461299-2026 - Състезателна процедура
България – Услуги, свързани с организирането на събития – „Логистично осигуряване за провеждане на работна среща“, във връзка с изпълнението на: Национална научна програма „Сигурност и отбрана“, приета с РМС № 731 от 21.10.2021 г. и съгласно Споразумение № Д 01-74/19.05.2022 г.
Обявление за поръчка – облекчен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
Заглавие„Логистично осигуряване за провеждане на работна среща“, във връзка с изпълнението на: Национална научна програма „Сигурност и отбрана“, приета с РМС № 731 от 21.10.2021 г. и съгласно Споразумение № Д 01-74/19.05.2022 г.
ОписаниеПредметът на обществената поръчка обхваща предоставянето на следните услуги: Организиране на работна среща на територията на Република България в една от следните локации: гр. Банско или гр. Велинград , вкл. и организационна-техническа подготовка, които следва да включват изпълнението на следните дейности: - Осигуряване на хотелско настаняване на 220 нощувки (предвидени до 110 участници за 2 нощувки) на територията на Република България в една от следните локации: гр. Банско или гр. Велинград; - Осигуряване на закуска, обяд и вечеря (закуска до 220 броя, обяд - 110 броя и вечеря - 220 броя); - Осигуряване на кафе-паузи по 2 на ден за до 110 участници, включващи кафе експресо, чай, мед, сметана, прясно мляко, бутилирана минерална вода, дребни сладки и соленки или общо количество до 220 броя; - Осигуряване на наем на зала за минимум 110 участници и наем на техника за 1 ден (8 часа); - Размножаване и окомплектоване на материали, подготвени и предоставени от Възложителя, както и указателни табели при възникнала необходимост. Пълната информация относно обхвата, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка са описани и регламентирани в техническата спецификация – Приложение № 1, неразделна част от документацията за участие. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор593166
Вид процедураОткрита
Основни характеристики на процедуратаОткрита процедура за възлагане на услуги по Приложение 2 от ЗОП (Социални и други специфични услуги)
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 79952000 Услуги, свързани с организирането на събития
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Заглавие„Логистично осигуряване за провеждане на работна среща“, във връзка с изпълнението на: Национална научна програма „Сигурност и отбрана“, приета с РМС № 731 от 21.10.2021 г. и съгласно Споразумение № Д 01-74/19.05.2022 г
ОписаниеПредметът на обществената поръчка обхваща предоставянето на следните услуги: Организиране на работна среща на територията на Република България в една от следните локации: гр. Банско или гр. Велинград , вкл. и организационна-техническа подготовка, които следва да включват изпълнението на следните дейности: - Осигуряване на хотелско настаняване на 220 нощувки (предвидени до 110 участници за 2 нощувки) на територията на Република България в една от следните локации: гр. Банско или гр. Велинград; - Осигуряване на закуска, обяд и вечеря (закуска до 220 броя, обяд - 110 броя и вечеря - 220 броя); - Осигуряване на кафе-паузи по 2 на ден за до 110 участници, включващи кафе експресо, чай, мед, сметана, прясно мляко, бутилирана минерална вода, дребни сладки и соленки или общо количество до 220 броя; - Осигуряване на наем на зала за минимум 110 участници и наем на техника за 1 ден (8 часа); - Размножаване и окомплектоване на материали, подготвени и предоставени от Възложителя, както и указателни табели при възникнала необходимост. Пълната информация относно обхвата, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка са описани и регламентирани в техническата спецификация – Приложение № 1, неразделна част от документацията за участие. ​​​​​​​ ​​​​​​​
461299-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího řízení – zjednodušený režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor593166
Typ řízeníOtevřené
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 79952000 Organizování akcí
5. Část
ČástLOT-0001
461299-2026 - Wettbewerb
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung593166
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
LosLOT-0001
461299-2026 - Licitación
Anuncio de contrato. Régimen simplificado
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno593166
Tipo de procedimientoAbierto
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 79952000 Servicios de eventos
5. Lote
LoteLOT-0001
461299-2026 - Hange
Bulgaaria – Ürituste korraldamisega seotud teenused – „Логистично осигуряване за провеждане на работна среща“, във връзка с изпълнението на: Национална научна програма „Сигурност и отбрана“, приета с РМС № 731 от 21.10.2021 г. и съгласно Споразумение № Д 01-74/19.05.2022 г.
Hanketeade – lihtsustatud kord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus593166
Menetluse liikAvatud
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 79952000 Ürituste korraldamisega seotud teenused
5. Osa
OsaLOT-0001
461299-2026 - Mise en concurrence
Bulgarie – Services d'organisation d'événements – „Логистично осигуряване за провеждане на работна среща“, във връзка с изпълнението на: Национална научна програма „Сигурност и отбрана“, приета с РМС № 731 от 21.10.2021 г. и съгласно Споразумение № Д 01-74/19.05.2022 г.
Avis de marché – régime assoupli
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne593166
Type de procédureOuverte
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédureОткрита процедура за възлагане на услуги по Приложение 2 от ЗОП (Социални и други специфични услуги)
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 79952000 Services d'organisation d'événements
5. Lot
LotLOT-0001
461299-2026 - Verseny
Eljárást megindító hirdetmény – enyhébb szabályozás
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító593166
Az eljárás típusaNyitott
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
461299-2026 - Gara
Bando di gara – regime alleggerito
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno593166
Tipo di proceduraAperta
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 79952000 Servizi di organizzazione di eventi
5. Lotto
LottoLOT-0001
461299-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare - regim simplificat
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator intern593166
Tip de procedurăDeschisă
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 79952000 Servicii pentru evenimente
461299-2026 - Javni razpis
Obvestilo o naročilu – enostavnejša ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator593166
Vrsta postopkaOdprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79952000 Storitve, povezane z dogodki
5. Sklop
SklopLOT-0001
461299-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare593166
Typ av förfarandeÖppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79952000 Evenemang
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001