461300-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Кръвни анализатори – Z3 - Analyzátor pracující na principu LC-MS/MS
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки - Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеZ3 - Analyzátor pracující na principu LC-MS/MS
ОписаниеPředmětem této veřejné zakázky (dále také „VZ“) je dodání 1 (jednoho) ks analyzátoru pracujícího na principu LC-MS/MS jako kompletního systému kapalinové chromatografie spojené s tandemovou hmotnostní spektrometrií (LC-MS/MS) pro Oddělení klinické biochemie (dále též „přístroje“), a to včetně kompletní instalace dodávaného přístroje, jakož i jeho uvedení do provozu a dalších povinností vyplývajících z těchto zadávacích podmínek nebo jejich příloh. Přístroj, jakož i veškerý materiál a díly předmětu plnění musí být zcela nové, nepoužité, nerepasované, plně funkční, nejvyšší jakosti poskytované výrobcem, nesmí být staršího data výroby než 12 měsíců před jejich dodáním a musí splňovat veškeré technické parametry tak, jak jsou detailně vymezeny v Příloze č. 4 těchto ZP_Technická specifikace analyzátoru požadovaná zadavatelem. K výše uvedené položce předmětu plnění veřejné zakázky musí být dodána rovněž i kompletní sestava příslušenství a spotřebního materiálu pro okamžité použití dodávaného přístroje, pro umožnění plnohodnotné instruktáže a k provedení kompletní instalace. Požadavek na PC, které za účelem kompletní instalace zajistí zadavatel, uvede účastník ve své nabídce v souladu s článkem 5. 4. těchto ZP. Předmětem plnění VZ je rovněž zajištění bezplatného záručního servisu přístroje a následného pozáručního servisu po dobu jeho životnosti, předpokládaného po následnou dobu 10 let. Nedílnou součástí předmětu plnění je i SW podpora přístroje.
Вътрешен идентификаторPZ-2026-0000261,431
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедуратаdle ZP a dle ZZVZ § 56
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Допълнителен характер на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 38434520 Кръвни анализатори
Допълнителна класификация (cpv): 51410000 Услуги по инсталиране на медицинско оборудване, 50421000 Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване, 33127000 Оборудване за имунологичен анализ, 33124000 Оборудване и материали за диагностика и радиодиагностика, 33124100 Уреди за диагностика
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Допълнителна класификация (cpv): 50421000 Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване, 51410000 Услуги по инсталиране на медицинско оборудване, 33127000 Оборудване за имунологичен анализ, 33124000 Оборудване и материали за диагностика и радиодиагностика, 33124100 Уреди за диагностика
Варианти
Описание на опциитеV souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje právo na navýšení jednotkových cen servisu, a to o míru inflace vyhlášenou Českým statistickým úřadem za příslušný kalendářní rok. Takové navýšení je možné pouze v případě, že míra vyhlášené inflace bude vyšší než 5% a pouze ve výši přesahující 5%. V takovém případě bude navýšena měsíční cena servisu od 1. 4. roku následujícího po ukončení záruční doby. Jednotkové ceny servisu lze zvýšit pouze formou písemného dodatku k servisní smlouvě.
2. Procedure
Procedure
Intern ID: PZ-2026-0000261,431
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: dle ZP a dle ZZVZ § 56
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Supplerende kontrakttype: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 38434520 Blodanalyseapparater
Supplerende klassifikation (cpv): 51410000 Installation af medicinsk udstyr, 50421000 Reparation og vedligeholdelse af medicinsk udstyr, 33127000 Udstyr til immunanalyse, 33124000 Udstyr og artikler til diagnostik og radiodiagnostik, 33124100 Diagnostisk udstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Supplerende klassifikation (cpv): 50421000 Reparation og vedligeholdelse af medicinsk udstyr, 51410000 Installation af medicinsk udstyr, 33127000 Udstyr til immunanalyse, 33124000 Udstyr og artikler til diagnostik og radiodiagnostik, 33124100 Diagnostisk udstyr
Valgmuligheder:
461300-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά - Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόPZ-2026-0000261,431
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίαςdle ZP a dle ZZVZ § 56
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38434520 Αναλυτές αίματος
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 51410000 Υπηρεσίες εγκατάστασης ιατρικού εξοπλισμού, 50421000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ιατρικού εξοπλισμού, 33127000 Συσκευές ανοσολογικών αναλύσεων, 33124000 Συσκευές και προμήθειες διαγνωστικής και ακτινοδιαγνωστικής, 33124100 Συσκευές διαγνωστικής
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 50421000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ιατρικού εξοπλισμού, 51410000 Υπηρεσίες εγκατάστασης ιατρικού εξοπλισμού, 33127000 Συσκευές ανοσολογικών αναλύσεων, 33124000 Συσκευές και προμήθειες διαγνωστικής και ακτινοδιαγνωστικής, 33124100 Συσκευές διαγνωστικής
Επιλογές
461300-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies - Services
Internal identifierPZ-2026-0000261,431
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the proceduredle ZP a dle ZZVZ § 56
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Additional nature of the contractServices
Main classification (cpv): 38434520 Blood analysers
