461711-2026 - Състезателна процедура
Унгapия – Разни медикаменти – Tételes immunglobulinok és egyéb hatóanyagok
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеTételes immunglobulinok és egyéb hatóanyagok
ОписаниеTételes elszámolás alá eső immunglobulinok és egyéb hatóanyagok beszerzése keretmegállapodás megkötésére irányuló, az 1-9. részek esetén a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja, a 10-11. részek esetén a Kbt. 105. § (2) bekezdés a) pontja szerinti nyílt eljárás keretében, a Keretmegállapodás aktív időszakának meghosszabbítási lehetősége mellett. Jelen közbeszerzési eljárás tárgya részenként: 1. rész afatinib (OENO: 06022) Alapmennyiség: 611 520 mg Opciós mennyiség: 305 760 mg Kötelezően biztosítandó minimális árurabatt mennyisége az alap mennyiség tekintetében: 2 240 mg Kötelezően biztosítandó minimális árurabatt mennyisége az opciós mennyiség tekintetében: 1 120 mg 2. rész rizankizumab (OENO: 06083) Alapmennyiség: 858 300 mg Opciós mennyiség: 429 150 mg Kötelezően biztosítandó minimális árurabatt mennyisége az alap mennyiség tekintetében: 300 mg Kötelezően biztosítandó minimális árurabatt mennyisége az opciós mennyiség tekintetében: 150 mg 3. rész obinutuzumab (OENO: 06062) Alapmennyiség: 3 246 000 mg Opciós mennyiség: 1 623 000 mg Kötelezően biztosítandó minimális árurabatt mennyisége az alap mennyiség tekintetében: 2000 mg Kötelezően biztosítandó minimális árurabatt mennyisége az opciós mennyiség tekintetében: 1000 mg 4. rész tofacitinib (OENO: 06070) Alapmennyiség: 4 016 320mg Opciós mennyiség: 2 008 160 mg Kötelezően biztosítandó minimális árurabatt mennyisége az alap mennyiség tekintetében: 560 mg Kötelezően biztosítandó minimális árurabatt mennyisége az opciós mennyiség tekintetében: 280 mg 5. rész vedolizumab (OENO: 06005) Alapmennyiség: 3 203 400 mg Opciós mennyiség: 1 601 700 mg Kötelezően biztosítandó minimális árurabatt mennyisége az alap mennyiség tekintetében: 600 mg Kötelezően biztosítandó minimális árurabatt mennyisége az opciós mennyiség tekintetében: 300 mg 6. rész faricimab (OENO: 06099) Alapmennyiség: 164 793,6 mg Opciós mennyiség: 82 396,8 mg Kötelezően biztosítandó minimális árurabatt mennyisége az alap mennyiség tekintetében: 57,6 mg Kötelezően biztosítandó minimális árurabatt mennyisége az opciós mennyiség tekintetében: 28,8 mg 7. rész rádium-223-diklorid (OENO: 06017) Alapmennyiség: 200 amp Opciós mennyiség: 100 amp Kötelezően biztosítandó minimális árurabatt mennyisége az alap mennyiség tekintetében: 2 amp Kötelezően biztosítandó minimális árurabatt mennyisége az opciós mennyiség tekintetében: 1 amp 8. rész Intravénás immunglob., liquid, maltóz stabilizálószerrel (OENO: 06044) Alapmennyiség: 26 000 000 mg Opciós mennyiség: 13 000 000 mg AK nem ír elő kötelező árurabattot, ugyanakkor az ajánlattevőknek lehetősége van árurabatt megajánlására. 9. rész Intravénás immunglob., liquid, prolin stabilizálószerrel (OENO: 06044) Alapmennyiség: 220 000 000 mg Opciós mennyiség: 110 000 000 mg AK nem ír elő kötelező árurabattot, ugyanakkor az ajánlattevőknek lehetősége van árurabatt megajánlására. 10. rész Intravénás immunglob., liquid, cukormentes, glicin stabilizálószerrel (OENO: 06044) Alapmennyiség: 150 000 000 mg Opciós mennyiség: 75 000 000 mg AK nem ír elő kötelező árurabattot, ugyanakkor az ajánlattevőknek lehetősége van árurabatt megajánlására. 11. rész Szubkután immunglobulin (OENO: 06044) Alapmennyiség: 200 000 000 mg Opciós mennyiség: 100 000 000 mg AK nem ír elő kötelező árurabattot, ugyanakkor az ajánlattevőknek lehetősége van árurabatt megajánlására. Ajánlatkérő felhívja a gazdasági szereplők figyelmét, hogy Kbt. 73. § (1) bekezdés j) pontjára tekintettel: - az 1. és 3.-11. részek esetében: érvénytelen az az ajánlat, amely magasabb ajánlati összárat tartalmaz, mint az ajánlattétel napján a PUPHA törzsben meghatározott adott (részekre vonatkozó) hatóanyagot tartalmazó legalacsonyabb árú gyógyszerre vonatkozó PUPHA törzsben szereplő nettó nagykereskedelmi árából számolt mg egységár és a teljes keretmennyiség szorzata. - a 2. rész esetében: érvénytelen az az ajánlat, amely magasabb ajánlati összárat tartalmaz, mint az utolsó hatályos keretmegállapodás alapján számolt nettó mg egységár és a teljes keretmennyiség szorzata, azaz 7 579 218 150 Ft. A BT-113 technikai okok miatt kerül kitöltésre, AK nem kívánja korlátozni a résztvevők maximális számát.
Вътрешен идентификаторEKR001209022026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедуратаUniós értékhatárt elérő, nyílt eljárás
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33690000 Разни медикаменти
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеAfatinib
ОписаниеTételes elszámolás alá eső hatóanyag beszerzése keretmegállapodás megkötésére irányuló, a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja szerinti nyílt eljárás keretében, a Keretmegállapodás aktív időszakának további meghosszabbítási lehetősége mellett. 1. rész: afatinib (OENO: 06022) Alapmennyiség: 611 520 mg Opciós mennyiség: 305 760 mg Kötelezően biztosítandó minimális árurabatt mennyisége az alap mennyiség tekintetében: 2 240 mg Kötelezően biztosítandó minimális árurabatt mennyisége az opciós mennyiség tekintetében: 1 120 mg Az eljárásban Ajánlatkérő élni kíván a 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (1) bekezdés szerinti lehetőséggel, így Ajánlatkérő előírja a keretmennyiségen felüli árurabatt kötelező biztosítását, mind az alap, mind az opciós mennyiség vonatkozásában (kötelező rabatt). A kötelező rabatton felül ajánlattevők választásuk szerint további rabatt megajánlást is tehetnek, melynek mennyiségét úgy kell megadni, hogy az az adott gyógyszer legkisebb kiszerelési egységének mértékével úgy legyen osztható, hogy az pozitív egész számot adjon ki. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az Ajánlattevő által megajánlott gyógyszer (termék, készítmény) megnevezése, hatáserőssége, kiszerelése, beviteli formája részletes ajánlatnak minősül, így az nem hiánypótolható vagy módosítható! A megajánlott gyógyszernek az ajánlattételi határidő napján: - forgalomba hozatali engedéllyel kell rendelkeznie az Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ közhiteles nyilvántartásában, valamint - a Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő által társadalombiztosítási (TB) támogatásba befogadott gyógyszerek körét tartalmazó PUPHA törzsben az ajánlattételi határidő napján érvényesen kell szerepelnie, továbbá - a megajánlott gyógyszernek legkésőbb a Keretmegállapodás megkötésekor a PUPHA törzsben hatályosan is szerepelnie kell (részletesen: KD). Ajánlattevőnek az ajánlattételi határidő napján szerepelnie kell a gyógyszer nagykereskedőkről vezetett nyilvántartásban. Ajánlattevőnek rendelkeznie kell a termék(ek) forgalmazási jogosultságával is, így amennyiben nem az ajánlattevő a forgalomba hozatali engedély jogosultja, a jogosulttól származó, forgalmazási jogosultságról szóló nyilatkozat benyújtása is szükséges az ajánlat részeként (részletesen: KD). Érvényes ajánlattétel további feltétele: a 9/1993.(IV.2.) NM rend. 2/E. § (1) bekezdés szerinti elektronikus tételes jelentési rendszerben az ajánlattételi határidő lejártáig történő regisztráció a KD-ban ismertetett módon. Szerződéskötés feltétele: nyertes ajánlattevőnek az online jelentési rendszerben történő sikeres minősítés megszerzése a KD-ban részletezettek szerint. Az elektronikus rendszer megtalálható: https:\\teteles.neak.gov.hu. Részletes szabályokat a KD tartalmazza. Gyógyszer jótállási (lejárati) ideje a jogszabályban vagy hatósági engedélyben megjelölt idő. Eladóként szerződő nyertes ajánlattevő köteles gondoskodni arról, hogy a Gyógyszer lejárati ideje a mindenkori kiszállítástól számított legalább 12 hónapig terjedjen azzal a kitétellel, hogy ha a Gyógyszer lejárati ideje a kiszállításkor 12 hónapnál kevesebb, a lejárati időn belül fel nem használt gyógyszert, a lejárati idő előtt legfeljebb 1 hónappal legalább 12 hónapos lejáratúra cseréli. Kbt. 73. § (1) bekezdés j) pontjára tekintettel Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy - érvénytelen az az ajánlat, amely magasabb ajánlati összárat tartalmaz, mint az ajánlattétel napján a PUPHA törzsben meghatározott adott hatóanyagot tartalmazó legalacsonyabb árú gyógyszerre vonatkozó PUPHA törzsben szereplő nettó nagykereskedelmi árából számolt mg egységár és a teljes keretmennyiség szorzata.
