2. Процедура
Процедура
Заглавие: Ter beschikking stellen van een digitale leerbibliotheek rond generieke thema’s
Описание: Deze opdracht heeft het ter beschikking stellen van een digitale leerbibliotheek rond generieke thema’s als voorwerp.
Вътрешен идентификатор: 2026/HFB/VOPMB/158499
Вид процедура: Друга едноетапна процедура
Основни характеристики на процедурата: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 80420000 Услуги по електронно обучение
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: 2026/HFB/VOPMB/158499 - 1
Вътрешен идентификатор: 1
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 2026/HFB/VOPMB/158499
Typ řízení: Jiné jednofázové řízení
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 80420000 Elektronické vzdělávání
5. Část
Část: LOT-0001
Název: 2026/HFB/VOPMB/158499 - 1
Interní identifikátor: 1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 2026/HFB/VOPMB/158499
Udbudsprocedure: Anden procedure, der afvikles i to faser
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 80420000 E-læringstjenester
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: 2026/HFB/VOPMB/158499 - 1
Intern ID: 1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 2026/HFB/VOPMB/158499
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80420000 E-Learning
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Internal identifier: 2026/HFB/VOPMB/158499
Type of procedure: Other single stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80420000 E-learning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2026/HFB/VOPMB/158499 - 1
Internal identifier: 1
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 2026/HFB/VOPMB/158499
Menetluse liik: Muu üheetapiline menetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 80420000 E-õppe teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: 2026/HFB/VOPMB/158499 - 1
Sisemine tunnus: 1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 2026/HFB/VOPMB/158499
Type de procédure: Autre procédure en une seule étape
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 80420000 Services d'enseignement par voie électronique
Titre: 2026/HFB/VOPMB/158499 - 1
Identifiant interne: 1
461281-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka2026/HFB/VOPMB/158499
Vrsta postupkaOstali postupci od jedne faze
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 80420000 Usluge e-učenja
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Naslov2026/HFB/VOPMB/158499 - 1
Interna identifikacijska oznaka1
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 2026/HFB/VOPMB/158499
Tipo di procedura: Altra procedura a fase unica
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 80420000 Servizi di e-learning
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: 2026/HFB/VOPMB/158499 - 1
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 2026/HFB/VOPMB/158499
Procedūras veids: Cita vienpakāpes procedūra
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 80420000 E-mācību pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 2026/HFB/VOPMB/158499 - 1
Iekšējais identifikators: 1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 2026/HFB/VOPMB/158499
Tip ta’ proċedura: Proċedura oħra bi stadju wieħed
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 80420000 Servzzi ta' tagħlim elettroniku
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: 2026/HFB/VOPMB/158499 - 1
Identifikatur intern: 1
Wewnętrzny identyfikator: 2026/HFB/VOPMB/158499
Rodzaj procedury: Inna procedura jednoetapowa
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 80420000 Usługi e-learning
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: 2026/HFB/VOPMB/158499 - 1
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Postup
Postup
Druh postupu: Iný jednofázový postup
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 80420000 Služby v oblasti elektronického vzdelávania
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: 2026/HFB/VOPMB/158499 - 1
Interný identifikátor: 1
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Drugi enostopenjski postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 80420000 Storitve e-učenja
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: 2026/HFB/VOPMB/158499 - 1
Notranji identifikator: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 2026/HFB/VOPMB/158499
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80420000 E-lärande
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1