Additional classification (cpv): 51410000 Installation services of medical equipment, 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment, 33127000 Immuno-analysis devices, 33124000 Diagnostics and radiodiagnostic devices and supplies, 33124100 Diagnostic devices
5. Lot
LotLOT-0001
Additional classification (cpv): 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment, 51410000 Installation services of medical equipment, 33127000 Immuno-analysis devices, 33124000 Diagnostics and radiodiagnostic devices and supplies, 33124100 Diagnostic devices
Options
461300-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad - Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusPZ-2026-0000261,431
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Menetluskorra kirjeldusdle ZP a dle ZZVZ § 56
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Lepingu täiendav olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 38434520 Vereanalüsaatorid
Täiendav liigitus (cpv): 51410000 Meditsiiniseadmete paigaldusteenused, 50421000 Meditsiiniseadmete remondi- ja hooldusteenused, 33127000 Immunoanalüüsiseadmed, 33124000 Diagnostika ja radiodiagnostika seadmed ja tarvikud, 33124100 Diagnostikaseadmed
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendav liigitus (cpv): 50421000 Meditsiiniseadmete remondi- ja hooldusteenused, 51410000 Meditsiiniseadmete paigaldusteenused, 33127000 Immunoanalüüsiseadmed, 33124000 Diagnostika ja radiodiagnostika seadmed ja tarvikud, 33124100 Diagnostikaseadmed
Täiendavad hankevõimalused
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: PZ-2026-0000261,431
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: dle ZP a dle ZZVZ § 56
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nature complémentaire du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 38434520 Analyseurs de sang
Nomenclature complémentaire (cpv): 51410000 Services d'installation de matériel médical, 50421000 Services de réparation et d'entretien de matériel médical, 33127000 Équipement pour immuno-analyse, 33124000 Équipements et matériels de diagnostic et de radiodiagnostic, 33124100 Appareils de diagnostic
Lot: LOT-0001
Nomenclature complémentaire (cpv): 50421000 Services de réparation et d'entretien de matériel médical, 51410000 Services d'installation de matériel médical, 33127000 Équipement pour immuno-analyse, 33124000 Équipements et matériels de diagnostic et de radiodiagnostic, 33124100 Appareils de diagnostic
Options:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: PZ-2026-0000261,431
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: dle ZP a dle ZZVZ § 56
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Cineál breise an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 38434520 Blood analysers
Aicmiú breise (cpv): 51410000 Installation services of medical equipment, 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment, 33127000 Immuno-analysis devices, 33124000 Diagnostics and radiodiagnostic devices and supplies, 33124100 Diagnostic devices
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aicmiú breise (cpv): 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment, 51410000 Installation services of medical equipment, 33127000 Immuno-analysis devices, 33124000 Diagnostics and radiodiagnostic devices and supplies, 33124100 Diagnostic devices
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: PZ-2026-0000261,431
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: dle ZP a dle ZZVZ § 56
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Dodatna priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 38434520 Aparati za analizu krvi
Dodatna klasifikacija (cpv): 51410000 Usluge instaliranja medicinske opreme, 50421000 Usluge popravaka i održavanja medicinske opreme, 33127000 Imunoanalitičke naprave, 33124000 Dijagnostički i radiodijagnostički uređaji i potrepštine, 33124100 Dijagnostički uređaji
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 50421000 Usluge popravaka i održavanja medicinske opreme, 51410000 Usluge instaliranja medicinske opreme, 33127000 Imunoanalitičke naprave, 33124000 Dijagnostički i radiodijagnostički uređaji i potrepštine, 33124100 Dijagnostički uređaji
Opcije:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: PZ-2026-0000261,431
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: dle ZP a dle ZZVZ § 56
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Natura aggiuntiva dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 38434520 Apparecchi per l'analisi del sangue
Classificazione aggiuntiva (cpv): 51410000 Servizi di installazione di attrezzature mediche, 50421000 Servizi di riparazione e manutenzione di attrezzature mediche, 33127000 Apparecchi per immunoanalisi, 33124000 Apparecchi e presidi per diagnostica e radiodiagnostica, 33124100 Apparecchi diagnostici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione aggiuntiva (cpv): 50421000 Servizi di riparazione e manutenzione di attrezzature mediche, 51410000 Servizi di installazione di attrezzature mediche, 33127000 Apparecchi per immunoanalisi, 33124000 Apparecchi e presidi per diagnostica e radiodiagnostica, 33124100 Apparecchi diagnostici
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: PZ-2026-0000261,431
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: dle ZP a dle ZZVZ § 56
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 38434520 Asins analizatori
