2. Процедура
Процедура
Заглавие: Nevenbestemming Sint-Catharinakerk te Antwerpen (Kiel) tot klimzaal
Описание: Nevenbestemming Sint-Catharinakerk te Antwerpen (Kiel) tot klimzaal
Вътрешен идентификатор: 2407KLIM
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: 2407KLIM - 1
Вътрешен идентификатор: 1
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 2407KLIM
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
5. Část
Část: LOT-0001
Název: 2407KLIM - 1
Interní identifikátor: 1
461256-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung2407KLIM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Titel2407KLIM - 1
Interne Kennung1
See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2407KLIM
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: 2407KLIM - 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
461256-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Internal identifier2407KLIM
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
LotLOT-0001
Title2407KLIM - 1
Internal identifier1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2407KLIM
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 2407KLIM - 1
Identificador interno: 1
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 2407KLIM
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: 2407KLIM - 1
Sisemine tunnus: 1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 2407KLIM
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45000000 Travaux de construction
Lot: LOT-0001
Titre: 2407KLIM - 1
Identifiant interne: 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 2407KLIM
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: 2407KLIM - 1
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 2407KLIM
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: 2407KLIM - 1
Belső azonosító: 1
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 2407KLIM
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45000000 Statybos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: 2407KLIM - 1
Vidaus identifikatorius: 1
Iekšējais identifikators: 2407KLIM
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 2407KLIM - 1
Iekšējais identifikators: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45000000 Construção
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 2407KLIM
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
Titlu: 2407KLIM - 1
Identificator intern: 1
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 2407KLIM
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: 2407KLIM - 1
Interný identifikátor: 1
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 2407KLIM
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45000000 Gradbena dela
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1