See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Groepsaankoop raamovereenkomst voor wasserijdiensten
Описание: Deze groepsaankoop betreft het sluiten van een raamovereenkomst voor wasserijdiensten met één opdrachtnemer per perceel: - voor perceel 1: wassen en onderhoud van zelf aangekochte werkkledij van medewerkers en onderhoud van huishoudlinnen van lokale besturen; - voor perceel 2: zorginstellingen/woonzorgcentra: huur en onderhoud van werkkledij en plat linnen en wassen van bewonerskledij; en dit voor de looptijd van 48 maanden, aan de besturen verspreid over het werkingsgebied van IOK en die lid zijn van de intergemeentelijke aankoopdienst van IOK (zie bijlage C). Onder deze besturen wordt verstaan: politiezones, hulpverleningszones, OCMW, gemeente- en stadsbesturen en welzijnsverenigingen. Zowel woonzorgcentra/zorginstellingen die tot het OCMW van een aangesloten lokaal bestuur behoren, als de woonzorgcentra/zorginstellingen die onder de aangesloten welzijnsverenigingen vallen, zullen van perceel 2 kunnen afnemen. Het betreft een niet-exclusieve raamovereenkomst zonder enige afnameverplichting. Bijgevolg zijn, niettegenstaande de gunning en sluiting van de raamovereenkomst door de aanbestedende overheid IOK op basis van onderhavig bestek, de voormelde besturen vrij om elders te bestellen tijdens de duur van het contract of geen bestelling te plaatsen. De opdrachtnemer kan hiervoor geen schadevergoeding eisen. De opdracht is opgedeeld in twee percelen: -Perceel 1: “Wassen en onderhoud werkkledij en huishoudlinnen” -Perceel 2: “Zorginstellingen/woonzorgcentra: huur en onderhoud van werkkledij en plat linnen, wassen van bewonerskledij”
Вътрешен идентификатор: 20260403WAS_LB
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 98310000 Услуги по пране и химическо чистене
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Wassen en onderhoud werkkledij en huishoudlinnen
Описание: Deze groepsaankoop betreft het sluiten van een raamovereenkomst voor wasserijdiensten met één opdrachtnemer per perceel. Wassen en onderhoud van zelf aangekochte werkkledij van medewerkers en onderhoud van huishoudlinnen van lokale besturen. Onder deze besturen wordt verstaan: politiezones, hulpverleningszones, OCMW, gemeente- en stadsbesturen en welzijnsverenigingen. Zowel woonzorgcentra/zorginstellingen die tot het OCMW van een aangesloten lokaal bestuur behoren, als de woonzorgcentra/zorginstellingen die onder de aangesloten welzijnsverenigingen vallen, zullen van perceel 2 kunnen afnemen. Het betreft een niet-exclusieve raamovereenkomst zonder enige afnameverplichting. Bijgevolg zijn, niettegenstaande de gunning en sluiting van de raamovereenkomst door de aanbestedende overheid IOK op basis van onderhavig bestek, de voormelde besturen vrij om elders te bestellen tijdens de duur van het contract of geen bestelling te plaatsen. De opdrachtnemer kan hiervoor geen schadevergoeding eisen.
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Zorginstellingen/woonzorgcentra: huur en onderhoud van werkkledij en plat linnen, wassen van bewonerskledij.
Описание: Deze groepsaankoop betreft het sluiten van een raamovereenkomst voor wasserijdiensten met één opdrachtnemer per perceel. Zorginstellingen/woonzorgcentra: huur en onderhoud van werkkledij en plat linnen en wassen van bewonerskledij; en dit voor de looptijd van 48 maanden, aan de besturen verspreid over het werkingsgebied van IOK en die lid zijn van de intergemeentelijke aankoopdienst van IOK. Onder deze besturen wordt verstaan: politiezones, hulpverleningszones, OCMW, gemeente- en stadsbesturen en welzijnsverenigingen. Zowel woonzorgcentra/zorginstellingen die tot het OCMW van een aangesloten lokaal bestuur behoren, als de woonzorgcentra/zorginstellingen die onder de aangesloten welzijnsverenigingen vallen, zullen van perceel 2 kunnen afnemen. Het betreft een niet-exclusieve raamovereenkomst zonder enige afnameverplichting. Bijgevolg zijn, niettegenstaande de gunning en sluiting van de raamovereenkomst door de aanbestedende overheid IOK op basis van onderhavig bestek, de voormelde besturen vrij om elders te bestellen tijdens de duur van het contract of geen bestelling te plaatsen. De opdrachtnemer kan hiervoor geen schadevergoeding eisen.
Вътрешен идентификатор: 2
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 20260403WAS_LB
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 98310000 Vask og rensning
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 20260403WAS_LB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
461176-2026 - Competition
Belgium – Washing and dry-cleaning services – Groepsaankoop raamovereenkomst voor wasserijdiensten
Contract or concession notice – standard regime
Services
Internal identifier20260403WAS_LB
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 98310000 Washing and dry-cleaning services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier1
LotLOT-0002
Internal identifier2
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 20260403WAS_LB
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 98310000 Servicios de lavado y limpieza en seco
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 20260403WAS_LB
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 98310000 Pesupesemis- ja kuivpuhastusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
461176-2026 - Kilpailu
Belgia – Pesu- ja kuivapesupalvelut – Groepsaankoop raamovereenkomst voor wasserijdiensten
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste20260403WAS_LB
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 98310000 Pesu- ja kuivapesupalvelut
OsaLOT-0001
Sisäinen tunniste1
OsaLOT-0002
Sisäinen tunniste2
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 20260403WAS_LB
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 98310000 Services de blanchisserie et de nettoyage à sec
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 1
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: 2
461176-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach20260403WAS_LB
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach1
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánach2
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 20260403WAS_LB
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 98310000 Usluge pranja i kemijskog čišćenja
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 20260403WAS_LB
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 98310000 Mosodai és vegytisztító szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 20260403WAS_LB
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 98310000 Servizi di lavanderia e di lavaggio a secco
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 20260403WAS_LB
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 98310000 Skalbimo ir sauso valymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Interne identificatiecode: 20260403WAS_LB
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98310000 Wasserij- en stomerijdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Wewnętrzny identyfikator: 20260403WAS_LB
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 98310000 Usługi prania i czyszczenia na sucho
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
461176-2026 - Concurso
Bélgica – Serviços de lavagem e de limpeza a seco – Groepsaankoop raamovereenkomst voor wasserijdiensten
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno20260403WAS_LB
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 98310000 Serviços de lavagem e de limpeza a seco
LoteLOT-0001
Identificador interno1
LoteLOT-0002
Identificador interno2
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 20260403WAS_LB
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 98310000 Servicii de spălătorie şi de curăţătorie uscată
Identificator intern: 1
Identificator intern: 2
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 20260403WAS_LB
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 98310000 Pranie a chemické čistenie
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 20260403WAS_LB
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 98310000 Storitve pralnic in kemičnih čistilnic
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 20260403WAS_LB
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98310000 Tvätt- och kemtvättstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2