2. Процедура
Процедура
Заглавие: D1 01313 Připojení BPZ Černovická terasa na D1
Описание: Předmětem zakázky je realizace stavby „D1 01313 Připojení BPZ Černovická terasa na D1“. Stavba zahrnuje vybudování nové útvarové křižovatky na dálnici D1. S ohledem na vzdálenost křižovatek jsou křižovatkové větvě připojeny na dálnici prostřednictvím oboustranných jednosměrně pojížděných kolektorů.
Вътрешен идентификатор: 03PT-006219
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45233130 Строителни и монтажни работи на национални пътища
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 03PT-006219
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45233130 Stavební úpravy pro dálnice
5. Část
Část: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 03PT-006219
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45233130 Κατασκευαστικές εργασίες για κεντρικές οδικές αρτηρίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 03PT-006219
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45233130 Trabajos de construcción de autopistas
5. Lote
Lote: LOT-0001
461180-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Ehitustööd
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus03PT-006219
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45233130 Maanteede ehitustööd
5. Osa
OsaLOT-0001
461180-2026 - Kilpailu
Tšekki – Valtateiden rakennustyöt – D1 01313 Připojení BPZ Černovická terasa na D1
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Rakennusurakat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste03PT-006219
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiRakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45233130 Valtateiden rakennustyöt
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 03PT-006219
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45233130 Travaux de construction de routes nationales
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 03PT-006219
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45233130 Construction work for highways
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45233130 Građevinski radovi na autocesti
Mjesto izvršenja
Zemlja – podregija (NUTS): Jihomoravský kraj (CZ064)
Zemlja: Češka
Očekivano trajanje
Datum početka: 01/10/2026
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 03PT-006219
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45233130 Autópálya-építési munka
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 03PT-006219
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45233130 Lavori di costruzione di strade nazionali
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 03PT-006219
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45233130 Greitkelių tiesimo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 03PT-006219
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45233130 Autoceļu būvniecība
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 03PT-006219
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45233130 Kostruzzjoni tat-toroq ewlenija
5. Lott
Lott: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 03PT-006219
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233130 Bouwwerkzaamheden voor hoofdwegen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 03PT-006219
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45233130 Roboty budowlane zakresie dróg krajowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45233130 Construção de vias rápidas
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 03PT-006219
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45233130 Lucrări de construcţii de drumuri naţionale
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 03PT-006219
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45233130 Stavebné práce na výstavbe diaľnic
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 03PT-006219
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45233130 Gradbena dela na daljinskih cestah
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 03PT-006219
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233130 Anläggningsarbeten för allmänna vägar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001