Вътрешен идентификаторEKR001209022026/1
Варианти
Описание на опциитеAz alapmennyiség 50 %-a az opciós mennyiség. Ajánlatkérő jelen közbeszerzési eljárás során elő kívánja írni a Vevőként szerződő Ajánlatkérő részére a KM-ban meghatározott mennyiségű dologra nézve az opciós jogát a 16/2012 (II.16.) Korm.rend. 6.§ (2) alapján. Ajánlatkérő az opciós mennyiséget a KM-ban meghatározott vételáron egyoldalú nyilatkozattal jogosult megvásárolni a KM aktív időszakában. Az opciós jog előírása nem jelenti Ajánlatkérő arra vonatkozó kötelezettségét, hogy a KM aktív időbeli hatálya alatt arra vonatkozóan kötelező jelleggel élnie kellene, azaz rendelési kötelezettsége Ajánlatkérőnek az opciós mennyiségre sem részben sem egészben nem keletkezik. Ajánlatkérő az opciós jogával első alkalommal a KM-ban meghatározott alapmennyiség Alapmennyiség egyedi megrendelő útján történő teljes megrendelését követően - de annak teljes elszámolását megelőzően, a KM aktív – vagy meghosszabbítás esetén a meghosszabbított aktív – időszakának utolsó napjáig élhet egyoldalú, írásbeli, nyertes AT felé címzett nyilatkozata útján. Ajánlatkérő rögzíti, hogy az opciós mennyiség egy részére vonatkozó megrendelés nem jelenti, hogy Ajánlatkérő a teljes opciós mennyiség lerendelésére kötelezettséget fog vállalni! Ajánlatkérő a felhasználási adatok alapján dönti el, hogy az opciós mennyiség mekkora részére és mikor (a megjelölt aktív időszakon belül) bocsát ki megrendelést, illetve hogy az opciós mennyiséget egy vagy több részben vagy egészben kívánja-e lehívni, vagy azt adott esetben egyáltalán nem kívánja lehívni. Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy amennyiben Ajánlatkérő élni kíván az opciós jogával, akkor az Eladóként szerződött nyertes ajánlattevő köteles az opciós mennyiséget a KM-ban foglalt változatlan feltételek szerint, változatlan egységáron biztosítani.
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеRizankizumab
ОписаниеTételes elszámolás alá eső hatóanyag beszerzése keretmegállapodás megkötésére irányuló, a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja szerinti nyílt eljárás keretében, a Keretmegállapodás aktív időszakának további meghosszabbítási lehetősége mellett. 2. rész: rizankizumab (OENO: 06083) Alapmennyiség: 858 300 mg Opciós mennyiség: 429 150 mg Kötelezően biztosítandó minimális árurabatt mennyisége az alap mennyiség tekintetében: 300 mg Kötelezően biztosítandó minimális árurabatt mennyisége az opciós mennyiség tekintetében: 100 mg Az eljárásban Ajánlatkérő élni kíván a 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (1) bekezdés szerinti lehetőséggel, így Ajánlatkérő előírja a keretmennyiségen felüli árurabatt kötelező biztosítását, mind az alap, mind az opciós mennyiség vonatkozásában (kötelező rabatt). A kötelező rabatton felül ajánlattevők választásuk szerint további rabatt megajánlást is tehetnek, melynek mennyiségét úgy kell megadni, hogy az az adott gyógyszer legkisebb kiszerelési egységének mértékével úgy legyen osztható, hogy az pozitív egész számot adjon ki. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az Ajánlattevő által megajánlott gyógyszer (termék, készítmény) megnevezése, hatáserőssége, kiszerelése, beviteli formája részletes ajánlatnak minősül, így az nem hiánypótolható vagy módosítható! A megajánlott gyógyszernek az ajánlattételi határidő napján: - forgalomba hozatali engedéllyel kell rendelkeznie az Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ közhiteles nyilvántartásában, valamint - a Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő által társadalombiztosítási (TB) támogatásba befogadott gyógyszerek körét tartalmazó PUPHA törzsben az ajánlattételi határidő napján érvényesen kell szerepelnie, továbbá - a megajánlott gyógyszernek legkésőbb a Keretmegállapodás megkötésekor a PUPHA törzsben hatályosan is szerepelnie kell (részletesen: KD). Ajánlattevőnek az ajánlattételi határidő napján szerepelnie kell a gyógyszer nagykereskedőkről vezetett nyilvántartásban. Ajánlattevőnek rendelkeznie kell a termék(ek) forgalmazási jogosultságával is, így amennyiben nem az ajánlattevő a forgalomba hozatali engedély jogosultja, a jogosulttól származó, forgalmazási jogosultságról szóló nyilatkozat benyújtása is szükséges az ajánlat részeként (részletesen: KD). Érvényes ajánlattétel további feltétele: a 9/1993.(IV.2.) NM rend. 2/E. § (1) bekezdés szerinti elektronikus tételes jelentési rendszerben az ajánlattételi határidő lejártáig történő regisztráció a KD-ban ismertetett módon. Szerződéskötés feltétele: nyertes ajánlattevőnek az online jelentési rendszerben történő sikeres minősítés megszerzése a KD-ban részletezettek szerint. Az elektronikus rendszer megtalálható: https:\\teteles.neak.gov.hu. Részletes szabályokat a KD tartalmazza. Gyógyszer jótállási (lejárati) ideje a jogszabályban vagy hatósági engedélyben megjelölt idő. Eladóként szerződő nyertes ajánlattevő köteles gondoskodni arról, hogy a Gyógyszer lejárati ideje a mindenkori kiszállítástól számított legalább 12 hónapig terjedjen azzal a kitétellel, hogy ha a Gyógyszer lejárati ideje a kiszállításkor 12 hónapnál kevesebb, a lejárati időn belül fel nem használt gyógyszert, a lejárati idő előtt legfeljebb 1 hónappal legalább 12 hónapos lejáratúra cseréli. Kbt. 73. § (1) bekezdés j) pontjára tekintettel Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy - érvénytelen az az ajánlat, amely magasabb ajánlati összárat tartalmaz, mint az utolsó hatályos keretmegállapodás alapján számolt nettó mg egységár és a teljes keretmennyiség szorzata, azaz nettó 7 579 218 150,- Ft.
