See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa sprzętu gastronomiczno-chłodniczego
Описание: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu gastronomiczno-chłodniczego wykonana zgodnie z „Wymaganiami Eksploatacyjno-Technicznymi” (dalej:WET) stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: 48/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 39700000 Домакински уреди
Допълнителна класификация (cpv): 42513200 Оборудване за охлаждане, 38311000 Електронни везни и принадлежности, 39141000 Кухненска мебел и оборудване, 39151200 Работни маси, 39314000 Оборудване за промишлена кухня, 39721000 Домакински уреди за готвене или отопление, 42215100 Машини за нарязване на хранителни продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zadanie 1 – Dostawa krajalnic żywności
Описание: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa krajalnic żywności wykonana zgodnie z „Wymaganiami Eksploatacyjno-Technicznymi” (dalej w treści SWZ: WET) stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ. W ilości 44.w tym: zamówienie podstawowe 14 oraz zamówienie w ramach prawa opcji 30”
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 1
Допълнителна класификация (cpv): 42215100 Машини за нарязване на хранителни продукти
Варианти:
Описание на опциите: Ilość: 44 w tym: zamówienie podstawowe 14 oraz zamówienie w ramach prawa opcji 30 Ilości ujęte w opcji w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Zadanie nr 2 – Dostawa maszyn do rozdrabniania warzyw
Описание: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa maszyn do rozdrabniania warzyw zgodnie z „Wymaganiami Eksploatacyjno-Technicznymi” (dalej w treści SWZ: WET) stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ. W ilości 47.w tym: zamówienie podstawowe 17 oraz zamówienie w ramach prawa opcji 30”
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 2
Описание на опциите: Ilość: 47 w tym: zamówienie podstawowe 17 oraz zamówienie w ramach prawa opcji 30 Ilości ujęte w opcji w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Zadanie nr 3 – Dostawa maszyn do formowania kotletów (kotleciarek)
Описание: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa maszyn do formowania kotletów (kotleciarek) wykonana zgodnie z „Wymaganiami Eksploatacyjno-Technicznymi” (dalej w treści SWZ: WET) stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ. W ilości 12.w tym: zamówienie podstawowe 4 oraz zamówienie w ramach prawa opcji 8
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 3
Описание на опциите: Ilość: 12 w tym: zamówienie podstawowe 4 oraz zamówienie w ramach prawa opcji 8 Ilości ujęte w opcji w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Zadanie nr 4 – Dostawa przystawek do maszyny wieloczynnościowej
Описание: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa przystawek do maszyny wieloczynnościowej wykonana zgodnie z „Wymaganiami Eksploatacyjno-Technicznymi” (dalej w treści SWZ: WET) stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ. Lp./ Przedmiot zamówienia/ jednostka miary/ ilość podstawa / ilość opcja/ razem || 1 /Przystawka do napędu maszyny wieloczynnościowej do rozdrabniania warzyw /szt. /15 /15 /30|| 2 /Przystawka do napędu maszyny wieloczynnościowej do mielenia mięsa /szt. /15 /15 /30|| 3 /Przystawka do napędu maszyny wieloczynnościowej do krojenia chleba, wędlin i sera /szt. /15 /15 /30|| 4 /Przystawka do napędu maszyny wieloczynnościowej do ostrzenia narzędzi /szt. /15 /15 /30|| 5 /Przystawka do napędu maszyny wieloczynnościowej do nacinania kotletów /szt. /15 /15 /30||
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 4
Описание на опциите: Lp./ Przedmiot zamówienia/ jednostka miary/ ilość podstawa / ilość opcja/ razem || 1 /Przystawka do napędu maszyny wieloczynnościowej do rozdrabniania warzyw /szt. /15 /15 /30|| 2 /Przystawka do napędu maszyny wieloczynnościowej do mielenia mięsa /szt. /15 /15 /30|| 3 /Przystawka do napędu maszyny wieloczynnościowej do krojenia chleba, wędlin i sera /szt. /15 /15 /30|| 4 /Przystawka do napędu maszyny wieloczynnościowej do ostrzenia narzędzi /szt. /15 /15 /30|| 5 /Przystawka do napędu maszyny wieloczynnościowej do nacinania kotletów /szt. /15 /15 /30|| Ilości ujęte w opcji w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Zadanie nr 5 – Dostawa szaf grzewczych (wózków banikietowych)
Описание: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa szaf grzewczych (wózków banikietowych) wykonana zgodnie z „Wymaganiami Eksploatacyjno-Technicznymi” (dalej w treści SWZ: WET) stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ. Lp./ Przedmiot zamówienia/ jednostka miary/ ilość podstawa / ilość opcja/ razem || 1 /Szafa grzewcza (wózek bankietowy, kelnerski-podgrzewacz 20-22x GN2/1) /szt. /16 /25 /41|| 2 /Szafa grzewcza (wózek bankietowy, kelnerski-podgrzewacz 10-12x GN2/1) /szt. /16 /25 /41||
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 5
Допълнителна класификация (cpv): 39151200 Работни маси
