2. Процедура
Процедура
Заглавие: Budova 23 a strojovna chlazení - výkon funkce TDS a koordinátora BOZP
Описание: Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb činnosti technického dozoru stavebníka (dále jen „TDS“) a koordinátora BOZP při realizaci díla při realizaci staveb: - Budova 23 - Rekonstrukce a přístavba urgentního příjmu a oddělení ARIM - označená v projektu PD - 0. etapa - B23 – Urgentní příjem – rotační stanice - Budova 23 - Rekonstrukce a přístavba urgentního příjmu a oddělení ARIM označená v projektu PD - 1. etapa - B23 – severní přístavba - Centrální zdroj chladu Realizace poskytování Služeb bude probíhat ve 2 fázích: a. Fáze realizace – od okamžiku předání Staveniště Zhotoviteli do předání a převzetí díla, případně do odstranění poslední vady z přejímacího řízení díla, byly-li takové zjištěny (včetně), případně do nabytí právní moci kolaudačního rozhodnutí podle toho, která skutečnost nastane později; b. Fáze poskytování služeb v záruční době díla – od předání a převzetí díla, případně od odstranění poslední vady z přejímacího řízení díla, byly-li takové zjištěny. Celková předpokládaná hodnota stavebních prací: 752 308 868,00 Kč bez DPH Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách této zadávací dokumentace.
Вътрешен идентификатор: 26038
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71251000 Архитектурни услуги по измервания и заснемания на сгради
Допълнителна класификация (cpv): 71322100 Услуги по изчисляване на разходите за строителни работи на съоръжения, 71317200 Услуги относно въздействието върху здравето и безопасността, 71520000 Строителен надзор, 71315400 Услуги по инспекция и контрол на сгради, 71300000 Инженерни услуги в строителството
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Допълнителна класификация (cpv): 71317200 Услуги относно въздействието върху здравето и безопасността, 71322100 Услуги по изчисляване на разходите за строителни работи на съоръжения, 71520000 Строителен надзор, 71315400 Услуги по инспекция и контрол на сгради, 71300000 Инженерни услуги в строителството
Варианти:
Описание на опциите: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost učinit změnu závazku plynoucího ze smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem, tj. změnu spočívající v úpravě ceny za poskytování služeb: • za předpokladu, že dojde ke změně doby realizace stavby Díla mimo rámec předpokládané doby z důvodů vyplývajících z příloh zadávací dokumentace; • Zadavatel pro vyloučení pochybností uvádí, že není taktéž zcela vázán předpokládaným rozsahem služeb (jednotek hodin) uvedených v Nabídkové ceně dle Přílohy 2 Smlouvy v rámci Fáze poskytování služeb v záruční době díla. Služby mohou být čerpány v jiném (větším či menším) rozsahu podle skutečné potřeby zadavatele v návaznosti na realizaci Díla, a to v souladu se ZZVZ a relevantní rozhodovací praxí/soudní judikaturou. Zadavatel si dále v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost učinit změnu závazku plynoucího ze smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem, a to v článku XIV.
461586-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Αρχιτεκτονικές υπηρεσίες και υπηρεσίες επίβλεψης κτιρίων – Budova 23 a strojovna chlazení - výkon funkce TDS a koordinátora BOZP
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό26038
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71251000 Αρχιτεκτονικές υπηρεσίες και υπηρεσίες επίβλεψης κτιρίων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71322100 Υπηρεσίες ποσοτικής αξιολόγησης για έργα πολιτικού μηχανικού, 71317200 Υπηρεσίες υγείας και ασφάλειας, 71520000 Υπηρεσίες επίβλεψης κατασκευών, 71315400 Υπηρεσίες επιθεώρησης κτιρίων, 71300000 Υπηρεσίες μηχανικού
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71317200 Υπηρεσίες υγείας και ασφάλειας, 71322100 Υπηρεσίες ποσοτικής αξιολόγησης για έργα πολιτικού μηχανικού, 71520000 Υπηρεσίες επίβλεψης κατασκευών, 71315400 Υπηρεσίες επιθεώρησης κτιρίων, 71300000 Υπηρεσίες μηχανικού
Επιλογές
Περιγραφή των επιλογώνZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost učinit změnu závazku plynoucího ze smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem, tj. změnu spočívající v úpravě ceny za poskytování služeb: • za předpokladu, že dojde ke změně doby realizace stavby Díla mimo rámec předpokládané doby z důvodů vyplývajících z příloh zadávací dokumentace; • Zadavatel pro vyloučení pochybností uvádí, že není taktéž zcela vázán předpokládaným rozsahem služeb (jednotek hodin) uvedených v Nabídkové ceně dle Přílohy 2 Smlouvy v rámci Fáze poskytování služeb v záruční době díla. Služby mohou být čerpány v jiném (větším či menším) rozsahu podle skutečné potřeby zadavatele v návaznosti na realizaci Díla, a to v souladu se ZZVZ a relevantní rozhodovací praxí/soudní judikaturou. Zadavatel si dále v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost učinit změnu závazku plynoucího ze smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem, a to v článku XIV.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 26038