Вътрешен идентификаторEKR001209022026/2
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеObinutuzumab
ОписаниеTételes elszámolás alá eső hatóanyag beszerzése keretmegállapodás megkötésére irányuló, a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja szerinti nyílt eljárás keretében, a Keretmegállapodás aktív időszakának további meghosszabbítási lehetősége mellett. 3. rész: obinutuzumab (OENO: 06062) Alapmennyiség: 3 246 000 mg Opciós mennyiség: 1 623 000 mg Kötelezően biztosítandó minimális árurabatt mennyisége az alap mennyiség tekintetében: 2 000 mg Kötelezően biztosítandó minimális árurabatt mennyisége az opciós mennyiség tekintetében: 1 000 mg Az eljárásban Ajánlatkérő élni kíván a 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (1) bekezdés szerinti lehetőséggel, így Ajánlatkérő előírja a keretmennyiségen felüli árurabatt kötelező biztosítását, mind az alap, mind az opciós mennyiség vonatkozásában (kötelező rabatt). A kötelező rabatton felül ajánlattevők választásuk szerint további rabatt megajánlást is tehetnek, melynek mennyiségét úgy kell megadni, hogy az az adott gyógyszer legkisebb kiszerelési egységének mértékével úgy legyen osztható, hogy az pozitív egész számot adjon ki. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az Ajánlattevő által megajánlott gyógyszer (termék, készítmény) megnevezése, hatáserőssége, kiszerelése, beviteli formája részletes ajánlatnak minősül, így az nem hiánypótolható vagy módosítható! A megajánlott gyógyszernek az ajánlattételi határidő napján: - forgalomba hozatali engedéllyel kell rendelkeznie az Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ közhiteles nyilvántartásában, valamint - a Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő által társadalombiztosítási (TB) támogatásba befogadott gyógyszerek körét tartalmazó PUPHA törzsben az ajánlattételi határidő napján érvényesen kell szerepelnie, továbbá - a megajánlott gyógyszernek legkésőbb a Keretmegállapodás megkötésekor a PUPHA törzsben hatályosan is szerepelnie kell (részletesen: KD). Ajánlattevőnek az ajánlattételi határidő napján szerepelnie kell a gyógyszer nagykereskedőkről vezetett nyilvántartásban. Ajánlattevőnek rendelkeznie kell a termék(ek) forgalmazási jogosultságával is, így amennyiben nem az ajánlattevő a forgalomba hozatali engedély jogosultja, a jogosulttól származó, forgalmazási jogosultságról szóló nyilatkozat benyújtása is szükséges az ajánlat részeként (részletesen: KD). Érvényes ajánlattétel további feltétele: a 9/1993.(IV.2.) NM rend. 2/E. § (1) bekezdés szerinti elektronikus tételes jelentési rendszerben az ajánlattételi határidő lejártáig történő regisztráció a KD-ban ismertetett módon. Szerződéskötés feltétele: nyertes ajánlattevőnek az online jelentési rendszerben történő sikeres minősítés megszerzése a KD-ban részletezettek szerint. Az elektronikus rendszer megtalálható: https:\\teteles.neak.gov.hu. Részletes szabályokat a KD tartalmazza. Gyógyszer jótállási (lejárati) ideje a jogszabályban vagy hatósági engedélyben megjelölt idő. Eladóként szerződő nyertes ajánlattevő köteles gondoskodni arról, hogy a Gyógyszer lejárati ideje a mindenkori kiszállítástól számított legalább 12 hónapig terjedjen azzal a kitétellel, hogy ha a Gyógyszer lejárati ideje a kiszállításkor 12 hónapnál kevesebb, a lejárati időn belül fel nem használt gyógyszert, a lejárati idő előtt legfeljebb 1 hónappal legalább 12 hónapos lejáratúra cseréli. Kbt. 73. § (1) bekezdés j) pontjára tekintettel Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy - érvénytelen az az ajánlat, amely magasabb ajánlati összárat tartalmaz, mint az ajánlattétel napján a PUPHA törzsben meghatározott adott hatóanyagot tartalmazó legalacsonyabb árú gyógyszerre vonatkozó PUPHA törzsben szereplő nettó nagykereskedelmi árából számolt mg egységár és a teljes keretmennyiség szorzata.
Вътрешен идентификаторEKR001209022026/3
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеTofacitinib
ОписаниеTételes elszámolás alá eső hatóanyag beszerzése keretmegállapodás megkötésére irányuló, a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja szerinti nyílt eljárás keretében, a Keretmegállapodás aktív időszakának további meghosszabbítási lehetősége mellett. 4. rész: tofacitinib (OENO: 06070) Alapmennyiség: 4 016 320 mg Opciós mennyiség: 2 008 160 mg Kötelezően biztosítandó minimális árurabatt mennyisége az alap mennyiség tekintetében: 560 mg Kötelezően biztosítandó minimális árurabatt mennyisége az opciós mennyiség tekintetében: 280 mg Az eljárásban Ajánlatkérő élni kíván a 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (1) bekezdés szerinti lehetőséggel, így Ajánlatkérő előírja a keretmennyiségen felüli árurabatt kötelező biztosítását, mind az alap, mind az opciós mennyiség vonatkozásában (kötelező rabatt). A kötelező rabatton felül ajánlattevők választásuk szerint további rabatt megajánlást is tehetnek, melynek mennyiségét úgy kell megadni, hogy az az adott gyógyszer legkisebb kiszerelési egységének mértékével úgy legyen osztható, hogy az pozitív egész számot adjon ki. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az Ajánlattevő által megajánlott gyógyszer (termék, készítmény) megnevezése, hatáserőssége, kiszerelése, beviteli formája részletes ajánlatnak minősül, így az nem hiánypótolható vagy módosítható! A megajánlott gyógyszernek az ajánlattételi határidő napján: - forgalomba hozatali engedéllyel kell rendelkeznie az Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ közhiteles nyilvántartásában, valamint - a Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő által társadalombiztosítási (TB) támogatásba befogadott gyógyszerek körét tartalmazó PUPHA törzsben az ajánlattételi határidő napján érvényesen kell szerepelnie, továbbá - a megajánlott gyógyszernek legkésőbb a Keretmegállapodás megkötésekor a PUPHA törzsben hatályosan is szerepelnie kell (részletesen: KD). Ajánlattevőnek az ajánlattételi határidő napján szerepelnie kell a gyógyszer nagykereskedőkről vezetett nyilvántartásban. Ajánlattevőnek rendelkeznie kell a termék(ek) forgalmazási jogosultságával is, így amennyiben nem az ajánlattevő a forgalomba hozatali engedély jogosultja, a jogosulttól származó, forgalmazási jogosultságról szóló nyilatkozat benyújtása is szükséges az ajánlat részeként (részletesen: KD). Érvényes ajánlattétel további feltétele: a 9/1993.(IV.2.) NM rend. 2/E. § (1) bekezdés szerinti elektronikus tételes jelentési rendszerben az ajánlattételi határidő lejártáig történő regisztráció a KD-ban ismertetett módon. Szerződéskötés feltétele: nyertes ajánlattevőnek az online jelentési rendszerben történő sikeres minősítés megszerzése a KD-ban részletezettek szerint. Az elektronikus rendszer megtalálható: https:\\teteles.neak.gov.hu. Részletes szabályokat a KD tartalmazza. Gyógyszer jótállási (lejárati) ideje a jogszabályban vagy hatósági engedélyben megjelölt idő. Eladóként szerződő nyertes ajánlattevő köteles gondoskodni arról, hogy a Gyógyszer lejárati ideje a mindenkori kiszállítástól számított legalább 12 hónapig terjedjen azzal a kitétellel, hogy ha a Gyógyszer lejárati ideje a kiszállításkor 12 hónapnál kevesebb, a lejárati időn belül fel nem használt gyógyszert, a lejárati idő előtt legfeljebb 1 hónappal legalább 12 hónapos lejáratúra cseréli. Kbt. 73. § (1) bekezdés j) pontjára tekintettel Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy - érvénytelen az az ajánlat, amely magasabb ajánlati összárat tartalmaz, mint az ajánlattétel napján a PUPHA törzsben meghatározott adott hatóanyagot tartalmazó legalacsonyabb árú gyógyszerre vonatkozó PUPHA törzsben szereplő nettó nagykereskedelmi árából számolt mg egységár és a teljes keretmennyiség szorzata.
