See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Suministro de diversas especialidades farmacéuticas con destino al servicio de farmacia del hospital de MAZ M.C.S.S. Nº11.
Описание: Suministro de diversas especialidades farmacéuticas con destino al servicio de farmacia del hospital de MAZ M.C.S.S. Nº11.
Вътрешен идентификатор: 2026/A/SUM/0323
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33600000 Фармацевтични продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Lote 01:Dexketoprofeno
Описание: Lote 01: Dexketoprofeno
Вътрешен идентификатор: 01
Допълнителна класификация (cpv): 33632100 Противовъзпалителни и противоревматични медикаменти
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Lote 02 Vacuna tétanos difteria
Описание: Lote 02 Vacuna tétanos difteria
Вътрешен идентификатор: 02
Допълнителна класификация (cpv): 33651620 Ваксини против дифтерит и тетанус
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Lote 03 Inmunoglubina antitetánica
Описание: Lote 03 Inmunoglubina antitetánica
Вътрешен идентификатор: 03
Допълнителна класификация (cpv): 33651520 Имуноглобулини
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Lote 04: Inmunoglubina antihepatitis B
Описание: Lote 04: Inmunoglubina antihepatitis B
Вътрешен идентификатор: 04
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Lote 05: Celecoxib
Описание: Lote 05: Suministro de Celecoxib
Вътрешен идентификатор: 05
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Lote 06: Omeprazol inyectable
Описание: Lote 06: Omeprazol inyectable
Вътрешен идентификатор: 06
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Lote 07 Toxina botulínica
Описание: Lote 07 Toxina botulínica
Вътрешен идентификатор: 07
Допълнителна класификация (cpv): 33693100 Токсини
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Lote 08 Omeprazol
Описание: Lote 08 Suministro de Omeprazol
Вътрешен идентификатор: 08
Допълнителна класификация (cpv): 33611000 Медикаменти за повишена киселинност
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Lote 09 Capsaicina
Описание: Lote 09 Suministro de Capsaicina
Вътрешен идентификатор: 09
Допълнителна класификация (cpv): 33630000 Медикаменти, използвани в дерматологията и в мускулно-скелетната система
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Lote 10 Emtricitabina
Описание: Lote 10 Emtricitabina
Вътрешен идентификатор: 10
Допълнителна класификация (cpv): 33651400 Антивируси за системна употреба
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Lote 11 Cefazolina
Описание: Lote 11 Suministro de Cefazolina
Вътрешен идентификатор: 11
Допълнителна класификация (cpv): 33651100 Антибактериални средства за системна употреба
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Lote 12 Cefuroxima Intravenosa
Описание: Lote 12 Cefuroxima Intravenosa
Вътрешен идентификатор: 12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Lote 13 Cefuroxima oral
Описание: Lote 13 Cefuroxima oral
Вътрешен идентификатор: 13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Lote 14 Piperacilina/Tazobactam
Описание: Lote 14 Piperacilina/Tazobactam
Вътрешен идентификатор: 14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Lote 15 Tramadol + Paracetamol
Описание: Lote 15 Tramadol + Paracetamol
Вътрешен идентификатор: 15
Допълнителна класификация (cpv): 33661200 Болкоуспокоителни
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Lote 16 Ibuprofeno
Описание: Lote 16 Suministro de Ibuprofeno
Вътрешен идентификатор: 16
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Lote 17 Paracetamol
Описание: Lote 17 Suministro de Paracetamol
Вътрешен идентификатор: 17
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Lote 18 Contraste para resonancia Gadolinio
Описание: Lote 18 Contraste para resonancia Gadolinio
Вътрешен идентификатор: 18
Допълнителна класификация (cpv): 33696800 Контрастни продукти за рентгенологията
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Lote 19 Teriparatida
Описание: Lote 19 Teriparatida
Вътрешен идентификатор: 19
Допълнителна класификация (cpv): 33642000 Органически хормонални препарати, с изключение на половите хормони
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Lote 20 Fibrinógeno humano + aprotinina + trombina humana + calcio cloruro
Описание: Lote 20 Fibrinógeno humano + aprotinina + trombina humana + calcio cloruro
Вътрешен идентификатор: 20
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Lote 21 Metilprednisolona
Описание: Lote 21 Metilprednisolona
Вътрешен идентификатор: 21
Допълнителна класификация (cpv): 33642200 Кортикостероиди за системна употреба
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Lote 22 Mepivacaina
Описание: Lote 22 Suministro de Mepivacaina
Вътрешен идентификатор: 22
Допълнителна класификация (cpv): 33661100 Упойващи средства
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: Lote 23 Ketorolaco
Описание: Lote 23 Suministro de Ketorolaco
Вътрешен идентификатор: 23
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: Lote 24 Azitromicina
Описание: Lote 24 suministro de azitromicina
Вътрешен идентификатор: 24
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: Lote 25 Fibrinógeno humano + trombina apósito
Описание: Lote 25 Fibrinógeno humano + trombina apósito
Вътрешен идентификатор: 25
Допълнителна класификация (cpv): 33621200 Кръвоспиращи
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: Lote 26 Ciprofloxacino IV
Описание: Lote 26 Ciprofloxacino IV
Вътрешен идентификатор: 26
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: Lote 27 Ciprofloxacino oral
Описание: Lote 27 Ciprofloxacino oral
Вътрешен идентификатор: 27
Обособена позиция: LOT-0028
Заглавие: Lote 28 Gelatina solución sustitutiva de plasma
Описание: Lote 28 Gelatina solución sustitutiva de plasma
Вътрешен идентификатор: 28
Допълнителна класификация (cpv): 33621400 Заместители на кръвната плазма и разтвори за впръскване
Обособена позиция: LOT-0029
Заглавие: Lote 29 Fibrinógeno
Описание: Lote 29 Suministro de fibrinógeno
Вътрешен идентификатор: 29
Обособена позиция: LOT-0030
Заглавие: Lote 30 Hierro sacarosa
Описание: Lote 30 Hierro sacarosa
Вътрешен идентификатор: 30
Допълнителна класификация (cpv): 33621300 Препарати против анемия
Обособена позиция: LOT-0031
Заглавие: Lote 31 Pregabalina
Описание: Lote 31 Suministro de pregabalina
Вътрешен идентификатор: 31
Допълнителна класификация (cpv): 33661000 Медикаменти за нервната система
Обособена позиция: LOT-0032
Заглавие: Lote 32 Povidona
Описание: Lote 32 Suministro de povidona
Вътрешен идентификатор: 32
Допълнителна класификация (cpv): 33631600 Антисептични средства и дезинфектанти
Обособена позиция: LOT-0033
Заглавие: Lote 33 Gentamicina
Описание: Lote 33 Suministro de Gentamicina
Вътрешен идентификатор: 33
Обособена позиция: LOT-0034
Заглавие: Lote 34 Aceclofenaco
Описание: Lote 34 Aceclofenaco
Вътрешен идентификатор: 34
Обособена позиция: LOT-0035
Заглавие: Lote 35 Albumina Humana
Описание: Lote 35 Albumina Humana
Вътрешен идентификатор: 35
Обособена позиция: LOT-0036
Заглавие: Lote 36 Cisatracurio
Описание: Lote 36 Cisatracurio
Вътрешен идентификатор: 36
Допълнителна класификация (cpv): 33632200 За отпускане на мускулите
Обособена позиция: LOT-0037
Заглавие: Lote 37 Noradrenalina
Описание: Lote 37 Noradrenalina
Вътрешен идентификатор: 37
Допълнителна класификация (cpv): 33622000 Медикаменти за сърдечносъдовата система
Обособена позиция: LOT-0038
Заглавие: Lote 38 Dexmedetomidina
Описание: Lote 38 Dexmedetomidina
Вътрешен идентификатор: 38
Обособена позиция: LOT-0039
Заглавие: Lote 39 Tramadol
Описание: Lote 39 Suministro de tramadol
Вътрешен идентификатор: 39
Обособена позиция: LOT-0040
Заглавие: Lote 40 Remifentanilo
Описание: Lote 40 Remifentanilo
Вътрешен идентификатор: 40
Обособена позиция: LOT-0041
Заглавие: Lote 41 Urokinasa
Описание: Lote 41 Suministro de urokinasa
Вътрешен идентификатор: 41
Допълнителна класификация (cpv): 33621100 Антибиотици
Обособена позиция: LOT-0042
Заглавие: Lote 42 Capsaicina
Описание: Lote 42 Suministro de Capsaicina
Вътрешен идентификатор: 42
Допълнителна класификация (cpv): 33632000 Медикаменти за скелетната и мускулната система
Обособена позиция: LOT-0043
Заглавие: Lote 43 Cefepima
Описание: Lote 43 suministro de Cefepima
Вътрешен идентификатор: 43
Обособена позиция: LOT-0044
Заглавие: Lote 44 Teicoplanina
Описание: Lote 44 Teicoplanina
Вътрешен идентификатор: 44
Обособена позиция: LOT-0045
Заглавие: Lote 45 Lidocaina apósito adhesivo
Описание: Lote 45 Lidocaina apósito adhesivo
Вътрешен идентификатор: 45
Обособена позиция: LOT-0046
Заглавие: Lote 46 Diclofenaco apósito adhesivo
Описание: Lote 46 Diclofenaco apósito adhesivo
Вътрешен идентификатор: 46
Обособена позиция: LOT-0047
Заглавие: Lote 47 Diclofenaco gel
Описание: Lote 47 Diclofenaco gel
Вътрешен идентификатор: 47
Обособена позиция: LOT-0048
Заглавие: Lote 48 Ibuprofeno Gel
Описание: Lote 48 Ibuprofeno Gel
Вътрешен идентификатор: 48
Обособена позиция: LOT-0049
Заглавие: Lote 49 Dalbavancina
Описание: Lote 49 Dalbavancina
Вътрешен идентификатор: 49
Обособена позиция: LOT-0050
Заглавие: Lote 50 Ceftarolina
Описание: Lote 50 Suministro de Ceftarolina
Вътрешен идентификатор: 50
Обособена позиция: LOT-0051
Заглавие: Lote 51 Tolvaptan
Описание: Lote 51 Suministro Tolvaptan
Вътрешен идентификатор: 51
Допълнителна класификация (cpv): 33622300 Диуретици
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 2026/A/SUM/0323
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Lote 01:Dexketoprofeno
Popis: Lote 01: Dexketoprofeno
Interní identifikátor: 01
Další klasifikace (cpv): 33632100 Antirevmatika a protizánětlivé léky
Část: LOT-0002
Název: Lote 02 Vacuna tétanos difteria
Popis: Lote 02 Vacuna tétanos difteria
Interní identifikátor: 02
Další klasifikace (cpv): 33651620 Očkovací látka proti záškrtu a tetanu
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: 03
Další klasifikace (cpv): 33651520 Imunoglobuliny
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: 04
Část: LOT-0005
Název: Lote 05: Celecoxib
Popis: Lote 05: Suministro de Celecoxib
Interní identifikátor: 05
Část: LOT-0006
Název: Lote 06: Omeprazol inyectable
Popis: Lote 06: Omeprazol inyectable
Interní identifikátor: 06
Část: LOT-0007
Název: Lote 07 Toxina botulínica
Popis: Lote 07 Toxina botulínica
Interní identifikátor: 07
Další klasifikace (cpv): 33693100 Toxiny
Část: LOT-0008
Název: Lote 08 Omeprazol
Popis: Lote 08 Suministro de Omeprazol
Interní identifikátor: 08
Další klasifikace (cpv): 33611000 Antacida
Část: LOT-0009
Název: Lote 09 Capsaicina
Popis: Lote 09 Suministro de Capsaicina
Interní identifikátor: 09
Další klasifikace (cpv): 33630000 Dermatologika a léčivé přípravky pro muskuloskeletální systém
Část: LOT-0010
Název: Lote 10 Emtricitabina
Popis: Lote 10 Emtricitabina
Interní identifikátor: 10
Další klasifikace (cpv): 33651400 Antivirotika pro systémové použití
Část: LOT-0011
Název: Lote 11 Cefazolina
Popis: Lote 11 Suministro de Cefazolina
Interní identifikátor: 11
Další klasifikace (cpv): 33651100 Antibakteriální látky pro systémové použití
Část: LOT-0012
Název: Lote 12 Cefuroxima Intravenosa
Popis: Lote 12 Cefuroxima Intravenosa
Interní identifikátor: 12
Část: LOT-0013
Název: Lote 13 Cefuroxima oral
Popis: Lote 13 Cefuroxima oral
Interní identifikátor: 13
Část: LOT-0014
Název: Lote 14 Piperacilina/Tazobactam
Popis: Lote 14 Piperacilina/Tazobactam
Interní identifikátor: 14
Část: LOT-0015
Název: Lote 15 Tramadol + Paracetamol
Popis: Lote 15 Tramadol + Paracetamol
