2. Процедура
Процедура
Заглавие: „ИЗБОР НА ИЗПЪЛНИТЕЛ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА МЕРКИ ЗА ВИДИМОСТ, ПРОЗРАЧНОСТ И КОМУНИКАЦИЯ” по проект с №: BG05SFPR001-2.003-0008-C01 “Община Плевен открива и развива млади таланти”, процедура BG05SFPR001-2.003 - Подкрепа за ученици с таланти, Приоритетна ос Модернизация и качество на образованието, Програма „Образование" 2021-2027 по две обособени позиции.
Описание: Основната цел на проекта е: Развитие и съхраняване на човешкия капитал в община Плевен, подобряване качеството, приобщаващия характер и ефективността на системата за образование и обучение, чрез прилагане на иновативен образователен модел, който осигурява устойчива подкрепяща среда за насърчаване и изява на творческите способности и талантите на децата и учениците в общината/ вкл. тези, чиито майчин език не е български/, Специфична цел 1: Предоставяне на подкрепа за децата и учениците в община Плевен да развият своите творчески способности и таланти, да постигат по-високи резултати в обучението, да повишат мотивацията си за учене и да придобият ключови компетентности за бъдещата успешна кариерна реализация чрез участието им в допълващи и надграждащи, иновативни, проектно базирани и креативни образователни занимания в областта на STEM, изкуствата, културата, спорта и чуждите езици. Специфична цел 2: Осигуряване на нови възможности за творческа изява и насърчаване на децата и учениците в община Плевен да демонстрират своите таланти, да получат признание за своите способности и постижения в областта на STEM, изкуствата, културата, спорта и чуждите езици чрез организиране и провеждане на публични събития с конкурсен и състезателен характер в община Плевен. Специфична цел 3: Повишаване качеството на образованието и постигане на добавена стойност към прилаганите политики и практики в тази сферата на местно ниво чрез създаване на неформална мрежа от институции, организации и професионалисти, които осигуряват подкрепяща среда за децата и учениците в община Плевен да развият своите творческите способности, мотивация за високи постижения и успешна реализация на пазара на труда. В обхвата на обществената поръчка се включват следните дейности: По позиция №1- Изработка, доставка и монтаж на постоянна устойчива табела - 2 бр. -Изработка и доставка на преносим рол-банер – 1 бр. По позиция №2 -Изработване и доставка на информационна дипляна за проекта-2000бр. -Изработка и доставка на информационни плакати -100бр. Параметрите на всяка от посочените дейности по обособените позиции са подробно описани в техническата спецификация за съответната позиция. Настоящата поръчка в частта по обособена позиция №2 представлява „запазена обществена поръчка" съгласно на чл.12, ал.1, т.1 от ЗОП, чийто предмет е включен в Списъка на стоките и услугите съобразно Общия терминологичен речник, които са предназначени за възлагане на специализирани предприятия или кооперации на хора с увреждания или за стопански субекти, чиято основна цел е социалното и професионалното интегриране на хора с увреждания или на хора в неравностойно положение, утвърден с Решение на Министерски съвет № 591 от 18.07.2016 г., допъл. с Решение на Министерски съвет № 516 от 30.07.2025г. Поръчката по обособена позиция №2 е предназначена за възлагане на специализирани предприятия или кооперации на хора с увреждания, по смисъла на § 2, т. 46 от ДР на ЗОП, или на стопански субекти, чиято основна цел е социалното и професионалното интегриране на хора с увреждания или на хора в неравностойно положение, по смисъла на § 2, т. 62 от ДР на ЗОП. В настоящата процедура за възлагане на поръчката, по обособена позиция №2 могат да участват и други заинтересовани лица, но офертите им се разглеждат само, ако няма допуснати оферти на специализирани предприятия или кооперации на хора с увреждания или за стопански субекти, чиято основна цел е социалното и професионалното интегриране на хора с увреждания или на хора в неравностойно положение. Настоящата обществена поръчка се възлага чрез открита процедура по чл.18, ал.1, т.1 от ЗОП, при прилагане условията на “обърнат ред“, съгласно чл.104, ал.2 и ал.3 от ЗОП.
