2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zakup i dostawa wraz z konfiguracją infrastruktury serwerowej dla Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wraz z konfiguracją infrastruktury serwerowej dla Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Tychach. 2. Szczegółowy zakres zamówienia oraz wymagania Zamawiającego określają opis przedmiotu zamówienia, formularz oferty oraz wzór umowy, które stanowią załączniki nr 1, 2 i 4 do SWZ. 3. Dodatkowe wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia. 3.1. Wszystkie prace będą prowadzone w siedzibach Zamawiającego przy ul. Filaretów 31 oraz przy ul. Budowalnych 41. Maksymalnie prace będą prowadzone na I piętrze bez windy. Wykonawca prac musi założyć konieczność wniesienia całości sprzętu bez użycia windy. 3.2. Wszystkie prace muszą być przeprowadzone w sposób niezakłócający pracy Zamawiającego w jego godzinach pracy, tj.: poniedziałek od godziny 7:00 do godziny 17:00 wtorek, środa, czwartek od godziny 07:00 do godziny 15:00 piątek od godziny 07:00 do godziny 13:00.
Вътрешен идентификатор: DZP-340/093/05/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 48820000 Сървъри
Допълнителна класификация (cpv): 31213300 Кутии за кабелно разпределение, 32420000 Мрежово оборудване, 30233000 Записващи и четящи устройства, 35100000 Оборудване за авариини ситуации и осигуряване на безопасност, 48000000 Софтуерни пакети и информационни системи, 72265000 Услуги по конфигурация на софтуерни продукти, 72263000 Услуги по инсталиране на софтуерни продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wraz z konfiguracją infrastruktury serwerowej dla Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Tychach. 2. Szczegółowy zakres zamówienia oraz wymagania Zamawiającego określają opis przedmiotu zamówienia, formularz oferty oraz wzór umowy, które stanowią załączniki nr 1, 2 i 4 do SWZ. 3. Dodatkowe wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia. 3.1. Wszystkie prace będą prowadzone w siedzibach Zamawiającego przy ul. Filaretów 31 oraz przy ul. Budowalnych 41. Maksymalnie prace będą prowadzone na I piętrze bez windy. Wykonawca prac musi założyć konieczność wniesienia całości sprzętu bez użycia windy. 4. Wszystkie prace muszą być przeprowadzone w sposób niezakłócający pracy Zamawiającego w jego godzinach pracy, tj.: poniedziałek od godziny 7:00 do godziny 17:00 wtorek, środa, czwartek od godziny 07:00 do godziny 15:00 piątek od godziny 07:00 do godziny 13:00. 5. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych dla zaoferowanego sprzętu, który Wykonawca wskaże w pkt 1.1.1. formularza oferty, tj.: 5.1. Dla pozycji 1 - Szafa RACK 19" 42U wraz z wyposażeniem i konsolą z monitorem 17" a) karty katalogowe producenta oferowanego sprzętu wraz z jednoznacznym oznaczeniem oferowanego sprzętu, a jeżeli z kart katalogowych nie wynika pełna specyfikacja Wymagana przez Zamawiającego należy dodatkowo dołączyć karty informacyjne; dopuszcza się wydruki ze stron internetowych; 5.2. Dla pozycji 2 Przełącznik sieciowy SPF+ wraz z modułami i okablowaniem a) karty katalogowe producenta oferowanego sprzętu wraz z jednoznacznym oznaczeniem oferowanego sprzętu, a jeżeli z kart katalogowych nie wynika pełna specyfikacja Wymagana przez Zamawiającego należy dodatkowo dołączyć karty informacyjne; dopuszcza się wydruki ze stron internetowych; 5.3. Dla pozycji 3 Serwer klastra HA (Failover Cluster) a) karty katalogowe producenta oferowanego sprzętu wraz z jednoznacznym oznaczeniem oferowanego sprzętu, a jeżeli z kart katalogowych nie wynika pełna specyfikacja Wymagana przez Zamawiającego należy dodatkowo dołączyć karty informacyjne; dopuszcza się wydruki ze stron internetowych (dotyczy również myszy i klawiatur, jeżeli nie będą stanowiły całości wyposażenia dostarczonego przez producenta serwera); b) potwierdzone przez Wykonawcę testy zaoferowanego procesora ze strony http://www.cpubenchmark.net – dopuszcza się wydruk ze strony internetowej, który należy załączyć do oferty (dopuszcza się wyniki z ostatnich 30 dni, licząc od daty składania oferty, o której mowa w Dział XII pkt 11). 