461406-2026 - Състезателна процедура
Полша – Участие на експерти в съдебни спорове – Wykonanie operatów szacunkowych w związku z realizacją celów statutowych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеWykonanie operatów szacunkowych w związku z realizacją celów statutowych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach
Описание4.1 Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej w rozumieniu art. 311 ustawy Pzp, określającej ogólne warunki udzielenia zamówień cząstkowych, jakie mogą zostać udzielone w okresie obowiązywania umowy ramowej na sporządzenie operatów szacunkowych określających wartość nieruchomości ustaloną według cen rynkowych w celu realizacji zadań statutowych Zamawiającego. Zamówienie zostało podzielone przez Zamawiającego na 4 części. Część 1 - Określenie wartości nieruchomości w celu kupna na podstawie z art. 258 ust. 8a ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo wodne: • Nieruchomości niezabudowane – liczba operatów 10 • Nieruchomości zajęte pod urządzenia wodne – liczba operatów 10 • Nieruchomości zabudowane – liczba operatów 5 Część 2 - Określenie wartości nieruchomości w celu kupna zgodnie z art. 258a ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo wodne: • Nieruchomości niezabudowane – liczba operatów 30 • Nieruchomości zabudowane budynkami mieszkalnymi – liczba operatów 10 • Lokale – liczba operatów 5 • Działki o zabudowie siedliskowej oraz rolniczej – liczba operatów 15 Część 3 - Wycena wartości gruntu zajętego w sposób trwały naturalny przez powierzchniowe wody płynące stanowiące własność Skarbu Państwa zgodnie z art. 223 ustawy Prawo wodne: • Nieruchomości niezabudowane – liczba operatów 5 Część 4 - Wycenę sporządzoną w celu oddania gruntów oraz urządzeń wodnych stanowiących własność Skarbu Państwa w dzierżawę na podstawie art. 264, 265 ustawy Prawo wodne – liczba operatów 10: • Urządzenia wodne – liczba operatów 4 • Kompleksy nieruchomości do 50 działek – liczba operatów 6 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 3 do SWZ – Wzór umowy ramowej. 4.2 Zamawiający dla danej części zawrze umowę ramową z maksymalnie 5 wykonawcami, którzy złożą najkorzystniejsze oferty. Jeżeli w postępowaniu, dla danej części, wpłynie mniej niż 5 ofert niepodlegających odrzuceniu, Zamawiający zawrze umowę ramową ze wszystkimi Wykonawcami.
Вътрешен идентификаторC.ROZ.270.2.140.2026.APS
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 71319000 Участие на експерти в съдебни спорове
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеCzęść 1 - Określenie wartości nieruchomości w celu kupna na podstawie z art. 258 ust. 8a ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo wodne
ОписаниеCzęść 1 - Określenie wartości nieruchomości w celu kupna na podstawie z art. 258 ust. 8a ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo wodne: • Nieruchomości niezabudowane – liczba operatów 10 • Nieruchomości zajęte pod urządzenia wodne – liczba operatów 10 • Nieruchomości zabudowane – liczba operatów 5
Вътрешен идентификаторC.ROZ.270.2.140.2026.APS - część 1
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеCzęść 2 - Określenie wartości nieruchomości w celu kupna zgodnie z art. 258a ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo wodne
ОписаниеCzęść 2 - Określenie wartości nieruchomości w celu kupna zgodnie z art. 258a ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo wodne: • Nieruchomości niezabudowane – liczba operatów 30 • Nieruchomości zabudowane budynkami mieszkalnymi – liczba operatów 10 • Lokale – liczba operatów 5 • Działki o zabudowie siedliskowej oraz rolniczej – liczba operatów 15
Вътрешен идентификаторC.ROZ.270.2.140.2026.APS - część 2
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеCzęść 3 - Wycena wartości gruntu zajętego w sposób trwały naturalny przez powierzchniowe wody płynące stanowiące własność Skarbu Państwa zgodnie z art. 223 ustawy Prawo wodne
ОписаниеCzęść 3 - Wycena wartości gruntu zajętego w sposób trwały naturalny przez powierzchniowe wody płynące stanowiące własność Skarbu Państwa zgodnie z art. 223 ustawy Prawo wodne: • Nieruchomości niezabudowane – liczba operatów 5
Вътрешен идентификаторC.ROZ.270.2.140.2026.APS - część 3
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеCzęść 4 - Wycenę sporządzoną w celu oddania gruntów oraz urządzeń wodnych stanowiących własność Skarbu Państwa w dzierżawę na podstawie art. 264, 265 ustawy Prawo wodne
ОписаниеCzęść 4 - Wycenę sporządzoną w celu oddania gruntów oraz urządzeń wodnych stanowiących własność Skarbu Państwa w dzierżawę na podstawie art. 264, 265 ustawy Prawo wodne – liczba operatów 10: • Urządzenia wodne – liczba operatów 4 • Kompleksy nieruchomości do 50 działek – liczba operatów 6
