) και εξαρτήματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: chemicaliën
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: laboratoriumbenodigdheden
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: glaswerk
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: organische oplosmiddelen
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: EA Lab benodigdheden
Identificador interno: 2026/010/EAS
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33696500 Reactivos de laboratorio
Clasificación adicional (cpv): 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio, 38437000 Pipetas de laboratorio y sus accesorios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: chemicaliën
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: laboratoriumbenodigdheden
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: glaswerk
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: organische oplosmiddelen
Identificador interno: 4
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: EA Lab benodigdheden
Sisemine tunnus: 2026/010/EAS
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33696500 Laboratooriumireaktiivid
Täiendav liigitus (cpv): 33793000 Laborites kasutatavad klaastooted, 38437000 Laboripipetid ja nende tarvikud
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: chemicaliën
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: laboratoriumbenodigdheden
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: glaswerk
Sisemine tunnus: 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: organische oplosmiddelen
Sisemine tunnus: 4
See the notice on TED website
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: EA Lab benodigdheden
Sisäinen tunniste: 2026/010/EAS
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696500 Laboratorioreagenssit
Lisäluokitus (cpv): 33793000 Laboratoriolasi, 38437000 Laboratoriopipetit ja tarvikkeet
Ilmoituksen nimi: chemicaliën
Sisäinen tunniste: 1
Ilmoituksen nimi: laboratoriumbenodigdheden
Sisäinen tunniste: 2
Ilmoituksen nimi: glaswerk
Sisäinen tunniste: 3
Ilmoituksen nimi: organische oplosmiddelen
Sisäinen tunniste: 4
2. Procédure
Procédure
Titre: EA Lab benodigdheden
Identifiant interne: 2026/010/EAS
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33696500 Réactifs de laboratoire
Nomenclature complémentaire (cpv): 33793000 Verrerie de laboratoire, 38437000 Pipettes de laboratoire et accessoires
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: chemicaliën
Identifiant interne: 1
Lot: LOT-0002
Titre: laboratoriumbenodigdheden
Identifiant interne: 2
Lot: LOT-0003
Titre: glaswerk
Identifiant interne: 3
Lot: LOT-0004
Titre: organische oplosmiddelen
Identifiant interne: 4
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: EA Lab benodigdheden
Aitheantóir inmheánach: 2026/010/EAS
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Aicmiú breise (cpv): 33793000 Laboratory glassware, 38437000 Laboratory pipettes and accessories
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: chemicaliën
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: laboratoriumbenodigdheden
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: glaswerk
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: organische oplosmiddelen
Aitheantóir inmheánach: 4
2. Postupak
Postupak
Naslov: EA Lab benodigdheden
Interna identifikacijska oznaka: 2026/010/EAS
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33696500 Laboratorijski reagensi
Dodatna klasifikacija (cpv): 33793000 Stakleni proizvodi za laboratorijske namjene, 38437000 Laboratorijske pipete i pribor
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: chemicaliën
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: laboratoriumbenodigdheden
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: glaswerk
Interna identifikacijska oznaka: 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: organische oplosmiddelen
Interna identifikacijska oznaka: 4
2. Eljárás
Eljárás
Cím: EA Lab benodigdheden
Belső azonosító: 2026/010/EAS
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33696500 Laboratóriumi reagensek
További osztályozás (cpv): 33793000 Laboratóriumi üvegáru, 38437000 Laboratóriumi pipetták és tartozékok
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: chemicaliën
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Cím: laboratoriumbenodigdheden
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Cím: glaswerk
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Cím: organische oplosmiddelen
Belső azonosító: 4
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: EA Lab benodigdheden
Iekšējais identifikators: 2026/010/EAS
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696500 Laboratorijas reaģenti
Papildu klasifikācija (cpv): 33793000 Stikla izstrādājumi laboratorijas vajadzībām, 38437000 Laboratorijas pipetes un piederumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: chemicaliën
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: laboratoriumbenodigdheden
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: glaswerk
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: organische oplosmiddelen
Iekšējais identifikators: 4
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: EA Lab benodigdheden
Identifikatur intern: 2026/010/EAS
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33696500 Reaġenti tal-laboratorju
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33793000 Oġġetti tal-ħġieġ għal-laboratorju, 38437000 Pipetti tal-laboratorju u aċċessorji
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: chemicaliën
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Titlu: laboratoriumbenodigdheden
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Titlu: glaswerk
Identifikatur intern: 3
Lott: LOT-0004
Titlu: organische oplosmiddelen
Identifikatur intern: 4
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33696500 Reagentes de laboratório
Classificação adicional (cpv): 33793000 Artigos de vidro para laboratório, 38437000 Pipetas de laboratório e acessórios
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 2026/010/EAS
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33696500 Reactivi de laborator
Clasificare suplimentară (cpv): 33793000 Sticlărie pentru laborator, 38437000 Pipete de laborator şi accesorii
Identificator intern: 1
Identificator intern: 2
Identificator intern: 3
Identificator intern: 4
2. Postup
Postup
Názov: EA Lab benodigdheden
Interný identifikátor: 2026/010/EAS
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33696500 Laboratórne činidlá
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33793000 Sklenené výrobky pre laboratóriá, 38437000 Laboratórne pipety a príslušenstvo
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: chemicaliën
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Názov: laboratoriumbenodigdheden
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Názov: glaswerk
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0004
Názov: organische oplosmiddelen
Interný identifikátor: 4
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 2026/010/EAS
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696500 Laboratorijski reagenti
Dodatna klasifikacija (cpv): 33793000 Stekleni izdelki za laboratorijske namene, 38437000 Laboratorijske pipete in dodatki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 4
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 2026/010/EAS
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare klassificering (cpv): 33793000 Laboratorieglas, 38437000 Pipetter för laboratorier och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 4