Описание на опциите: Lp./ Przedmiot zamówienia/ jednostka miary/ ilość podstawa / ilość opcja/ razem || 1 /Szafa grzewcza (wózek bankietowy, kelnerski-podgrzewacz 20-22x GN2/1) /szt. /16 /25 /41|| 2 /Szafa grzewcza (wózek bankietowy, kelnerski-podgrzewacz 10-12x GN2/1) /szt. /16 /25 /41|| Ilości ujęte w opcji w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Zadanie nr 6 – Dostawa bemarów
Описание: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa bemarów wykonana zgodnie z „Wymaganiami Eksploatacyjno-Technicznymi” (dalej w treści SWZ: WET) stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ. Lp./ Przedmiot zamówienia/ jednostka miary/ ilość podstawa / ilość opcja/ razem || 1 /Bemar wodny jezdny na 4GN 1/1 /szt. /11 /22 /33|| 2 /Bemar wodny stacjonarny 4GN 1/1 /szt. /11 /22 /33||
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 6
Описание на опциите: Lp./ Przedmiot zamówienia/ jednostka miary/ ilość podstawa / ilość opcja/ razem || 1 /Bemar wodny jezdny na 4GN 1/1 /szt. /11 /22 /33|| 2 /Bemar wodny stacjonarny 4GN 1/1 /szt. /11 /22 /33|| Ilości ujęte w opcji w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Zadanie nr 7 – Dostawa patelni elektrycznych
Описание: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa patelni elektrycznych wykonana zgodnie z „Wymaganiami Eksploatacyjno-Technicznymi” (dalej w treści SWZ: WET) stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ. W ilości 50 w tym: zamówienie podstawowe 20 oraz zamówienie w ramach prawa opcji 30
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 7
Допълнителна класификация (cpv): 39721000 Домакински уреди за готвене или отопление
Описание на опциите: Ilość 50 w tym: zamówienie podstawowe 20 oraz zamówienie w ramach prawa opcji 30Ilości ujęte w opcji w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Zadanie nr 8 – Dostawa warników
Описание: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa warników wykonana zgodnie z „Wymaganiami Eksploatacyjno-Technicznymi” (dalej w treści SWZ: WET) stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ. W ilości 73 w tym: zamówienie podstawowe 33 oraz zamówienie w ramach prawa opcji 40”
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 8
Описание на опциите: Ilość 73 w tym: zamówienie podstawowe 33 oraz zamówienie w ramach prawa opcji 40. Ilości ujęte w opcji w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Zadanie nr 9 – Dostawa mikserów kuchennych
Описание: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa mikserów kuchennych wykonana zgodnie z „Wymaganiami Eksploatacyjno-Technicznymi” (dalej w treści SWZ: WET) stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ. W ilości 15 w tym: zamówienie podstawowe 5 oraz zamówienie w ramach prawa opcji 10.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 9
Описание на опциите: Ilość 15 w tym: zamówienie podstawowe 5 oraz zamówienie w ramach prawa opcji 10. Ilości ujęte w opcji w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Zadanie nr 10 – Dostawa naświetlaczy do jaj
Описание: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa naświetlaczy do jaj wykonana zgodnie z „Wymaganiami Eksploatacyjno-Technicznymi” (dalej w treści SWZ: WET) stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ. W ilości 18 w tym: zamówienie podstawowe 8 oraz zamówienie w ramach prawa opcji 10.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 10
Описание на опциите: Ilość 18 w tym: zamówienie podstawowe 8 oraz zamówienie w ramach prawa opcji 10. Ilości ujęte w opcji w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Zadanie nr 11 – Dostawa urządzeń do polerowania sztućców
Описание: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa urządzeń do polerowania sztućców wykonana zgodnie z „Wymaganiami Eksploatacyjno-Technicznymi” (dalej w treści SWZ: WET) stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ. W ilości 35 w tym: zamówienie podstawowe 15 oraz zamówienie w ramach prawa opcji 20.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 11
Допълнителна класификация (cpv): 39314000 Оборудване за промишлена кухня
Описание на опциите: Ilość 35 w tym: zamówienie podstawowe 15 oraz zamówienie w ramach prawa opcji 20. Ilości ujęte w opcji w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Zadanie nr 12 – Dostawa wag elektronicznych
Описание: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wag elektronicznych wykonana zgodnie z „Wymaganiami Eksploatacyjno-Technicznymi” (dalej w treści SWZ: WET) stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ. W ilości 15 w tym: zamówienie podstawowe 5 oraz zamówienie w ramach prawa opcji 10.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 12
Допълнителна класификация (cpv): 38311000 Електронни везни и принадлежности
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Zadanie nr 13 – Dostawa zamrażarek skrzyniowych
Описание: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa zamrażarek skrzyniowych wykonana zgodnie z „Wymaganiami Eksploatacyjno-Technicznymi” (dalej w treści SWZ: WET) stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ. Ilość 20 w tym: zamówienie podstawowe 8 oraz zamówienie w ramach prawa opcji 12.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 13