Вътрешен идентификаторEKR001209022026/4
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеVedolizumab
ОписаниеTételes elszámolás alá eső hatóanyag beszerzése keretmegállapodás megkötésére irányuló, a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja szerinti nyílt eljárás keretében, a Keretmegállapodás aktív időszakának további meghosszabbítási lehetősége mellett. 5. rész: afatinib (OENO: 06005) Alapmennyiség: 3 203 400 mg Opciós mennyiség: 1 601 700 mg Kötelezően biztosítandó minimális árurabatt mennyisége az alap mennyiség tekintetében: 600 mg Kötelezően biztosítandó minimális árurabatt mennyisége az opciós mennyiség tekintetében: 300 mg Az eljárásban Ajánlatkérő élni kíván a 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (1) bekezdés szerinti lehetőséggel, így Ajánlatkérő előírja a keretmennyiségen felüli árurabatt kötelező biztosítását, mind az alap, mind az opciós mennyiség vonatkozásában (kötelező rabatt). A kötelező rabatton felül ajánlattevők választásuk szerint további rabatt megajánlást is tehetnek, melynek mennyiségét úgy kell megadni, hogy az az adott gyógyszer legkisebb kiszerelési egységének mértékével úgy legyen osztható, hogy az pozitív egész számot adjon ki. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az Ajánlattevő által megajánlott gyógyszer (termék, készítmény) megnevezése, hatáserőssége, kiszerelése, beviteli formája részletes ajánlatnak minősül, így az nem hiánypótolható vagy módosítható! A megajánlott gyógyszernek az ajánlattételi határidő napján: - forgalomba hozatali engedéllyel kell rendelkeznie az Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ közhiteles nyilvántartásában, valamint - a Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő által társadalombiztosítási (TB) támogatásba befogadott gyógyszerek körét tartalmazó PUPHA törzsben az ajánlattételi határidő napján érvényesen kell szerepelnie, továbbá - a megajánlott gyógyszernek legkésőbb a Keretmegállapodás megkötésekor a PUPHA törzsben hatályosan is szerepelnie kell (részletesen: KD). Ajánlattevőnek az ajánlattételi határidő napján szerepelnie kell a gyógyszer nagykereskedőkről vezetett nyilvántartásban. Ajánlattevőnek rendelkeznie kell a termék(ek) forgalmazási jogosultságával is, így amennyiben nem az ajánlattevő a forgalomba hozatali engedély jogosultja, a jogosulttól származó, forgalmazási jogosultságról szóló nyilatkozat benyújtása is szükséges az ajánlat részeként (részletesen: KD). Érvényes ajánlattétel további feltétele: a 9/1993.(IV.2.) NM rend. 2/E. § (1) bekezdés szerinti elektronikus tételes jelentési rendszerben az ajánlattételi határidő lejártáig történő regisztráció a KD-ban ismertetett módon. Szerződéskötés feltétele: nyertes ajánlattevőnek az online jelentési rendszerben történő sikeres minősítés megszerzése a KD-ban részletezettek szerint. Az elektronikus rendszer megtalálható: https:\\teteles.neak.gov.hu. Részletes szabályokat a KD tartalmazza. Gyógyszer jótállási (lejárati) ideje a jogszabályban vagy hatósági engedélyben megjelölt idő. Eladóként szerződő nyertes ajánlattevő köteles gondoskodni arról, hogy a Gyógyszer lejárati ideje a mindenkori kiszállítástól számított legalább 12 hónapig terjedjen azzal a kitétellel, hogy ha a Gyógyszer lejárati ideje a kiszállításkor 12 hónapnál kevesebb, a lejárati időn belül fel nem használt gyógyszert, a lejárati idő előtt legfeljebb 1 hónappal legalább 12 hónapos lejáratúra cseréli. Kbt. 73. § (1) bekezdés j) pontjára tekintettel Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy - érvénytelen az az ajánlat, amely magasabb ajánlati összárat tartalmaz, mint az ajánlattétel napján a PUPHA törzsben meghatározott adott hatóanyagot tartalmazó legalacsonyabb árú gyógyszerre vonatkozó PUPHA törzsben szereplő nettó nagykereskedelmi árából számolt mg egységár és a teljes keretmennyiség szorzata.
Вътрешен идентификаторEKR001209022026/5
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеFaricimab
ОписаниеTételes elszámolás alá eső hatóanyag beszerzése keretmegállapodás megkötésére irányuló, a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja szerinti nyílt eljárás keretében, a Keretmegállapodás aktív időszakának további meghosszabbítási lehetősége mellett. 6. rész: faricimab (OENO: 06099) Alapmennyiség: 164 793,6 mg Opciós mennyiség: 82 396,8 mg Kötelezően biztosítandó minimális árurabatt mennyisége az alap mennyiség tekintetében: 57,6 mg Kötelezően biztosítandó minimális árurabatt mennyisége az opciós mennyiség tekintetében: 28,8 mg Az eljárásban Ajánlatkérő élni kíván a 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (1) bekezdés szerinti lehetőséggel, így Ajánlatkérő előírja a keretmennyiségen felüli árurabatt kötelező biztosítását, mind az alap, mind az opciós mennyiség vonatkozásában (kötelező rabatt). A kötelező rabatton felül ajánlattevők választásuk szerint további rabatt megajánlást is tehetnek, melynek mennyiségét úgy kell megadni, hogy az az adott gyógyszer legkisebb kiszerelési egységének mértékével úgy legyen osztható, hogy az pozitív egész számot adjon ki. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az Ajánlattevő által megajánlott gyógyszer (termék, készítmény) megnevezése, hatáserőssége, kiszerelése, beviteli formája részletes ajánlatnak minősül, így az nem hiánypótolható vagy módosítható! A megajánlott gyógyszernek az ajánlattételi határidő napján: - forgalomba hozatali engedéllyel kell rendelkeznie az Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ közhiteles nyilvántartásában, valamint - a Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő által társadalombiztosítási (TB) támogatásba befogadott gyógyszerek körét tartalmazó PUPHA törzsben az ajánlattételi határidő napján érvényesen kell szerepelnie, továbbá - a megajánlott gyógyszernek legkésőbb a Keretmegállapodás megkötésekor a PUPHA törzsben hatályosan is szerepelnie kell (részletesen: KD). Ajánlattevőnek az ajánlattételi határidő napján szerepelnie kell a gyógyszer nagykereskedőkről vezetett nyilvántartásban. Ajánlattevőnek rendelkeznie kell a termék(ek) forgalmazási jogosultságával is, így amennyiben nem az ajánlattevő a forgalomba hozatali engedély jogosultja, a jogosulttól származó, forgalmazási jogosultságról szóló nyilatkozat benyújtása is szükséges az ajánlat részeként (részletesen: KD). Érvényes ajánlattétel további feltétele: a 9/1993.(IV.2.) NM rend. 2/E. § (1) bekezdés szerinti elektronikus tételes jelentési rendszerben az ajánlattételi határidő lejártáig történő regisztráció a KD-ban ismertetett módon. Szerződéskötés feltétele: nyertes ajánlattevőnek az online jelentési rendszerben történő sikeres minősítés megszerzése a KD-ban részletezettek szerint. Az elektronikus rendszer megtalálható: https:\\teteles.neak.gov.hu. Részletes szabályokat a KD tartalmazza. Gyógyszer jótállási (lejárati) ideje a jogszabályban vagy hatósági engedélyben megjelölt idő. Eladóként szerződő nyertes ajánlattevő köteles gondoskodni arról, hogy a Gyógyszer lejárati ideje a mindenkori kiszállítástól számított legalább 12 hónapig terjedjen azzal a kitétellel, hogy ha a Gyógyszer lejárati ideje a kiszállításkor 12 hónapnál kevesebb, a lejárati időn belül fel nem használt gyógyszert, a lejárati idő előtt legfeljebb 1 hónappal legalább 12 hónapos lejáratúra cseréli. Kbt. 73. § (1) bekezdés j) pontjára tekintettel Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy - érvénytelen az az ajánlat, amely magasabb ajánlati összárat tartalmaz, mint az ajánlattétel napján a PUPHA törzsben meghatározott adott hatóanyagot tartalmazó legalacsonyabb árú gyógyszerre vonatkozó PUPHA törzsben szereplő nettó nagykereskedelmi árából számolt mg egységár és a teljes keretmennyiség szorzata.