Interní identifikátor: 15
Další klasifikace (cpv): 33661200 Analgetika
Část: LOT-0016
Název: Lote 16 Ibuprofeno
Popis: Lote 16 Suministro de Ibuprofeno
Interní identifikátor: 16
Část: LOT-0017
Název: Lote 17 Paracetamol
Interní identifikátor: 17
Část: LOT-0018
Interní identifikátor: 18
Další klasifikace (cpv): 33696800 Kontrastní látky pro rentgenová vyšetření
Část: LOT-0019
Název: Lote 19 Teriparatida
Popis: Lote 19 Teriparatida
Interní identifikátor: 19
Další klasifikace (cpv): 33642000 Systémové hormonální přípravky kromě pohlavních hormonů
Část: LOT-0020
Interní identifikátor: 20
Část: LOT-0021
Název: Lote 21 Metilprednisolona
Popis: Lote 21 Metilprednisolona
Interní identifikátor: 21
Další klasifikace (cpv): 33642200 Kortikosteroidy pro systémové použití
Část: LOT-0022
Název: Lote 22 Mepivacaina
Interní identifikátor: 22
Další klasifikace (cpv): 33661100 Anestetika
Část: LOT-0023
Název: Lote 23 Ketorolaco
Popis: Lote 23 Suministro de Ketorolaco
Interní identifikátor: 23
Část: LOT-0024
Název: Lote 24 Azitromicina
Interní identifikátor: 24
Část: LOT-0025
Interní identifikátor: 25
Další klasifikace (cpv): 33621200 Antihemorrhagika
Část: LOT-0026
Název: Lote 26 Ciprofloxacino IV
Popis: Lote 26 Ciprofloxacino IV
Interní identifikátor: 26
Část: LOT-0027
Název: Lote 27 Ciprofloxacino oral
Popis: Lote 27 Ciprofloxacino oral
Interní identifikátor: 27
Část: LOT-0028
Interní identifikátor: 28
Další klasifikace (cpv): 33621400 Náhrady plazmy a perfúzní roztoky
Část: LOT-0029
Název: Lote 29 Fibrinógeno
Interní identifikátor: 29
Část: LOT-0030
Název: Lote 30 Hierro sacarosa
Popis: Lote 30 Hierro sacarosa
Interní identifikátor: 30
Další klasifikace (cpv): 33621300 Antianemika
Část: LOT-0031
Název: Lote 31 Pregabalina
Interní identifikátor: 31
Další klasifikace (cpv): 33661000 Léčivé přípravky pro centrální nervový systém
Část: LOT-0032
Název: Lote 32 Povidona
Popis: Lote 32 Suministro de povidona
Interní identifikátor: 32
Další klasifikace (cpv): 33631600 Antiseptika, dezinficiencia
Část: LOT-0033
Název: Lote 33 Gentamicina
Interní identifikátor: 33
Část: LOT-0034
Název: Lote 34 Aceclofenaco
Popis: Lote 34 Aceclofenaco
Interní identifikátor: 34
Část: LOT-0035
Název: Lote 35 Albumina Humana
Popis: Lote 35 Albumina Humana
Interní identifikátor: 35
Část: LOT-0036
Název: Lote 36 Cisatracurio
Popis: Lote 36 Cisatracurio
Interní identifikátor: 36
Další klasifikace (cpv): 33632200 Myorelaxancia
Část: LOT-0037
Název: Lote 37 Noradrenalina
Popis: Lote 37 Noradrenalina
Interní identifikátor: 37
Další klasifikace (cpv): 33622000 Léčivé přípravky pro kardiovaskulární systém
Část: LOT-0038
Název: Lote 38 Dexmedetomidina
Popis: Lote 38 Dexmedetomidina
Interní identifikátor: 38
Část: LOT-0039
Název: Lote 39 Tramadol
Popis: Lote 39 Suministro de tramadol
Interní identifikátor: 39
Část: LOT-0040
Název: Lote 40 Remifentanilo
Popis: Lote 40 Remifentanilo
Interní identifikátor: 40
Část: LOT-0041
Název: Lote 41 Urokinasa
Popis: Lote 41 Suministro de urokinasa
Interní identifikátor: 41
Další klasifikace (cpv): 33621100 Antitrombotika
Část: LOT-0042
Název: Lote 42 Capsaicina
Popis: Lote 42 Suministro de Capsaicina
Interní identifikátor: 42
Další klasifikace (cpv): 33632000 Léčivé přípravky pro muskuloskeletální systém
Část: LOT-0043
Název: Lote 43 Cefepima
Popis: Lote 43 suministro de Cefepima
Interní identifikátor: 43
Část: LOT-0044
Název: Lote 44 Teicoplanina
Popis: Lote 44 Teicoplanina
Interní identifikátor: 44
Část: LOT-0045
Interní identifikátor: 45
Část: LOT-0046
Interní identifikátor: 46
Část: LOT-0047
Název: Lote 47 Diclofenaco gel
Popis: Lote 47 Diclofenaco gel
Interní identifikátor: 47
Část: LOT-0048
Název: Lote 48 Ibuprofeno Gel
Popis: Lote 48 Ibuprofeno Gel
Interní identifikátor: 48
Část: LOT-0049
Název: Lote 49 Dalbavancina
Popis: Lote 49 Dalbavancina
Interní identifikátor: 49
Část: LOT-0050
Název: Lote 50 Ceftarolina
Interní identifikátor: 50
Část: LOT-0051
Název: Lote 51 Tolvaptan
Popis: Lote 51 Suministro Tolvaptan
Interní identifikátor: 51
Další klasifikace (cpv): 33622300 Diuretika
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 2026/A/SUM/0323
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33600000 Lægemidler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Lote 01:Dexketoprofeno
Beskrivelse: Lote 01: Dexketoprofeno
Intern ID: 01
Supplerende klassifikation (cpv): 33632100 Antiinflammatoriske og antireumatiske midler
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Lote 02 Vacuna tétanos difteria
Intern ID: 02
Supplerende klassifikation (cpv): 33651620 Difteri-tetanus vacciner
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 03
Supplerende klassifikation (cpv): 33651520 Immunoglobuliner
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: 04
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Lote 05: Celecoxib
Intern ID: 05
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Lote 06: Omeprazol inyectable
Beskrivelse: Lote 06: Omeprazol inyectable
Intern ID: 06
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Lote 07 Toxina botulínica
Beskrivelse: Lote 07 Toxina botulínica
Intern ID: 07
Supplerende klassifikation (cpv): 33693100 Toksiner
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Lote 08 Omeprazol
Intern ID: 08
Supplerende klassifikation (cpv): 33611000 Lægemidler mod syrerelaterede forstyrrelser
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Lote 09 Capsaicina
Intern ID: 09
Supplerende klassifikation (cpv): 33630000 Dermatologiske lægemidler og lægemidler til muskler, led og knogler
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Lote 10 Emtricitabina
Beskrivelse: Lote 10 Emtricitabina
Intern ID: 10
Supplerende klassifikation (cpv): 33651400 Antivirale midler til systemisk brug
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Lote 11 Cefazolina
Intern ID: 11
Supplerende klassifikation (cpv): 33651100 Antibakterielle midler til systemisk brug
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Lote 12 Cefuroxima Intravenosa
Intern ID: 12
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Lote 13 Cefuroxima oral
Beskrivelse: Lote 13 Cefuroxima oral
Intern ID: 13
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: Lote 14 Piperacilina/Tazobactam
Intern ID: 14
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: Lote 15 Tramadol + Paracetamol
Intern ID: 15
Supplerende klassifikation (cpv): 33661200 Analgetika
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: Lote 16 Ibuprofeno
Intern ID: 16
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: Lote 17 Paracetamol
Intern ID: 17
Delkontrakt: LOT-0018
Intern ID: 18
Supplerende klassifikation (cpv): 33696800 Kontrastmidler til røntgenundersøgelse
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: Lote 19 Teriparatida
Beskrivelse: Lote 19 Teriparatida
Intern ID: 19
Supplerende klassifikation (cpv): 33642000 Hormoner til systemisk brug, ekskl. kønshormoner
Delkontrakt: LOT-0020
Intern ID: 20
Delkontrakt: LOT-0021
Titel: Lote 21 Metilprednisolona
Beskrivelse: Lote 21 Metilprednisolona
Intern ID: 21
Supplerende klassifikation (cpv): 33642200 Kortikosteroider til systemisk brug
Delkontrakt: LOT-0022
Titel: Lote 22 Mepivacaina
Intern ID: 22
Supplerende klassifikation (cpv): 33661100 Anæstetika
Delkontrakt: LOT-0023
Titel: Lote 23 Ketorolaco
Intern ID: 23
Delkontrakt: LOT-0024
Titel: Lote 24 Azitromicina
Intern ID: 24
Delkontrakt: LOT-0025
Intern ID: 25
Supplerende klassifikation (cpv): 33621200 Hæmostatika
Delkontrakt: LOT-0026
Titel: Lote 26 Ciprofloxacino IV
Beskrivelse: Lote 26 Ciprofloxacino IV
Intern ID: 26
Delkontrakt: LOT-0027
Titel: Lote 27 Ciprofloxacino oral
Beskrivelse: Lote 27 Ciprofloxacino oral
Intern ID: 27
Delkontrakt: LOT-0028
Intern ID: 28
Supplerende klassifikation (cpv): 33621400 Blod- og plasmasubstitutter samt infusionsvæsker
Delkontrakt: LOT-0029
Titel: Lote 29 Fibrinógeno
Intern ID: 29
Delkontrakt: LOT-0030
Titel: Lote 30 Hierro sacarosa
Beskrivelse: Lote 30 Hierro sacarosa
Intern ID: 30
Supplerende klassifikation (cpv): 33621300 Midler mod anæmi
Delkontrakt: LOT-0031
Titel: Lote 31 Pregabalina
Intern ID: 31
Supplerende klassifikation (cpv): 33661000 Lægemidler til centralnervesystemet
Delkontrakt: LOT-0032
Titel: Lote 32 Povidona
Intern ID: 32
Supplerende klassifikation (cpv): 33631600 Antiseptika og desinficerende midler
Delkontrakt: LOT-0033
Titel: Lote 33 Gentamicina
Intern ID: 33
Delkontrakt: LOT-0034
Titel: Lote 34 Aceclofenaco
Beskrivelse: Lote 34 Aceclofenaco
Intern ID: 34
Delkontrakt: LOT-0035
Titel: Lote 35 Albumina Humana
Beskrivelse: Lote 35 Albumina Humana
Intern ID: 35
Delkontrakt: LOT-0036
Titel: Lote 36 Cisatracurio
Beskrivelse: Lote 36 Cisatracurio
Intern ID: 36
Supplerende klassifikation (cpv): 33632200 Muskelrelakserende midler
Delkontrakt: LOT-0037
Titel: Lote 37 Noradrenalina
Beskrivelse: Lote 37 Noradrenalina
Intern ID: 37
Supplerende klassifikation (cpv): 33622000 Lægemidler til hjerte og kredsløb
Delkontrakt: LOT-0038
Titel: Lote 38 Dexmedetomidina
Beskrivelse: Lote 38 Dexmedetomidina
Intern ID: 38
Delkontrakt: LOT-0039
Titel: Lote 39 Tramadol
Intern ID: 39
Delkontrakt: LOT-0040
Titel: Lote 40 Remifentanilo
Beskrivelse: Lote 40 Remifentanilo
Intern ID: 40
Delkontrakt: LOT-0041
Titel: Lote 41 Urokinasa
Intern ID: 41
Supplerende klassifikation (cpv): 33621100 Antitrombotiske midler
Delkontrakt: LOT-0042
Titel: Lote 42 Capsaicina
Intern ID: 42
Supplerende klassifikation (cpv): 33632000 Lægemidler til muskler, led og knogler
Delkontrakt: LOT-0043
Titel: Lote 43 Cefepima
Intern ID: 43
Delkontrakt: LOT-0044
Titel: Lote 44 Teicoplanina
Beskrivelse: Lote 44 Teicoplanina
Intern ID: 44
Delkontrakt: LOT-0045
Intern ID: 45
Delkontrakt: LOT-0046
Intern ID: 46
Delkontrakt: LOT-0047
Titel: Lote 47 Diclofenaco gel
Beskrivelse: Lote 47 Diclofenaco gel
Intern ID: 47
Delkontrakt: LOT-0048
Titel: Lote 48 Ibuprofeno Gel
Beskrivelse: Lote 48 Ibuprofeno Gel
Intern ID: 48
Delkontrakt: LOT-0049
Titel: Lote 49 Dalbavancina
Beskrivelse: Lote 49 Dalbavancina
Intern ID: 49
Delkontrakt: LOT-0050
Titel: Lote 50 Ceftarolina
Intern ID: 50
Delkontrakt: LOT-0051
Titel: Lote 51 Tolvaptan
Beskrivelse: Lote 51 Suministro Tolvaptan
Intern ID: 51
Supplerende klassifikation (cpv): 33622300 Diuretika
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 2026/A/SUM/0323
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Lote 01: Dexketoprofeno
Interne Kennung: 01
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33632100 Antiphlogistika und Antirheumatika
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 02
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651620 Tetanus-Diphtherie-Impfstoffe (Td)
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 03
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651520 Immunglobuline
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 04
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 05
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 06
Los: LOT-0007
Beschreibung: Lote 07 Toxina botulínica
Interne Kennung: 07
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33693100 Toxine
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 08
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33611000 Mittel bei säurebedingten Erkrankungen (Antacida)
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 09
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33630000 Dermatika sowie Arzneimittel für das Muskel- und Skelettsystem
Los: LOT-0010
Beschreibung: Lote 10 Emtricitabina
Interne Kennung: 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Beschreibung: Lote 13 Cefuroxima oral
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661200 Analgetika
Los: LOT-0016
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: 18
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696800 Röntgenkontrastmittel
Los: LOT-0019
Beschreibung: Lote 19 Teriparatida
Interne Kennung: 19
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33642000 Systemische Hormonpräparate, exkl. Sexualhormone und Insuline
Los: LOT-0020
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Beschreibung: Lote 21 Metilprednisolona
Interne Kennung: 21
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33642200 Corticosteroide zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0022
Interne Kennung: 22
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661100 Anästhetika
Los: LOT-0023
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Interne Kennung: 25
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33621200 Antihämorrhagika
Los: LOT-0026
Beschreibung: Lote 26 Ciprofloxacino IV
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Interne Kennung: 28
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33621400 Blutersatzmittel und Perfusionslösungen
Los: LOT-0029
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Beschreibung: Lote 30 Hierro sacarosa
Interne Kennung: 30
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33621300 Antianämika
Los: LOT-0031
Interne Kennung: 31
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
Los: LOT-0032
Interne Kennung: 32
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Los: LOT-0033
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Beschreibung: Lote 34 Aceclofenaco
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Beschreibung: Lote 35 Albumina Humana
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Beschreibung: Lote 36 Cisatracurio
Interne Kennung: 36
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33632200 Muskelrelaxanzien
Los: LOT-0037
Beschreibung: Lote 37 Noradrenalina
Interne Kennung: 37
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0038
Beschreibung: Lote 38 Dexmedetomidina
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Beschreibung: Lote 40 Remifentanilo
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Interne Kennung: 41
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33621100 Antithrombotische Mittel
Los: LOT-0042
Interne Kennung: 42
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33632000 Arzneimittel für das Muskel- und Skelettsystem
Los: LOT-0043
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Beschreibung: Lote 44 Teicoplanina
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Beschreibung: Lote 47 Diclofenaco gel
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Beschreibung: Lote 48 Ibuprofeno Gel
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Beschreibung: Lote 49 Dalbavancina
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Interne Kennung: 51
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622300 Diuretika
Internal identifier: 2026/A/SUM/0323
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Lote 01:Dexketoprofeno
Description: Lote 01: Dexketoprofeno
Internal identifier: 01
Additional classification (cpv): 33632100 Anti-inflammatory and anti-rheumatic products
Lot: LOT-0002
Title: Lote 02 Vacuna tétanos difteria
Internal identifier: 02
Additional classification (cpv): 33651620 Diphtheria-tetanus vaccines
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 03
Additional classification (cpv): 33651520 Immunoglobulins
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 04
Lot: LOT-0005
Title: Lote 05: Celecoxib
Internal identifier: 05
Lot: LOT-0006
Title: Lote 06: Omeprazol inyectable
Internal identifier: 06
Lot: LOT-0007
Title: Lote 07 Toxina botulínica
Description: Lote 07 Toxina botulínica
Internal identifier: 07
Additional classification (cpv): 33693100 Toxins
Lot: LOT-0008
Title: Lote 08 Omeprazol
Internal identifier: 08
Additional classification (cpv): 33611000 Medicinal products for acid related disorders
Lot: LOT-0009
Title: Lote 09 Capsaicina
Internal identifier: 09
Additional classification (cpv): 33630000 Medicinal products for dermatology and the musculo-skeletal system
Lot: LOT-0010
Title: Lote 10 Emtricitabina
Description: Lote 10 Emtricitabina
Internal identifier: 10
Additional classification (cpv): 33651400 Antivirals for systemic use
Lot: LOT-0011
Title: Lote 11 Cefazolina
Internal identifier: 11
Additional classification (cpv): 33651100 Antibacterials for systemic use
Lot: LOT-0012
Title: Lote 12 Cefuroxima Intravenosa
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: Lote 13 Cefuroxima oral
Description: Lote 13 Cefuroxima oral
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: Lote 14 Piperacilina/Tazobactam
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: Lote 15 Tramadol + Paracetamol
Internal identifier: 15
Additional classification (cpv): 33661200 Analgesics
Lot: LOT-0016
Title: Lote 16 Ibuprofeno
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: Lote 17 Paracetamol
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Internal identifier: 18
Additional classification (cpv): 33696800 X-ray contrast media
Lot: LOT-0019
Title: Lote 19 Teriparatida
Description: Lote 19 Teriparatida
Internal identifier: 19
Additional classification (cpv): 33642000 Systemic hormonal preparations, excl. sex hormones
Lot: LOT-0020
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: Lote 21 Metilprednisolona
Description: Lote 21 Metilprednisolona
Internal identifier: 21
Additional classification (cpv): 33642200 Corticosteroids for systemic use
Lot: LOT-0022
Title: Lote 22 Mepivacaina
Internal identifier: 22
Additional classification (cpv): 33661100 Anaesthetics
Lot: LOT-0023
Title: Lote 23 Ketorolaco
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: Lote 24 Azitromicina
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Internal identifier: 25
Additional classification (cpv): 33621200 Antihaemorrhagics
Lot: LOT-0026
Title: Lote 26 Ciprofloxacino IV
Description: Lote 26 Ciprofloxacino IV
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: Lote 27 Ciprofloxacino oral
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Internal identifier: 28
Additional classification (cpv): 33621400 Blood substitutes and perfusion solutions
Lot: LOT-0029
Title: Lote 29 Fibrinógeno
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: Lote 30 Hierro sacarosa
Description: Lote 30 Hierro sacarosa
Internal identifier: 30
Additional classification (cpv): 33621300 Antianaemic preparations
Lot: LOT-0031
Title: Lote 31 Pregabalina
Internal identifier: 31
Additional classification (cpv): 33661000 Medicinal products for the nervous system
Lot: LOT-0032
Title: Lote 32 Povidona
Internal identifier: 32
Additional classification (cpv): 33631600 Antiseptics and disinfectants
Lot: LOT-0033
Title: Lote 33 Gentamicina
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Title: Lote 34 Aceclofenaco
Description: Lote 34 Aceclofenaco
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0035
Title: Lote 35 Albumina Humana
Description: Lote 35 Albumina Humana
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0036
Title: Lote 36 Cisatracurio
Description: Lote 36 Cisatracurio
Internal identifier: 36
Additional classification (cpv): 33632200 Muscle relaxants
Lot: LOT-0037
Title: Lote 37 Noradrenalina
Description: Lote 37 Noradrenalina
Internal identifier: 37
Additional classification (cpv): 33622000 Medicinal products for the cardiovascular system
Lot: LOT-0038
Title: Lote 38 Dexmedetomidina
Description: Lote 38 Dexmedetomidina
Internal identifier: 38
Lot: LOT-0039
Title: Lote 39 Tramadol
Internal identifier: 39
Lot: LOT-0040
Title: Lote 40 Remifentanilo
Description: Lote 40 Remifentanilo
Internal identifier: 40
Lot: LOT-0041
Title: Lote 41 Urokinasa
Internal identifier: 41
Additional classification (cpv): 33621100 Antithrombotic agents
Lot: LOT-0042
Title: Lote 42 Capsaicina
Internal identifier: 42
Additional classification (cpv): 33632000 Medicinal products for the musculo-skeletal system
Lot: LOT-0043
Title: Lote 43 Cefepima
Internal identifier: 43
Lot: LOT-0044
Title: Lote 44 Teicoplanina
Description: Lote 44 Teicoplanina
Internal identifier: 44
Lot: LOT-0045
Internal identifier: 45
Lot: LOT-0046
Internal identifier: 46
Lot: LOT-0047
Title: Lote 47 Diclofenaco gel
Description: Lote 47 Diclofenaco gel
Internal identifier: 47
Lot: LOT-0048
Title: Lote 48 Ibuprofeno Gel
Description: Lote 48 Ibuprofeno Gel
Internal identifier: 48
Lot: LOT-0049
Title: Lote 49 Dalbavancina
Description: Lote 49 Dalbavancina
Internal identifier: 49
Lot: LOT-0050
Title: Lote 50 Ceftarolina
Internal identifier: 50
Lot: LOT-0051
Title: Lote 51 Tolvaptan
Internal identifier: 51
Additional classification (cpv): 33622300 Diuretics
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026/A/SUM/0323
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Lote 01:Dexketoprofeno
Descripción: Lote 01: Dexketoprofeno
Identificador interno: 01
Clasificación adicional (cpv): 33632100 Antiinflamatorios y antirreumáticos
Lote: LOT-0002
Título: Lote 02 Vacuna tétanos difteria
Identificador interno: 02
Clasificación adicional (cpv): 33651620 Vacunas contra la difteria y el tétanos
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 03
Clasificación adicional (cpv): 33651520 Inmunoglobulinas
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 04
Lote: LOT-0005
Título: Lote 05: Celecoxib
Identificador interno: 05
Lote: LOT-0006
Título: Lote 06: Omeprazol inyectable
Identificador interno: 06
Lote: LOT-0007
Título: Lote 07 Toxina botulínica
Descripción: Lote 07 Toxina botulínica
Identificador interno: 07
Clasificación adicional (cpv): 33693100 Toxinas
Lote: LOT-0008
Título: Lote 08 Omeprazol
Identificador interno: 08
Clasificación adicional (cpv): 33611000 Medicamentos contra los trastornos producidos por la hiperacidez
Lote: LOT-0009
Título: Lote 09 Capsaicina
Identificador interno: 09
Clasificación adicional (cpv): 33630000 Medicamentos usados en dermatología y para el sistema muscular-esquelético
Lote: LOT-0010
Título: Lote 10 Emtricitabina
Descripción: Lote 10 Emtricitabina
Identificador interno: 10
Clasificación adicional (cpv): 33651400 Antivirales para uso sistémico
Lote: LOT-0011
Título: Lote 11 Cefazolina
Identificador interno: 11
Clasificación adicional (cpv): 33651100 Antibacterianos para uso sistémico
Lote: LOT-0012
Título: Lote 12 Cefuroxima Intravenosa
Identificador interno: 12
Lote: LOT-0013
Título: Lote 13 Cefuroxima oral
Descripción: Lote 13 Cefuroxima oral
Identificador interno: 13
Lote: LOT-0014
Título: Lote 14 Piperacilina/Tazobactam
Identificador interno: 14
Lote: LOT-0015
Título: Lote 15 Tramadol + Paracetamol
Identificador interno: 15
Clasificación adicional (cpv): 33661200 Analgésicos
Lote: LOT-0016
Título: Lote 16 Ibuprofeno
Identificador interno: 16
Lote: LOT-0017
Título: Lote 17 Paracetamol
Identificador interno: 17
Lote: LOT-0018
Identificador interno: 18
Clasificación adicional (cpv): 33696800 Medios de contraste para radiología
Lote: LOT-0019
Título: Lote 19 Teriparatida
Descripción: Lote 19 Teriparatida
Identificador interno: 19
Clasificación adicional (cpv): 33642000 Preparados hormonales sistémicos, excluidas las hormonas sexuales
Lote: LOT-0020
