2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Spytkowice
Описание: Przedmiotem zamówienia jest: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Spytkowice”. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Spytkowice poprzez: sortowanie, odzysk, i składowanie odpadów komunalnych, unieszkodliwianie oraz inne zgodne z prawem metody gospodarowania odpadami. Zagospodarowanie odpadów dotyczy odpadów z gospodarstw domowych w tym przyjętych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Ma ono zapewnić osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz.U.2025.733 z dnia 2025.06.04) oraz zapisami Planu Gospodarki Odpadami dla Województwa Małopolskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został Opisie Przedmiotu Zamówienia, który stanowi załącznik nr 11 do SWZ
Вътрешен идентификатор: ZP.271.1.9.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90500000 Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци
Допълнителна класификация (cpv): 90513000 Услуги по превозване на отпадъци, 90533000 Услуги по управление на сметища
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Część I: zagospodarowanie popiołów z palenisk domowych [kod 20 01 99]
Описание: zagospodarowanie popiołów z palenisk domowych [kod 20 01 99]
Вътрешен идентификатор: ZP.271.9.2026_cz.1
Допълнителна класификация (cpv): 90513000 Услуги по превозване на отпадъци
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Część II: odbiór i unieszkodliwianie leków innych niż wymienione w 20 01 31 [kod 20 01 32],
Описание: Odbiór i unieszkodliwianie leków innych niż wymienione w 20 01 31 [kod 20 01 32],
Вътрешен идентификатор: ZP.271.9.2026_cz.2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Część III: Zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji w workach [kod 20 02 01], zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji - luzem [kod 20 02 01], niesegregowanych - zmieszanych odpadów komunalnych [kod 20 03 01], niewymienionych w innych podgrupach pozostałych odpadów tj. pampersów, odpadów higienicznych [kod 20 03 99]
Описание: Część III: Zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji w workach [kod 20 02 01], zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji - luzem [kod 20 02 01], niesegregowanych - zmieszanych odpadów komunalnych [kod 20 03 01], niewymienionych w innych podgrupach pozostałych odpadów tj. pampersów, odpadów higienicznych [kod 20 03 99],
Вътрешен идентификатор: ZP.271.9.2026_cz.3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Część IV: zagospodarowanie innych odpadów nieulegających biodegradacji w tym odpady z cmentarzy [kod 20 02 03]
Описание: Część IV: zagospodarowanie innych odpadów nieulegających biodegradacji w tym odpady z cmentarzy [kod 20 02 03]
Вътрешен идентификатор: ZP.271.9.2026_cz.4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Część V: zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych [kod 20 03 07],
Описание: Część V: zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych [kod 20 03 07],
Вътрешен идентификатор: ZP.271.9.2026_cz.5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Część VI: zagospodarowanie zmieszanych odpadów budowlanych i rozbiórkowych z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia, innych niż wymienionych w 17 01 06 [kod 17 01 07], zagospodarowanie odpadów budowlanych i rozbiórkowych z drewna [kod 17 02 01], z tworzyw sztucznych [kod 17 02 03], z gipsu [kod 17 08 02], zagospodarowanie zmieszanych odpadów z b
Описание: Część VI: zagospodarowanie zmieszanych odpadów budowlanych i rozbiórkowych z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia, innych niż wymienionych w 17 01 06 [kod 17 01 07], zagospodarowanie odpadów budowlanych i rozbiórkowych z drewna [kod 17 02 01], z tworzyw sztucznych [kod 17 02 03], z gipsu [kod 17 08 02], zagospodarowanie zmieszanych odpadów z budowy [kod 17 09 04],
Вътрешен идентификатор: ZP.271.9.2026_cz.6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Część VII: zagospodarowanie odpadów budowlanych i rozbiórkowych ze szkła [ kod 17 02 02],
Описание: Część VII: zagospodarowanie odpadów budowlanych i rozbiórkowych ze szkła [ kod 17 02 02],
Вътрешен идентификатор: ZP.271.9.2026_cz.7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Część VIII: zagospodarowanie zużytych opon [ kod 16 01 03]
Описание: Część VIII: zagospodarowanie zużytych opon [ kod 16 01 03]
Вътрешен идентификатор: ZP.271.9.2026-cz.8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Część IX: zagospodarowanie opakowań z papieru i tektury [kod 15 01 01], zmieszanych odpadów opakowaniowych [kod 15 01 06], opakowań ze szkła [kod 15 01 07],
Описание: Część IX: zagospodarowanie opakowań z papieru i tektury [kod 15 01 01], zmieszanych odpadów opakowaniowych [kod 15 01 06], opakowań ze szkła [kod 15 01 07],