Вътрешен идентификаторEKR001209022026/6
Обособена позицияLOT-0007
ЗаглавиеRádium-223-diklorid
ОписаниеTételes elszámolás alá eső hatóanyag beszerzése keretmegállapodás megkötésére irányuló, a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja szerinti nyílt eljárás keretében, a Keretmegállapodás aktív időszakának további meghosszabbítási lehetősége mellett. 7. rész: rádium-223-diklorid (OENO: 06017) Alapmennyiség: 200 ampulla Opciós mennyiség: 100 ampulla Kötelezően biztosítandó minimális árurabatt mennyisége az alap mennyiség tekintetében: 2 ampulla Kötelezően biztosítandó minimális árurabatt mennyisége az opciós mennyiség tekintetében: 1 ampulla Az eljárásban Ajánlatkérő élni kíván a 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (1) bekezdés szerinti lehetőséggel, így Ajánlatkérő előírja a keretmennyiségen felüli árurabatt kötelező biztosítását, mind az alap, mind az opciós mennyiség vonatkozásában (kötelező rabatt). A kötelező rabatton felül ajánlattevők választásuk szerint további rabatt megajánlást is tehetnek, melynek mennyiségét úgy kell megadni, hogy az az adott gyógyszer legkisebb kiszerelési egységének mértékével úgy legyen osztható, hogy az pozitív egész számot adjon ki. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az Ajánlattevő által megajánlott gyógyszer (termék, készítmény) megnevezése, hatáserőssége, kiszerelése, beviteli formája részletes ajánlatnak minősül, így az nem hiánypótolható vagy módosítható! A megajánlott gyógyszernek az ajánlattételi határidő napján: - forgalomba hozatali engedéllyel kell rendelkeznie az Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ közhiteles nyilvántartásában, valamint - a Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő által társadalombiztosítási (TB) támogatásba befogadott gyógyszerek körét tartalmazó PUPHA törzsben az ajánlattételi határidő napján érvényesen kell szerepelnie, továbbá - a megajánlott gyógyszernek legkésőbb a Keretmegállapodás megkötésekor a PUPHA törzsben hatályosan is szerepelnie kell (részletesen: KD). Ajánlattevőnek az ajánlattételi határidő napján szerepelnie kell a gyógyszer nagykereskedőkről vezetett nyilvántartásban. Ajánlattevőnek rendelkeznie kell a termék(ek) forgalmazási jogosultságával is, így amennyiben nem az ajánlattevő a forgalomba hozatali engedély jogosultja, a jogosulttól származó, forgalmazási jogosultságról szóló nyilatkozat benyújtása is szükséges az ajánlat részeként (részletesen: KD). Érvényes ajánlattétel további feltétele: a 9/1993.(IV.2.) NM rend. 2/E. § (1) bekezdés szerinti elektronikus tételes jelentési rendszerben az ajánlattételi határidő lejártáig történő regisztráció a KD-ban ismertetett módon. Szerződéskötés feltétele: nyertes ajánlattevőnek az online jelentési rendszerben történő sikeres minősítés megszerzése a KD-ban részletezettek szerint. Az elektronikus rendszer megtalálható: https:\\teteles.neak.gov.hu. Részletes szabályokat a KD tartalmazza. Gyógyszer jótállási (lejárati) ideje a jogszabályban vagy hatósági engedélyben megjelölt idő. Eladóként szerződő nyertes ajánlattevő köteles gondoskodni arról, hogy a Gyógyszer lejárati ideje a mindenkori kiszállítástól számított legalább 12 hónapig terjedjen azzal a kitétellel, hogy ha a Gyógyszer lejárati ideje a kiszállításkor 12 hónapnál kevesebb, a lejárati időn belül fel nem használt gyógyszert, a lejárati idő előtt legfeljebb 1 hónappal legalább 12 hónapos lejáratúra cseréli. Kbt. 73. § (1) bekezdés j) pontjára tekintettel Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy - érvénytelen az az ajánlat, amely magasabb ajánlati összárat tartalmaz, mint az ajánlattétel napján a PUPHA törzsben meghatározott adott hatóanyagot tartalmazó legalacsonyabb árú gyógyszerre vonatkozó PUPHA törzsben szereplő nettó nagykereskedelmi árából számolt mg egységár és a teljes keretmennyiség szorzata.
Вътрешен идентификаторEKR001209022026/7
Обособена позицияLOT-0008
ЗаглавиеIntrav. immunglob., liquid, maltóz stab.
ОписаниеTételes elszámolás alá eső hatóanyag beszerzése keretmegállapodás megkötésére irányuló, a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja szerinti nyílt eljárás keretében, a Keretmegállapodás aktív időszakának további meghosszabbítási lehetősége mellett. 8. rész: Intravénás immunglob., liquid, maltóz stabilizálószerrel (OENO: 06044) Alapmennyiség: 26 000 000 mg Opciós mennyiség: 13 000 000 mg A 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (1) bekezdése alapján Ajánlatkérő biztosítja a keretmennyiségen felüli árurabatt adásának lehetőségét, de annak kötelező megajánlását nem kívánja előírni az ajánlattevők számára. Az Ajánlattevők szabad választása szerint biztosítani kívánt árurabattal kapcsolatos adatokat a KD. 1. sz. nyilatkozat B) részében szükséges feltüntetni és az ajánlatához csatolni! Amennyiben ajánlattevő a kiírásra került keretmennyiségen felül árurabattot kíván megajánlani, azt csak úgy teheti meg, hogy a kiírásra került keretmennyiség és a megajánlott árurabatt mennyisége az adott gyógyszer kiszerelési egységé(ei)nek kombinációjával osztható legyen, és az osztás eredménye pozitív egész számot adjon. Ajánlatkérő lehetővé teszi a többváltozatú (alternatív) ajánlattétel lehetőségét az alábbi szabályok szerint: Ajánlattevőnek lehetősége van az egyes alternatív ajánlatokban különböző (de a műszaki leírásnak egyaránt maradéktalanul, mindenben megfelelő) termékeket és az egyes alternatív ajánlatokra vonatkozóan különböző ajánlati összárat megajánlani. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy ajánlattevő legfeljebb öt változatot ajánlhat meg, azonban egynél több változatot megajánlani nem kötelező (csak lehetséges). Az egyes változatok egyszerre vesznek részt az értékelésben. Az egy ajánlattevő által megajánlott változatok azonos részben versenyeznek egymással is, így az egy ajánlattevő által megajánlott több változatból is legfeljebb egy változat válhat 1., 2., 3. vagy 4. helyezetté egy részben, azonban nem kizárt, hogy egy részben ugyanazzal az ajánlattevővel kerüljön sor a keretmegállapodás megkötésére több ajánlati változata alapján is az egyes helyezések szerint. Az összes változat vonatkozásában a szakmai minimumkövetelmény: - egy-egy alternatívában kizárólag az érintett közbeszerzési részben előírt OENO kóddal rendelkező és megadott hatóanyagot tartalmazó, a műszaki leírásnak mindenben megfelelő gyógyszer ajánlható meg. - Ajánlatkérő rögzíti, hogy az egy-egy alternatív ajánlatban (ajánlati változatban) megajánlott termékek csak egy törzskönyvi főszámhoz tartozó gyógyszereket tartalmazhatnak! - Ajánlatkérő rögzíti, hogy ugyanazon Ajánlattevő különböző alternatív ajánlatában (ajánlati változatában) megajánlott termékek csak különböző törzskönyvi főszámhoz tartozó gyógyszereket tartalmazhatnak! - a felolvasólapra minden esetben az érintett közbeszerzési rész keretmennyiségére vonatkozó nettó ajánlati összárat kérjük – ajánlati változatonként – megadni! Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az Ajánlattevő által megajánlott gyógyszer (termék, készítmény) megnevezése, hatáserőssége, kiszerelése, beviteli formája részletes ajánlatnak minősül, így az nem hiánypótolható vagy módosítható! A megajánlott gyógyszernek az ajánlattételi határidő napján: - forgalomba hozatali engedéllyel kell rendelkeznie az Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ közhiteles nyilvántartásában, valamint - a Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő által társadalombiztosítási (TB) támogatásba befogadott gyógyszerek körét tartalmazó PUPHA törzsben az ajánlattételi határidő napján érvényesen kell szerepelnie, továbbá - a megajánlott gyógyszernek legkésőbb a Keretmegállapodás megkötésekor a PUPHA törzsben hatályosan is szerepelnie kell (részletesen: KD). Ajánlattevőnek az ajánlattételi határidő napján szerepelnie kell a gyógyszer nagykereskedőkről vezetett nyilvántartásban. Ajánlattevőnek rendelkeznie kell a termék(ek) forgalmazási jogosultságával is, így amennyiben nem az ajánlattevő a forgalomba hozatali engedély jogosultja, a jogosulttól származó, forgalmazási jogosultságról szóló nyilatkozat benyújtása is szükséges az ajánlat részeként (részletesen: KD). Érvényes ajánlattétel további feltétele: a 9/1993.(IV.2.) NM rend. 2/E. § (1) bekezdés szerinti elektronikus tételes jelentési rendszerben az ajánlattételi határidő lejártáig történő regisztráció a KD-ban ismertetett módon. Szerződéskötés feltétele: nyertes ajánlattevőnek az online jelentési rendszerben történő sikeres minősítés megszerzése a KD-ban részletezettek szerint. Az elektronikus rendszer megtalálható: https:\\teteles.neak.gov.hu. Részletes szabályokat a KD tartalmazza. Gyógyszer jótállási (lejárati) ideje a jogszabályban vagy hatósági engedélyben megjelölt idő. Eladóként szerződő nyertes ajánlattevő köteles gondoskodni arról, hogy a Gyógyszer lejárati ideje a mindenkori kiszállítástól számított legalább 12 hónapig terjedjen azzal a kitétellel, hogy ha a Gyógyszer lejárati ideje a kiszállításkor 12 hónapnál kevesebb, a lejárati időn belül fel nem használt gyógyszert, a lejárati idő előtt legfeljebb 1 hónappal legalább 12 hónapos lejáratúra cseréli. Kbt. 73. § (1) bekezdés j) pontjára tekintettel Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy - érvénytelen az az ajánlat, amely magasabb ajánlati összárat tartalmaz, mint az ajánlattétel napján a PUPHA törzsben meghatározott adott hatóanyagot tartalmazó legalacsonyabb árú gyógyszerre vonatkozó PUPHA törzsben szereplő nettó nagykereskedelmi árából számolt mg egységár és a teljes keretmennyiség szorzata.