Вътрешен идентификатор: 593651
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 79341000 Рекламни услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: „Дейности за мерки за видимост, прозрачност и комуникация – изработка, доставка и монтаж на постоянни табели, доставка на банер“
Описание: Основната цел на проекта е: Развитие и съхраняване на човешкия капитал в община Плевен, подобряване качеството, приобщаващия характер и ефективността на системата за образование и обучение, чрез прилагане на иновативен образователен модел, който осигурява устойчива подкрепяща среда за насърчаване и изява на творческите способности и талантите на децата и учениците в общината/ вкл. тези, чиито майчин език не е български/, Специфична цел 1: Предоставяне на подкрепа за децата и учениците в община Плевен да развият своите творчески способности и таланти, да постигат по-високи резултати в обучението, да повишат мотивацията си за учене и да придобият ключови компетентности за бъдещата успешна кариерна реализация чрез участието им в допълващи и надграждащи, иновативни, проектно базирани и креативни образователни занимания в областта на STEM, изкуствата, културата, спорта и чуждите езици. Специфична цел 2: Осигуряване на нови възможности за творческа изява и насърчаване на децата и учениците в община Плевен да демонстрират своите таланти, да получат признание за своите способности и постижения в областта на STEM, изкуствата, културата, спорта и чуждите езици чрез организиране и провеждане на публични събития с конкурсен и състезателен характер в община Плевен. Специфична цел 3: Повишаване качеството на образованието и постигане на добавена стойност към прилаганите политики и практики в тази сферата на местно ниво чрез създаване на неформална мрежа от институции, организации и професионалисти, които осигуряват подкрепяща среда за децата и учениците в община Плевен да развият своите творческите способности, мотивация за високи постижения и успешна реализация на пазара на труда. В обхвата на обществената поръчка се включват следните дейности: Позиция №1- Изработка, доставка и монтаж на постоянна устойчива табела - 2 бр. -Изработка и доставка на преносим рол-банер – 1 бр.
Вътрешен идентификатор: 593843
Основна класификация (cpv): 79341400 Услуги, свързани с рекламни кампании
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: „Изработка на информационни материали – дипляни и плакати“ - запазена по чл.12, ал.1 от ЗОП.
Описание: Основната цел на проекта е: Развитие и съхраняване на човешкия капитал в община Плевен, подобряване качеството, приобщаващия характер и ефективността на системата за образование и обучение, чрез прилагане на иновативен образователен модел, който осигурява устойчива подкрепяща среда за насърчаване и изява на творческите способности и талантите на децата и учениците в общината/ вкл. тези, чиито майчин език не е български/, Специфична цел 1: Предоставяне на подкрепа за децата и учениците в община Плевен да развият своите творчески способности и таланти, да постигат по-високи резултати в обучението, да повишат мотивацията си за учене и да придобият ключови компетентности за бъдещата успешна кариерна реализация чрез участието им в допълващи и надграждащи, иновативни, проектно базирани и креативни образователни занимания в областта на STEM, изкуствата, културата, спорта и чуждите езици. Специфична цел 2: Осигуряване на нови възможности за творческа изява и насърчаване на децата и учениците в община Плевен да демонстрират своите таланти, да получат признание за своите способности и постижения в областта на STEM, изкуствата, културата, спорта и чуждите езици чрез организиране и провеждане на публични събития с конкурсен и състезателен характер в община Плевен. Специфична цел 3: Повишаване качеството на образованието и постигане на добавена стойност към прилаганите политики и практики в тази сферата на местно ниво чрез създаване на неформална мрежа от институции, организации и професионалисти, които осигуряват подкрепяща среда за децата и учениците в община Плевен да развият своите творческите способности, мотивация за високи постижения и успешна реализация на пазара на труда. В обхвата на обществената поръчка се включват следните дейности: По позиция №2 -Изработване и доставка на информационна дипляна за проекта-2000бр. -Изработка и доставка на информационни плакати -100бр. Настоящата поръчка в частта по обособена позиция №2 представлява „запазена обществена поръчка" съгласно на чл.12, ал.1, т.1 от ЗОП, чийто предмет е включен в Списъка на стоките и услугите съобразно Общия терминологичен речник, които са предназначени за възлагане на специализирани предприятия или кооперации на хора с увреждания или за стопански субекти, чиято основна цел е социалното и професионалното интегриране на хора с увреждания или на хора в неравностойно положение, утвърден с Решение на Министерски съвет № 591 от 18.07.2016 г., допъл. с Решение на Министерски съвет № 516 от 30.07.2025г. Поръчката по обособена позиция №2 е предназначена за възлагане на специализирани предприятия или кооперации на хора с увреждания, по смисъла на § 2, т. 46 от ДР на ЗОП, или на стопански субекти, чиято основна цел е социалното и професионалното интегриране на хора с увреждания или на хора в неравностойно положение, по смисъла на § 2, т. 62 от ДР на ЗОП. В настоящата процедура за възлагане на поръчката, по обособена позиция №2 могат да участват и други заинтересовани лица, но офертите им се разглеждат само, ако няма допуснати оферти на специализирани предприятия или кооперации на хора с увреждания или за стопански субекти, чиято основна цел е социалното и професионалното интегриране на хора с увреждания или на хора в неравностойно положение. Настоящата обществена поръчка се възлага чрез открита процедура по чл.18, ал.1, т.1 от ЗОП, при прилагане условията на “обърнат ред“, съгласно чл.104, ал.2 и ал.3 от ЗОП.