Papildu klasifikācija (cpv): 51410000 Medicīnisko iekārtu uzstādīšanas pakalpojumi, 50421000 Medicīnisko iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi, 33127000 Imunoanalīzes iekārtas, 33124000 Diagnostikas un staru diagnostikas ierīces un piederumi, 33124100 Diagnostikas ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Papildu klasifikācija (cpv): 50421000 Medicīnisko iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi, 51410000 Medicīnisko iekārtu uzstādīšanas pakalpojumi, 33127000 Imunoanalīzes iekārtas, 33124000 Diagnostikas un staru diagnostikas ierīces un piederumi, 33124100 Diagnostikas ierīces
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: PZ-2026-0000261,431
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: dle ZP a dle ZZVZ § 56
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38434520 Analizzaturi tad-demm
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 51410000 Servizzi ta’ l-istallazzjoni ta’ l-apparat mediku, 50421000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat mediku, 33127000 Apparati ta' l-immunoloġija, 33124000 Apparat u fornimenti tad-dianjożi u radjo-dianjożi, 33124100 Apparati tad-dianjożi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 50421000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat mediku, 51410000 Servizzi ta’ l-istallazzjoni ta’ l-apparat mediku, 33127000 Apparati ta' l-immunoloġija, 33124000 Apparat u fornimenti tad-dianjożi u radjo-dianjożi, 33124100 Apparati tad-dianjożi
Għażliet:
Interne identificatiecode: PZ-2026-0000261,431
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: dle ZP a dle ZZVZ § 56
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 38434520 Bloedanalysatoren
Aanvullende classificatie (cpv): 51410000 Installatie van medische uitrusting, 50421000 Reparatie en onderhoud van medische uitrusting, 33127000 Instrumentarium voor immunoanalyse, 33124000 Instrumentarium en benodigdheden voor diagnostiek en radiodiagnostiek, 33124100 Diagnostisch instrumentarium
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 50421000 Reparatie en onderhoud van medische uitrusting, 51410000 Installatie van medische uitrusting, 33127000 Instrumentarium voor immunoanalyse, 33124000 Instrumentarium en benodigdheden voor diagnostiek en radiodiagnostiek, 33124100 Diagnostisch instrumentarium
Opties:
Wewnętrzny identyfikator: PZ-2026-0000261,431
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: dle ZP a dle ZZVZ § 56
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 38434520 Analizatory krwi
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 51410000 Usługi instalowania sprzętu medycznego, 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego, 33127000 Urządzenia do analizy immunologicznej, 33124000 Urządzenia i wyroby diagnostyczne i radiodiagnostyczne, 33124100 Urządzenia diagnostyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego, 51410000 Usługi instalowania sprzętu medycznego, 33127000 Urządzenia do analizy immunologicznej, 33124000 Urządzenia i wyroby diagnostyczne i radiodiagnostyczne, 33124100 Urządzenia diagnostyczne
Opcje:
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: dle ZP a dle ZZVZ § 56
Scop
Natura contractului: Produse
Natura suplimentară a contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 38434520 Analizoare de sânge
Clasificare suplimentară (cpv): 51410000 Servicii de instalare de echipament medical, 50421000 Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical, 33127000 Aparate pentru imunoanaliză, 33124000 Aparate şi accesorii de diagnosticare şi de radiodiagnosticare, 33124100 Aparate de diagnosticare
Clasificare suplimentară (cpv): 50421000 Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical, 51410000 Servicii de instalare de echipament medical, 33127000 Aparate pentru imunoanaliză, 33124000 Aparate şi accesorii de diagnosticare şi de radiodiagnosticare, 33124100 Aparate de diagnosticare
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: PZ-2026-0000261,431
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: dle ZP a dle ZZVZ § 56
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 38434520 Analyzátory krvi
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 51410000 Inštalácia lekárskych zariadení, 50421000 Opravy a údržba lekárskych zariadení, 33127000 Imunologicko-analyzačné prístroje, 33124000 Diagnostické a rádiodiagnostické prístroje a spotrebný materiál, 33124100 Diagnostické prístroje
5. Časť
Časť: LOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 50421000 Opravy a údržba lekárskych zariadení, 51410000 Inštalácia lekárskych zariadení, 33127000 Imunologicko-analyzačné prístroje, 33124000 Diagnostické a rádiodiagnostické prístroje a spotrebný materiál, 33124100 Diagnostické prístroje
Možnosti:
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: PZ-2026-0000261,431
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: dle ZP a dle ZZVZ § 56
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 38434520 Apparater för analys av blod
Ytterligare klassificering (cpv): 51410000 Installation av medicinsk utrustning, 50421000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning, 33127000 Utrustning för immunanalys, 33124000 Utrustning och artiklar för diagnostik och radiodiagnostik, 33124100 Diagnostisk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 50421000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning, 51410000 Installation av medicinsk utrustning, 33127000 Utrustning för immunanalys, 33124000 Utrustning och artiklar för diagnostik och radiodiagnostik, 33124100 Diagnostisk utrustning
Optioner: