See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Prijevoz učenika osnovnih škola
Описание: Prijevoz učenika osnovnih škola kojima je osnivač Grad Koprivnica
Вътрешен идентификатор: 15/26 JNVV
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 60130000 Специализирани услуги за пътен превоз на пътници
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Описание: Predmet nabave je usluga prijevoza učenika osnovnih škola za školsku godinu 2026./2027., u svemu sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj DON te Troškovniku koji se nalazi u prilogu DON i čini sastavni dio iste. Detaljan opis predmeta nabave utvrđen je u Troškovniku koji je prilog ove DON. Vremena iskazana u troškovniku podložna su promjeni zbog drugačijeg rasporeda sati pojedine škole, te će o eventualnim izmjenama vremena dovoza i odvoza učenika iz škole na vrijeme biti obaviješten odabrani Ponuditelj. Stvarna nabavljena količina usluga na temelju sklopljenog Ugovora može biti veća ili manja od okvirne količine. U Troškovniku ove DON navedene su okvirne količine za školsku godinu 2026./2027. i to, kako slijedi: od 07.09.2026. do 09.07.2027., a stvarna količina može biti veća ili manja od predviđene količine te ovisi o broju dana nastavne godine u razdoblju za koje se sklapa ugovor. Obračun pruženih usluga je prema stvarnoj količini pruženih usluga. Broj dana nastave u jednoj školskoj godini utvrđuje svojim aktom nadležno ministarstvo, što će utjecati na količinu prijevoza u narednim školskim godinama. Zbog mogućnosti povećanja / smanjenja broja nastavnih dana, povećanja / smanjenja broje djece te povećanja / smanjenja broja linija, naručitelj je u tehničkim specifikacijama odredio okvirne količine predmeta nabave. Naručitelj se ne obvezuje na realizaciju navedenih količina u cijelosti. Na stvarni opseg usluge osim toga mogu utjecati i broj školske djece, nepredviđeni događaji kao što su štrajk, prekidi nastave i slično. U slučaju da za određene dane zbog nepredviđenih događaja neće postojati potreba za realizacijom prijevoza na određenoj liniji, odgovorna osoba škole će na vrijeme, pisanim putem (na email ili fax), obavijestiti odabranog prijevoznika o tome.
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prijevoz učenika osnovnih škola
Interne Kennung: 15/26 JNVV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Prijevoz učenika osnovnih škola
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15/26 JNVV
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 60130000 Υπηρεσίες ειδικών οδικών μεταφορών επιβατών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Prijevoz učenika osnovnih škola
Identificador interno: 15/26 JNVV
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 15/26 JNVV
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 60130000 Eriotstarbelised maanteetranspordi reisijateveoteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 15/26 JNVV
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 60130000 Matkustajien erikoismaantiekuljetukset
2. Procédure
Procédure
Titre: Prijevoz učenika osnovnih škola
Identifiant interne: 15/26 JNVV
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 60130000 Services spécialisés de transport routier de passagers
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 15/26 JNVV
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Naslov: Prijevoz učenika osnovnih škola
Interna identifikacijska oznaka: 15/26 JNVV
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 60130000 Usluge cestovnog putničkog prijevoza za posebne namjene
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Titolo: Prijevoz učenika osnovnih škola
Identificativo interno: 15/26 JNVV
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 60130000 Servizi speciali di trasporto passeggeri su strada
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 15/26 JNVV
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 60130000 Specialiojo keleivinio kelių transporto paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 15/26 JNVV
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60130000 Īpaša nolūka pasažieru autopārvadājumu pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Prijevoz učenika osnovnih škola
Identifikatur intern: 15/26 JNVV
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 60130000 Servizzi ta' trasport b'għan speċjali tal-passiġġieri bit-triq
5. Lott
Lott: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 15/26 JNVV
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Tytuł: Prijevoz učenika osnovnih škola
Wewnętrzny identyfikator: 15/26 JNVV
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60130000 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 60130000 Serviços de transporte rodoviário de passageiros com finalidade específica
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 15/26 JNVV
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 60130000 Servicii de transport rutier specializat de pasageri
2. Postup
Postup
Názov: Prijevoz učenika osnovnih škola
Interný identifikátor: 15/26 JNVV
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Otvoreni postupak
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 60130000 Služby osobnej cestnej dopravy na osobitné účely
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 15/26 JNVV
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 60130000 Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene
5. Sklop
Sklop: LOT-0000