Вътрешен идентификатор: 593867
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 593651
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79341000 Reklamevirksomhed
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 593843
Primær klassifikation (cpv): 79341400 Tjenester i forbindelse med reklamekampagner
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 593867
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 593651
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341000 Werbedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 593843
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 593867
461392-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΠεριγραφήОсновната цел на проекта е: Развитие и съхраняване на човешкия капитал в община Плевен, подобряване качеството, приобщаващия характер и ефективността на системата за образование и обучение, чрез прилагане на иновативен образователен модел, който осигурява устойчива подкрепяща среда за насърчаване и изява на творческите способности и талантите на децата и учениците в общината/ вкл. тези, чиито майчин език не е български/, Специфична цел 1: Предоставяне на подкрепа за децата и учениците в община Плевен да развият своите творчески способности и таланти, да постигат по-високи резултати в обучението, да повишат мотивацията си за учене и да придобият ключови компетентности за бъдещата успешна кариерна реализация чрез участието им в допълващи и надграждащи, иновативни, проектно базирани и креативни образователни занимания в областта на STEM, изкуствата, културата, спорта и чуждите езици. Специфична цел 2: Осигуряване на нови възможности за творческа изява и насърчаване на децата и учениците в община Плевен да демонстрират своите таланти, да получат признание за своите способности и постижения в областта на STEM, изкуствата, културата, спорта и чуждите езици чрез организиране и провеждане на публични събития с конкурсен и състезателен характер в община Плевен. Специфична цел 3: Повишаване качеството на образованието и постигане на добавена стойност към прилаганите политики и практики в тази сферата на местно ниво чрез създаване на неформална мрежа от институции, организации и професионалисти, които осигуряват подкрепяща среда за децата и учениците в община Плевен да развият своите творческите способности, мотивация за високи постижения и успешна реализация на пазара на труда. В обхвата на обществената поръчка се включват следните дейности:​​​​​ По позиция №1- Изработка, доставка и монтаж на постоянна устойчива табела - 2 бр. -Изработка и доставка на преносим рол-банер – 1 бр. По позиция №2 -Изработване и доставка на информационна дипляна за проекта-2000бр. -Изработка и доставка на информационни плакати -100бр. Параметрите на всяка от посочените дейности по обособените позиции са подробно описани в техническата спецификация за съответната позиция. Настоящата поръчка в частта по обособена позиция №2 представлява „запазена обществена поръчка" съгласно на чл.12, ал.1, т.1 от ЗОП, чийто предмет е включен в Списъка на стоките и услугите съобразно Общия терминологичен речник, които са предназначени за възлагане на специализирани предприятия или кооперации на хора с увреждания или за стопански субекти, чиято основна цел е социалното и професионалното интегриране на хора с увреждания или на хора в неравностойно положение, утвърден с Решение на Министерски съвет № 591 от 18.07.2016 г., допъл. с Решение на Министерски съвет № 516 от 30.07.2025г. Поръчката по обособена позиция №2 е предназначена за възлагане на специализирани предприятия или кооперации на хора с увреждания, по смисъла на § 2, т. 46 от ДР на ЗОП, или на стопански субекти, чиято основна цел е социалното и професионалното интегриране на хора с увреждания или на хора в неравностойно положение, по смисъла на § 2, т. 62 от ДР на ЗОП. В настоящата процедура за възлагане на поръчката, по обособена позиция №2 могат да участват и други заинтересовани лица, но офертите им се разглеждат само, ако няма допуснати оферти на специализирани предприятия или кооперации на хора с увреждания или за стопански субекти, чиято основна цел е социалното и професионалното интегриране на хора с увреждания или на хора в неравностойно положение. Настоящата обществена поръчка се възлага чрез открита процедура по чл.18, ал.1, т.1 от ЗОП, при прилагане условията на “обърнат ред“, съгласно чл.104, ал.2 и ал.3 от ЗОП.
