461286-2026 - Състезателна процедура
България – Услуги в областта на банковото дело – „Избор на банки за предоставяне на комплексно банково обслужване на „СБР-НК“ ЕАД“, по пет обособени позиции
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
Заглавие„Избор на банки за предоставяне на комплексно банково обслужване на „СБР-НК“ ЕАД“, по пет обособени позиции
ОписаниеПредметът на настоящата обществена поръчка е: осъществяване на банкови услуги по заявка на Възложителя, по обособени позиции както следва: По обособена позиция № 1 – Комплексно банково обслужване на Централен офис на „СБР-НК“ ЕАД – гр. София: извършване на всички банкови операции, свързани с дейността на дружеството, интернет банкиране, превод на работни заплати, както и откриване на депозити. По обособена позиция № 2 – Комплексно банково обслужване на филиалите Поморие, Павел баня и с. Баните – обл. Смолян: извършване на всички банкови операции, свързани с дейността на дружеството за сътветния филиал, както и интернет банкиране. По обособена позиция № 3 – Комплексно банково обслужване на филиалите Наречен, Хисаря, Сандански и гр. Баня, Карлово: извършване на всички банкови операции, свързани с дейността на дружеството за съответния филиал, както и интернет банкиране. По обособена позиция № 4 – Комплексно банково обслужване на филиалите Велинград, Момин проход и Банкя: извършване на всички банкови операции, свързани с дейността на дружеството за съответен филиал, както и интернет банкиране. По обособена позиция № 5 – Комплексно банково обслужване на филиалите Вършец, Кюстендил и Овча могила: извършване на всички банкови операции, свързани с дейността на дружеството за съответен филиал, както и интернет банкиране. С оглед прилагането на чл. 28, ал. 1, т. 1 от Правилника за прилагане на Закона за публичните предприятия, нетната експозиция на Възложителя към всяка от банките, с които ще сключи договори за банково обслужване по обособени позиции, няма да надвишава 25 на сто от общия размер на паричните средства на Възложителя. Количествата от финансовите услуги – предмет на обществената поръчка по обособените позиции не могат да бъдат предвидени. Видовете финансови услуги са посочени в Техниската спецификация на поръчката за всяка една от обособените позиции. Възложителят ще заплаща само заявените и предоставени количества от съответен вид финансова услуга. Възложителят има право да не използва всички финансови услуги, заложени в Техническата спецификация по обособените позиции.
Вътрешен идентификатор593315
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 66110000 Услуги в областта на банковото дело
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Заглавие„Комплексно банково обслужване на Централен офис на „СБР-НК“ ЕАД“
ОписаниеПредметът на настоящата обособена позиция е осъществяване на банкови услуги по заявка на Възложителя, както следва: Комплексно банково обслужване на Централен офис на „СБР-НК“ ЕАД – гр. София: извършване на всички банкови операции, свързани с дейността на дружеството, интернет банкиране, превод на работни заплати, както и откриване на депозити. Количествата от финансовите услуги – предмет на обществената поръчка по обособената позиция не могат да бъдат предвидени. Видовете финансови услуги са посочени в Техниската спецификация на поръчката за тази обособена позиция. Възложителят ще заплаща само заявените и предоставени количества от съответен вид финансова услуга. Възложителят има право да не използва всички финансови услуги, заложени в Техническата спецификация по обособената позиция. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор593699
Обособена позицияLOT-0002
Заглавие„Комплексно банково обслужване на филиалите Поморие, Павел баня и с. Баните – обл. Смолян“
ОписаниеПредметът на настоящата обособена позиция е осъществяване на банкови услуги по заявка на Възложителя, както следва: Комплексно банково обслужване на филиалите Поморие, Павел баня и с. Баните – обл. Смолян: извършване на всички банкови операции, свързани с дейността на дружеството за сътветния филиал, както и интернет банкиране.​​​​​​​ Количествата от финансовите услуги – предмет на обществената поръчка по обособената позиция не могат да бъдат предвидени. Видовете финансови услуги са посочени в Техниската спецификация на поръчката за тази обособена позиция. Възложителят ще заплаща само заявените и предоставени количества от съответен вид финансова услуга. Възложителят има право да не използва всички финансови услуги, заложени в Техническата спецификация по обособената позиция.