Вътрешен идентификатор: ZP.271.9.2026-cz.9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Część X: zagospodarowanie odzieży [20 01 10] i tekstyliów [20 01 11],
Описание: Część X: zagospodarowanie odzieży [20 01 10] i tekstyliów [20 01 11],
Вътрешен идентификатор: ZP.271.9.2026-cz.10
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZP.271.1.9.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90500000 Tjenesteydelser i forbindelse med affald
Supplerende klassifikation (cpv): 90513000 Affaldsbehandling og bortskaffelse af ufarligt affald, 90533000 Forvaltning af losseplads
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: ZP.271.9.2026_cz.1
Supplerende klassifikation (cpv): 90513000 Affaldsbehandling og bortskaffelse af ufarligt affald
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: ZP.271.9.2026_cz.2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: ZP.271.9.2026_cz.3
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: ZP.271.9.2026_cz.4
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: ZP.271.9.2026_cz.5
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: ZP.271.9.2026_cz.6
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: ZP.271.9.2026_cz.7
Delkontrakt: LOT-0008
Intern ID: ZP.271.9.2026-cz.8
Delkontrakt: LOT-0009
Intern ID: ZP.271.9.2026-cz.9
Delkontrakt: LOT-0010
Intern ID: ZP.271.9.2026-cz.10
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZP.271.1.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP.271.9.2026_cz.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
Los: LOT-0002
Interne Kennung: ZP.271.9.2026_cz.2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: ZP.271.9.2026_cz.3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: ZP.271.9.2026_cz.4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: ZP.271.9.2026_cz.5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: ZP.271.9.2026_cz.6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: ZP.271.9.2026_cz.7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: ZP.271.9.2026-cz.8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: ZP.271.9.2026-cz.9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: ZP.271.9.2026-cz.10
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP.271.1.9.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90500000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90513000 Υπηρεσίες επεξεργασίας και διάθεσης μη επικίνδυνων απορριμμάτων και αποβλήτων, 90533000 Υπηρεσίες διαχείρισης χώρου απόρριψης μπαζών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP.271.9.2026_cz.1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90513000 Υπηρεσίες επεξεργασίας και διάθεσης μη επικίνδυνων απορριμμάτων και αποβλήτων
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP.271.9.2026_cz.2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP.271.9.2026_cz.3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP.271.9.2026_cz.4
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP.271.9.2026_cz.5
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP.271.9.2026_cz.6
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP.271.9.2026_cz.7
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP.271.9.2026-cz.8
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP.271.9.2026-cz.9
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP.271.9.2026-cz.10
Internal identifier: ZP.271.1.9.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services, 90533000 Waste-tip management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: ZP.271.9.2026_cz.1
Additional classification (cpv): 90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
Lot: LOT-0002
Internal identifier: ZP.271.9.2026_cz.2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: ZP.271.9.2026_cz.3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: ZP.271.9.2026_cz.4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: ZP.271.9.2026_cz.5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: ZP.271.9.2026_cz.6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: ZP.271.9.2026_cz.7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: ZP.271.9.2026-cz.8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: ZP.271.9.2026-cz.9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: ZP.271.9.2026-cz.10
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZP.271.1.9.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos
Clasificación adicional (cpv): 90513000 Servicios de tratamiento y eliminación de desperdicios y residuos no peligrosos, 90533000 Servicios de gestión de vertederos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: ZP.271.9.2026_cz.1
Clasificación adicional (cpv): 90513000 Servicios de tratamiento y eliminación de desperdicios y residuos no peligrosos
Lote: LOT-0002
Identificador interno: ZP.271.9.2026_cz.2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: ZP.271.9.2026_cz.3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: ZP.271.9.2026_cz.4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: ZP.271.9.2026_cz.5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: ZP.271.9.2026_cz.6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: ZP.271.9.2026_cz.7
Lote: LOT-0008
Identificador interno: ZP.271.9.2026-cz.8
Lote: LOT-0009
Identificador interno: ZP.271.9.2026-cz.9
Lote: LOT-0010
Identificador interno: ZP.271.9.2026-cz.10
461365-2026 - Hange
Poola – Prügi ja jäätmetega seotud teenused – Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Spytkowice
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusZP.271.1.9.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 90500000 Prügi ja jäätmetega seotud teenused
Täiendav liigitus (cpv): 90513000 Tavajäätmete käitlus- ja kõrvaldusteenused, 90533000 Ulaprügila haldusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnusZP.271.9.2026_cz.1
Täiendav liigitus (cpv): 90513000 Tavajäätmete käitlus- ja kõrvaldusteenused
OsaLOT-0002
Sisemine tunnusZP.271.9.2026_cz.2
OsaLOT-0003
Sisemine tunnusZP.271.9.2026_cz.3
OsaLOT-0004
Sisemine tunnusZP.271.9.2026_cz.4
OsaLOT-0005
Sisemine tunnusZP.271.9.2026_cz.5
OsaLOT-0006
Sisemine tunnusZP.271.9.2026_cz.6
OsaLOT-0007
Sisemine tunnusZP.271.9.2026_cz.7
OsaLOT-0008
Sisemine tunnusZP.271.9.2026-cz.8
OsaLOT-0009
Sisemine tunnusZP.271.9.2026-cz.9
OsaLOT-0010
Sisemine tunnusZP.271.9.2026-cz.10
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP.271.1.9.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90500000 Jätteisiin liittyvät palvelut
Lisäluokitus (cpv): 90513000 Vaarattomien jätteiden käsittely ja poiskuljetus, 90533000 Avokaatopaikan hoitopalvelut
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: ZP.271.9.2026_cz.1
Lisäluokitus (cpv): 90513000 Vaarattomien jätteiden käsittely ja poiskuljetus
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: ZP.271.9.2026_cz.2
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: ZP.271.9.2026_cz.3
Osa: LOT-0004
Sisäinen tunniste: ZP.271.9.2026_cz.4
Osa: LOT-0005
Sisäinen tunniste: ZP.271.9.2026_cz.5
Osa: LOT-0006
Sisäinen tunniste: ZP.271.9.2026_cz.6
Osa: LOT-0007
Sisäinen tunniste: ZP.271.9.2026_cz.7
Osa: LOT-0008
Sisäinen tunniste: ZP.271.9.2026-cz.8
Osa: LOT-0009
Sisäinen tunniste: ZP.271.9.2026-cz.9
Osa: LOT-0010
Sisäinen tunniste: ZP.271.9.2026-cz.10
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZP.271.1.9.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90500000 Services liés aux déchets et aux ordures
Nomenclature complémentaire (cpv): 90513000 Services de traitement et d'élimination des ordures ménagères et des déchets non dangereux, 90533000 Services de gestion de décharges
Identifiant interne: ZP.271.9.2026_cz.1
Nomenclature complémentaire (cpv): 90513000 Services de traitement et d'élimination des ordures ménagères et des déchets non dangereux
Identifiant interne: ZP.271.9.2026_cz.2
Identifiant interne: ZP.271.9.2026_cz.3
Identifiant interne: ZP.271.9.2026_cz.4
Identifiant interne: ZP.271.9.2026_cz.5
Identifiant interne: ZP.271.9.2026_cz.6
Identifiant interne: ZP.271.9.2026_cz.7
Identifiant interne: ZP.271.9.2026-cz.8
Identifiant interne: ZP.271.9.2026-cz.9
Identifiant interne: ZP.271.9.2026-cz.10
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZP.271.1.9.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: ZP.271.9.2026_cz.1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: ZP.271.9.2026_cz.2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: ZP.271.9.2026_cz.3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: ZP.271.9.2026_cz.4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: ZP.271.9.2026_cz.5
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: ZP.271.9.2026_cz.6
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: ZP.271.9.2026_cz.7
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: ZP.271.9.2026-cz.8
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: ZP.271.9.2026-cz.9
Luchtóg: LOT-0010
Aitheantóir inmheánach: ZP.271.9.2026-cz.10
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZP.271.1.9.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90500000 Usluge u vezi s otpacima i otpadom
Dodatna klasifikacija (cpv): 90513000 Usluge obrade i zbrinjavanja neopasnih otpadaka i neopasnog otpada, 90533000 Usluge upravljanja odlagalištem otpada
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: ZP.271.9.2026_cz.1
Dodatna klasifikacija (cpv): 90513000 Usluge obrade i zbrinjavanja neopasnih otpadaka i neopasnog otpada