Εσωτερικό αναγνωριστικό593651
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79341000 Υπηρεσίες διαφήμισης
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΠεριγραφήОсновната цел на проекта е: Развитие и съхраняване на човешкия капитал в община Плевен, подобряване качеството, приобщаващия характер и ефективността на системата за образование и обучение, чрез прилагане на иновативен образователен модел, който осигурява устойчива подкрепяща среда за насърчаване и изява на творческите способности и талантите на децата и учениците в общината/ вкл. тези, чиито майчин език не е български/, Специфична цел 1: Предоставяне на подкрепа за децата и учениците в община Плевен да развият своите творчески способности и таланти, да постигат по-високи резултати в обучението, да повишат мотивацията си за учене и да придобият ключови компетентности за бъдещата успешна кариерна реализация чрез участието им в допълващи и надграждащи, иновативни, проектно базирани и креативни образователни занимания в областта на STEM, изкуствата, културата, спорта и чуждите езици. Специфична цел 2: Осигуряване на нови възможности за творческа изява и насърчаване на децата и учениците в община Плевен да демонстрират своите таланти, да получат признание за своите способности и постижения в областта на STEM, изкуствата, културата, спорта и чуждите езици чрез организиране и провеждане на публични събития с конкурсен и състезателен характер в община Плевен. Специфична цел 3: Повишаване качеството на образованието и постигане на добавена стойност към прилаганите политики и практики в тази сферата на местно ниво чрез създаване на неформална мрежа от институции, организации и професионалисти, които осигуряват подкрепяща среда за децата и учениците в община Плевен да развият своите творческите способности, мотивация за високи постижения и успешна реализация на пазара на труда. В обхвата на обществената поръчка се включват следните дейности:​​​​​ Позиция №1- Изработка, доставка и монтаж на постоянна устойчива табела - 2 бр. -Изработка и доставка на преносим рол-банер – 1 бр.