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71251000 Architectural and building-surveying services
Additional classification (cpv): 71322100 Quantity surveying services for civil engineering works, 71317200 Health and safety services, 71520000 Construction supervision services, 71315400 Building-inspection services, 71300000 Engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 71317200 Health and safety services, 71322100 Quantity surveying services for civil engineering works, 71520000 Construction supervision services, 71315400 Building-inspection services, 71300000 Engineering services
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 26038
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71251000 Servicios de arquitectura y de planimetría de edificios
Clasificación adicional (cpv): 71322100 Servicios de estudio de dimensiones para obras de ingeniería civil, 71317200 Servicios de salud y seguridad, 71520000 Servicios de supervisión de obras, 71315400 Servicios de inspección de edificios, 71300000 Servicios de ingeniería
5. Lote
Lote: LOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 71317200 Servicios de salud y seguridad, 71322100 Servicios de estudio de dimensiones para obras de ingeniería civil, 71520000 Servicios de supervisión de obras, 71315400 Servicios de inspección de edificios, 71300000 Servicios de ingeniería
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 26038
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71251000 Arhitektuuri- ja ehitusjärelevalveteenused
Täiendav liigitus (cpv): 71322100 Tsiviilehitustööde kalkulatsioonide koostamise teenused, 71317200 Tervise- ja turvateenused, 71520000 Ehitusjärelevalveteenused, 71315400 Ehitusinspektsiooniteenused, 71300000 Insener-tehnilised teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendav liigitus (cpv): 71317200 Tervise- ja turvateenused, 71322100 Tsiviilehitustööde kalkulatsioonide koostamise teenused, 71520000 Ehitusjärelevalveteenused, 71315400 Ehitusinspektsiooniteenused, 71300000 Insener-tehnilised teenused
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 26038
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71251000 Arkkitehti- ja rakennustarkastuspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 71322100 Maa-, tie- ja vesirakennustöiden kustannuslaskenta, 71317200 Terveys- ja turvallisuuspalvelut, 71520000 Rakennustöiden valvonta, 71315400 Rakennusvalvontapalvelut, 71300000 Insinööripalvelut
Lisäluokitus (cpv): 71317200 Terveys- ja turvallisuuspalvelut, 71322100 Maa-, tie- ja vesirakennustöiden kustannuslaskenta, 71520000 Rakennustöiden valvonta, 71315400 Rakennusvalvontapalvelut, 71300000 Insinööripalvelut
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 26038
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71251000 Services d'architecture et de métrage vérification
Nomenclature complémentaire (cpv): 71322100 Services d'estimatif pour travaux de génie civil, 71317200 Services de santé et de sécurité, 71520000 Services de conduite des travaux, 71315400 Services d'inspection et de vérification de bâtiment, 71300000 Services d'ingénierie
Nomenclature complémentaire (cpv): 71317200 Services de santé et de sécurité, 71322100 Services d'estimatif pour travaux de génie civil, 71520000 Services de conduite des travaux, 71315400 Services d'inspection et de vérification de bâtiment, 71300000 Services d'ingénierie
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 26038
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 26038
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71251000 Arhitektonske usluge i usluge izmjere zgrade
Dodatna klasifikacija (cpv): 71322100 Usluge izračuna količine za objekte niskogradnje, 71317200 Usluge u području zdravlja i sigurnosti, 71520000 Usluge građevinskog nadzora, 71315400 Usluge inspekcijskog pregleda zgrade, 71300000 Tehničke usluge
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 71317200 Usluge u području zdravlja i sigurnosti, 71322100 Usluge izračuna količine za objekte niskogradnje, 71520000 Usluge građevinskog nadzora, 71315400 Usluge inspekcijskog pregleda zgrade, 71300000 Tehničke usluge
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 26038
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71251000 Építészeti és épületfelmérési szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 71322100 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mennyiségfelmérési szolgáltatások, 71317200 Egészséggel és biztonsággal kapcsolatos szolgáltatások, 71520000 Építésfelügyeleti szolgáltatások, 71315400 Épület-ellenőrzési szolgáltatások, 71300000 Mérnöki szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
További osztályozás (cpv): 71317200 Egészséggel és biztonsággal kapcsolatos szolgáltatások, 71322100 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mennyiségfelmérési szolgáltatások, 71520000 Építésfelügyeleti szolgáltatások, 71315400 Épület-ellenőrzési szolgáltatások, 71300000 Mérnöki szolgáltatások
Opciók:
461586-2026 - Mededinging
Tsjechië – Architecten- en bouwinspectiediensten – Budova 23 a strojovna chlazení - výkon funkce TDS a koordinátora BOZP
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode26038
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71251000 Architecten- en bouwinspectiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 71322100 Diensten voor het uittrekken van hoeveelheden voor civieltechnische installaties, 71317200 Gezondheids- en veiligheidsdiensten, 71520000 Toezicht op uitvoering van de bouw, 71315400 Gebouwinspectiediensten, 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 71317200 Gezondheids- en veiligheidsdiensten, 71322100 Diensten voor het uittrekken van hoeveelheden voor civieltechnische installaties, 71520000 Toezicht op uitvoering van de bouw, 71315400 Gebouwinspectiediensten, 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Opties
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 26038
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71251000 Usługi architektoniczne i dotyczące pomiarów budynków
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71322100 Usługi pomiaru ilości w zakresie inżynierii lądowej i wodnej, 71317200 Usługi w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa, 71520000 Usługi nadzoru budowlanego, 71315400 Usługi inspekcji budowlanej, 71300000 Usługi inżynieryjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71317200 Usługi w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa, 71322100 Usługi pomiaru ilości w zakresie inżynierii lądowej i wodnej, 71520000 Usługi nadzoru budowlanego, 71315400 Usługi inspekcji budowlanej, 71300000 Usługi inżynieryjne
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71251000 Serviços de arquitectura e inspecção de edifícios
Classificação adicional (cpv): 71322100 Serviços de medições para obras de engenharia civil, 71317200 Serviços de saúde e segurança, 71520000 Serviços de supervisão da construção, 71315400 Serviços de inspecção e verificação de edifícios, 71300000 Serviços de engenharia
Classificação adicional (cpv): 71317200 Serviços de saúde e segurança, 71322100 Serviços de medições para obras de engenharia civil, 71520000 Serviços de supervisão da construção, 71315400 Serviços de inspecção e verificação de edifícios, 71300000 Serviços de engenharia
Opções:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 26038
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71251000 Architektonické služby a stavebný dozor
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71322100 Výpočet stavebných nákladov pri stavebno-inžinierskych prácach, 71317200 Služby súvisiace s ochranou zdravia a bezpečnosťou pri práci, 71520000 Stavebný dozor, 71315400 Stavebná kontrola, 71300000 Inžinierske služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71317200 Služby súvisiace s ochranou zdravia a bezpečnosťou pri práci, 71322100 Výpočet stavebných nákladov pri stavebno-inžinierskych prácach, 71520000 Stavebný dozor, 71315400 Stavebná kontrola, 71300000 Inžinierske služby
Možnosti:
461586-2026 - Javni razpis
Češka – Arhitekturne storitve in storitve geodetskega nadzora – Budova 23 a strojovna chlazení - výkon funkce TDS a koordinátora BOZP
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator26038
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71251000 Arhitekturne storitve in storitve geodetskega nadzora
Dodatna klasifikacija (cpv): 71322100 Storitve kalkuliranja stroškov izgradnje za objekte nizke gradnje, 71317200 Storitve na področju zdravja in varnosti, 71520000 Storitve gradbenega nadzora, 71315400 Storitve inšpekcijskega pregleda stavb, 71300000 Inženirske storitve
5. Sklop
SklopLOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 71317200 Storitve na področju zdravja in varnosti, 71322100 Storitve kalkuliranja stroškov izgradnje za objekte nizke gradnje, 71520000 Storitve gradbenega nadzora, 71315400 Storitve inšpekcijskega pregleda stavb, 71300000 Inženirske storitve
Možnosti