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: ZP.271.9.2026_cz.2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: ZP.271.9.2026_cz.3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: ZP.271.9.2026_cz.4
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: ZP.271.9.2026_cz.5
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: ZP.271.9.2026_cz.6
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: ZP.271.9.2026_cz.7
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: ZP.271.9.2026-cz.8
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: ZP.271.9.2026-cz.9
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: ZP.271.9.2026-cz.10
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ZP.271.1.9.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90513000 Servizi di trattamento e smaltimento di rifiuti urbani e domestici non pericolosi, 90533000 Servizi di gestione discariche di rifiuti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90513000 Servizi di trattamento e smaltimento di rifiuti urbani e domestici non pericolosi
Lotto: LOT-0002
Lotto: LOT-0003
Lotto: LOT-0004
Lotto: LOT-0005
Lotto: LOT-0006
Lotto: LOT-0007
Lotto: LOT-0008
Lotto: LOT-0009
Lotto: LOT-0010
461365-2026 - Konkurss
Polija – Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi – Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Spytkowice
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsZP.271.1.9.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90513000 Nebīstamu atkritumu pārstrādes un apglabāšanas pakalpojumi, 90533000 Atkritumu izgāztuves apsaimniekošanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikatorsZP.271.9.2026_cz.1
Papildu klasifikācija (cpv): 90513000 Nebīstamu atkritumu pārstrādes un apglabāšanas pakalpojumi
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikatorsZP.271.9.2026_cz.2
DaļaLOT-0003
Iekšējais identifikatorsZP.271.9.2026_cz.3
DaļaLOT-0004
Iekšējais identifikatorsZP.271.9.2026_cz.4
DaļaLOT-0005
Iekšējais identifikatorsZP.271.9.2026_cz.5
DaļaLOT-0006
Iekšējais identifikatorsZP.271.9.2026_cz.6
DaļaLOT-0007
Iekšējais identifikatorsZP.271.9.2026_cz.7
DaļaLOT-0008
Iekšējais identifikatorsZP.271.9.2026-cz.8
DaļaLOT-0009
Iekšējais identifikatorsZP.271.9.2026-cz.9
DaļaLOT-0010
Iekšējais identifikatorsZP.271.9.2026-cz.10
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZP.271.1.9.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90500000 Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90513000 Servizzi ta' trattament u r-rimi ta' żibel u skart mhux perikoluż, 90533000 Servizzi ta' l-amministrazzjoni tar-radam ta' l-iskart
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: ZP.271.9.2026_cz.1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90513000 Servizzi ta' trattament u r-rimi ta' żibel u skart mhux perikoluż
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: ZP.271.9.2026_cz.2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: ZP.271.9.2026_cz.3
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: ZP.271.9.2026_cz.4
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: ZP.271.9.2026_cz.5
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: ZP.271.9.2026_cz.6
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: ZP.271.9.2026_cz.7
Lott: LOT-0008
Identifikatur intern: ZP.271.9.2026-cz.8
Lott: LOT-0009
Identifikatur intern: ZP.271.9.2026-cz.9
Lott: LOT-0010
Identifikatur intern: ZP.271.9.2026-cz.10
Interne identificatiecode: ZP.271.1.9.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Aanvullende classificatie (cpv): 90513000 Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis, 90533000 Beheer van afvalstortplaats
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: ZP.271.9.2026_cz.1
Aanvullende classificatie (cpv): 90513000 Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: ZP.271.9.2026_cz.2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: ZP.271.9.2026_cz.3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: ZP.271.9.2026_cz.4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: ZP.271.9.2026_cz.5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: ZP.271.9.2026_cz.6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: ZP.271.9.2026_cz.7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: ZP.271.9.2026-cz.8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: ZP.271.9.2026-cz.9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: ZP.271.9.2026-cz.10
461365-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
Wewnętrzny identyfikatorZP.271.1.9.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90513000 Usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne, 90533000 Usługi gospodarki odpadami
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatorZP.271.9.2026_cz.1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90513000 Usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikatorZP.271.9.2026_cz.2