Εσωτερικό αναγνωριστικό593843
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79341400 Υπηρεσίες διαφημιστικής εκστρατείας
ΠαρτίδαLOT-0002
ΠεριγραφήОсновната цел на проекта е: Развитие и съхраняване на човешкия капитал в община Плевен, подобряване качеството, приобщаващия характер и ефективността на системата за образование и обучение, чрез прилагане на иновативен образователен модел, който осигурява устойчива подкрепяща среда за насърчаване и изява на творческите способности и талантите на децата и учениците в общината/ вкл. тези, чиито майчин език не е български/, Специфична цел 1: Предоставяне на подкрепа за децата и учениците в община Плевен да развият своите творчески способности и таланти, да постигат по-високи резултати в обучението, да повишат мотивацията си за учене и да придобият ключови компетентности за бъдещата успешна кариерна реализация чрез участието им в допълващи и надграждащи, иновативни, проектно базирани и креативни образователни занимания в областта на STEM, изкуствата, културата, спорта и чуждите езици. Специфична цел 2: Осигуряване на нови възможности за творческа изява и насърчаване на децата и учениците в община Плевен да демонстрират своите таланти, да получат признание за своите способности и постижения в областта на STEM, изкуствата, културата, спорта и чуждите езици чрез организиране и провеждане на публични събития с конкурсен и състезателен характер в община Плевен. Специфична цел 3: Повишаване качеството на образованието и постигане на добавена стойност към прилаганите политики и практики в тази сферата на местно ниво чрез създаване на неформална мрежа от институции, организации и професионалисти, които осигуряват подкрепяща среда за децата и учениците в община Плевен да развият своите творческите способности, мотивация за високи постижения и успешна реализация на пазара на труда. В обхвата на обществената поръчка се включват следните дейности:​​​​​ По позиция №2 -Изработване и доставка на информационна дипляна за проекта-2000бр. -Изработка и доставка на информационни плакати -100бр. Настоящата поръчка в частта по обособена позиция №2 представлява „запазена обществена поръчка" съгласно на чл.12, ал.1, т.1 от ЗОП, чийто предмет е включен в Списъка на стоките и услугите съобразно Общия терминологичен речник, които са предназначени за възлагане на специализирани предприятия или кооперации на хора с увреждания или за стопански субекти, чиято основна цел е социалното и професионалното интегриране на хора с увреждания или на хора в неравностойно положение, утвърден с Решение на Министерски съвет № 591 от 18.07.2016 г., допъл. с Решение на Министерски съвет № 516 от 30.07.2025г. Поръчката по обособена позиция №2 е предназначена за възлагане на специализирани предприятия или кооперации на хора с увреждания, по смисъла на § 2, т. 46 от ДР на ЗОП, или на стопански субекти, чиято основна цел е социалното и професионалното интегриране на хора с увреждания или на хора в неравностойно положение, по смисъла на § 2, т. 62 от ДР на ЗОП. В настоящата процедура за възлагане на поръчката, по обособена позиция №2 могат да участват и други заинтересовани лица, но офертите им се разглеждат само, ако няма допуснати оферти на специализирани предприятия или кооперации на хора с увреждания или за стопански субекти, чиято основна цел е социалното и професионалното интегриране на хора с увреждания или на хора в неравностойно положение. Настоящата обществена поръчка се възлага чрез открита процедура по чл.18, ал.1, т.1 от ЗОП, при прилагане условията на “обърнат ред“, съгласно чл.104, ал.2 и ал.3 от ЗОП. ​​​​​​​
Εσωτερικό αναγνωριστικό593867
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 593651
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 79341000 Reklaamiteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 593843
Peamine liigitus (cpv): 79341400 Reklaamikampaaniateenused
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 593867
461392-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste593651
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79341000 Mainontapalvelut
OsaLOT-0001
Sisäinen tunniste593843
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79341400 Mainoskampanjapalvelut
OsaLOT-0002
Sisäinen tunniste593867
461392-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne593651
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 79341000 Services de publicité
5. Lot
LotLOT-0001
Identifiant interne593843
Nomenclature principale (cpv): 79341400 Services de campagne publicitaire
LotLOT-0002
Identifiant interne593867
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 593651
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 79341000 Advertising services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 593843
Príomhaicmiú (cpv): 79341400 Advertising campaign services
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 593867
461392-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka593651
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79341000 Usluge oglašavanja
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka593843
Glavna klasifikacija (cpv): 79341400 Usluge kampanje oglašavanja
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka593867
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 593651
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79341000 Reklamos paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 593843
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79341400 Reklamos kampanijų paslaugos
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 593867
Iekšējais identifikators: 593651
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79341000 Reklāmas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 593843
Galvenā klasifikācija (cpv): 79341400 Reklāmas kampaņu pakalpojumi
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 593867
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 593651
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79341000 Usługi reklamowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 593843
Główna klasyfikacja (cpv): 79341400 Usługi prowadzenia kampanii reklamowych
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 593867
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 593651
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 79341000 Servicii de publicitate
Lot: LOT-0001
Identificator intern: 593843
Clasificarea principală (cpv): 79341400 Servicii de campanii de publicitate
Lot: LOT-0002
Identificator intern: 593867
461392-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator593651
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79341000 Oglaševalske storitve
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator593843
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79341400 Storitve oglaševalskih kampanj
SklopLOT-0002
Notranji identifikator593867