Identificador interno: 20
Lote: LOT-0021
Título: Lote 21 Metilprednisolona
Descripción: Lote 21 Metilprednisolona
Identificador interno: 21
Clasificación adicional (cpv): 33642200 Corticoesteroides para uso sistémico
Lote: LOT-0022
Título: Lote 22 Mepivacaina
Identificador interno: 22
Clasificación adicional (cpv): 33661100 Anestésicos
Lote: LOT-0023
Título: Lote 23 Ketorolaco
Identificador interno: 23
Lote: LOT-0024
Título: Lote 24 Azitromicina
Identificador interno: 24
Lote: LOT-0025
Identificador interno: 25
Clasificación adicional (cpv): 33621200 Antihemorrágicos
Lote: LOT-0026
Título: Lote 26 Ciprofloxacino IV
Descripción: Lote 26 Ciprofloxacino IV
Identificador interno: 26
Lote: LOT-0027
Título: Lote 27 Ciprofloxacino oral
Identificador interno: 27
Lote: LOT-0028
Identificador interno: 28
Clasificación adicional (cpv): 33621400 Sustitutos del plasma y soluciones para infusión
Lote: LOT-0029
Título: Lote 29 Fibrinógeno
Identificador interno: 29
Lote: LOT-0030
Título: Lote 30 Hierro sacarosa
Descripción: Lote 30 Hierro sacarosa
Identificador interno: 30
Clasificación adicional (cpv): 33621300 Antianémicos
Lote: LOT-0031
Título: Lote 31 Pregabalina
Identificador interno: 31
Clasificación adicional (cpv): 33661000 Medicamentos para el sistema nervioso
Lote: LOT-0032
Título: Lote 32 Povidona
Identificador interno: 32
Clasificación adicional (cpv): 33631600 Antisépticos y desinfectantes
Lote: LOT-0033
Título: Lote 33 Gentamicina
Identificador interno: 33
Lote: LOT-0034
Título: Lote 34 Aceclofenaco
Descripción: Lote 34 Aceclofenaco
Identificador interno: 34
Lote: LOT-0035
Título: Lote 35 Albumina Humana
Descripción: Lote 35 Albumina Humana
Identificador interno: 35
Lote: LOT-0036
Título: Lote 36 Cisatracurio
Descripción: Lote 36 Cisatracurio
Identificador interno: 36
Clasificación adicional (cpv): 33632200 Miorrelajantes
Lote: LOT-0037
Título: Lote 37 Noradrenalina
Descripción: Lote 37 Noradrenalina
Identificador interno: 37
Clasificación adicional (cpv): 33622000 Medicamentos para el aparato cardiovascular
Lote: LOT-0038
Título: Lote 38 Dexmedetomidina
Descripción: Lote 38 Dexmedetomidina
Identificador interno: 38
Lote: LOT-0039
Título: Lote 39 Tramadol
Identificador interno: 39
Lote: LOT-0040
Título: Lote 40 Remifentanilo
Descripción: Lote 40 Remifentanilo
Identificador interno: 40
Lote: LOT-0041
Título: Lote 41 Urokinasa
Identificador interno: 41
Clasificación adicional (cpv): 33621100 Antitrombóticos
Lote: LOT-0042
Título: Lote 42 Capsaicina
Identificador interno: 42
Clasificación adicional (cpv): 33632000 Medicamentos para el sistema muscular-esquelético
Lote: LOT-0043
Título: Lote 43 Cefepima
Identificador interno: 43
Lote: LOT-0044
Título: Lote 44 Teicoplanina
Descripción: Lote 44 Teicoplanina
Identificador interno: 44
Lote: LOT-0045
Identificador interno: 45
Lote: LOT-0046
Identificador interno: 46
Lote: LOT-0047
Título: Lote 47 Diclofenaco gel
Descripción: Lote 47 Diclofenaco gel
Identificador interno: 47
Lote: LOT-0048
Título: Lote 48 Ibuprofeno Gel
Descripción: Lote 48 Ibuprofeno Gel
Identificador interno: 48
Lote: LOT-0049
Título: Lote 49 Dalbavancina
Descripción: Lote 49 Dalbavancina
Identificador interno: 49
Lote: LOT-0050
Título: Lote 50 Ceftarolina
Identificador interno: 50
Lote: LOT-0051
Título: Lote 51 Tolvaptan
Identificador interno: 51
Clasificación adicional (cpv): 33622300 Diuréticos
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 2026/A/SUM/0323
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33600000 Produits pharmaceutiques
Titre: Lote 01:Dexketoprofeno
Identifiant interne: 01
Nomenclature complémentaire (cpv): 33632100 Anti-inflammatoires et antirhumatismaux
Titre: Lote 02 Vacuna tétanos difteria
Identifiant interne: 02
Nomenclature complémentaire (cpv): 33651620 Vaccins antidiphtérie et antitétanos
Identifiant interne: 03
Nomenclature complémentaire (cpv): 33651520 Immunoglobulines
Identifiant interne: 04
Titre: Lote 05: Celecoxib
Identifiant interne: 05
Titre: Lote 06: Omeprazol inyectable
Identifiant interne: 06
Titre: Lote 07 Toxina botulínica
Identifiant interne: 07
Nomenclature complémentaire (cpv): 33693100 Toxines
Titre: Lote 08 Omeprazol
Identifiant interne: 08
Nomenclature complémentaire (cpv): 33611000 Médicaments contre les troubles liés à l'hyperacidité
Titre: Lote 09 Capsaicina
Identifiant interne: 09
Nomenclature complémentaire (cpv): 33630000 Médicaments utilisés en dermatologie et pour le système squelettique et musculaire
Titre: Lote 10 Emtricitabina
Identifiant interne: 10
Nomenclature complémentaire (cpv): 33651400 Antiviraux à usage systémique
Titre: Lote 11 Cefazolina
Identifiant interne: 11
Nomenclature complémentaire (cpv): 33651100 Antibactériens à usage systémique
Titre: Lote 12 Cefuroxima Intravenosa
Identifiant interne: 12
Titre: Lote 13 Cefuroxima oral
Identifiant interne: 13
Titre: Lote 14 Piperacilina/Tazobactam
Identifiant interne: 14
Titre: Lote 15 Tramadol + Paracetamol
Identifiant interne: 15
Nomenclature complémentaire (cpv): 33661200 Analgésiques
Titre: Lote 16 Ibuprofeno
Identifiant interne: 16
Titre: Lote 17 Paracetamol
Identifiant interne: 17
Identifiant interne: 18
Nomenclature complémentaire (cpv): 33696800 Produits de contraste à usage radiologique
Titre: Lote 19 Teriparatida
Identifiant interne: 19
Nomenclature complémentaire (cpv): 33642000 Préparations hormonales systémiques, hormones sexuelles exclues
Identifiant interne: 20
Titre: Lote 21 Metilprednisolona
Identifiant interne: 21
Nomenclature complémentaire (cpv): 33642200 Corticostéroïdes à usage systémique
Titre: Lote 22 Mepivacaina
Identifiant interne: 22
Nomenclature complémentaire (cpv): 33661100 Anesthésiques
Titre: Lote 23 Ketorolaco
Identifiant interne: 23
Titre: Lote 24 Azitromicina
Identifiant interne: 24
Identifiant interne: 25
Nomenclature complémentaire (cpv): 33621200 Antihémorragiques
Titre: Lote 26 Ciprofloxacino IV
Identifiant interne: 26
Titre: Lote 27 Ciprofloxacino oral
Identifiant interne: 27
Identifiant interne: 28
Nomenclature complémentaire (cpv): 33621400 Substituts de plasma sanguin et solutions pour perfusions
Titre: Lote 29 Fibrinógeno
Identifiant interne: 29
Titre: Lote 30 Hierro sacarosa
Identifiant interne: 30
Nomenclature complémentaire (cpv): 33621300 Préparations antianémiques
Titre: Lote 31 Pregabalina
Identifiant interne: 31
Nomenclature complémentaire (cpv): 33661000 Médicaments du système nerveux
Titre: Lote 32 Povidona
Identifiant interne: 32
Nomenclature complémentaire (cpv): 33631600 Antiseptiques et désinfectants
Titre: Lote 33 Gentamicina
Identifiant interne: 33
Titre: Lote 34 Aceclofenaco
Identifiant interne: 34
Titre: Lote 35 Albumina Humana
Identifiant interne: 35
Titre: Lote 36 Cisatracurio
Identifiant interne: 36
Nomenclature complémentaire (cpv): 33632200 Myorelaxants
Titre: Lote 37 Noradrenalina
Identifiant interne: 37
Nomenclature complémentaire (cpv): 33622000 Médicaments du système cardio-vasculaire
Titre: Lote 38 Dexmedetomidina
Identifiant interne: 38
Titre: Lote 39 Tramadol
Identifiant interne: 39
Titre: Lote 40 Remifentanilo
Identifiant interne: 40
Titre: Lote 41 Urokinasa
Identifiant interne: 41
Nomenclature complémentaire (cpv): 33621100 Antithrombotiques
Titre: Lote 42 Capsaicina
Identifiant interne: 42
Nomenclature complémentaire (cpv): 33632000 Médicaments du système squelettique et musculaire
Titre: Lote 43 Cefepima
Identifiant interne: 43
Titre: Lote 44 Teicoplanina
Identifiant interne: 44
Identifiant interne: 45
Identifiant interne: 46
Titre: Lote 47 Diclofenaco gel
Identifiant interne: 47
Titre: Lote 48 Ibuprofeno Gel
Identifiant interne: 48
Titre: Lote 49 Dalbavancina
Identifiant interne: 49
Titre: Lote 50 Ceftarolina
Identifiant interne: 50
Titre: Lote 51 Tolvaptan
Identifiant interne: 51
Nomenclature complémentaire (cpv): 33622300 Diurétiques
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 2026/A/SUM/0323
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33600000 Farmaceutski proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Lote 01:Dexketoprofeno
Opis: Lote 01: Dexketoprofeno
Interna identifikacijska oznaka: 01
Dodatna klasifikacija (cpv): 33632100 Protuupalni i antireumatski lijekovi
Grupa: LOT-0002
Naslov: Lote 02 Vacuna tétanos difteria
Opis: Lote 02 Vacuna tétanos difteria
Interna identifikacijska oznaka: 02
Dodatna klasifikacija (cpv): 33651620 Cjepiva protiv difterije-tetanusa
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 03
Dodatna klasifikacija (cpv): 33651520 Imunoglobini
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 04
Grupa: LOT-0005
Naslov: Lote 05: Celecoxib
Opis: Lote 05: Suministro de Celecoxib
Interna identifikacijska oznaka: 05
Grupa: LOT-0006
Naslov: Lote 06: Omeprazol inyectable
Opis: Lote 06: Omeprazol inyectable
Interna identifikacijska oznaka: 06
Grupa: LOT-0007
Naslov: Lote 07 Toxina botulínica
Opis: Lote 07 Toxina botulínica
Interna identifikacijska oznaka: 07
Dodatna klasifikacija (cpv): 33693100 Toksini
Grupa: LOT-0008
Naslov: Lote 08 Omeprazol
Opis: Lote 08 Suministro de Omeprazol
Interna identifikacijska oznaka: 08
Dodatna klasifikacija (cpv): 33611000 Lijekovi za poremećaje uvjetovane kiselinom
Grupa: LOT-0009
Naslov: Lote 09 Capsaicina
Opis: Lote 09 Suministro de Capsaicina
Interna identifikacijska oznaka: 09
Dodatna klasifikacija (cpv): 33630000 Lijekovi za bolesti kože i mišićno-koštanog sustava
Grupa: LOT-0010
Naslov: Lote 10 Emtricitabina
Opis: Lote 10 Emtricitabina
Interna identifikacijska oznaka: 10
Dodatna klasifikacija (cpv): 33651400 Lijekovi za sustavno liječenje virusnih infekcija
Grupa: LOT-0011
Naslov: Lote 11 Cefazolina
Opis: Lote 11 Suministro de Cefazolina
Interna identifikacijska oznaka: 11
Dodatna klasifikacija (cpv): 33651100 Antibakterijski lijekovi za sustavnu primjenu
Grupa: LOT-0012
Naslov: Lote 12 Cefuroxima Intravenosa
Opis: Lote 12 Cefuroxima Intravenosa
Interna identifikacijska oznaka: 12
Grupa: LOT-0013
Naslov: Lote 13 Cefuroxima oral
Opis: Lote 13 Cefuroxima oral
Interna identifikacijska oznaka: 13
Grupa: LOT-0014
Naslov: Lote 14 Piperacilina/Tazobactam
Opis: Lote 14 Piperacilina/Tazobactam
Interna identifikacijska oznaka: 14
Grupa: LOT-0015
Naslov: Lote 15 Tramadol + Paracetamol
Opis: Lote 15 Tramadol + Paracetamol
Interna identifikacijska oznaka: 15
Dodatna klasifikacija (cpv): 33661200 Analgetici
Grupa: LOT-0016
Naslov: Lote 16 Ibuprofeno
Opis: Lote 16 Suministro de Ibuprofeno
Interna identifikacijska oznaka: 16
Grupa: LOT-0017
Naslov: Lote 17 Paracetamol
Opis: Lote 17 Suministro de Paracetamol
Interna identifikacijska oznaka: 17
Grupa: LOT-0018
Interna identifikacijska oznaka: 18
Dodatna klasifikacija (cpv): 33696800 Kontrastna sredstva za rendgenska ispitivanja
Grupa: LOT-0019
Naslov: Lote 19 Teriparatida
Opis: Lote 19 Teriparatida
Interna identifikacijska oznaka: 19
Dodatna klasifikacija (cpv): 33642000 Hormonski sustavni pripravci, osim spolnih hormona
Grupa: LOT-0020
Interna identifikacijska oznaka: 20
Grupa: LOT-0021
Naslov: Lote 21 Metilprednisolona
Opis: Lote 21 Metilprednisolona
Interna identifikacijska oznaka: 21
Dodatna klasifikacija (cpv): 33642200 Kortikosteroidi za sustavno liječenje
Grupa: LOT-0022
Naslov: Lote 22 Mepivacaina
Opis: Lote 22 Suministro de Mepivacaina
Interna identifikacijska oznaka: 22
Dodatna klasifikacija (cpv): 33661100 Anestetici
Grupa: LOT-0023
Naslov: Lote 23 Ketorolaco
Opis: Lote 23 Suministro de Ketorolaco
Interna identifikacijska oznaka: 23
Grupa: LOT-0024
Naslov: Lote 24 Azitromicina