5.4. Dla pozycji 4 Macierz klastra HA a) karty katalogowe producenta oferowanego sprzętu wraz z jednoznacznym oznaczeniem oferowanego sprzętu, a jeżeli z kart katalogowych nie wynika pełna specyfikacja Wymagana przez Zamawiającego należy dodatkowo dołączyć karty informacyjne; dopuszcza się wydruki ze stron internetowych; 5.5. Dla pozycji 5 Serwer redundantny do klastra HA a) karty katalogowe producenta oferowanego sprzętu wraz z jednoznacznym oznaczeniem oferowanego sprzętu, a jeżeli z kart katalogowych nie wynika pełna specyfikacja Wymagana przez Zamawiającego należy dodatkowo dołączyć karty informacyjne; dopuszcza się wydruki ze stron internetowych (dotyczy również myszy i klawiatur, jeżeli nie będą stanowiły całości wyposażenia dostarczonego przez producenta serwera); b) potwierdzone przez Wykonawcę testy zaoferowanego procesora ze strony http://www.cpubenchmark.net – dopuszcza się wydruk ze strony internetowej, który należy załączyć do oferty (dopuszcza się wyniki z ostatnich 30 dni, licząc od daty składania oferty, o której mowa w Dział XII pkt 11). 5.6. Dla pozycji 6 Serwer kopii zapasowych a) karty katalogowe producenta oferowanego sprzętu wraz z jednoznacznym oznaczeniem oferowanego sprzętu, a jeżeli z kart katalogowych nie wynika pełna specyfikacja Wymagana przez Zamawiającego należy dodatkowo dołączyć karty informacyjne; dopuszcza się wydruki ze stron internetowych (dotyczy również myszy i klawiatur, jeżeli nie będą stanowiły całości wyposażenia dostarczonego przez producenta serwera); b) potwierdzone przez Wykonawcę testy zaoferowanego procesora ze strony http://www.cpubenchmark.net – dopuszcza się wydruk ze strony internetowej, który należy załączyć do oferty (dopuszcza się wyniki z ostatnich 30 dni, licząc od daty składania oferty, o której mowa w Dział XII pkt 11). 5.7. Dla pozycji 7 - Macierz kopii zapasowych a) karty katalogowe producenta oferowanego sprzętu wraz z jednoznacznym oznaczeniem oferowanego sprzętu, a jeżeli z kart katalogowych nie wynika pełna specyfikacja Wymagana przez Zamawiającego należy dodatkowo dołączyć karty informacyjne; dopuszcza się wydruki ze stron internetowych; 5.8. Dla pozycji 8 - Urządzenia UPS a) karty katalogowe producenta oferowanego sprzętu wraz z jednoznacznym oznaczeniem oferowanego sprzętu, a jeżeli z kart katalogowych nie wynika pełna specyfikacja Wymagana przez Zamawiającego należy dodatkowo dołączyć karty informacyjne; dopuszcza się wydruki ze stron internetowych; 5.9. Dla pozycji 9 - Licencje Windows Datacenter 2025 PL a) karty katalogowe producenta oferowanej licencji; dopuszcza się wydruki ze stron internetowych; 5.10. Dla pozycji 10 - Licencje Windows Standard 2025 PL a) karty katalogowe producenta oferowanej licencji; dopuszcza się wydruki ze stron internetowych; 5.11. Dla pozycji 11 - Licencje CAL User Windows 2025 PL a) karty katalogowe producenta oferowanej licencji; dopuszcza się wydruki ze stron internetowych; 5.12. Dla pozycji 12 - Licencje CAL Device Windows 2025 PL a) karty katalogowe producenta oferowanej licencji; dopuszcza się wydruki ze stron internetowych; 5.13. Uwaga! 5.13.1. Przedmiotowe środki dowodowe mogą być przedłożone w języku angielskim. 5.13.2. Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w pkt 5 powyżej nie będą podlegały uzupełnieniu na podstawie art. 107 ust. 2 Pzp. 5.13.3. Z treści przedmiotowych środków dowodowych muszą jednoznacznie wynikać parametry oferowanego
Варианти:
Описание на опциите: nie dotyczy
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: DZP-340/093/05/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 48820000 Servery
Další klasifikace (cpv): 31213300 Kabelová rozvodná skříň, 32420000 Síťová zařízení, 30233000 Archivovací a čtecí zařízení, 35100000 Nouzové a bezpečnostní zařízení, 48000000 Balíky programů a informační systémy, 72265000 Konfigurace programového vybavení, 72263000 Implementace programového vybavení
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: nie dotyczy
