2. Процедура
Процедура
Заглавие: Fornitura di nr. 9 autoveicoli allestiti con vasca ribaltabile nu con voltabidone per l’espletamento dei servizi di igiene urbana
Описание: Fornitura di nr. 9 autoveicoli allestiti con vasca ribaltabile nu con voltabidone per l’espletamento dei servizi di igiene urbana
Вътрешен идентификатор: 3312
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34144512 Превозни средства, съоръжени със система за пресоване на събираните битови отпадъци
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 3312
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34144512 Vozidla pro lisování odpadků
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 3312
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34144512 Renovationsvogne med komprimering
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 3312
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144512 Müllverdichtungsfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Internal identifier: 3312
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144512 Refuse-compaction vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 3312
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34144512 Vehículos compactadores de basuras
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 3312
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34144512 Prügipressimissõidukid
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 3312
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34144512 Jätepuristimilla varustetut jäteautot
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 3312
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34144512 Véhicules de compactage des ordures ménagères
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 3312
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 3312
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34144512 Vozila za sabijanje otpada
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 3312
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34144512 Hulladéktömörítő járművek
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 3312
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144512 Atkritumu presēšanas mašīnas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
461355-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern3312
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34144512 Vetturi li jgħaffġu ż-żibel
5. Lott
LottLOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 3312
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34144512 Zgniatarki
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 3312
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34144512 Vehicule de compactare a deşeurilor menajere
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 3312
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34144512 Vozidlá na zhutňovanie smetí
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 3312
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34144512 Vozila za stiskanje odpadkov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 3312
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144512 Sopbilar med komprimator
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001