Interna identifikacijska oznaka: 24
Grupa: LOT-0025
Interna identifikacijska oznaka: 25
Dodatna klasifikacija (cpv): 33621200 Antihemoragici
Grupa: LOT-0026
Naslov: Lote 26 Ciprofloxacino IV
Opis: Lote 26 Ciprofloxacino IV
Interna identifikacijska oznaka: 26
Grupa: LOT-0027
Naslov: Lote 27 Ciprofloxacino oral
Opis: Lote 27 Ciprofloxacino oral
Interna identifikacijska oznaka: 27
Grupa: LOT-0028
Interna identifikacijska oznaka: 28
Dodatna klasifikacija (cpv): 33621400 Nadomjesci krvi i perfuzijske otopine
Grupa: LOT-0029
Naslov: Lote 29 Fibrinógeno
Opis: Lote 29 Suministro de fibrinógeno
Interna identifikacijska oznaka: 29
Grupa: LOT-0030
Naslov: Lote 30 Hierro sacarosa
Opis: Lote 30 Hierro sacarosa
Interna identifikacijska oznaka: 30
Dodatna klasifikacija (cpv): 33621300 Preparati protiv slabokrvnosti
Grupa: LOT-0031
Naslov: Lote 31 Pregabalina
Opis: Lote 31 Suministro de pregabalina
Interna identifikacijska oznaka: 31
Dodatna klasifikacija (cpv): 33661000 Lijekovi za živčani sustav
Grupa: LOT-0032
Naslov: Lote 32 Povidona
Opis: Lote 32 Suministro de povidona
Interna identifikacijska oznaka: 32
Dodatna klasifikacija (cpv): 33631600 Antiseptici i dezinficijensi
Grupa: LOT-0033
Naslov: Lote 33 Gentamicina
Opis: Lote 33 Suministro de Gentamicina
Interna identifikacijska oznaka: 33
Grupa: LOT-0034
Naslov: Lote 34 Aceclofenaco
Opis: Lote 34 Aceclofenaco
Interna identifikacijska oznaka: 34
Grupa: LOT-0035
Naslov: Lote 35 Albumina Humana
Opis: Lote 35 Albumina Humana
Interna identifikacijska oznaka: 35
Grupa: LOT-0036
Naslov: Lote 36 Cisatracurio
Opis: Lote 36 Cisatracurio
Interna identifikacijska oznaka: 36
Dodatna klasifikacija (cpv): 33632200 Sredstva za opuštanje mišića
Grupa: LOT-0037
Naslov: Lote 37 Noradrenalina
Opis: Lote 37 Noradrenalina
Interna identifikacijska oznaka: 37
Dodatna klasifikacija (cpv): 33622000 Lijekovi za kardiovaskularni sustav
Grupa: LOT-0038
Naslov: Lote 38 Dexmedetomidina
Opis: Lote 38 Dexmedetomidina
Interna identifikacijska oznaka: 38
Grupa: LOT-0039
Naslov: Lote 39 Tramadol
Opis: Lote 39 Suministro de tramadol
Interna identifikacijska oznaka: 39
Grupa: LOT-0040
Naslov: Lote 40 Remifentanilo
Opis: Lote 40 Remifentanilo
Interna identifikacijska oznaka: 40
Grupa: LOT-0041
Naslov: Lote 41 Urokinasa
Opis: Lote 41 Suministro de urokinasa
Interna identifikacijska oznaka: 41
Dodatna klasifikacija (cpv): 33621100 Antitrombotici
Grupa: LOT-0042
Naslov: Lote 42 Capsaicina
Opis: Lote 42 Suministro de Capsaicina
Interna identifikacijska oznaka: 42
Dodatna klasifikacija (cpv): 33632000 Lijekovi za mišićno-koštani sustav
Grupa: LOT-0043
Naslov: Lote 43 Cefepima
Opis: Lote 43 suministro de Cefepima
Interna identifikacijska oznaka: 43
Grupa: LOT-0044
Naslov: Lote 44 Teicoplanina
Opis: Lote 44 Teicoplanina
Interna identifikacijska oznaka: 44
Grupa: LOT-0045
Interna identifikacijska oznaka: 45
Grupa: LOT-0046
Interna identifikacijska oznaka: 46
Grupa: LOT-0047
Naslov: Lote 47 Diclofenaco gel
Opis: Lote 47 Diclofenaco gel
Interna identifikacijska oznaka: 47
Grupa: LOT-0048
Naslov: Lote 48 Ibuprofeno Gel
Opis: Lote 48 Ibuprofeno Gel
Interna identifikacijska oznaka: 48
Grupa: LOT-0049
Naslov: Lote 49 Dalbavancina
Opis: Lote 49 Dalbavancina
Interna identifikacijska oznaka: 49
Grupa: LOT-0050
Naslov: Lote 50 Ceftarolina
Opis: Lote 50 Suministro de Ceftarolina
Interna identifikacijska oznaka: 50
Grupa: LOT-0051
Naslov: Lote 51 Tolvaptan
Opis: Lote 51 Suministro Tolvaptan
Interna identifikacijska oznaka: 51
Dodatna klasifikacija (cpv): 33622300 Diuretici
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 2026/A/SUM/0323
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33600000 Gyógyszerészeti termékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Lote 01:Dexketoprofeno
Leírás: Lote 01: Dexketoprofeno
Belső azonosító: 01
További osztályozás (cpv): 33632100 Gyulladáscsökkentők és antireumatikumok
Rész: LOT-0002
Cím: Lote 02 Vacuna tétanos difteria
Leírás: Lote 02 Vacuna tétanos difteria
Belső azonosító: 02
További osztályozás (cpv): 33651620 Diftéria-tetanusz vakcinák
Rész: LOT-0003
Cím: Lote 03 Inmunoglubina antitetánica
Belső azonosító: 03
További osztályozás (cpv): 33651520 Immunglobulin
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: 04
Rész: LOT-0005
Cím: Lote 05: Celecoxib
Belső azonosító: 05
Rész: LOT-0006
Cím: Lote 06: Omeprazol inyectable
Leírás: Lote 06: Omeprazol inyectable
Belső azonosító: 06
Rész: LOT-0007
Cím: Lote 07 Toxina botulínica
Leírás: Lote 07 Toxina botulínica
Belső azonosító: 07
További osztályozás (cpv): 33693100 Mérgek
Rész: LOT-0008
Cím: Lote 08 Omeprazol
Leírás: Lote 08 Suministro de Omeprazol
Belső azonosító: 08
További osztályozás (cpv): 33611000 Savtúltengéses zavarok gyógyszerei
Rész: LOT-0009
Cím: Lote 09 Capsaicina
Belső azonosító: 09
További osztályozás (cpv): 33630000 A bőrgyógyászat és a csont- és izomrendszer gyógyszerei
Rész: LOT-0010
Cím: Lote 10 Emtricitabina
Leírás: Lote 10 Emtricitabina
Belső azonosító: 10
További osztályozás (cpv): 33651400 Vírusellenes szerek szisztémás használatra
Rész: LOT-0011
Cím: Lote 11 Cefazolina
Belső azonosító: 11
További osztályozás (cpv): 33651100 Baktériumellenes szerek szisztémás használatra
Rész: LOT-0012
Cím: Lote 12 Cefuroxima Intravenosa
Leírás: Lote 12 Cefuroxima Intravenosa
Belső azonosító: 12
Rész: LOT-0013
Cím: Lote 13 Cefuroxima oral
Leírás: Lote 13 Cefuroxima oral
Belső azonosító: 13
Rész: LOT-0014
Cím: Lote 14 Piperacilina/Tazobactam
Leírás: Lote 14 Piperacilina/Tazobactam
Belső azonosító: 14
Rész: LOT-0015
Cím: Lote 15 Tramadol + Paracetamol
Leírás: Lote 15 Tramadol + Paracetamol
Belső azonosító: 15
További osztályozás (cpv): 33661200 Fájdalomcsillapítók
Rész: LOT-0016
Cím: Lote 16 Ibuprofeno
Belső azonosító: 16
Rész: LOT-0017
Cím: Lote 17 Paracetamol
Belső azonosító: 17
Rész: LOT-0018
Belső azonosító: 18
További osztályozás (cpv): 33696800 Kontrasztanyagok röntgenvizsgálathoz
Rész: LOT-0019
Cím: Lote 19 Teriparatida
Leírás: Lote 19 Teriparatida
Belső azonosító: 19
További osztályozás (cpv): 33642000 Szisztémás hormonális készítmények a nemi hormonok kivételével
Rész: LOT-0020
Belső azonosító: 20
Rész: LOT-0021
Cím: Lote 21 Metilprednisolona
Leírás: Lote 21 Metilprednisolona
Belső azonosító: 21
További osztályozás (cpv): 33642200 Corticosteroidok szisztémás használatra
Rész: LOT-0022
Cím: Lote 22 Mepivacaina
Belső azonosító: 22
További osztályozás (cpv): 33661100 Érzéstelenítők
Rész: LOT-0023
Cím: Lote 23 Ketorolaco
Belső azonosító: 23
Rész: LOT-0024
Cím: Lote 24 Azitromicina
Belső azonosító: 24
Rész: LOT-0025
Belső azonosító: 25
További osztályozás (cpv): 33621200 Vérzés elleni szerek
Rész: LOT-0026
Cím: Lote 26 Ciprofloxacino IV
Leírás: Lote 26 Ciprofloxacino IV
Belső azonosító: 26
Rész: LOT-0027
Cím: Lote 27 Ciprofloxacino oral
Leírás: Lote 27 Ciprofloxacino oral
Belső azonosító: 27
Rész: LOT-0028
Belső azonosító: 28
További osztályozás (cpv): 33621400 Vérpótló szerek és perfúziós oldatok
Rész: LOT-0029
Cím: Lote 29 Fibrinógeno
Belső azonosító: 29
Rész: LOT-0030
Cím: Lote 30 Hierro sacarosa
Leírás: Lote 30 Hierro sacarosa
Belső azonosító: 30
További osztályozás (cpv): 33621300 Antianémiás készítmények
Rész: LOT-0031
Cím: Lote 31 Pregabalina
Belső azonosító: 31
További osztályozás (cpv): 33661000 Az idegrendszer és gyógyszerei
Rész: LOT-0032
Cím: Lote 32 Povidona
Leírás: Lote 32 Suministro de povidona
Belső azonosító: 32
További osztályozás (cpv): 33631600 Antiszeptikumok és fertőtlenítő szerek
Rész: LOT-0033
Cím: Lote 33 Gentamicina
Belső azonosító: 33
Rész: LOT-0034
Cím: Lote 34 Aceclofenaco
Leírás: Lote 34 Aceclofenaco
Belső azonosító: 34
Rész: LOT-0035
Cím: Lote 35 Albumina Humana
Leírás: Lote 35 Albumina Humana
Belső azonosító: 35
Rész: LOT-0036
Cím: Lote 36 Cisatracurio
Leírás: Lote 36 Cisatracurio
Belső azonosító: 36
További osztályozás (cpv): 33632200 Izomlazítók
Rész: LOT-0037
Cím: Lote 37 Noradrenalina
Leírás: Lote 37 Noradrenalina
Belső azonosító: 37
További osztályozás (cpv): 33622000 A szív és az érrendszer gyógyszerei
Rész: LOT-0038
Cím: Lote 38 Dexmedetomidina
Leírás: Lote 38 Dexmedetomidina
Belső azonosító: 38
Rész: LOT-0039
Cím: Lote 39 Tramadol
Leírás: Lote 39 Suministro de tramadol
Belső azonosító: 39
Rész: LOT-0040
Cím: Lote 40 Remifentanilo
Leírás: Lote 40 Remifentanilo
Belső azonosító: 40
Rész: LOT-0041
Cím: Lote 41 Urokinasa
Leírás: Lote 41 Suministro de urokinasa
Belső azonosító: 41
További osztályozás (cpv): 33621100 Antitrombotikus szerek
Rész: LOT-0042
Cím: Lote 42 Capsaicina
Belső azonosító: 42
További osztályozás (cpv): 33632000 Izom- és csontrendszer gyógyszerei
Rész: LOT-0043
Cím: Lote 43 Cefepima
Leírás: Lote 43 suministro de Cefepima
Belső azonosító: 43
Rész: LOT-0044
Cím: Lote 44 Teicoplanina
Leírás: Lote 44 Teicoplanina
Belső azonosító: 44
Rész: LOT-0045
Cím: Lote 45 Lidocaina apósito adhesivo
Belső azonosító: 45
Rész: LOT-0046
Belső azonosító: 46
Rész: LOT-0047
Cím: Lote 47 Diclofenaco gel
Leírás: Lote 47 Diclofenaco gel
Belső azonosító: 47
Rész: LOT-0048
Cím: Lote 48 Ibuprofeno Gel
Leírás: Lote 48 Ibuprofeno Gel
Belső azonosító: 48
Rész: LOT-0049
Cím: Lote 49 Dalbavancina
Leírás: Lote 49 Dalbavancina
Belső azonosító: 49
Rész: LOT-0050
Cím: Lote 50 Ceftarolina
Belső azonosító: 50
Rész: LOT-0051
Cím: Lote 51 Tolvaptan
Leírás: Lote 51 Suministro Tolvaptan
Belső azonosító: 51
További osztályozás (cpv): 33622300 Vizelethajtó szerek
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 2026/A/SUM/0323
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33600000 Prodotti farmaceutici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Lote 01:Dexketoprofeno
Descrizione: Lote 01: Dexketoprofeno
Identificativo interno: 01
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33632100 Prodotti antinfiammatori e antireumatici
Lotto: LOT-0002
Titolo: Lote 02 Vacuna tétanos difteria
Identificativo interno: 02
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33651620 Vaccini difteria-tetano
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 03
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33651520 Immunoglobuline
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 04
Lotto: LOT-0005
Titolo: Lote 05: Celecoxib
Identificativo interno: 05
Lotto: LOT-0006
Titolo: Lote 06: Omeprazol inyectable
Identificativo interno: 06
Lotto: LOT-0007
Titolo: Lote 07 Toxina botulínica
Descrizione: Lote 07 Toxina botulínica
Identificativo interno: 07
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33693100 Tossine
Lotto: LOT-0008
Titolo: Lote 08 Omeprazol
Identificativo interno: 08
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33611000 Medicinali per I disordini acido correlati
Lotto: LOT-0009
Titolo: Lote 09 Capsaicina
Identificativo interno: 09
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33630000 Medicinali per uso dermatologico e il sistema muscoloscheletrico
Lotto: LOT-0010
Titolo: Lote 10 Emtricitabina
Descrizione: Lote 10 Emtricitabina
Identificativo interno: 10
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33651400 Antivirali per uso sistemico
Lotto: LOT-0011
Titolo: Lote 11 Cefazolina
Identificativo interno: 11
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33651100 Antibatterici per uso sistemico
Lotto: LOT-0012
Titolo: Lote 12 Cefuroxima Intravenosa
Identificativo interno: 12
Lotto: LOT-0013
Titolo: Lote 13 Cefuroxima oral
Descrizione: Lote 13 Cefuroxima oral
Identificativo interno: 13
Lotto: LOT-0014
Titolo: Lote 14 Piperacilina/Tazobactam
Identificativo interno: 14
