2. Процедура
Процедура
Заглавие: Świadczenie specjalistycznych usług z zakresu IT
Описание: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie specjalistycznych usług z zakresu IT. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji, a zamówienie będzie realizowane na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy ramowej oraz Projektowanych postanowieniach umowy wykonawczej stanowiących załącznik nr 2 do Specyfikacji. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego w celu zawarcia umowy ramowej.
Вътрешен идентификатор: PN-15/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 72000000 ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка
Допълнителна класификация (cpv): 79610000 Посреднически услуги по подбор и насочване на персонал
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie specjalistycznych usług z zakresu IT. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji, a zamówienie będzie realizowane na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy ramowej oraz Projektowanych postanowieniach umowy wykonawczej stanowiących załącznik nr 2 do Specyfikacji.
Допълнителна класификация (cpv): 79600000 Услуги по набиране на персонал
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: PN-15/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 72000000 Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora
Další klasifikace (cpv): 79610000 Umísťování pracovníků
5. Část
Část: LOT-0001
Další klasifikace (cpv): 79600000 Nábor zaměstnanců
2. Procedure
Procedure
Intern ID: PN-15/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72000000 It-tjenester: rådgivning, programmeludvikling, internet og support
Supplerende klassifikation (cpv): 79610000 Formidling af personale
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Supplerende klassifikation (cpv): 79600000 Rekrutteringstjenester
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: PN-15/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: PN-15/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 72000000 IT-teenused: nõuande-, tarkvaraarendus-, Interneti- ja tugiteenused
Täiendav liigitus (cpv): 79610000 Personali paigutusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendav liigitus (cpv): 79600000 Värbamisteenistus
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: PN-15/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 72000000 Services de technologies de l'information, conseil, développement de logiciels, internet et appui
Nomenclature complémentaire (cpv): 79610000 Services de placement de personnel
5. Lot
Lot: LOT-0001
Nomenclature complémentaire (cpv): 79600000 Services de recrutement
461145-2026 - Iomaíocht
An Pholainn – IT services: consulting, software development, Internet and support – Świadczenie specjalistycznych usług z zakresu IT
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachPN-15/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Aicmiú breise (cpv): 79610000 Placement services of personnel
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aicmiú breise (cpv): 79600000 Recruitment services
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: PN-15/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 72000000 IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás
További osztályozás (cpv): 79610000 Állásközvetítési szolgáltatás
5. Rész
Rész: LOT-0001
További osztályozás (cpv): 79600000 Munkaerő-toborzási szolgáltatás
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: PN-15/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
Papildu klasifikācija (cpv): 79610000 Personāla iekārtošanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Papildu klasifikācija (cpv): 79600000 Darbinieku pieņemšanas pakalpojumi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: PN-15/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72000000 Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 79610000 Servizzi tal-posizzjonar tal-personal
5. Lott
Lott: LOT-0001
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 79600000 Servizzi ta' reklutaġġ
Interne identificatiecode: PN-15/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 79610000 Plaatsing van personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: PN-15/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 79610000 Zapewnianie usług personelu
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 79600000 Usługi rekrutacyjne
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: PN-15/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72000000 Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 79610000 Umiestňovanie zamestnancov
5. Časť
Časť: LOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 79600000 Náborové služby