Допълнителна класификация (cpv): 42513200 Оборудване за охлаждане
Описание на опциите: Ilość 20 w tym: zamówienie podstawowe 8 oraz zamówienie w ramach prawa opcji 12. Ilości ujęte w opcji w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Zadanie nr 14 - Dostawa szaf chłodniczych i mroźniczych
Описание: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa szaf chłodniczych i mroźniczych wykonana zgodnie z „Wymaganiami Eksploatacyjno-Technicznymi” (dalej w treści SWZ: WET) stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ. Lp./ Przedmiot zamówienia/ jednostka miary/ ilość podstawa / ilość opcja/ razem || 1 /Szafa chłodnicza poj. 250-380 l /szt. /20 /30 /50|| 2 /Szafa chłodnicza poj. 600-700 l /szt. /20 /40 /60|| 3 /Szafa mroźnicza poj. 600-700 l /szt. /14 /21 /35||
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 14
Описание на опциите: Lp./ Przedmiot zamówienia/ jednostka miary/ ilość podstawa / ilość opcja/ razem || 1 /Szafa chłodnicza poj. 250-380 l /szt. /20 /30 /50|| 2 /Szafa chłodnicza poj. 600-700 l /szt. /20 /40 /60|| 3 /Szafa mroźnicza poj. 600-700 l /szt. /14 /21 /35|| Ilości ujęte w opcji w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Zadanie nr 15 – Dostawa stołów roboczych
Описание: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa stołów roboczych wykonana zgodnie z „Wymaganiami Eksploatacyjno-Technicznymi” (dalej w treści SWZ: WET) stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ. Lp./ Przedmiot zamówienia/ jednostka miary/ ilość podstawa / ilość opcja/ razem || 1 /Stół przyścienny z półką 1800x700x850 mm /szt. /8 /16 /24|| 2 /Stół roboczy centralny z półką 800x700x850 mm /szt. /8 /16 /24||
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 15
Описание на опциите: Lp./ Przedmiot zamówienia/ jednostka miary/ ilość podstawa / ilość opcja/ razem || 1 /Stół przyścienny z półką 1800x700x850 mm /szt. /8 /16 /24|| 2 /Stół roboczy centralny z półką 800x700x850 mm /szt. /8 /16 /24|| Ilości ujęte w opcji w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Zadanie nr 16 – Dostawa regałów
Описание: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa regałów wykonana zgodnie z „Wymaganiami Eksploatacyjno-Technicznymi” (dalej w treści SWZ: WET) stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ. W ilości 60 w tym: zamówienie podstawowe 20 oraz zamówienie w ramach prawa opcji 40.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 16
Допълнителна класификация (cpv): 39141000 Кухненска мебел и оборудване
Описание на опциите: Ilość 60 w tym: zamówienie podstawowe 20 oraz zamówienie w ramach prawa opcji 40. Ilości ujęte w opcji w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Zadanie nr 17 – Dostawa wanny/basen
Описание: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wanny/basen wykonana zgodnie z „Wymaganiami Eksploatacyjno-Technicznymi” (dalej w treści SWZ: WET) stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ. W ilości 60 w tym: zamówienie podstawowe 20 oraz zamówienie w ramach prawa opcji 40.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 17
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Zadanie nr 18 – Dostawa szaf chłodniczych/lodówek na próbki
Описание: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa szaf chłodniczych/lodówek na próbki wykonana zgodnie z „Wymaganiami Eksploatacyjno-Technicznymi” (dalej w treści SWZ: WET) stanowiącymi Załącznik nr 6 do SWZ. W ilości 40 w tym: zamówienie podstawowe 16 oraz zamówienie w ramach prawa opcji 24.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 18
Описание на опциите: Ilość 40 w tym: zamówienie podstawowe 16 oraz zamówienie w ramach prawa opcji 24. Ilości ujęte w opcji w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 48/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 39700000 Husholdningsapparater
Supplerende klassifikation (cpv): 42513200 Køleapparatur, 38311000 Elektroniske vægte og tilbehør, 39141000 Køkkenmøbler, 39151200 Høvlebænke, 39314000 Industrielt køkkenudstyr, 39721000 Husholdningsapparater til madlavning eller opvarmning, 42215100 Maskiner til skæring af næringsmidler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: Zadanie nr 1
Supplerende klassifikation (cpv): 42215100 Maskiner til skæring af næringsmidler
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: Zadanie nr 2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: Zadanie nr 3
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: Zadanie nr 4
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: Zadanie nr 5
Supplerende klassifikation (cpv): 39151200 Høvlebænke
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Dostawa bemarów
Intern ID: Zadanie nr 6
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: Zadanie nr 7
Supplerende klassifikation (cpv): 39721000 Husholdningsapparater til madlavning eller opvarmning
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 – Dostawa warników
Intern ID: Zadanie nr 8
Delkontrakt: LOT-0009
Intern ID: Zadanie nr 9
Delkontrakt: LOT-0010
Intern ID: Zadanie nr 10
Delkontrakt: LOT-0011
Intern ID: Zadanie nr 11
