2. Процедура
Процедура
Заглавие: Realizacja zadań inwestycyjnych – Barlinek
Описание: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadań inwestycyjnych na terenie Barlinka w podziale na 2 części, a części te obejmują: Część 1 Przebudowa grupowego węzła cieplnego przy ul. Stodolnej 3 w Barlinku oraz budowa przyłączy i czterech indywidualnych węzłów ciepłowniczych. Część 2 Przebudowa grupowego węzła cieplnego przy ul. Słowackiego 7 w Barlinku oraz budowa przyłączy i sześciu indywidualnych węzłów ciepłowniczych. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej lub wszystkich części.
Вътрешен идентификатор: 01/FENX.02/SECR
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45230000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на проводи и на пътища, релсови пътища и самолетни писти
Допълнителна класификация (cpv): 45231100 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни и разпределителни тръбопроводи, 71322200 Услуги по проектиране и конструиране на тръбопроводи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Przebudowa grupowego węzła cieplnego przy ul. Stodolnej 3 w Barlinku oraz budowa przyłączy i czterech indywidualnych węzłów ciepłowniczych.
Описание: Opis przedmiotu zamówienia dla Części 1 - Przebudowa grupowego węzła cieplnego przy ul. Stodolnej 3 w Barlinku oraz budowa przyłączy i czterech indywidualnych węzłów ciepłowniczych realizowanej w formule „zaprojektuj i wybuduj”: Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 10 – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) dla części 1, na który składa się Program Funkcjonalno-Użytkowy oraz we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Przebudowa grupowego węzła cieplnego przy ul. Słowackiego 7 w Barlinku oraz budowa przyłączy i sześciu indywidualnych węzłów ciepłowniczych.
Описание: Opis przedmiotu zamówienia dla Części 2 - Przebudowa grupowego węzła cieplnego przy ul. Słowackiego 7 w Barlinku oraz budowa przyłączy i sześciu indywidualnych węzłów ciepłowniczych realizowanej w formule „zaprojektuj i wybuduj”: Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 10 – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) dla części 2, na który składa się Program Funkcjonalno-Użytkowy oraz we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 9 do SWZ.Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 10 – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) dla części 1, na który składa się Program Funkcjonalno-Użytkowy oraz we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 2
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 01/FENX.02/SECR
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45230000 Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení, pro dálnice, silnice, přistávací plochy a železnice; zarovnávání ploch
Další klasifikace (cpv): 45231100 Všeobecné stavební práce pro kladení potrubí, 71322200 Projektování potrubí
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: Część 1
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: Część 2
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 01/FENX.02/SECR
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45230000 Bygge- og anlægsarbejde i forbindelse med rørledninger, kommunikations- og stærkstrømsledninger, med hovedveje, veje, flyvepladser og jernbaner; nivelleringsarbejde
Supplerende klassifikation (cpv): 45231100 Almindelige bygge- og anlægsarbejder i forbindelse med rørledninger, 71322200 Projektering af rørledning
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: Część 1
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: Część 2
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 01/FENX.02/SECR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 71322200 Planung von Rohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Część 2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 01/FENX.02/SECR
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45230000 Κατασκευαστικές εργασίες για αγωγούς μεγάλων αποστάσεων, καλώδια επικοινωνιών και μεταφοράς ενέργειας, αυτοκινητόδρομους, οδούς, αεροδρόμια και σιδηρόδρομους· εργασίες διάστρωσης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45231100 Γενικές κατασκευαστικές εργασίες για αγωγούς μεγάλων αποστάσεων, 71322200 Υπηρεσίες σχεδιασμού αγωγών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 2
Internal identifier: 01/FENX.02/SECR
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45230000 Construction work for pipelines, communication and power lines, for highways, roads, airfields and railways; flatwork
Additional classification (cpv): 45231100 General construction work for pipelines, 71322200 Pipeline-design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 01/FENX.02/SECR
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45230000 Trabajos de construcción de tuberías, líneas de comunicación y líneas de conducción eléctrica, de autopistas, carreteras, aeródromos y vías férreas; trabajos de explanación
Clasificación adicional (cpv): 45231100 Trabajos generales de construcción de tuberías, 71322200 Servicios de diseño de tuberías
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Część 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Część 2
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 01/FENX.02/SECR
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45230000 Torujuhtmete, side- ja elektriliinide, maanteede, teede, lennuväljade ja raudteede ehitustööd; pinnakattetööd
Täiendav liigitus (cpv): 45231100 Torujuhtmete üldehitustööd, 71322200 Torustiku projekteerimisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: Część 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: Część 2
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 01/FENX.02/SECR
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45230000 Travaux de construction de pipelines, de lignes de communication et d'énergie, d'autoroutes, de routes, d'aérodromes et de voies ferrées; travaux de nivelage