Lotto: LOT-0015
Titolo: Lote 15 Tramadol + Paracetamol
Identificativo interno: 15
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33661200 Analgesici
Lotto: LOT-0016
Titolo: Lote 16 Ibuprofeno
Identificativo interno: 16
Lotto: LOT-0017
Titolo: Lote 17 Paracetamol
Identificativo interno: 17
Lotto: LOT-0018
Identificativo interno: 18
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33696800 Prodotti di contrasto radiologici
Lotto: LOT-0019
Titolo: Lote 19 Teriparatida
Descrizione: Lote 19 Teriparatida
Identificativo interno: 19
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33642000 Preparati ormonali sistemici, esclusi gli ormoni sessuali
Lotto: LOT-0020
Identificativo interno: 20
Lotto: LOT-0021
Titolo: Lote 21 Metilprednisolona
Descrizione: Lote 21 Metilprednisolona
Identificativo interno: 21
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33642200 Corticosteroidi per uso sistemico
Lotto: LOT-0022
Titolo: Lote 22 Mepivacaina
Identificativo interno: 22
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33661100 Anestetici
Lotto: LOT-0023
Titolo: Lote 23 Ketorolaco
Identificativo interno: 23
Lotto: LOT-0024
Titolo: Lote 24 Azitromicina
Identificativo interno: 24
Lotto: LOT-0025
Identificativo interno: 25
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33621200 Antiemorragici
Lotto: LOT-0026
Titolo: Lote 26 Ciprofloxacino IV
Descrizione: Lote 26 Ciprofloxacino IV
Identificativo interno: 26
Lotto: LOT-0027
Titolo: Lote 27 Ciprofloxacino oral
Identificativo interno: 27
Lotto: LOT-0028
Identificativo interno: 28
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33621400 Sostituti ematici e soluzioni per perfusioni
Lotto: LOT-0029
Titolo: Lote 29 Fibrinógeno
Identificativo interno: 29
Lotto: LOT-0030
Titolo: Lote 30 Hierro sacarosa
Descrizione: Lote 30 Hierro sacarosa
Identificativo interno: 30
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33621300 Preparati antianemici
Lotto: LOT-0031
Titolo: Lote 31 Pregabalina
Identificativo interno: 31
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33661000 Medicinali per il sistema nervoso
Lotto: LOT-0032
Titolo: Lote 32 Povidona
Identificativo interno: 32
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33631600 Antisettici e disinfettanti
Lotto: LOT-0033
Titolo: Lote 33 Gentamicina
Identificativo interno: 33
Lotto: LOT-0034
Titolo: Lote 34 Aceclofenaco
Descrizione: Lote 34 Aceclofenaco
Identificativo interno: 34
Lotto: LOT-0035
Titolo: Lote 35 Albumina Humana
Descrizione: Lote 35 Albumina Humana
Identificativo interno: 35
Lotto: LOT-0036
Titolo: Lote 36 Cisatracurio
Descrizione: Lote 36 Cisatracurio
Identificativo interno: 36
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33632200 Rilassanti muscolari
Lotto: LOT-0037
Titolo: Lote 37 Noradrenalina
Descrizione: Lote 37 Noradrenalina
Identificativo interno: 37
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33622000 Medicinali per il sistema cardiovascolare
Lotto: LOT-0038
Titolo: Lote 38 Dexmedetomidina
Descrizione: Lote 38 Dexmedetomidina
Identificativo interno: 38
Lotto: LOT-0039
Titolo: Lote 39 Tramadol
Identificativo interno: 39
Lotto: LOT-0040
Titolo: Lote 40 Remifentanilo
Descrizione: Lote 40 Remifentanilo
Identificativo interno: 40
Lotto: LOT-0041
Titolo: Lote 41 Urokinasa
Identificativo interno: 41
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33621100 Agenti antitrombotici
Lotto: LOT-0042
Titolo: Lote 42 Capsaicina
Identificativo interno: 42
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33632000 Medicinali per il sistema muscoloscheletrico
Lotto: LOT-0043
Titolo: Lote 43 Cefepima
Identificativo interno: 43
Lotto: LOT-0044
Titolo: Lote 44 Teicoplanina
Descrizione: Lote 44 Teicoplanina
Identificativo interno: 44
Lotto: LOT-0045
Identificativo interno: 45
Lotto: LOT-0046
Identificativo interno: 46
Lotto: LOT-0047
Titolo: Lote 47 Diclofenaco gel
Descrizione: Lote 47 Diclofenaco gel
Identificativo interno: 47
Lotto: LOT-0048
Titolo: Lote 48 Ibuprofeno Gel
Descrizione: Lote 48 Ibuprofeno Gel
Identificativo interno: 48
Lotto: LOT-0049
Titolo: Lote 49 Dalbavancina
Descrizione: Lote 49 Dalbavancina
Identificativo interno: 49
Lotto: LOT-0050
Titolo: Lote 50 Ceftarolina
Identificativo interno: 50
Lotto: LOT-0051
Titolo: Lote 51 Tolvaptan
Identificativo interno: 51
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33622300 Diuretici
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 2026/A/SUM/0323
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33600000 Prodotti farmaċewtiċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Lote 01:Dexketoprofeno
Deskrizzjoni: Lote 01: Dexketoprofeno
Identifikatur intern: 01
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33632100 Prodotti kontra l-infamazzjoni u anti-rewmatiċi
Lott: LOT-0002
Titlu: Lote 02 Vacuna tétanos difteria
Identifikatur intern: 02
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33651620 Vaċċini tad-difterja-tetanus
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 03
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33651520 Immunoglobulini
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: 04
Lott: LOT-0005
Titlu: Lote 05: Celecoxib
Identifikatur intern: 05
Lott: LOT-0006
Titlu: Lote 06: Omeprazol inyectable
Identifikatur intern: 06
Lott: LOT-0007
Titlu: Lote 07 Toxina botulínica
Deskrizzjoni: Lote 07 Toxina botulínica
Identifikatur intern: 07
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33693100 Tossini
Lott: LOT-0008
Titlu: Lote 08 Omeprazol
Identifikatur intern: 08
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33611000 Prodotti mediċinali għal diżordnijiet relatati ma' l-aċidu
Lott: LOT-0009
Titlu: Lote 09 Capsaicina
Identifikatur intern: 09
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33630000 Prodotti mediċinali għad-dermatoloġija u għas-sistema muskolo-skelitali
Lott: LOT-0010
Titlu: Lote 10 Emtricitabina
Deskrizzjoni: Lote 10 Emtricitabina
Identifikatur intern: 10
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33651400 Anti virali għall-użu sistematiku
Lott: LOT-0011
Titlu: Lote 11 Cefazolina
Identifikatur intern: 11
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33651100 Anti batterjali għall-użu sistematiku
Lott: LOT-0012
Titlu: Lote 12 Cefuroxima Intravenosa
Identifikatur intern: 12
Lott: LOT-0013
Titlu: Lote 13 Cefuroxima oral
Deskrizzjoni: Lote 13 Cefuroxima oral
Identifikatur intern: 13
Lott: LOT-0014
Titlu: Lote 14 Piperacilina/Tazobactam
Identifikatur intern: 14
Lott: LOT-0015
Titlu: Lote 15 Tramadol + Paracetamol
Identifikatur intern: 15
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33661200 Analġesiċi
Lott: LOT-0016
Titlu: Lote 16 Ibuprofeno
Identifikatur intern: 16
Lott: LOT-0017
Titlu: Lote 17 Paracetamol
Identifikatur intern: 17
Lott: LOT-0018
Identifikatur intern: 18
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33696800 Medja tal-kuntrast tar-raġġi X
Lott: LOT-0019
Titlu: Lote 19 Teriparatida
Deskrizzjoni: Lote 19 Teriparatida
Identifikatur intern: 19
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33642000 Preparazzjonijiet għas-sistema ormonali, esklużi l-ormoni tas-sess
Lott: LOT-0020
Identifikatur intern: 20
Lott: LOT-0021
Titlu: Lote 21 Metilprednisolona
Deskrizzjoni: Lote 21 Metilprednisolona
Identifikatur intern: 21
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33642200 Kortikosterojdi għal użu sistematiku
Lott: LOT-0022
Titlu: Lote 22 Mepivacaina
Identifikatur intern: 22
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33661100 Anestetiċi
Lott: LOT-0023
Titlu: Lote 23 Ketorolaco
Identifikatur intern: 23
Lott: LOT-0024
Titlu: Lote 24 Azitromicina
Identifikatur intern: 24
Lott: LOT-0025
Identifikatur intern: 25
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33621200 Mediċina kontra l-emorroloġija
Lott: LOT-0026
Titlu: Lote 26 Ciprofloxacino IV
Deskrizzjoni: Lote 26 Ciprofloxacino IV
Identifikatur intern: 26
Lott: LOT-0027
Titlu: Lote 27 Ciprofloxacino oral
Identifikatur intern: 27
Lott: LOT-0028
Identifikatur intern: 28
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33621400 Sostituti għad-demm u soluzzjonijiet tal-perfużjoni
Lott: LOT-0029
Titlu: Lote 29 Fibrinógeno
Identifikatur intern: 29
Lott: LOT-0030
Titlu: Lote 30 Hierro sacarosa
Deskrizzjoni: Lote 30 Hierro sacarosa
Identifikatur intern: 30
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33621300 Preparazzjonijiet kontra l-anemija
Lott: LOT-0031
Titlu: Lote 31 Pregabalina
Identifikatur intern: 31
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33661000 Prodotti mediċinali għas-sistema nervuża
Lott: LOT-0032
Titlu: Lote 32 Povidona
Identifikatur intern: 32
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33631600 Antisettiċi u disinfettanti
Lott: LOT-0033
Titlu: Lote 33 Gentamicina
Identifikatur intern: 33
Lott: LOT-0034
Titlu: Lote 34 Aceclofenaco
Deskrizzjoni: Lote 34 Aceclofenaco
Identifikatur intern: 34
Lott: LOT-0035
Titlu: Lote 35 Albumina Humana
Deskrizzjoni: Lote 35 Albumina Humana
Identifikatur intern: 35
Lott: LOT-0036
Titlu: Lote 36 Cisatracurio
Deskrizzjoni: Lote 36 Cisatracurio
Identifikatur intern: 36
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33632200 Rilaxxanti tal-muskoli
Lott: LOT-0037
Titlu: Lote 37 Noradrenalina
Deskrizzjoni: Lote 37 Noradrenalina
Identifikatur intern: 37
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33622000 Prodotti mediċinali għas-sistema kardjo-vaskulari
Lott: LOT-0038
Titlu: Lote 38 Dexmedetomidina
Deskrizzjoni: Lote 38 Dexmedetomidina
Identifikatur intern: 38
Lott: LOT-0039
Titlu: Lote 39 Tramadol
Identifikatur intern: 39
Lott: LOT-0040
Titlu: Lote 40 Remifentanilo
Deskrizzjoni: Lote 40 Remifentanilo
Identifikatur intern: 40
Lott: LOT-0041
Titlu: Lote 41 Urokinasa
Identifikatur intern: 41
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33621100 Aġenti antitrombotiċi
Lott: LOT-0042
Titlu: Lote 42 Capsaicina
Identifikatur intern: 42
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33632000 Prodotti mediċinali għas-sistema muskolo-skelitali
Lott: LOT-0043
Titlu: Lote 43 Cefepima
Identifikatur intern: 43
Lott: LOT-0044
Titlu: Lote 44 Teicoplanina
Deskrizzjoni: Lote 44 Teicoplanina
Identifikatur intern: 44
Lott: LOT-0045
Identifikatur intern: 45
Lott: LOT-0046
Identifikatur intern: 46
Lott: LOT-0047
Titlu: Lote 47 Diclofenaco gel
Deskrizzjoni: Lote 47 Diclofenaco gel
Identifikatur intern: 47
Lott: LOT-0048
Titlu: Lote 48 Ibuprofeno Gel
Deskrizzjoni: Lote 48 Ibuprofeno Gel
Identifikatur intern: 48
Lott: LOT-0049
Titlu: Lote 49 Dalbavancina
Deskrizzjoni: Lote 49 Dalbavancina
Identifikatur intern: 49
Lott: LOT-0050
Titlu: Lote 50 Ceftarolina
Identifikatur intern: 50
Lott: LOT-0051
Titlu: Lote 51 Tolvaptan
Identifikatur intern: 51
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33622300 Djuretiċi
Interne identificatiecode: 2026/A/SUM/0323
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Lote 01: Dexketoprofeno
Interne identificatiecode: 01
Aanvullende classificatie (cpv): 33632100 Ontstekingremmende en reumabestrijdende preparaten
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 02
Aanvullende classificatie (cpv): 33651620 Difterie-Tetanusvaccins
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 03
Aanvullende classificatie (cpv): 33651520 Immunoglobulinen
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 04
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 05
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 06