Supplerende klassifikation (cpv): 39314000 Industrielt køkkenudstyr
Delkontrakt: LOT-0012
Intern ID: Zadanie nr 12
Supplerende klassifikation (cpv): 38311000 Elektroniske vægte og tilbehør
Delkontrakt: LOT-0013
Intern ID: Zadanie nr 13
Supplerende klassifikation (cpv): 42513200 Køleapparatur
Delkontrakt: LOT-0014
Intern ID: Zadanie nr 14
Delkontrakt: LOT-0015
Intern ID: Zadanie nr 15
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 – Dostawa regałów
Intern ID: Zadanie nr 16
Supplerende klassifikation (cpv): 39141000 Køkkenmøbler
Delkontrakt: LOT-0017
Intern ID: Zadanie nr 17
Delkontrakt: LOT-0018
Intern ID: Zadanie nr 18
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 48/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42513200 Kühlvorrichtungen, 38311000 Elektronische Waagen und Zubehör, 39141000 Küchenmöbel, 39151200 Werkbänke, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 39721000 Koch- oder Heizgeräte für den Haushalt, 42215100 Maschinen zum Schneiden von Lebensmitteln
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42215100 Maschinen zum Schneiden von Lebensmitteln
Optionen:
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151200 Werkbänke
Los: LOT-0006
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39721000 Koch- oder Heizgeräte für den Haushalt
Los: LOT-0008
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Los: LOT-0012
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38311000 Elektronische Waagen und Zubehör
Los: LOT-0013
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42513200 Kühlvorrichtungen
Los: LOT-0014
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel
Los: LOT-0017
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Internal identifier: 48/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39700000 Domestic appliances
Additional classification (cpv): 42513200 Refrigerating equipment, 38311000 Electronic scales and accessories, 39141000 Kitchen furniture and equipment, 39151200 Work benches, 39314000 Industrial kitchen equipment, 39721000 Domestic cooking or heating equipment, 42215100 Food-cutting machines
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Zadanie nr 1
Additional classification (cpv): 42215100 Food-cutting machines
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Zadanie nr 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Zadanie nr 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Zadanie nr 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: Zadanie nr 5
Additional classification (cpv): 39151200 Work benches
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6 – Dostawa bemarów
Internal identifier: Zadanie nr 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: Zadanie nr 7
Additional classification (cpv): 39721000 Domestic cooking or heating equipment
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr 8 – Dostawa warników
Internal identifier: Zadanie nr 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: Zadanie nr 9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: Zadanie nr 10
Lot: LOT-0011
Internal identifier: Zadanie nr 11
Additional classification (cpv): 39314000 Industrial kitchen equipment
Lot: LOT-0012
Internal identifier: Zadanie nr 12
Additional classification (cpv): 38311000 Electronic scales and accessories
Lot: LOT-0013
Internal identifier: Zadanie nr 13
Additional classification (cpv): 42513200 Refrigerating equipment
Lot: LOT-0014
Internal identifier: Zadanie nr 14
Lot: LOT-0015
Internal identifier: Zadanie nr 15
Lot: LOT-0016
Title: Zadanie nr 16 – Dostawa regałów
Internal identifier: Zadanie nr 16
Additional classification (cpv): 39141000 Kitchen furniture and equipment
Lot: LOT-0017
Internal identifier: Zadanie nr 17
Lot: LOT-0018
Internal identifier: Zadanie nr 18
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 48/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39700000 Kodinkoneet
Lisäluokitus (cpv): 42513200 Kylmälaitteet, 38311000 Elektroniset vaa'at ja tarvikkeet, 39141000 Keittiökalusteet, 39151200 Työpenkit, 39314000 Suurkeittiölaitteet, 39721000 Kotitalouksien keitto- tai lämmityslaitteet, 42215100 Ruoanpaloittelukoneet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 1
Lisäluokitus (cpv): 42215100 Ruoanpaloittelukoneet
Optiot:
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 2
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 3
Osa: LOT-0004
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 4
Osa: LOT-0005
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 5
Lisäluokitus (cpv): 39151200 Työpenkit
Osa: LOT-0006
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 6
Osa: LOT-0007
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 7
Lisäluokitus (cpv): 39721000 Kotitalouksien keitto- tai lämmityslaitteet
Osa: LOT-0008
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 8
Osa: LOT-0009
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 9
Osa: LOT-0010
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 10
Osa: LOT-0011
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 11
Lisäluokitus (cpv): 39314000 Suurkeittiölaitteet
