2. Процедура
Процедура
Заглавие: VD Kryry–projektová příprava–GENERÁLNÍ PROJEKTANT II
Описание: Předmětem této veřejné zakázky je realizace projektové přípravy pro výstavbu vodního díla Kryry v rozsahu zejména zpracování a poskytnutí dokumentace pro povolení záměru včetně souvisejících služeb inženýrské (obstaravatelské) činnosti, zajištění průzkumů v rámci inženýrsko-geologického průzkumu a komplexní zajištění procesu a dokumentace EIA (tzn. posuzování vlivu na životní prostředí). Zadavatel výslovně upozorňuje, že realizace této veřejné zakázky bude probíhat za použití metody informačního modelování staveb – Building Information Modeling.
Вътрешен идентификатор: VD Kryry–projektová příprava–GENERÁLNÍ PROJEKTANT II
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71300000 Инженерни услуги в строителството
Допълнителна класификация (cpv): 71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране, 71250000 Архитектурни и инженерни услуги по измервания и заснемания, 71242000 Подготовка на проекта и дизайна, оценка на разходите
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: Uvedeno v ZD.
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71300000 Technicko-inženýrské služby
Další klasifikace (cpv): 71320000 Technické projektování, 71250000 Architektonické, technické a zeměměřičské služby, 71242000 Příprava návrhů a projektů, odhad nákladů
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: Uvedeno v ZD.
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Uvedeno v ZD.
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71300000 Υπηρεσίες μηχανικού
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71320000 Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών, 71250000 Υπηρεσίες αρχιτέκτονα, μηχανικού και υπεύθυνου έργου, 71242000 Προετοιμασία έργων και σχεδίων, εκτίμηση δαπανών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: Uvedeno v ZD.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71300000 Engineering services
Additional classification (cpv): 71320000 Engineering design services, 71250000 Architectural, engineering and surveying services, 71242000 Project and design preparation, estimation of costs
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Uvedeno v ZD.
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71300000 Servicios de ingeniería
Clasificación adicional (cpv): 71320000 Servicios de diseño técnico, 71250000 Servicios de arquitectura, ingeniería y agrimensura, 71242000 Elaboración de proyectos y diseños, presupuestos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Descripción de las opciones: Uvedeno v ZD.
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71300000 Insener-tehnilised teenused
Täiendav liigitus (cpv): 71320000 Tehnilise projekteerimise teenused, 71250000 Arhitektuuri-, insener-tehnilise projekteerimise ja maamõõtmisteenused, 71242000 Projekti ja kavandi ettevalmistus, maksumuse hindamine
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Uvedeno v ZD.
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71300000 Insinööripalvelut
Lisäluokitus (cpv): 71320000 Insinöörialan suunnittelupalvelut, 71250000 Arkkitehti-, insinööri- ja maanmittauspalvelut, 71242000 Hankkeiden ja suunnitelmien valmistelu, kustannusarviointi
Optiot:
Optioiden kuvaus: Uvedeno v ZD.
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71300000 Services d'ingénierie
Nomenclature complémentaire (cpv): 71320000 Services de conception technique, 71250000 Services d'architecture, d'ingénierie et de métrage, 71242000 Préparation du projet et de la conception, estimation des coûts
Description des options: Uvedeno v ZD.
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: Uvedeno v ZD.
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71300000 Mérnöki szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások, 71250000 Építészeti, mérnöki és felmérési szolgáltatások, 71242000 Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
A lehetőségek leírása: Uvedeno v ZD.
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71300000 Servizi di ingegneria
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71320000 Servizi di ideazione tecnica, 71250000 Servizi architettonici, di ingegneria e misurazione, 71242000 Preparazione di progetti e progettazioni, stima dei costi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: Uvedeno v ZD.
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71300000 Inžinerijos paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos, 71250000 Architektūros, inžinerijos ir tyrinėjimo paslaugos, 71242000 Projektų ir modelių rengimas, kainų prognozės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: Uvedeno v ZD.
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71300000 Servizzi ta' l-inġinerija
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn, 71250000 Servizzi dwar l-arkitettura, l-inġinerija u l-istħarriġ, 71242000 Tħejjija ta' proġetti u disinji, stima ta' l-ispejjeż
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: Uvedeno v ZD.
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71300000 Serviços de engenharia
Classificação adicional (cpv): 71320000 Serviços de concepção técnica, 71250000 Serviços de arquitectura, engenharia e levantamento topográfico, 71242000 Preparação de projecto e concepção, estimativa de custos
Opções:
Descrição das opções: Uvedeno v ZD.
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71300000 Servicii de inginerie
Clasificare suplimentară (cpv): 71320000 Servicii de concepţie tehnică, 71250000 Servicii de arhitectură, de inginerie şi de măsurare, 71242000 Pregătire de proiecte şi proiectare, estimare a costurilor
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: Uvedeno v ZD.
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71300000 Inžinierske služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71320000 Inžinierske projektovanie, 71250000 Architektonické a inžinierske služby a dozor, 71242000 Príprava projektov a návrhov, odhad nákladov
5. Časť
Časť: LOT-0001
461076-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71300000 Inženirske storitve
Dodatna klasifikacija (cpv): 71320000 Storitve gradbenega projektiranja, 71250000 Arhitekturne, inženirske in geodetske storitve, 71242000 Priprava projekta in zasnove, ocena stroškov
5. Sklop
SklopLOT-0001
Možnosti
Opis možnostiUvedeno v ZD.