Вътрешен идентификаторEKR001209022026/8
Обособена позицияLOT-0009
ЗаглавиеIntrav. immunglob., liquid, prolin stab.
ОписаниеTételes elszámolás alá eső hatóanyag beszerzése keretmegállapodás megkötésére irányuló, a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja szerinti nyílt eljárás keretében, a Keretmegállapodás aktív időszakának további meghosszabbítási lehetősége mellett. 9. rész: Intravénás immunglob., liquid, prolin stabilizálószerrel (OENO: 06044) Alapmennyiség: 220 000 000 mg Opciós mennyiség: 110 000 000 mg A 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (1) bekezdése alapján Ajánlatkérő biztosítja a keretmennyiségen felüli árurabatt adásának lehetőségét, de annak kötelező megajánlását nem kívánja előírni az ajánlattevők számára. Az Ajánlattevők szabad választása szerint biztosítani kívánt árurabattal kapcsolatos adatokat a KD. 1. sz. nyilatkozat B) részében szükséges feltüntetni és az ajánlatához csatolni! Amennyiben ajánlattevő a kiírásra került keretmennyiségen felül árurabattot kíván megajánlani, azt csak úgy teheti meg, hogy a kiírásra került keretmennyiség és a megajánlott árurabatt mennyisége az adott gyógyszer kiszerelési egységé(ei)nek kombinációjával osztható legyen, és az osztás eredménye pozitív egész számot adjon. Ajánlatkérő lehetővé teszi a többváltozatú (alternatív) ajánlattétel lehetőségét az alábbi szabályok szerint: Ajánlattevőnek lehetősége van az egyes alternatív ajánlatokban különböző (de a műszaki leírásnak egyaránt maradéktalanul, mindenben megfelelő) termékeket és az egyes alternatív ajánlatokra vonatkozóan különböző ajánlati összárat megajánlani. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy ajánlattevő legfeljebb öt változatot ajánlhat meg, azonban egynél több változatot megajánlani nem kötelező (csak lehetséges). Az egyes változatok egyszerre vesznek részt az értékelésben. Az egy ajánlattevő által megajánlott változatok azonos részben versenyeznek egymással is, így az egy ajánlattevő által megajánlott több változatból is legfeljebb egy változat válhat 1., 2., 3. vagy 4. helyezetté egy részben, azonban nem kizárt, hogy egy részben ugyanazzal az ajánlattevővel kerüljön sor a keretmegállapodás megkötésére több ajánlati változata alapján is az egyes helyezések szerint. Az összes változat vonatkozásában a szakmai minimumkövetelmény: - egy-egy alternatívában kizárólag az érintett közbeszerzési részben előírt OENO kóddal rendelkező és megadott hatóanyagot tartalmazó, a műszaki leírásnak mindenben megfelelő gyógyszer ajánlható meg. - Ajánlatkérő rögzíti, hogy az egy-egy alternatív ajánlatban (ajánlati változatban) megajánlott termékek csak egy törzskönyvi főszámhoz tartozó gyógyszereket tartalmazhatnak! - Ajánlatkérő rögzíti, hogy ugyanazon Ajánlattevő különböző alternatív ajánlatában (ajánlati változatában) megajánlott termékek csak különböző törzskönyvi főszámhoz tartozó gyógyszereket tartalmazhatnak! - a felolvasólapra minden esetben az érintett közbeszerzési rész keretmennyiségére vonatkozó nettó ajánlati összárat kérjük – ajánlati változatonként – megadni! Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az Ajánlattevő által megajánlott gyógyszer (termék, készítmény) megnevezése, hatáserőssége, kiszerelése, beviteli formája részletes ajánlatnak minősül, így az nem hiánypótolható vagy módosítható! A megajánlott gyógyszernek az ajánlattételi határidő napján: - forgalomba hozatali engedéllyel kell rendelkeznie az Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ közhiteles nyilvántartásában, valamint - a Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő által társadalombiztosítási (TB) támogatásba befogadott gyógyszerek körét tartalmazó PUPHA törzsben az ajánlattételi határidő napján érvényesen kell szerepelnie, továbbá - a megajánlott gyógyszernek legkésőbb a Keretmegállapodás megkötésekor a PUPHA törzsben hatályosan is szerepelnie kell (részletesen: KD). Ajánlattevőnek az ajánlattételi határidő napján szerepelnie kell a gyógyszer nagykereskedőkről vezetett nyilvántartásban. Ajánlattevőnek rendelkeznie kell a termék(ek) forgalmazási jogosultságával is, így amennyiben nem az ajánlattevő a forgalomba hozatali engedély jogosultja, a jogosulttól származó, forgalmazási jogosultságról szóló nyilatkozat benyújtása is szükséges az ajánlat részeként (részletesen: KD). Érvényes ajánlattétel további feltétele: a 9/1993.(IV.2.) NM rend. 2/E. § (1) bekezdés szerinti elektronikus tételes jelentési rendszerben az ajánlattételi határidő lejártáig történő regisztráció a KD-ban ismertetett módon. Szerződéskötés feltétele: nyertes ajánlattevőnek az online jelentési rendszerben történő sikeres minősítés megszerzése a KD-ban részletezettek szerint. Az elektronikus rendszer megtalálható: https:\\teteles.neak.gov.hu. Részletes szabályokat a KD tartalmazza. Gyógyszer jótállási (lejárati) ideje a jogszabályban vagy hatósági engedélyben megjelölt idő. Eladóként szerződő nyertes ajánlattevő köteles gondoskodni arról, hogy a Gyógyszer lejárati ideje a mindenkori kiszállítástól számított legalább 12 hónapig terjedjen azzal a kitétellel, hogy ha a Gyógyszer lejárati ideje a kiszállításkor 12 hónapnál kevesebb, a lejárati időn belül fel nem használt gyógyszert, a lejárati idő előtt legfeljebb 1 hónappal legalább 12 hónapos lejáratúra cseréli. Kbt. 73. § (1) bekezdés j) pontjára tekintettel Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy - érvénytelen az az ajánlat, amely magasabb ajánlati összárat tartalmaz, mint az ajánlattétel napján a PUPHA törzsben meghatározott adott hatóanyagot tartalmazó legalacsonyabb árú gyógyszerre vonatkozó PUPHA törzsben szereplő nettó nagykereskedelmi árából számolt mg egységár és a teljes keretmennyiség szorzata.