Osa: LOT-0012
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 12
Lisäluokitus (cpv): 38311000 Elektroniset vaa'at ja tarvikkeet
Osa: LOT-0013
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 13
Lisäluokitus (cpv): 42513200 Kylmälaitteet
Osa: LOT-0014
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 14
Osa: LOT-0015
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 15
Osa: LOT-0016
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 16
Lisäluokitus (cpv): 39141000 Keittiökalusteet
Osa: LOT-0017
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 17
Osa: LOT-0018
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 18
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 48/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 1
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 5
Aicmiú breise (cpv): 39151200 Work benches
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Zadanie nr 6 – Dostawa bemarów
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 6
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 7
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 8
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 9
Luchtóg: LOT-0010
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 10
Luchtóg: LOT-0011
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 11
Luchtóg: LOT-0012
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 12
Luchtóg: LOT-0013
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 13
Luchtóg: LOT-0014
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 14
Luchtóg: LOT-0015
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 15
Luchtóg: LOT-0016
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 16
Luchtóg: LOT-0017
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 17
Luchtóg: LOT-0018
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 18
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 48/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 39700000 Aparati za kućanstvo
Dodatna klasifikacija (cpv): 42513200 Rashladna oprema, 38311000 Elektronske vage i pribor, 39141000 Kuhinjski namještaj i oprema, 39151200 Radne klupe, 39314000 Industrijska kuhinjska oprema, 39721000 Oprema za kuhanje ili grijanje u kućanstvu, 42215100 Strojevi za rezanje hrane
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 1
Dodatna klasifikacija (cpv): 42215100 Strojevi za rezanje hrane
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 4
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 5
Dodatna klasifikacija (cpv): 39151200 Radne klupe
Grupa: LOT-0006
Naslov: Zadanie nr 6 – Dostawa bemarów
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 6
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 7
Dodatna klasifikacija (cpv): 39721000 Oprema za kuhanje ili grijanje u kućanstvu
Grupa: LOT-0008
Naslov: Zadanie nr 8 – Dostawa warników
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 8
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 9
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 10
Grupa: LOT-0011
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 11
Dodatna klasifikacija (cpv): 39314000 Industrijska kuhinjska oprema
Grupa: LOT-0012
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 12
Dodatna klasifikacija (cpv): 38311000 Elektronske vage i pribor
Grupa: LOT-0013
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 13
Dodatna klasifikacija (cpv): 42513200 Rashladna oprema
Grupa: LOT-0014
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 14
Grupa: LOT-0015
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 15
Grupa: LOT-0016
Naslov: Zadanie nr 16 – Dostawa regałów
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 16
Dodatna klasifikacija (cpv): 39141000 Kuhinjski namještaj i oprema
Grupa: LOT-0017
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 17
Grupa: LOT-0018
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 18
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 48/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39700000 Háztartási készülékek
További osztályozás (cpv): 42513200 Hűtőberendezés, 38311000 Elektronikus mérlegek és tartozékok, 39141000 Konyhai bútor és felszerelés, 39151200 Munkapadok, 39314000 Ipari konyhai berendezések, 39721000 Háztartási főző- vagy melegítőberendezések, 42215100 Élelmiszer-aprító gépek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: Zadanie nr 1
További osztályozás (cpv): 42215100 Élelmiszer-aprító gépek
Opciók:
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: Zadanie nr 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: Zadanie nr 3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: Zadanie nr 4
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: Zadanie nr 5
További osztályozás (cpv): 39151200 Munkapadok
Rész: LOT-0006
Cím: Zadanie nr 6 – Dostawa bemarów
Belső azonosító: Zadanie nr 6
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: Zadanie nr 7
További osztályozás (cpv): 39721000 Háztartási főző- vagy melegítőberendezések
Rész: LOT-0008
Cím: Zadanie nr 8 – Dostawa warników
