Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 38433000 Спектрометри
Място на изпълнение
Град: Trieste TRIESTE (TS)
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Trieste (ITH44)
Държава: Итaлия
Стойност
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38433000 Spektrometry
Místo plnění
Obec: Trieste TRIESTE (TS)
Nižší územní jednotka země (NUTS): Trieste (ITH44)
Země: Itálie
Hodnota
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 38433000 Spektrometre
Udførelsessted
By: Trieste TRIESTE (TS)
Landsdel (NUTS): Trieste (ITH44)
Land: Italien
Værdi
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
Erfüllungsort
Stadt: Trieste TRIESTE (TS)
Land, Gliederung (NUTS): Trieste (ITH44)
Wert
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38433000 Φασματοφωτόμετρα
Τόπος εκτέλεσης
Πόλη: Trieste TRIESTE (TS)
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Trieste (ITH44)
Χώρα: Ιταλία
Αξία
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38433000 Espectrómetros
Lugar de ejecución
Localidad: Trieste TRIESTE (TS)
Subdivisión del país (NUTS): Trieste (ITH44)
País: Italia
Valor
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 38433000 Spektromeetrid
Lepingu täitmise koht
Linn: Trieste TRIESTE (TS)
Riik – jaotus (NUTS): Trieste (ITH44)
Riik: Itaalia
Maksumus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38433000 Spektrometrit
Suorituspaikka
Postitoimipaikka: Trieste TRIESTE (TS)
Maaryhmittely (NUTS): Trieste (ITH44)
Maa: Italia
Arvo
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 38433000 Spektrometri
Mjesto izvršenja
Grad: Trieste TRIESTE (TS)
Zemlja – podregija (NUTS): Trieste (ITH44)
Zemlja: Italija
Vrijednost
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38433000 Spektrométerek
A teljesítés helye
Város: Trieste TRIESTE (TS)
Ország: Olaszország
Érték
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 38433000 Spettrometri
Luogo di esecuzione
Località: Trieste TRIESTE (TS)
Suddivisione del paese (NUTS): Trieste (ITH44)
Paese: Italia
Valore
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38433000 Spektrometrai
Sutarties vykdymo vieta
Miestas: Trieste TRIESTE (TS)
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Trieste (ITH44)
Šalis: Italija
Vertė
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38433000 Spettrometri
Post tal-prestazzjoni
Belt: Trieste TRIESTE (TS)
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Trieste (ITH44)
Pajjiż: L-Italja
Valur
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38433000 Spectrometers
Plaats van uitvoering
Stad: Trieste TRIESTE (TS)
Onderverdeling land (NUTS): Trieste (ITH44)
Land: Italië
Waarde
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 38433000 Spectrometre
Locul de executare
Localitate: Trieste TRIESTE (TS)
Subdiviziunea țării (NUTS): Trieste (ITH44)
Țara: Italia
Valoare
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38433000 Spektrometri
Kraj izvajanja
Mesto: Trieste TRIESTE (TS)
Država: Italija
Vrednost
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38433000 Spektrometrar
Leveransplats
Ort: Trieste TRIESTE (TS)
Del av land (NUTS): Trieste (ITH44)
Värde