2. Процедура
Процедура
Заглавие: Ultraljud för ob, gyn och uro
Описание: ramavtal för ultraljud för obstetrik, gynekologi och urologi
Вътрешен идентификатор: RS 2025-04982
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33112200 Ехограф
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Název: Ultraljud för ob, gyn och uro
Interní identifikátor: RS 2025-04982
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33112200 Ultrazvukové jednotky
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Title: Ultraljud för ob, gyn och uro
Internal identifier: RS 2025-04982
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Ultraljud för ob, gyn och uro
Identificador interno: RS 2025-04982
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33112200 Unidad de ultrasonidos
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Ultraljud för ob, gyn och uro
Sisemine tunnus: RS 2025-04982
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33112200 Ultraheliseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Titre: Ultraljud för ob, gyn och uro
Identifiant interne: RS 2025-04982
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33112200 Échographe
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Ultraljud för ob, gyn och uro
Aitheantóir inmheánach: RS 2025-04982
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Naslov: Ultraljud för ob, gyn och uro
Interna identifikacijska oznaka: RS 2025-04982
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33112200 Jedinica za ultrazvuk
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Ultraljud för ob, gyn och uro
Belső azonosító: RS 2025-04982
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33112200 Ultrahangkészülék
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Titolo: Ultraljud för ob, gyn och uro
Identificativo interno: RS 2025-04982
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33112200 Impianto a ultrasuoni
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Ultraljud för ob, gyn och uro
Vidaus identifikatorius: RS 2025-04982
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33112200 Ultragarso įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: RS 2025-04982
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33112200 Ultraskaņas aparāts
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Ultraljud för ob, gyn och uro
Identifikatur intern: RS 2025-04982
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33112200 Unità ultrasonika
5. Lott
Lott: LOT-0000
Tytuł: Ultraljud för ob, gyn och uro
Wewnętrzny identyfikator: RS 2025-04982
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33112200 Aparaty ultrasonograficzne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33112200 Unidade de ultra-sons
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: RS 2025-04982
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33112200 Ecograf
2. Postup
Postup
Názov: Ultraljud för ob, gyn och uro
Interný identifikátor: RS 2025-04982
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33112200 Ultrazvuková jednotka
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: RS 2025-04982
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33112200 Enota za ultrazvok
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ultraljud för ob, gyn och uro
Intern identifierare: RS 2025-04982
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33112200 Ultraljudsapparat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000