Belső azonosító: Zadanie nr 8
Rész: LOT-0009
Belső azonosító: Zadanie nr 9
Rész: LOT-0010
Belső azonosító: Zadanie nr 10
Rész: LOT-0011
Belső azonosító: Zadanie nr 11
További osztályozás (cpv): 39314000 Ipari konyhai berendezések
Rész: LOT-0012
Belső azonosító: Zadanie nr 12
További osztályozás (cpv): 38311000 Elektronikus mérlegek és tartozékok
Rész: LOT-0013
Belső azonosító: Zadanie nr 13
További osztályozás (cpv): 42513200 Hűtőberendezés
Rész: LOT-0014
Belső azonosító: Zadanie nr 14
Rész: LOT-0015
Belső azonosító: Zadanie nr 15
Rész: LOT-0016
Cím: Zadanie nr 16 – Dostawa regałów
Belső azonosító: Zadanie nr 16
További osztályozás (cpv): 39141000 Konyhai bútor és felszerelés
Rész: LOT-0017
Belső azonosító: Zadanie nr 17
Rész: LOT-0018
Belső azonosító: Zadanie nr 18
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 48/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 39700000 Apparecchi domestici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 42513200 Apparecchi refrigeratori, 38311000 Bilance elettroniche e accessori, 39141000 Mobili da cucina, 39151200 Banchi da lavoro, 39314000 Attrezzatura per cucina industriale, 39721000 Apparecchi domestici per cucinare o riscaldare, 42215100 Macchine per tagliare gli alimenti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Zadanie nr 1
Classificazione aggiuntiva (cpv): 42215100 Macchine per tagliare gli alimenti
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: Zadanie nr 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: Zadanie nr 3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: Zadanie nr 4
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: Zadanie nr 5
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39151200 Banchi da lavoro
Lotto: LOT-0006
Titolo: Zadanie nr 6 – Dostawa bemarów
Identificativo interno: Zadanie nr 6
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: Zadanie nr 7
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39721000 Apparecchi domestici per cucinare o riscaldare
Lotto: LOT-0008
Titolo: Zadanie nr 8 – Dostawa warników
Identificativo interno: Zadanie nr 8
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: Zadanie nr 9
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: Zadanie nr 10
Lotto: LOT-0011
Identificativo interno: Zadanie nr 11
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39314000 Attrezzatura per cucina industriale
Lotto: LOT-0012
Identificativo interno: Zadanie nr 12
Classificazione aggiuntiva (cpv): 38311000 Bilance elettroniche e accessori
Lotto: LOT-0013
Identificativo interno: Zadanie nr 13
Classificazione aggiuntiva (cpv): 42513200 Apparecchi refrigeratori
Lotto: LOT-0014
Identificativo interno: Zadanie nr 14
Lotto: LOT-0015
Identificativo interno: Zadanie nr 15
Lotto: LOT-0016
Titolo: Zadanie nr 16 – Dostawa regałów
Identificativo interno: Zadanie nr 16
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39141000 Mobili da cucina
Lotto: LOT-0017
Identificativo interno: Zadanie nr 17
Lotto: LOT-0018
Identificativo interno: Zadanie nr 18
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 48/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39700000 Buitiniai prietaisai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 42513200 Šaldymo įrenginiai, 38311000 Elektroninės svarstyklės ir priedai, 39141000 Virtuvės baldai ir įrenginiai, 39151200 Darbastaliai, 39314000 Pramoniniai virtuvės įrenginiai, 39721000 Buitiniai maisto gaminimo ar šildymo įrenginiai, 42215100 Maisto smulkinimo mašinos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 42215100 Maisto smulkinimo mašinos
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 5
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39151200 Darbastaliai
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 7
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39721000 Buitiniai maisto gaminimo ar šildymo įrenginiai
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 11
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39314000 Pramoniniai virtuvės įrenginiai
Pirkimo dalis: LOT-0012
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 12
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 38311000 Elektroninės svarstyklės ir priedai
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 13
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 42513200 Šaldymo įrenginiai
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 16
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39141000 Virtuvės baldai ir įrenginiai
Pirkimo dalis: LOT-0017
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 17
Pirkimo dalis: LOT-0018
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 18
Interne identificatiecode: 48/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39700000 Huishoudelijke apparaten
Aanvullende classificatie (cpv): 42513200 Koeluitrusting, 38311000 Elektronische weegschalen en toebehoren, 39141000 Keukenmeubilair en apparatuur, 39151200 Werkbanken, 39314000 Industriële keukenuitrusting, 39721000 Kook- of verwarmingsapparatuur voor huishoudelijk gebruik, 42215100 Snijmachines voor voedingsmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Zadanie nr 1
