2. Процедура
Процедура
Заглавие: SERVICIO DE REVISIÓN GENERAL/REPARACIÓN DE CONJUNTOS AMORTIGUADORES DE IMPACTOS DE ENGANCHES DE LA SERIE 9000
Описание: Servicio de revisión/reparación de conjuntos amortiguadores de impacto de enganches de la serie 9000
Вътрешен идентификатор: 6012600192
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50222000 Услуги по ремонт и поддържане на подвижен железопътен състав, без локомотиви
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 6012600192
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 50222000 Opravy a údržba kolejových vozidel
5. Část
Část: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 6012600192
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 6012600192
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50222000 Liikkuvan kaluston korjaus ja huolto
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 6012600192
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 50222000 Services de réparation et d'entretien de matériel roulant
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 6012600192
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 50222000 Repair and maintenance services of rolling stock
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 6012600192
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50222000 Gördülőállomány javítása és karbantartása
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 6012600192
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50222000 Riedmenų remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 6012600192
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50222000 Ritošā sastāva remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 6012600192
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50222000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni tal-vaguni ambulanti
5. Lott
Lott: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 6012600192
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50222000 Reparatie en onderhoud van rollend materieel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 6012600192
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50222000 Servicii de reparare şi de întreţinere a materialului rulant
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 6012600192
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50222000 Opravy a údržba vozňov
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 6012600192
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50222000 Storitve popravila in vzdrževanja tirnih vozil
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 6012600192
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50222000 Reparation och underhåll av vagnpark
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001