2. Процедура
Процедура
Заглавие: Furnizare ingrasamant complex NPK 15:15:15
Описание: Furnizare îngrășămant complex NPK 15:15:15: 300 to îngrășământ complex NPK 15:15:15, asigurându-se fertilizarea de bază a culturilor de câmp. SCDA Lovrin are in derulare mai multe proiecte de cercetare si dezvoltare tehnologica si deasemenea desfasoara activitati de multiplicare a materialului semincer si producere de seminte din categorii biologice variate. In vederea derularii acestor activitatii achizitionarea acestor produse este obligatorie, Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 18 zile. Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari in a 11-a zi inainte de data depunerii ofertelor.
Вътрешен идентификатор: 002
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 24422000 Химични фосфатни торове
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Заглавие: Default lot
Описание: Furnizare 300 to îngrășământ complex NPK 15:15:15, asigurându-se fertilizarea de bază a culturilor de câmp. SCDA Lovrin are in derulare mai multe proiecte de cercetare si dezvoltare tehnologica si deasemenea desfasoara activitati de multiplicare a materialului semincer si producere de seminte din categorii biologice variate. In vederea derularii acestor activitatii achizitionarea acestor produse este obligatorie,
Вътрешен идентификатор: 1
461269-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Chemische Phosphatdüngemittel – Furnizare ingrasamant complex NPK 15:15:15
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung002
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24422000 Chemische Phosphatdüngemittel
5. Los
LosLOT-0000
TitelDefault lot
Interne Kennung1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 002
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 24422000 Φωσφορικά χημικά λιπάσματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Τίτλος: Default lot
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 002
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 24422000 Chemical phosphatic fertilisers
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 002
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 24422000 Abonos químicos fosfatados
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Default lot
Identificador interno: 1
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 002
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 24422000 Keemilised fosforväetised
5. Osa
Osa: LOT-0000
Pealkiri: Default lot
Sisemine tunnus: 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 002
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 24422000 Kemijska fosfatna gnojiva
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Naslov: Default lot
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 002
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 24422000 Foszfáttartalmú vegyi műtrágyák
5. Rész
Rész: LOT-0000
Cím: Default lot
Belső azonosító: 1
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 002
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 24422000 Fertilizzanti chimici fosfatici
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Titolo: Default lot
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 002
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 24422000 Ķīmiskais fosfātu mēslojums
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Nosaukums: Default lot
Iekšējais identifikators: 1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 002
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 24422000 Fertilizzanti varji
5. Lott
Lott: LOT-0000
Titlu: Default lot
Identifikatur intern: 1
Interne identificatiecode: 002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 24422000 Chemische fosfaathoudende meststoffen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Default lot
Interne identificatiecode: 1
Wewnętrzny identyfikator: 002
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 24422000 Nawozy fosforowe chemiczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Tytuł: Default lot
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 24422000 Fertilizantes químicos fosfatados
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 002
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 24422000 Îngrăşăminte chimice fosfatice
Identificator intern: 1
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 002
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 24422000 Chemické fosforečné hnojivá
5. Časť
Časť: LOT-0000
Názov: Default lot
Interný identifikátor: 1
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 002
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 24422000 Kemična fosfatna gnojila
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 002
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24422000 Kemiska fosforgödselmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1