Aanvullende classificatie (cpv): 42215100 Snijmachines voor voedingsmiddelen
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Zadanie nr 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Zadanie nr 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Zadanie nr 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: Zadanie nr 5
Aanvullende classificatie (cpv): 39151200 Werkbanken
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: Zadanie nr 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: Zadanie nr 7
Aanvullende classificatie (cpv): 39721000 Kook- of verwarmingsapparatuur voor huishoudelijk gebruik
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: Zadanie nr 8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: Zadanie nr 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: Zadanie nr 10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: Zadanie nr 11
Aanvullende classificatie (cpv): 39314000 Industriële keukenuitrusting
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: Zadanie nr 12
Aanvullende classificatie (cpv): 38311000 Elektronische weegschalen en toebehoren
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: Zadanie nr 13
Aanvullende classificatie (cpv): 42513200 Koeluitrusting
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: Zadanie nr 14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: Zadanie nr 15
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: Zadanie nr 16
Aanvullende classificatie (cpv): 39141000 Keukenmeubilair en apparatuur
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: Zadanie nr 17
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: Zadanie nr 18
Wewnętrzny identyfikator: 48/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39700000 Sprzęt gospodarstwa domowego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 42513200 Urządzenia chłodnicze, 38311000 Wagi elektroniczne i akcesoria, 39141000 Meble i wyposażenie kuchni, 39151200 Stoły robocze, 39314000 Przemysłowy sprzęt kuchenny, 39721000 Urządzenia do gotowania lub grzewcze używane w gospodarstwie domowym, 42215100 Maszyny do krojenia żywności
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 42215100 Maszyny do krojenia żywności
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 5
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39151200 Stoły robocze
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Zadanie nr 6 – Dostawa bemarów
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 7
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39721000 Urządzenia do gotowania lub grzewcze używane w gospodarstwie domowym
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Zadanie nr 8 – Dostawa warników
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 9
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 10
Część zamówienia: LOT-0011
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 11
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39314000 Przemysłowy sprzęt kuchenny
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 12
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38311000 Wagi elektroniczne i akcesoria
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 13
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 42513200 Urządzenia chłodnicze
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 14
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Zadanie nr 16 – Dostawa regałów
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 16
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39141000 Meble i wyposażenie kuchni
Część zamówienia: LOT-0017
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 17
Część zamówienia: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 18
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 48/2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 39700000 Aparelhos de uso doméstico
Classificação adicional (cpv): 42513200 Equipamento de refrigeração, 38311000 Balanças electrónicas e acessórios, 39141000 Mobiliário e equipamento de cozinha, 39151200 Bancadas de trabalho, 39314000 Equipamento para cozinha industrial, 39721000 Equipamento para cozedura e aquecimento, de uso doméstico, 42215100 Máquinas para cortar géneros alimentícios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Zadanie nr 1
Classificação adicional (cpv): 42215100 Máquinas para cortar géneros alimentícios
Opções:
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Zadanie nr 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: Zadanie nr 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: Zadanie nr 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: Zadanie nr 5
Classificação adicional (cpv): 39151200 Bancadas de trabalho
Lote: LOT-0006
Título: Zadanie nr 6 – Dostawa bemarów
Identificador interno: Zadanie nr 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: Zadanie nr 7
Classificação adicional (cpv): 39721000 Equipamento para cozedura e aquecimento, de uso doméstico
Lote: LOT-0008
Título: Zadanie nr 8 – Dostawa warników
