Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34114000 Превозни средства със специално предназначение
Място на изпълнение
Пощенски адрес: Obrońców Westerplatte 89
Град: Katowice
Пощенски код: 40-335
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Katowicki (PL22A)
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP ZINTEGROWANEGO MOBILNEGO SYSTEMU DO BEZWYKOPOWEJ RENOWACJI SIECI KANALIZACYJNEJ METODĄ RĘKAWA UTWARDZANEGO NA MIEJSCU (CIPP)
Beschreibung: ZAKUP ZINTEGROWANEGO MOBILNEGO SYSTEMU DO BEZWYKOPOWEJ RENOWACJI SIECI KANALIZACYJNEJ METODĄ RĘKAWA UTWARDZANEGO NA MIEJSCU (CIPP) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wykaz minimalnych wymaganych parametrów techniczno-użytkowych, wyposażenia pojazdu, opis wymagań w zakresie realizacji i odbioru, przeprowadzenia szkoleń zostały wskazane w Szczegółowym Opisie Przedmiotu (Załącznik nr 1a do SWZ), Warunkach dotyczących szkoleń (Załącznik nr 1b do SWZ) oraz Projekcie umowy (Załącznik nr 8 do SWZ)
Interne Kennung: ZDP/PN/2/26/U/S
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: ZAKUP ZINTEGROWANEGO MOBILNEGO SYSTEMU DO BEZWYKOPOWEJ RENOWACJI SIECI KANALIZACYJNEJ METODĄ RĘKAWA UTWARDZANEGO NA MIEJSCU (CIPP) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wykaz minimalnych wymaganych parametrów techniczno-użytkowych, wyposażenia pojazdu, opis wymagań w zakresie realizacji i odbioru, przeprowadzenia szkoleń zostały wskazane w Szczegółowym Opisie Przedmiotu (Załącznik nr 1a do SWZ), Warunkach dotyczących szkoleń (Załącznik nr 1b do SWZ) oraz Projekcie umowy (Załącznik nr 8 do SWZ).
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZDP/PN/2/26/U/S
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34114000 Ειδικά οχήματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114000 Specialist vehicles
Place of performance
Town: Katowice
Postcode: 40-335
Country subdivision (NUTS): Katowicki (PL22A)
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34114000 Vehículos especiales
Lugar de ejecución
Localidad: Katowice
Código postal: 40-335
Subdivisión del país (NUTS): Katowicki (PL22A)
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34114000 Erikoisajoneuvot
Suorituspaikka
Postiosoite: Obrońców Westerplatte 89
Postitoimipaikka: Katowice
Postinumero: 40-335
Maaryhmittely (NUTS): Katowicki (PL22A)
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZDP/PN/2/26/U/S
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34114000 Véhicules à usage spécial
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZDP/PN/2/26/U/S
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34114000 Vozila za posebne namjene
Mjesto izvršenja
Grad: Katowice
Poštanski broj: 40-335
Zemlja – podregija (NUTS): Katowicki (PL22A)
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZDP/PN/2/26/U/S
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34114000 Különleges célú járművek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34114000 Specialiosios transporto priemonės
Sutarties vykdymo vieta
Pašto adresas: Obrońców Westerplatte 89
Miestas: Katowice
Pašto kodas: 40-335
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Katowicki (PL22A)
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34114000 Īpaša lietojuma transportlīdzekļi
Izpildes vieta
Pasta adrese: Obrońców Westerplatte 89
Pilsēta: Katowice
Pasta indekss: 40-335
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Katowicki (PL22A)
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34114000 Speciale voertuigen
Plaats van uitvoering
Postadres: Obrońców Westerplatte 89
Stad: Katowice
Onderverdeling land (NUTS): Katowicki (PL22A)
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZDP/PN/2/26/U/S
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34114000 Pojazdy specjalne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34114000 Veículos para usos especiais
Local de execução
Cidade: Katowice
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34114000 Vehicule cu utilizare specială
Locul de executare
Localitate: Katowice
Cod poștal: 40-335
Subdiviziunea țării (NUTS): Katowicki (PL22A)
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34114000 Špeciálne vozidlá
Miesto plnenia
Mesto: Katowice
PSČ: 40-335
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Katowicki (PL22A)
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34114000 Specialna vozila
Kraj izvajanja
Poštni naslov: Obrońców Westerplatte 89
Poštna številka: 40-335
Podregija države (NUTS): Katowicki (PL22A)
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114000 Specialfordon
Leveransplats
Postadress: Obrońców Westerplatte 89
Ort: Katowice
Postnummer: 40-335
Del av land (NUTS): Katowicki (PL22A)