Perceel: LOT-0007
Beschrijving: Lote 07 Toxina botulínica
Interne identificatiecode: 07
Aanvullende classificatie (cpv): 33693100 Toxinen
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 08
Aanvullende classificatie (cpv): 33611000 Geneesmiddelen voor storingen i.v.m. zuur
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 09
Aanvullende classificatie (cpv): 33630000 Geneesmiddelen voor dermatologie, spierstelsel en skelet
Perceel: LOT-0010
Beschrijving: Lote 10 Emtricitabina
Interne identificatiecode: 10
Aanvullende classificatie (cpv): 33651400 Antivirale middelen voor systemisch gebruik
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 11
Aanvullende classificatie (cpv): 33651100 Antibacteriële middelen voor systemisch gebruik
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 12
Perceel: LOT-0013
Beschrijving: Lote 13 Cefuroxima oral
Interne identificatiecode: 13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 15
Aanvullende classificatie (cpv): 33661200 Analgetica/pijnstillers
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: 16
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: 17
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: 18
Aanvullende classificatie (cpv): 33696800 Röntgencontrastmiddelen
Perceel: LOT-0019
Beschrijving: Lote 19 Teriparatida
Interne identificatiecode: 19
Aanvullende classificatie (cpv): 33642000 Sytemische hormoonpreparaten, geslachtshormonen uitgezonderd
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: 20
Perceel: LOT-0021
Beschrijving: Lote 21 Metilprednisolona
Interne identificatiecode: 21
Aanvullende classificatie (cpv): 33642200 Corticosteroïden voor systemisch gebruik
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: 22
Aanvullende classificatie (cpv): 33661100 Anesthetica
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: 23
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: 24
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: 25
Aanvullende classificatie (cpv): 33621200 Middelen tegen bloedingen
Perceel: LOT-0026
Beschrijving: Lote 26 Ciprofloxacino IV
Interne identificatiecode: 26
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: 27
Perceel: LOT-0028
Interne identificatiecode: 28
Aanvullende classificatie (cpv): 33621400 Bloedvervangende middelen en bloedtransfusie-oplossingen
Perceel: LOT-0029
Interne identificatiecode: 29
Perceel: LOT-0030
Beschrijving: Lote 30 Hierro sacarosa
Interne identificatiecode: 30
Aanvullende classificatie (cpv): 33621300 Preparaten tegen bloedarmoede
Perceel: LOT-0031
Interne identificatiecode: 31
Aanvullende classificatie (cpv): 33661000 Geneesmiddelen voor het zenuwstelsel
Perceel: LOT-0032
Interne identificatiecode: 32
Aanvullende classificatie (cpv): 33631600 Antiseptica en desinfecteermiddelen
Perceel: LOT-0033
Interne identificatiecode: 33
Perceel: LOT-0034
Beschrijving: Lote 34 Aceclofenaco
Interne identificatiecode: 34
Perceel: LOT-0035
Beschrijving: Lote 35 Albumina Humana
Interne identificatiecode: 35
Perceel: LOT-0036
Beschrijving: Lote 36 Cisatracurio
Interne identificatiecode: 36
Aanvullende classificatie (cpv): 33632200 Spierrelaxantia
Perceel: LOT-0037
Beschrijving: Lote 37 Noradrenalina
Interne identificatiecode: 37
Aanvullende classificatie (cpv): 33622000 Geneesmiddelen voor het hartvaatstelsel
Perceel: LOT-0038
Beschrijving: Lote 38 Dexmedetomidina
Interne identificatiecode: 38
Perceel: LOT-0039
Interne identificatiecode: 39
Perceel: LOT-0040
Beschrijving: Lote 40 Remifentanilo
Interne identificatiecode: 40
Perceel: LOT-0041
Interne identificatiecode: 41
Aanvullende classificatie (cpv): 33621100 Antithrombogene middelen
Perceel: LOT-0042
Interne identificatiecode: 42
Aanvullende classificatie (cpv): 33632000 Geneesmiddelen voor het spierstelsel en het skelet
Perceel: LOT-0043
Interne identificatiecode: 43
Perceel: LOT-0044
Beschrijving: Lote 44 Teicoplanina
Interne identificatiecode: 44
Perceel: LOT-0045
Interne identificatiecode: 45
Perceel: LOT-0046
Interne identificatiecode: 46
Perceel: LOT-0047
Beschrijving: Lote 47 Diclofenaco gel
Interne identificatiecode: 47
Perceel: LOT-0048
Beschrijving: Lote 48 Ibuprofeno Gel
Interne identificatiecode: 48
Perceel: LOT-0049
Beschrijving: Lote 49 Dalbavancina
Interne identificatiecode: 49
Perceel: LOT-0050
Interne identificatiecode: 50
Perceel: LOT-0051
Interne identificatiecode: 51
Aanvullende classificatie (cpv): 33622300 Diuretica
Wewnętrzny identyfikator: 2026/A/SUM/0323
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Lote 01:Dexketoprofeno
Wewnętrzny identyfikator: 01
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33632100 Produkty przeciwzapalne i przeciwreumatyczne
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Lote 02 Vacuna tétanos difteria
Wewnętrzny identyfikator: 02
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33651620 Szczepionki przeciw dyfterytowi-tężcowi
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 03
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33651520 Immunoglobuliny
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 04
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Lote 05: Celecoxib
Wewnętrzny identyfikator: 05
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Lote 06: Omeprazol inyectable
Wewnętrzny identyfikator: 06
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Lote 07 Toxina botulínica
Wewnętrzny identyfikator: 07
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33693100 Toksyny
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Lote 08 Omeprazol
Wewnętrzny identyfikator: 08
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33611000 Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń związanych z nadkwasotą
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Lote 09 Capsaicina
Wewnętrzny identyfikator: 09
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33630000 Produkty lecznicze dla dermatologii oraz układu mięśniowo-szkieletowego
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Lote 10 Emtricitabina
Wewnętrzny identyfikator: 10
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33651400 Środki antywirusowe do użytku ogólnoustrojowego
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Lote 11 Cefazolina
Wewnętrzny identyfikator: 11
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33651100 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Lote 12 Cefuroxima Intravenosa
Wewnętrzny identyfikator: 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Lote 13 Cefuroxima oral
Wewnętrzny identyfikator: 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Lote 14 Piperacilina/Tazobactam
Wewnętrzny identyfikator: 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Lote 15 Tramadol + Paracetamol
Wewnętrzny identyfikator: 15
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33661200 Środki przeciwbólowe
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Lote 16 Ibuprofeno
Wewnętrzny identyfikator: 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Lote 17 Paracetamol
Wewnętrzny identyfikator: 17
Część zamówienia: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: 18
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33696800 Nośniki kontrastu rentgenowskiego
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Lote 19 Teriparatida
Wewnętrzny identyfikator: 19
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33642000 Ogólnoustrojowe preparaty hormonalne, z wyłączeniem hormonów płciowych
Część zamówienia: LOT-0020
Wewnętrzny identyfikator: 20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Lote 21 Metilprednisolona
Wewnętrzny identyfikator: 21
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33642200 Kortykosterydy do użytku ogólnoustrojowego
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Lote 22 Mepivacaina
Wewnętrzny identyfikator: 22
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33661100 Środki znieczulające
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Lote 23 Ketorolaco
Wewnętrzny identyfikator: 23
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: Lote 24 Azitromicina
Wewnętrzny identyfikator: 24
Część zamówienia: LOT-0025
Wewnętrzny identyfikator: 25
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33621200 Środki przeciwkrwotoczne
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: Lote 26 Ciprofloxacino IV
Wewnętrzny identyfikator: 26
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: Lote 27 Ciprofloxacino oral
Wewnętrzny identyfikator: 27
Część zamówienia: LOT-0028
Wewnętrzny identyfikator: 28
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33621400 Substytuty krwi i roztwory do perfuzji
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: Lote 29 Fibrinógeno
Wewnętrzny identyfikator: 29
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: Lote 30 Hierro sacarosa
Wewnętrzny identyfikator: 30
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33621300 Preparaty przeciw anemii
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: Lote 31 Pregabalina
Wewnętrzny identyfikator: 31
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33661000 Produkty lecznicze dla układu nerwowego
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: Lote 32 Povidona
Wewnętrzny identyfikator: 32
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: Lote 33 Gentamicina
Wewnętrzny identyfikator: 33
Część zamówienia: LOT-0034
Tytuł: Lote 34 Aceclofenaco
Wewnętrzny identyfikator: 34
Część zamówienia: LOT-0035
Tytuł: Lote 35 Albumina Humana
Wewnętrzny identyfikator: 35
Część zamówienia: LOT-0036
Tytuł: Lote 36 Cisatracurio
Wewnętrzny identyfikator: 36
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33632200 Środki rozluźniające mięśnie
Część zamówienia: LOT-0037
Tytuł: Lote 37 Noradrenalina
Wewnętrzny identyfikator: 37
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33622000 Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego
Część zamówienia: LOT-0038
Tytuł: Lote 38 Dexmedetomidina
Wewnętrzny identyfikator: 38
Część zamówienia: LOT-0039
Tytuł: Lote 39 Tramadol
Wewnętrzny identyfikator: 39
Część zamówienia: LOT-0040
Tytuł: Lote 40 Remifentanilo
Wewnętrzny identyfikator: 40
Część zamówienia: LOT-0041
Tytuł: Lote 41 Urokinasa
Wewnętrzny identyfikator: 41
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33621100 Środki obniżające krzepliwość krwi
Część zamówienia: LOT-0042
Tytuł: Lote 42 Capsaicina
Wewnętrzny identyfikator: 42
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33632000 Produkty lecznicze dla układu mięśniowo-szkieletowego
Część zamówienia: LOT-0043
Tytuł: Lote 43 Cefepima
Wewnętrzny identyfikator: 43
Część zamówienia: LOT-0044
Tytuł: Lote 44 Teicoplanina
Wewnętrzny identyfikator: 44
Część zamówienia: LOT-0045
Wewnętrzny identyfikator: 45
Część zamówienia: LOT-0046
Wewnętrzny identyfikator: 46
Część zamówienia: LOT-0047
Tytuł: Lote 47 Diclofenaco gel
Wewnętrzny identyfikator: 47
Część zamówienia: LOT-0048
Tytuł: Lote 48 Ibuprofeno Gel
Wewnętrzny identyfikator: 48
Część zamówienia: LOT-0049
Tytuł: Lote 49 Dalbavancina
Wewnętrzny identyfikator: 49
Część zamówienia: LOT-0050
Tytuł: Lote 50 Ceftarolina
Wewnętrzny identyfikator: 50
Część zamówienia: LOT-0051
Tytuł: Lote 51 Tolvaptan
Wewnętrzny identyfikator: 51
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33622300 Środki moczopędne
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33600000 Produtos farmacêuticos
Descrição: Lote 01: Dexketoprofeno