Nomenclature complémentaire (cpv): 45231100 Travaux généraux de construction pour pipelines, 71322200 Services de conception de pipelines
Identifiant interne: Część 1
Identifiant interne: Część 2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 01/FENX.02/SECR
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Część 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: Część 2
461494-2026 - Nadmetanje
Poljska – Građevinski radovi na cjevovodu, komunikacijskim i energetskim vodovima, autoputovima, cestama, uzletištima i željezničkim prugama; radovi na niveliranju – Realizacja zadań inwestycyjnych – Barlinek
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Radovi
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka01/FENX.02/SECR
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRadovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45230000 Građevinski radovi na cjevovodu, komunikacijskim i energetskim vodovima, autoputovima, cestama, uzletištima i željezničkim prugama; radovi na niveliranju
Dodatna klasifikacija (cpv): 45231100 Opći građevinski radovi na cjevovodu, 71322200 Usluge projektiranja cjevovoda
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakaCzęść 1
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznakaCzęść 2
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 01/FENX.02/SECR
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45230000 Lavori di costruzione di condutture, linee di comunicazione e linee elettriche, autostrade, strade, campi di aviazione e ferrovie; lavori di livellamento
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45231100 Lavori generali di costruzione di condutture, 71322200 Servizi di progettazione di condutture
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Część 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: Część 2
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 01/FENX.02/SECR
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45230000 Vamzdynų, ryšių ir elektros energijos tiekimo linijų, greitkelių, kelių, aerodromų ir geležinkelių statybos darbai; paviršių lyginimo darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45231100 Bendrieji vamzdynų tiesimo darbai, 71322200 Vamzdynų projektavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Część 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Część 2
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 01/FENX.02/SECR
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45230000 Xogħol tal-kostruzzjoni għal-linji tal-pajpijiet, linji tal-komunikazzjoni u ta’ l-enerġija, għall-toroq ewlenija, toroq, ajruporti, ferroviji, xogħol fiċ-ċatt
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45231100 Xogħol ġenerali tal-kostruzzjoni għal-linji tal-pajpijiet, 71322200 Servizzi tad-disinji tal-pipeline
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Część 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: Część 2
Interne identificatiecode: 01/FENX.02/SECR
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45230000 Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen
Aanvullende classificatie (cpv): 45231100 Algemene bouwwerkzaamheden voor pijpleidingen, 71322200 Ontwerpen van pijpleidingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Część 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Część 2
Wewnętrzny identyfikator: 01/FENX.02/SECR
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45230000 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45231100 Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów, 71322200 Usługi projektowania rurociągów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45230000 Construção de condutas de longa distância, de linhas para comunicação e transporte de energia, vias rápidas, estradas, aeródromos e vias férreas; nivelamento do terreno
Classificação adicional (cpv): 45231100 Obras gerais de construção de condutas de longa distância, 71322200 Serviços de concepção de condutas de longa distância
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 01/FENX.02/SECR
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45230000 Lucrări de construcţii de conducte, de linii de comunicaţii şi electrice, de autostrăzi, de şosele, de aerodromuri şi de căi ferate; lucrări de nivelare
Clasificare suplimentară (cpv): 45231100 Lucrări generale de construcţii de conducte, 71322200 Servicii de proiectare a conductelor
Identificator intern: Część 1
Identificator intern: Część 2
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 01/FENX.02/SECR
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45230000 Stavebné práce na stavbe diaľkových potrubných vedení, komunikačných a energetických vedení, na diaľnicach, cestách, letiskách a železniciach; práce na stavbe plôch
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45231100 Všeobecné práce na stavbe diaľkových potrubných vedení, 71322200 Projektovanie diaľkových potrubí
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: Część 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: Część 2
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 01/FENX.02/SECR
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45230000 Gradbena dela na cevovodih, komunikacijskih in električnih vodih, na daljinskih cestah, cestah, letališčih in železnicah; planiranje
Dodatna klasifikacija (cpv): 45231100 Splošna gradbena dela na cevovodih, 71322200 Storitve projektiranja cevovodov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Część 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Część 2
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 01/FENX.02/SECR
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45230000 Bygg- och anläggningsarbeten: rörledningar, kommunikations- och kraftledningar, huvudvägar, vägar, flygplatser och järnvägar; mark- och grundarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45231100 Allmänna bygg- och anläggningsarbeten: rörledningar, 71322200 Konstruktion av rörledningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Część 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Część 2