Вътрешен идентификаторEKR001209022026/9
Обособена позицияLOT-0010
ЗаглавиеIntrav. immunglob., liquid, cmentes, glicin stab.
ОписаниеTételes elszámolás alá eső hatóanyag beszerzése keretmegállapodás megkötésére irányuló, a Kbt. 105. § (2) bekezdés a) pontja szerinti nyílt eljárás keretében, a KM aktív időszakának további meghosszabbítási lehetősége mellett. Az objektív szempontokat és részletszabályokat a KD tartalmazza. - Amennyiben csak egy érvényes ajánlat kerül benyújtásra, AK nem alkalmazza a Kbt. 75. § (2) bekezdés e) pontját, hanem egyetlen AT-vel köti meg a KM-t és az objektív kritériumok alkalmazására nem kerül sor a közvetlen megrendelések során. - Amennyiben egynél több, de négynél kevesebb ajánlat kerül benyújtásra, AK ezen érvényes ajánlatot benyújtó ajánlattevőkkel köti meg a KM-t és az objektív kritériumok alkalmazására kerül sor a közvetlen megrendelések során. 10. rész: Intravénás immunglob., liquid, cukormentes, glicin stabilizálószerrel (OENO: 06044) Alapmennyiség: 150 000 000 mg Opciós mennyiség: 75 000 000 mg A 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (1) bekezdése alapján AK biztosítja a keretmennyiségen felüli árurabatt adásának lehetőségét, de annak kötelező megajánlását nem kívánja előírni. Az AT-k szabad választása szerint biztosítani kívánt árurabattal kapcsolatos adatokat a KD. 1. sz. nyilatkozat B) részében szükséges feltüntetni. Amennyiben AT árurabattot kíván megajánlani, azt csak úgy teheti meg, hogy a kiírásra került keretmennyiség és a megajánlott árurabatt mennyisége az adott gyógyszer kiszerelési egységé(ei)nek kombinációjával osztható legyen, és az osztás eredménye pozitív egész számot adjon. AK lehetővé teszi a többváltozatú (alternatív) ajánlattétel lehetőségét: AT-nek lehetősége van az egyes alternatív ajánlatokban különböző (de a műszaki leírásnak egyaránt maradéktalanul, mindenben megfelelő) termékeket és az egyes alternatív ajánlatokra vonatkozóan különböző ajánlati összárat megajánlani. AK felhívja a figyelmet arra, hogy AT legfeljebb öt változatot ajánlhat meg, azonban egynél több változatot megajánlani nem kötelező (csak lehetséges). Az egyes változatok egyszerre vesznek részt az értékelésben. Az összes változat vonatkozásában a szakmai minimumkövetelmény: - egy-egy alternatívában kizárólag az érintett közbeszerzési részben előírt OENO kóddal rendelkező és megadott hatóanyagot tartalmazó, a műszaki leírásnak mindenben megfelelő gyógyszer ajánlható meg. - AK rögzíti, hogy az egy-egy alternatív ajánlatban (ajánlati változatban) megajánlott termékek csak egy törzskönyvi főszámhoz tartozó gyógyszereket tartalmazhatnak! - AK rögzíti, hogy ugyanazon AT különböző alternatív ajánlatában (ajánlati változatában) megajánlott termékek csak különböző törzskönyvi főszámhoz tartozó gyógyszereket tartalmazhatnak! - a felolvasólapra minden esetben az érintett közbeszerzési rész keretmennyiségére vonatkozó nettó ajánlati összárat kérjük – ajánlati változatonként – megadni! - A 10. részben minden olyan készítmény, amely a TB támogatásba befogadó határozat alapján érvényesen szerepel a PUPHA törzsben, egy ajánlati változat részét kell, hogy képezze, erre tekintettel AK előírja, hogy a 10-11. részekben AT köteles megajánlani az adott ajánlati változat részeként az összes olyan kiszerelésű, hatáserősségű, illetve beviteli formájú készítményét, amely az ajánlattétel napján a PUPHA törzsben, vagy a TB támogatásba befogadó határozatban szereplő információk alapján érvényesen szerepel az adott hatóanyag vonatkozásában az adott „brandhez” (egy törzskönyvi főszámhoz) tartozóan. AK felhívja a figyelmet, hogy az AT által megajánlott gyógyszer (termék, készítmény) megnevezése, hatáserőssége, kiszerelése, beviteli formája részletes ajánlatnak minősül, így az nem hiánypótolható vagy módosítható! A megajánlott gyógyszernek az ajánlattételi határidő napján: - forgalomba hozatali engedéllyel kell rendelkeznie az Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ közhiteles nyilvántartásában, valamint - a Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő által társadalombiztosítási (TB) támogatásba befogadott gyógyszerek körét tartalmazó PUPHA törzsben az ajánlattételi határidő napján érvényesen kell szerepelnie, továbbá - a megajánlott gyógyszernek legkésőbb a KM megkötésekor a PUPHA törzsben hatályosan is szerepelnie kell (részletesen: KD). AT-nek az ajánlattételi határidő napján szerepelnie kell a gyógyszer nagykereskedőkről vezetett nyilvántartásban. AT-nek rendelkeznie kell a termék(ek) forgalmazási jogosultságával is, így amennyiben nem az ajánlattevő a forgalomba hozatali engedély jogosultja, a jogosulttól származó, forgalmazási jogosultságról szóló nyilatkozat benyújtása is szükséges az ajánlat részeként (részletesen: KD). Érvényes ajánlattétel további feltétele: a 9/1993.(IV.2.) NM rend. 2/E. § (1) bekezdés szerinti elektronikus tételes jelentési rendszerben az ajánlattételi határidő lejártáig történő regisztráció a KD-ban ismertetett módon. Szerződéskötés feltétele: nyertes AT-nek az online jelentési rendszerben történő sikeres minősítés megszerzése a KD-ban részletezettek szerint. Az elektronikus rendszer megtalálható: https:\\teteles.neak.gov.hu. Részletes szabályokat a KD tartalmazza. Gyógyszer jótállási (lejárati) ideje a jogszabályban vagy hatósági engedélyben megjelölt idő. Nyertes AT köteles gondoskodni arról, hogy a Gyógyszer lejárati ideje a mindenkori kiszállítástól számított legalább 12 hónapig terjedjen azzal, hogy ha a Gyógyszer lejárati ideje ennél kevesebb, a lejárati időn belül fel nem használt gyógyszert, a lejárati idő előtt legfeljebb 1 hónappal legalább 12 hónapos lejáratúra cseréli. Kbt. 73. § (1) bekezdés j) pontjára tekintettel AK felhívja a figyelmet arra, hogy - érvénytelen az az ajánlat, amely magasabb ajánlati összárat tartalmaz, mint az ajánlattétel napján a PUPHA törzsben meghatározott adott hatóanyagot tartalmazó legalacsonyabb árú gyógyszerre vonatkozó PUPHA törzsben szereplő nettó nagykereskedelmi árából számolt mg egységár és a teljes keretmennyiség szorzata.