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikatorZP.271.9.2026_cz.3
Część zamówieniaLOT-0004
Wewnętrzny identyfikatorZP.271.9.2026_cz.4
Część zamówieniaLOT-0005
Wewnętrzny identyfikatorZP.271.9.2026_cz.5
Część zamówieniaLOT-0006
Wewnętrzny identyfikatorZP.271.9.2026_cz.6
Część zamówieniaLOT-0007
Wewnętrzny identyfikatorZP.271.9.2026_cz.7
Część zamówieniaLOT-0008
Wewnętrzny identyfikatorZP.271.9.2026-cz.8
Część zamówieniaLOT-0009
Wewnętrzny identyfikatorZP.271.9.2026-cz.9
Część zamówieniaLOT-0010
Wewnętrzny identyfikatorZP.271.9.2026-cz.10
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90500000 Serviços relativos a resíduos e lixos
Classificação adicional (cpv): 90513000 Serviços de tratamento e eliminação de resíduos e lixos não-perigosos, 90533000 Serviços de gestão de depósitos de resíduos
Classificação adicional (cpv): 90513000 Serviços de tratamento e eliminação de resíduos e lixos não-perigosos
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZP.271.1.9.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90500000 Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Clasificare suplimentară (cpv): 90513000 Servicii de tratare şi eliminare de deşeuri menajere şi deşeuri nepericuloase, 90533000 Servicii de gestionare a haldelor de deşeuri
Clasificare suplimentară (cpv): 90513000 Servicii de tratare şi eliminare de deşeuri menajere şi deşeuri nepericuloase
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZP.271.1.9.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90500000 Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90513000 Služby na spracovanie a likvidáciu nie nebezpečného odpadu, 90533000 Správa odvalov odpadu
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: ZP.271.9.2026_cz.1
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90513000 Služby na spracovanie a likvidáciu nie nebezpečného odpadu
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: ZP.271.9.2026_cz.2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: ZP.271.9.2026_cz.3
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: ZP.271.9.2026_cz.4
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: ZP.271.9.2026_cz.5
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: ZP.271.9.2026_cz.6
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: ZP.271.9.2026_cz.7
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: ZP.271.9.2026-cz.8
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: ZP.271.9.2026-cz.9
Časť: LOT-0010
Interný identifikátor: ZP.271.9.2026-cz.10
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZP.271.1.9.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90500000 Storitve v zvezi z odpadki
Dodatna klasifikacija (cpv): 90513000 Storitve obdelave in odstranjevanja nenevarnih odpadkov, 90533000 Storitve upravljanja odlagališč odpadkov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: ZP.271.9.2026_cz.1
Dodatna klasifikacija (cpv): 90513000 Storitve obdelave in odstranjevanja nenevarnih odpadkov
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: ZP.271.9.2026_cz.2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: ZP.271.9.2026_cz.3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: ZP.271.9.2026_cz.4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: ZP.271.9.2026_cz.5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: ZP.271.9.2026_cz.6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: ZP.271.9.2026_cz.7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: ZP.271.9.2026-cz.8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: ZP.271.9.2026-cz.9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: ZP.271.9.2026-cz.10
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZP.271.1.9.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90513000 Hantering av ofarligt avfall, 90533000 Förvaltningstjänster i samband med avfallsupplag
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: ZP.271.9.2026_cz.1
Ytterligare klassificering (cpv): 90513000 Hantering av ofarligt avfall
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: ZP.271.9.2026_cz.2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: ZP.271.9.2026_cz.3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: ZP.271.9.2026_cz.4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: ZP.271.9.2026_cz.5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: ZP.271.9.2026_cz.6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: ZP.271.9.2026_cz.7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: ZP.271.9.2026-cz.8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: ZP.271.9.2026-cz.9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: ZP.271.9.2026-cz.10