Вътрешен идентификатор593701
Обособена позицияLOT-0003
Заглавие„Комплексно банково обслужване на филиалите Наречен, Хисаря, Сандански и гр. Баня, Карлово“
ОписаниеПредметът на настоящата обособена позиция е осъществяване на банкови услуги по заявка на Възложителя, както следва: Комплексно банково обслужване на филиалите Наречен, Хисаря, Сандански и гр. Баня, Карлово: извършване на всички банкови операции, свързани с дейността на дружеството за сътветния филиал, както и интернет банкиране.​​​​​​​ Количествата от финансовите услуги – предмет на обществената поръчка по обособената позиция не могат да бъдат предвидени. Видовете финансови услуги са посочени в Техниската спецификация на поръчката за тази обособена позиция. Възложителят ще заплаща само заявените и предоставени количества от съответен вид финансова услуга. Възложителят има право да не използва всички финансови услуги, заложени в Техническата спецификация по обособената позиция.
Вътрешен идентификатор593702
Обособена позицияLOT-0004
Заглавие„Комплексно банково обслужване на филиалите Велинград, Момин проход и Банкя“
ОписаниеПредметът на настоящата обособена позиция е осъществяване на банкови услуги по заявка на Възложителя, както следва: ​​​​​​​Комплексно банково обслужване на филиалите Велинград, Момин проход и Банкя​​​​​​​​: извършване на всички банкови операции, свързани с дейността на дружеството за сътветния филиал, както и интернет банкиране.​​​​​​​ Количествата от финансовите услуги – предмет на обществената поръчка по обособената позиция не могат да бъдат предвидени. Видовете финансови услуги са посочени в Техниската спецификация на поръчката за тази обособена позиция. Възложителят ще заплаща само заявените и предоставени количества от съответен вид финансова услуга. Възложителят има право да не използва всички финансови услуги, заложени в Техническата спецификация по обособената позиция.
Вътрешен идентификатор593703
Обособена позицияLOT-0005
Заглавие„Комплексно банково обслужване на филиалите Вършец, Кюстендил и Овча могила“
ОписаниеПредметът на настоящата обособена позиция е осъществяване на банкови услуги по заявка на Възложителя, както следва: Комплексно банково обслужване на филиалите Вършец, Кюстендил и Овча могила: извършване на всички банкови операции, свързани с дейността на дружеството за сътветния филиал, както и интернет банкиране.​​​​​​​ Количествата от финансовите услуги – предмет на обществената поръчка по обособената позиция не могат да бъдат предвидени. Видовете финансови услуги са посочени в Техниската спецификация на поръчката за тази обособена позиция. Възложителят ще заплаща само заявените и предоставени количества от съответен вид финансова услуга. Възложителят има право да не използва всички финансови услуги, заложени в Техническата спецификация по обособената позиция. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор593704
461286-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor593315
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 66110000 Bankovnictví
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátor593699
ČástLOT-0002
Interní identifikátor593701
ČástLOT-0003
Interní identifikátor593702
ČástLOT-0004
Interní identifikátor593703
ČástLOT-0005
Interní identifikátor593704
461286-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung593315
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung593699
LosLOT-0002
Interne Kennung593701
LosLOT-0003
Interne Kennung593702
LosLOT-0004
Interne Kennung593703
LosLOT-0005
Interne Kennung593704
461286-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό593315
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 66110000 Τραπεζικές υπηρεσίες
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό593699
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό593701
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό593702
ΠαρτίδαLOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό593703
ΠαρτίδαLOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό593704
461286-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno593315
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 66110000 Servicios bancarios
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno593699
LoteLOT-0002
Identificador interno593701
LoteLOT-0003
Identificador interno593702
LoteLOT-0004
Identificador interno593703
LoteLOT-0005
Identificador interno593704
461286-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus593315
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 66110000 Pangandusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus593699
OsaLOT-0002
Sisemine tunnus593701
OsaLOT-0003
Sisemine tunnus593702
OsaLOT-0004
Sisemine tunnus593703
OsaLOT-0005
Sisemine tunnus593704
461286-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste593315
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 66110000 Pankkipalvelut
Sisäinen tunniste593699
Sisäinen tunniste593701
Sisäinen tunniste593702