Identificador interno: Zadanie nr 8
Lote: LOT-0009
Identificador interno: Zadanie nr 9
Lote: LOT-0010
Identificador interno: Zadanie nr 10
Lote: LOT-0011
Identificador interno: Zadanie nr 11
Classificação adicional (cpv): 39314000 Equipamento para cozinha industrial
Lote: LOT-0012
Identificador interno: Zadanie nr 12
Classificação adicional (cpv): 38311000 Balanças electrónicas e acessórios
Lote: LOT-0013
Identificador interno: Zadanie nr 13
Classificação adicional (cpv): 42513200 Equipamento de refrigeração
Lote: LOT-0014
Identificador interno: Zadanie nr 14
Lote: LOT-0015
Identificador interno: Zadanie nr 15
Lote: LOT-0016
Título: Zadanie nr 16 – Dostawa regałów
Identificador interno: Zadanie nr 16
Classificação adicional (cpv): 39141000 Mobiliário e equipamento de cozinha
Lote: LOT-0017
Identificador interno: Zadanie nr 17
Lote: LOT-0018
Identificador interno: Zadanie nr 18
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 48/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39700000 Gospodinjski stroji in naprave
Dodatna klasifikacija (cpv): 42513200 Naprave za hlajenje, 38311000 Elektronske lestvice in dodatki, 39141000 Pohištvo in oprema za kuhinje, 39151200 Delovne mize, 39314000 Industrijska kuhinjska oprema, 39721000 Naprave za kuhanje ali gretje za gospodinjstvo, 42215100 Stroji za rezanje hrane
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Zadanie nr 1
Dodatna klasifikacija (cpv): 42215100 Stroji za rezanje hrane
Možnosti:
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Zadanie nr 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Zadanie nr 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: Zadanie nr 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: Zadanie nr 5
Dodatna klasifikacija (cpv): 39151200 Delovne mize
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: Zadanie nr 6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: Zadanie nr 7
Dodatna klasifikacija (cpv): 39721000 Naprave za kuhanje ali gretje za gospodinjstvo
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: Zadanie nr 8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: Zadanie nr 9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: Zadanie nr 10
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: Zadanie nr 11
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: Zadanie nr 12
Dodatna klasifikacija (cpv): 38311000 Elektronske lestvice in dodatki
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: Zadanie nr 13
Dodatna klasifikacija (cpv): 42513200 Naprave za hlajenje
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: Zadanie nr 14
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: Zadanie nr 15
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: Zadanie nr 16
Dodatna klasifikacija (cpv): 39141000 Pohištvo in oprema za kuhinje
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: Zadanie nr 17
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: Zadanie nr 18
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 48/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39700000 Hushållsapparater
Ytterligare klassificering (cpv): 42513200 Avkylningsutrustning, 38311000 Elektroniska vågar och tillbehör, 39141000 Köksmöbler, 39151200 Arbetsbänkar, 39314000 Utrustning för industrikök, 39721000 Hushållsutrustning för matlagning eller uppvärmning, 42215100 Skärmaskiner för livsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Zadanie nr 1
Ytterligare klassificering (cpv): 42215100 Skärmaskiner för livsmedel
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Zadanie nr 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Zadanie nr 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: Zadanie nr 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: Zadanie nr 5
Ytterligare klassificering (cpv): 39151200 Arbetsbänkar
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: Zadanie nr 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: Zadanie nr 7
Ytterligare klassificering (cpv): 39721000 Hushållsutrustning för matlagning eller uppvärmning
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: Zadanie nr 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: Zadanie nr 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: Zadanie nr 10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: Zadanie nr 11
Ytterligare klassificering (cpv): 39314000 Utrustning för industrikök
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: Zadanie nr 12
Ytterligare klassificering (cpv): 38311000 Elektroniska vågar och tillbehör
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: Zadanie nr 13
Ytterligare klassificering (cpv): 42513200 Avkylningsutrustning
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: Zadanie nr 14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: Zadanie nr 15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: Zadanie nr 16
Ytterligare klassificering (cpv): 39141000 Köksmöbler
Del (anbudsområde): LOT-0017
Intern identifierare: Zadanie nr 17
Del (anbudsområde): LOT-0018
Intern identifierare: Zadanie nr 18