Classificação adicional (cpv): 33632100 Anti-inflamatórios e anti-reumatismais
Classificação adicional (cpv): 33651620 Vacinas contra a difteria e o tétano
Classificação adicional (cpv): 33651520 Imunoglobulinas
Descrição: Lote 07 Toxina botulínica
Classificação adicional (cpv): 33611000 Medicamentos usados nas disfunções relacionadas com a acidez
Classificação adicional (cpv): 33630000 Medicamentos usados em dermatologia e para o aparelho músculo-esquelético
Descrição: Lote 10 Emtricitabina
Classificação adicional (cpv): 33651400 Antivíricos de uso sistémico
Classificação adicional (cpv): 33651100 Antibacterianos de uso sistémico
Descrição: Lote 13 Cefuroxima oral
Classificação adicional (cpv): 33696800 Meios de contraste para raios X
Descrição: Lote 19 Teriparatida
Classificação adicional (cpv): 33642000 Medicamentos hormonais sistémicos, exceptuando as hormonas sexuais
Descrição: Lote 21 Metilprednisolona
Classificação adicional (cpv): 33642200 Corticosteroides de uso sistémico
Classificação adicional (cpv): 33621200 Anti-hemorrágicos
Descrição: Lote 26 Ciprofloxacino IV
Descrição: Lote 27 Ciprofloxacino oral
Classificação adicional (cpv): 33621400 Substitutos do plasma e soluções para perfusão
Descrição: Lote 30 Hierro sacarosa
Classificação adicional (cpv): 33661000 Medicamentos para o sistema nervoso
Classificação adicional (cpv): 33631600 Anti-sépticos e desinfectantes
Descrição: Lote 34 Aceclofenaco
Descrição: Lote 35 Albumina Humana
Descrição: Lote 36 Cisatracurio
Classificação adicional (cpv): 33632200 Relaxantes musculares
Descrição: Lote 37 Noradrenalina
Classificação adicional (cpv): 33622000 Medicamentos para o aparelho cardiovascular
Descrição: Lote 38 Dexmedetomidina
Descrição: Lote 40 Remifentanilo
Classificação adicional (cpv): 33632000 Medicamentos para o aparelho músculo-esquelético
Descrição: Lote 44 Teicoplanina
Descrição: Lote 47 Diclofenaco gel
Descrição: Lote 48 Ibuprofeno Gel
Descrição: Lote 49 Dalbavancina
Descrição: Lote 51 Suministro Tolvaptan
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 2026/A/SUM/0323
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33600000 Farmacevtski proizvodi
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 01
Dodatna klasifikacija (cpv): 33632100 Zdravila s protivnetnim in protirevmatičnim učinkom
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 02
Dodatna klasifikacija (cpv): 33651620 Cepiva proti davici-tetanusu
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 03
Dodatna klasifikacija (cpv): 33651520 Imunoglobulini
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 04
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 05
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 06
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 07
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 08
Dodatna klasifikacija (cpv): 33611000 Zdravila za kislinsko pogojene bolezni
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 09
Dodatna klasifikacija (cpv): 33630000 Zdravila za bolezni kože in mišično-skeletnega sistema
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 10
Dodatna klasifikacija (cpv): 33651400 Zdravila za sistemsko zdravljenje virusnih infekcij
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 11
Dodatna klasifikacija (cpv): 33651100 Zdravila za sistemsko zdravljenje bakterijskih infekcij
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 12
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 13
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: 14
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 15
Dodatna klasifikacija (cpv): 33661200 Analgetiki
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: 16
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: 17
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: 18
Dodatna klasifikacija (cpv): 33696800 Kontrastna sredstva za rentgenske preiskave
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: 19
Dodatna klasifikacija (cpv): 33642000 Hormonski sistemski pripravki, razen spolnih hormonov
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: 20
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: 21
Dodatna klasifikacija (cpv): 33642200 Kortikosteroidi za sistemsko zdravljenje
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: 22
Dodatna klasifikacija (cpv): 33661100 Anestetiki
Sklop: LOT-0023
Notranji identifikator: 23
Sklop: LOT-0024
Notranji identifikator: 24
Sklop: LOT-0025
Notranji identifikator: 25
Dodatna klasifikacija (cpv): 33621200 Antihemoragiki
Sklop: LOT-0026
Notranji identifikator: 26
Sklop: LOT-0027
Notranji identifikator: 27
Sklop: LOT-0028
Notranji identifikator: 28
Dodatna klasifikacija (cpv): 33621400 Nadomestki krvi in perfuzijske raztopine
Sklop: LOT-0029
Notranji identifikator: 29
Sklop: LOT-0030
Notranji identifikator: 30
Dodatna klasifikacija (cpv): 33621300 Zdravila za zdravljenje slabokrvnosti
Sklop: LOT-0031
Notranji identifikator: 31
Dodatna klasifikacija (cpv): 33661000 Zdravila z delovanjem na živčevje
Sklop: LOT-0032
Notranji identifikator: 32
Dodatna klasifikacija (cpv): 33631600 Antiseptiki in dezinficiensi
Sklop: LOT-0033
Notranji identifikator: 33
Sklop: LOT-0034
Notranji identifikator: 34
Sklop: LOT-0035
Notranji identifikator: 35
Sklop: LOT-0036
Notranji identifikator: 36
Dodatna klasifikacija (cpv): 33632200 Mišični relaksansi
Sklop: LOT-0037
Notranji identifikator: 37
Dodatna klasifikacija (cpv): 33622000 Zdravila za bolezni srca in ožilja
Sklop: LOT-0038
Notranji identifikator: 38
Sklop: LOT-0039
Notranji identifikator: 39
Sklop: LOT-0040
Notranji identifikator: 40
Sklop: LOT-0041
Notranji identifikator: 41
Dodatna klasifikacija (cpv): 33621100 Antitrombotiki
Sklop: LOT-0042
Notranji identifikator: 42
Dodatna klasifikacija (cpv): 33632000 Zdravila za bolezni mišično-skeletnega sistema
Sklop: LOT-0043
Notranji identifikator: 43
Sklop: LOT-0044
Notranji identifikator: 44
Sklop: LOT-0045
Notranji identifikator: 45
Sklop: LOT-0046
Notranji identifikator: 46
Sklop: LOT-0047
Notranji identifikator: 47
Sklop: LOT-0048
Notranji identifikator: 48
Sklop: LOT-0049
Notranji identifikator: 49
Sklop: LOT-0050
Notranji identifikator: 50
Sklop: LOT-0051
Notranji identifikator: 51
Dodatna klasifikacija (cpv): 33622300 Diuretiki
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 2026/A/SUM/0323
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Lote 01: Dexketoprofeno
Intern identifierare: 01
Ytterligare klassificering (cpv): 33632100 Antiinflammatoriska och antireumatiska medel
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 02
Ytterligare klassificering (cpv): 33651620 Vacciner mot difteri och stelkramp
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 03
Ytterligare klassificering (cpv): 33651520 Antikroppar
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 04
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 05
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 06
Del (anbudsområde): LOT-0007
Beskrivning: Lote 07 Toxina botulínica
Intern identifierare: 07
Ytterligare klassificering (cpv): 33693100 Toxiner
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: 08
Ytterligare klassificering (cpv): 33611000 Medel vid syrarelaterade symtom
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: 09
Ytterligare klassificering (cpv): 33630000 Hudläkemedel och läkemedel som verkar på rörelseapparaten
Del (anbudsområde): LOT-0010
Beskrivning: Lote 10 Emtricitabina
Intern identifierare: 10
Ytterligare klassificering (cpv): 33651400 Virushämmande medel för systemiskt bruk
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: 11
Ytterligare klassificering (cpv): 33651100 Antibakteriella medel för systemiskt bruk
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: 12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Beskrivning: Lote 13 Cefuroxima oral
Intern identifierare: 13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: 14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: 15
Ytterligare klassificering (cpv): 33661200 Analgetika
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: 16
Del (anbudsområde): LOT-0017
Intern identifierare: 17
Del (anbudsområde): LOT-0018
Intern identifierare: 18
Ytterligare klassificering (cpv): 33696800 Kontrastmedel
Del (anbudsområde): LOT-0019
Beskrivning: Lote 19 Teriparatida
Intern identifierare: 19
Ytterligare klassificering (cpv): 33642000 Hormonpreparat för systemiskt bruk exkl. könshormoner
Del (anbudsområde): LOT-0020
Intern identifierare: 20
Del (anbudsområde): LOT-0021
Beskrivning: Lote 21 Metilprednisolona
Intern identifierare: 21
Ytterligare klassificering (cpv): 33642200 Kortikosteroider för systemiskt bruk
Del (anbudsområde): LOT-0022
Intern identifierare: 22
Ytterligare klassificering (cpv): 33661100 Anestetika
Del (anbudsområde): LOT-0023
Intern identifierare: 23
Del (anbudsområde): LOT-0024
Intern identifierare: 24
Del (anbudsområde): LOT-0025
Intern identifierare: 25
Ytterligare klassificering (cpv): 33621200 Hemostatika
Del (anbudsområde): LOT-0026
Beskrivning: Lote 26 Ciprofloxacino IV
Intern identifierare: 26
Del (anbudsområde): LOT-0027
Intern identifierare: 27
Del (anbudsområde): LOT-0028
Intern identifierare: 28
Ytterligare klassificering (cpv): 33621400 Blodsubstitut och infusionsvätskor
Del (anbudsområde): LOT-0029
Intern identifierare: 29
Del (anbudsområde): LOT-0030
Beskrivning: Lote 30 Hierro sacarosa
Intern identifierare: 30
Ytterligare klassificering (cpv): 33621300 Medel vid anemier
Del (anbudsområde): LOT-0031
Intern identifierare: 31
Ytterligare klassificering (cpv): 33661000 Läkemedel som verkar på nervsystemet
Del (anbudsområde): LOT-0032
Intern identifierare: 32
Ytterligare klassificering (cpv): 33631600 Antiseptika och desinfektionsmedel
Del (anbudsområde): LOT-0033
Intern identifierare: 33
Del (anbudsområde): LOT-0034
Beskrivning: Lote 34 Aceclofenaco
Intern identifierare: 34
Del (anbudsområde): LOT-0035
Beskrivning: Lote 35 Albumina Humana
Intern identifierare: 35
Del (anbudsområde): LOT-0036
Beskrivning: Lote 36 Cisatracurio
Intern identifierare: 36
Ytterligare klassificering (cpv): 33632200 Muskelavslappnande medel
Del (anbudsområde): LOT-0037
Beskrivning: Lote 37 Noradrenalina
Intern identifierare: 37
Ytterligare klassificering (cpv): 33622000 Läkemedel för hjärta och kretslopp
Del (anbudsområde): LOT-0038
Beskrivning: Lote 38 Dexmedetomidina
Intern identifierare: 38
Del (anbudsområde): LOT-0039
Intern identifierare: 39
Del (anbudsområde): LOT-0040
Beskrivning: Lote 40 Remifentanilo
Intern identifierare: 40
Del (anbudsområde): LOT-0041
Intern identifierare: 41
Ytterligare klassificering (cpv): 33621100 Antikoagulantia
Del (anbudsområde): LOT-0042
Intern identifierare: 42
Ytterligare klassificering (cpv): 33632000 Läkemedel som verkar på rörelseapparaten
Del (anbudsområde): LOT-0043
Intern identifierare: 43
Del (anbudsområde): LOT-0044
Beskrivning: Lote 44 Teicoplanina
Intern identifierare: 44
Del (anbudsområde): LOT-0045
Intern identifierare: 45
Del (anbudsområde): LOT-0046
Intern identifierare: 46
Del (anbudsområde): LOT-0047
Beskrivning: Lote 47 Diclofenaco gel
Intern identifierare: 47
Del (anbudsområde): LOT-0048
Beskrivning: Lote 48 Ibuprofeno Gel
Intern identifierare: 48
Del (anbudsområde): LOT-0049
Beskrivning: Lote 49 Dalbavancina
Intern identifierare: 49
Del (anbudsområde): LOT-0050
Intern identifierare: 50
Del (anbudsområde): LOT-0051
Intern identifierare: 51
Ytterligare klassificering (cpv): 33622300 Diuretika