Sisäinen tunniste593703
Sisäinen tunniste593704
461286-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne593315
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 66110000 Services bancaires
5. Lot
LotLOT-0001
Identifiant interne593699
LotLOT-0002
Identifiant interne593701
LotLOT-0003
Identifiant interne593702
LotLOT-0004
Identifiant interne593703
LotLOT-0005
Identifiant interne593704
461286-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach593315
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 66110000 Banking services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach593699
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánach593701
LuchtógLOT-0003
Aitheantóir inmheánach593702
LuchtógLOT-0004
Aitheantóir inmheánach593703
LuchtógLOT-0005
Aitheantóir inmheánach593704
461286-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka593315
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 66110000 Bankarske usluge
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka593699
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka593701
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznaka593702
GrupaLOT-0004
Interna identifikacijska oznaka593703
GrupaLOT-0005
Interna identifikacijska oznaka593704
461286-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító593315
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 66110000 Banki szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosító593699
RészLOT-0002
Belső azonosító593701
RészLOT-0003
Belső azonosító593702
RészLOT-0004
Belső azonosító593703
RészLOT-0005
Belső azonosító593704
461286-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno593315
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 66110000 Servizi bancari
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno593699
LottoLOT-0002
Identificativo interno593701
LottoLOT-0003
Identificativo interno593702
LottoLOT-0004
Identificativo interno593703
LottoLOT-0005
Identificativo interno593704
461286-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius593315
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 66110000 Bankų paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius593699
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatorius593701
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatorius593702
Pirkimo dalisLOT-0004
Vidaus identifikatorius593703
Pirkimo dalisLOT-0005
Vidaus identifikatorius593704
461286-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern593315
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 66110000 Servizzi bankarji
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur intern593699
LottLOT-0002
Identifikatur intern593701
LottLOT-0003
Identifikatur intern593702
LottLOT-0004
Identifikatur intern593703
LottLOT-0005
Identifikatur intern593704
461286-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode593315
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66110000 Bankdiensten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode593699
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode593701
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecode593702
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecode593703
PerceelLOT-0005
Interne identificatiecode593704
461286-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Wewnętrzny identyfikator593315
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66110000 Usługi bankowe
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator593699
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikator593701
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikator593702
Część zamówieniaLOT-0004
Wewnętrzny identyfikator593703
Część zamówieniaLOT-0005
Wewnętrzny identyfikator593704
461286-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 66110000 Serviços de banca
461286-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator intern593315
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 66110000 Servicii bancare
Identificator intern593699
Identificator intern593701
Identificator intern593702
Identificator intern593703
Identificator intern593704
461286-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
2. Postup
Postup
Interný identifikátor593315
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 66110000 Bankové služby
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátor593699
ČasťLOT-0002
Interný identifikátor593701
ČasťLOT-0003
Interný identifikátor593702
ČasťLOT-0004
Interný identifikátor593703
ČasťLOT-0005
Interný identifikátor593704
461286-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator593315
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 66110000 Bančne storitve
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator593699
SklopLOT-0002
Notranji identifikator593701
SklopLOT-0003
Notranji identifikator593702
SklopLOT-0004
Notranji identifikator593703
SklopLOT-0005
Notranji identifikator593704