2. Procedure
Procedure
Intern ID: DZP-340/093/05/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 48820000 Servere
Supplerende klassifikation (cpv): 31213300 Kabelfordelingsskab, 32420000 Netudstyr, 30233000 Datalagrings- og -udlæsningsenheder, 35100000 Nød- og sikkerhedsudstyr, 48000000 Programpakker og informationssystemer, 72265000 Konfigurering af programmel, 72263000 Implementering af programmel
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: nie dotyczy
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DZP-340/093/05/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31213300 Kabelverteilschrank, 32420000 Netzausrüstung, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72265000 Software-Konfiguration, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DZP-340/093/05/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48820000 Εξυπηρετητές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 31213300 Θάλαμος κατανομής καλωδίων, 32420000 Εξοπλισμός δικτύου, 30233000 Μονάδες αποθήκευσης και ανάγνωσης, 35100000 Εξοπλισμός εκτάκτου ανάγκης και ασφαλείας, 48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής, 72265000 Υπηρεσίες σύνθεσης λογισμικού, 72263000 Υπηρεσίες υλοποίησης λογισμικού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: nie dotyczy
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DZP-340/093/05/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48820000 Servidores
Clasificación adicional (cpv): 31213300 Caja de distribución por cable, 32420000 Equipo de red, 30233000 Dispositivos multimedia de almacenamiento y lectura, 35100000 Equipo de emergencia y seguridad, 48000000 Paquetes de software y sistemas de información, 72265000 Servicios de configuración de software, 72263000 Servicios de implementación de software
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Descripción de las opciones: nie dotyczy
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: DZP-340/093/05/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 48820000 Serverid
Täiendav liigitus (cpv): 31213300 Kaablijaotuskapid, 32420000 Võrguseadmed, 30233000 Salvestuskandjad ja lugemisseadmed, 35100000 Avarii- ja turvaseadmed, 48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid, 72265000 Tarkvara komplekteerimisteenused, 72263000 Tarkvara rakendusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: nie dotyczy
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DZP-340/093/05/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48820000 Palvelimet
Lisäluokitus (cpv): 31213300 Kaapelijakokaapit, 32420000 Verkkolaitteisto, 30233000 Muistivälineet ja lukulaitteet, 35100000 Pelastus- ja turvavälineet, 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät, 72265000 Ohjelmiston kokoonpanopalvelut, 72263000 Ohjelmiston toteutuspalvelut
Optiot:
Optioiden kuvaus: nie dotyczy
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: DZP-340/093/05/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 48820000 Serveurs
Nomenclature complémentaire (cpv): 31213300 Boîtiers de distribution par câble, 32420000 Matériel de réseau, 30233000 Unités de mémoire et de lecture, 35100000 Matériel de secours et de sécurité, 48000000 Logiciels et systèmes d'information, 72265000 Services de configuration de logiciels, 72263000 Services d'implémentation de logiciels
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description des options: nie dotyczy
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: DZP-340/093/05/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 48820000 Servers
Aicmiú breise (cpv): 31213300 Cable distribution cabinet, 32420000 Network equipment, 30233000 Media storage and reader devices, 35100000 Emergency and security equipment, 48000000 Software package and information systems, 72265000 Software configuration services, 72263000 Software implementation services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: nie dotyczy
461509-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóDZP-340/093/05/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 48820000 Szerverek