Вътрешен идентификаторC.ROZ.270.2.140.2026.APS - część 4
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: C.ROZ.270.2.140.2026.APS
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71319000 Služby soudních znalců
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: C.ROZ.270.2.140.2026.APS - część 1
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: C.ROZ.270.2.140.2026.APS - część 2
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: C.ROZ.270.2.140.2026.APS - część 3
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: C.ROZ.270.2.140.2026.APS - część 4
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: C.ROZ.270.2.140.2026.APS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71319000 Gutachterische Tätigkeit
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: C.ROZ.270.2.140.2026.APS
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71319000 Υπηρεσίες πραγματογνωμόνων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Παρτίδα: LOT-0004
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: C.ROZ.270.2.140.2026.APS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71319000 Expert witness services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: C.ROZ.270.2.140.2026.APS
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71319000 Servicios de peritaje
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0004
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71319000 Eksperttunnistajateenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
461406-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteC.ROZ.270.2.140.2026.APS
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71319000 Asiantuntijalausuntopalvelut
OsaLOT-0001
OsaLOT-0002
OsaLOT-0003
OsaLOT-0004
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: C.ROZ.270.2.140.2026.APS
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Luchtóg: LOT-0002
Luchtóg: LOT-0003
Luchtóg: LOT-0004
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: C.ROZ.270.2.140.2026.APS
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71319000 Usluge vještačenja
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: C.ROZ.270.2.140.2026.APS - część 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: C.ROZ.270.2.140.2026.APS - część 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: C.ROZ.270.2.140.2026.APS - część 3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: C.ROZ.270.2.140.2026.APS - część 4
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71319000 Igazságügyi szakértői tanácsadás
5. Rész
Rész: LOT-0001
Rész: LOT-0002
Rész: LOT-0003
Rész: LOT-0004
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: C.ROZ.270.2.140.2026.APS
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71319000 Ekspertų paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pirkimo dalis: LOT-0004
Iekšējais identifikators: C.ROZ.270.2.140.2026.APS
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71319000 Eksperta liecības pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daļa: LOT-0002
Daļa: LOT-0003
Daļa: LOT-0004
Interne identificatiecode: C.ROZ.270.2.140.2026.APS
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71319000 Dienstverlening door deskundige getuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: C.ROZ.270.2.140.2026.APS - część 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: C.ROZ.270.2.140.2026.APS - część 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: C.ROZ.270.2.140.2026.APS - część 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: C.ROZ.270.2.140.2026.APS - część 4
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: C.ROZ.270.2.140.2026.APS
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71319000 Usługi biegłych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Część zamówienia: LOT-0004
461406-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoC.ROZ.270.2.140.2026.APS
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 71319000 Serviços de consultoria de peritos
LoteLOT-0001
LoteLOT-0002
LoteLOT-0003
LoteLOT-0004
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71319000 Služby znalcov (expertíza)
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
Časť: LOT-0003
Časť: LOT-0004
461406-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorC.ROZ.270.2.140.2026.APS
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71319000 Izvedenske storitve
5. Sklop
SklopLOT-0001
SklopLOT-0002
SklopLOT-0003
SklopLOT-0004