További osztályozás (cpv): 31213300 Kábelelosztó szekrények, 32420000 Hálózati berendezések, 30233000 Médiatároló és -olvasó eszközök, 35100000 Vészhelyzeti és biztonsági berendezések, 48000000 Szoftvercsomag és információs rendszerek, 72265000 Szoftverkonfigurálási szolgáltatások, 72263000 Szoftvermegvalósítási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
Opciók
A lehetőségek leírásanie dotyczy
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 48820000 Server
Classificazione aggiuntiva (cpv): 31213300 Armadi di distribuzione via cavo, 32420000 Apparecchiature di rete, 30233000 Dispositivi di stoccaggio e lettura di dati, 35100000 Apparecchiature di emergenza e di sicurezza, 48000000 Pacchetti software e sistemi di informazione, 72265000 Servizi di configurazione di software, 72263000 Servizi di implementazione di software
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: nie dotyczy
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DZP-340/093/05/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48820000 Serveriai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 31213300 Skirstomoji kabelių dėžutė, 32420000 Tinklo įranga, 30233000 Informacijos laikmenų saugojimo ir skaitymo įtaisai, 35100000 Avariniai ir apsaugos įrenginiai, 48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos, 72265000 Programinės įrangos sąrankos paslaugos, 72263000 Programinės įrangos diegimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: nie dotyczy
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: DZP-340/093/05/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48820000 Servres
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 31213300 Armarji tal-cables tad-distribuzzjoni, 32420000 Apparat tan-network, 30233000 Mezzi ta' ħżin u qari ta' midja, 35100000 Apparat ta' l-emerġenza u s-sigurtà, 48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni, 72265000 Servizzi tal-konfigurazzjoni tas-software, 72263000 Servizzi ta' l-implimentazzjoni tas-software
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: nie dotyczy
Interne identificatiecode: DZP-340/093/05/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48820000 Servers
Aanvullende classificatie (cpv): 31213300 Kabelverdeelkast, 32420000 Netwerkuitrusting, 30233000 Geheugendragers en lezerapparaten, 35100000 Nood- en veiligheidsuitrusting, 48000000 Software en informatiesystemen, 72265000 Softwareconfiguratiediensten, 72263000 Software-implementatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Beschrijving van de opties: nie dotyczy
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação adicional (cpv): 31213300 Caixa de distribuição por cabo, 32420000 Equipamento de rede, 30233000 Dispositivos de armazenagem e leitura de conteúdos digitais, 35100000 Equipamento de emergência e de segurança, 48000000 Pacotes de software e sistemas de informação, 72265000 Serviços de configuração de software, 72263000 Serviços de implementação de software
Opções:
Descrição das opções: nie dotyczy
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 48820000 Servery
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 31213300 Káblové rozvodné skrine, 32420000 Sieťové zariadenia, 30233000 Archivačné a čítacie zariadenia, 35100000 Pohotovostné a zabezpečovacie zariadenia, 48000000 Softvérové balíky a informačné systémy, 72265000 Konfigurovanie softvéru, 72263000 Implementácia softvéru
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: DZP-340/093/05/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48820000 Strežniki
Dodatna klasifikacija (cpv): 31213300 Razdelilna omara za kable, 32420000 Oprema za omrežje, 30233000 Pomnilni mediji in čitalniki, 35100000 Oprema za nujne primere in varnost, 48000000 Programski paketi in informacijski sistemi, 72265000 Storitve konfiguracije programske opreme, 72263000 Storitve izvajanja programske opreme
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Opis možnosti: nie dotyczy