Вътрешен идентификаторEKR001209022026/10
Обособена позицияLOT-0011
ЗаглавиеSzubkután immunglobulin
ОписаниеTételes elszámolás alá eső hatóanyag beszerzése keretmegállapodás megkötésére irányuló, a Kbt. 105. § (2) bekezdés a) pontja szerinti nyílt eljárás keretében, a KM aktív időszakának további meghosszabbítási lehetősége mellett. Az objektív szempontokat és részletszabályokat a KD tartalmazza. - Amennyiben csak egy érvényes ajánlat kerül benyújtásra, AK nem alkalmazza a Kbt. 75. § (2) bekezdés e) pontját, hanem egyetlen AT-vel köti meg a KM-t és az objektív kritériumok alkalmazására nem kerül sor a közvetlen megrendelések során. - Amennyiben egynél több, de négynél kevesebb ajánlat kerül benyújtásra, AK ezen érvényes ajánlatot benyújtó ajánlattevőkkel köti meg a KM-t és az objektív kritériumok alkalmazására kerül sor a közvetlen megrendelések során. 11. rész: Szubkután immunglobulin (OENO: 06044) Alapmennyiség: 200 000 000 mg Opciós mennyiség: 100 000 000 mg A 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (1) bekezdése alapján AK biztosítja a keretmennyiségen felüli árurabatt adásának lehetőségét, de annak kötelező megajánlását nem kívánja előírni. Az AT-k szabad választása szerint biztosítani kívánt árurabattal kapcsolatos adatokat a KD. 1. sz. nyilatkozat B) részében szükséges feltüntetni. Amennyiben AT árurabattot kíván megajánlani, azt csak úgy teheti meg, hogy a kiírásra került keretmennyiség és a megajánlott árurabatt mennyisége az adott gyógyszer kiszerelési egységé(ei)nek kombinációjával osztható legyen, és az osztás eredménye pozitív egész számot adjon. AK lehetővé teszi a többváltozatú (alternatív) ajánlattétel lehetőségét: AT-nek lehetősége van az egyes alternatív ajánlatokban különböző (de a műszaki leírásnak egyaránt maradéktalanul, mindenben megfelelő) termékeket és az egyes alternatív ajánlatokra vonatkozóan különböző ajánlati összárat megajánlani. AK felhívja a figyelmet arra, hogy AT legfeljebb öt változatot ajánlhat meg, azonban egynél több változatot megajánlani nem kötelező (csak lehetséges). Az egyes változatok egyszerre vesznek részt az értékelésben. Az összes változat vonatkozásában a szakmai minimumkövetelmény: - egy-egy alternatívában kizárólag az érintett közbeszerzési részben előírt OENO kóddal rendelkező és megadott hatóanyagot tartalmazó, a műszaki leírásnak mindenben megfelelő gyógyszer ajánlható meg. - AK rögzíti, hogy az egy-egy alternatív ajánlatban (ajánlati változatban) megajánlott termékek csak egy törzskönyvi főszámhoz tartozó gyógyszereket tartalmazhatnak! - AK rögzíti, hogy ugyanazon AT különböző alternatív ajánlatában (ajánlati változatában) megajánlott termékek csak különböző törzskönyvi főszámhoz tartozó gyógyszereket tartalmazhatnak! - a felolvasólapra minden esetben az érintett közbeszerzési rész keretmennyiségére vonatkozó nettó ajánlati összárat kérjük – ajánlati változatonként – megadni! - A 11. részben minden olyan készítmény, amely a TB támogatásba befogadó határozat alapján érvényesen szerepel a PUPHA törzsben, egy ajánlati változat részét kell, hogy képezze, erre tekintettel AK előírja, hogy a 10-11. részekben AT köteles megajánlani az adott ajánlati változat részeként az összes olyan kiszerelésű, hatáserősségű, illetve beviteli formájú készítményét, amely az ajánlattétel napján a PUPHA törzsben, vagy a TB támogatásba befogadó határozatban szereplő információk alapján érvényesen szerepel az adott hatóanyag vonatkozásában az adott „brandhez” (egy törzskönyvi főszámhoz) tartozóan. AK felhívja a figyelmet, hogy az AT által megajánlott gyógyszer (termék, készítmény) megnevezése, hatáserőssége, kiszerelése, beviteli formája részletes ajánlatnak minősül, így az nem hiánypótolható vagy módosítható! A megajánlott gyógyszernek az ajánlattételi határidő napján: - forgalomba hozatali engedéllyel kell rendelkeznie az Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ közhiteles nyilvántartásában, valamint - a Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő által társadalombiztosítási (TB) támogatásba befogadott gyógyszerek körét tartalmazó PUPHA törzsben az ajánlattételi határidő napján érvényesen kell szerepelnie, továbbá - a megajánlott gyógyszernek legkésőbb a KM megkötésekor a PUPHA törzsben hatályosan is szerepelnie kell (részletesen: KD). AT-nek az ajánlattételi határidő napján szerepelnie kell a gyógyszer nagykereskedőkről vezetett nyilvántartásban. AT-nek rendelkeznie kell a termék(ek) forgalmazási jogosultságával is, így amennyiben nem az ajánlattevő a forgalomba hozatali engedély jogosultja, a jogosulttól származó, forgalmazási jogosultságról szóló nyilatkozat benyújtása is szükséges az ajánlat részeként (részletesen: KD). Érvényes ajánlattétel további feltétele: a 9/1993.(IV.2.) NM rend. 2/E. § (1) bekezdés szerinti elektronikus tételes jelentési rendszerben az ajánlattételi határidő lejártáig történő regisztráció a KD-ban ismertetett módon. Szerződéskötés feltétele: nyertes AT-nek az online jelentési rendszerben történő sikeres minősítés megszerzése a KD-ban részletezettek szerint. Az elektronikus rendszer megtalálható: https:\\teteles.neak.gov.hu. Részletes szabályokat a KD tartalmazza. Gyógyszer jótállási (lejárati) ideje a jogszabályban vagy hatósági engedélyben megjelölt idő. Nyertes AT köteles gondoskodni arról, hogy a Gyógyszer lejárati ideje a mindenkori kiszállítástól számított legalább 12 hónapig terjedjen azzal, hogy ha a Gyógyszer lejárati ideje ennél kevesebb, a lejárati időn belül fel nem használt gyógyszert, a lejárati idő előtt legfeljebb 1 hónappal legalább 12 hónapos lejáratúra cseréli. Kbt. 73. § (1) bekezdés j) pontjára tekintettel AK felhívja a figyelmet arra, hogy - érvénytelen az az ajánlat, amely magasabb ajánlati összárat tartalmaz, mint az ajánlattétel napján a PUPHA törzsben meghatározott adott hatóanyagot tartalmazó legalacsonyabb árú gyógyszerre vonatkozó PUPHA törzsben szereplő nettó nagykereskedelmi árából számolt mg egységár és a teljes keretmennyiség szorzata.
Вътрешен идентификаторEKR001209022026/11
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: EKR001209022026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Uniós értékhatárt elérő, nyílt eljárás
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Afatinib
Internal identifier: EKR001209022026/1
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Rizankizumab
Internal identifier: EKR001209022026/2
Lot: LOT-0003
Title: Obinutuzumab
Internal identifier: EKR001209022026/3
Lot: LOT-0004
Title: Tofacitinib
Internal identifier: EKR001209022026/4
Lot: LOT-0005
Title: Vedolizumab
Internal identifier: EKR001209022026/5
Lot: LOT-0006
Title: Faricimab
Internal identifier: EKR001209022026/6
Lot: LOT-0007
Title: Rádium-223-diklorid
Internal identifier: EKR001209022026/7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: EKR001209022026/8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: EKR001209022026/9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: EKR001209022026/10
Lot: LOT-0011
Title: Szubkután immunglobulin
Internal identifier: EKR001209022026/11
461711-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneEKR001209022026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédureUniós értékhatárt elérő, nyílt eljárás
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33690000 Médicaments divers
LotLOT-0001
TitreAfatinib
Identifiant interneEKR001209022026/1
Options
LotLOT-0002
TitreRizankizumab
Identifiant interneEKR001209022026/2
LotLOT-0003
TitreObinutuzumab
Identifiant interneEKR001209022026/3
LotLOT-0004
TitreTofacitinib
Identifiant interneEKR001209022026/4
LotLOT-0005
TitreVedolizumab
Identifiant interneEKR001209022026/5
LotLOT-0006
TitreFaricimab
Identifiant interneEKR001209022026/6
LotLOT-0007
TitreRádium-223-diklorid
Identifiant interneEKR001209022026/7
LotLOT-0008
Identifiant interneEKR001209022026/8
LotLOT-0009
Identifiant interneEKR001209022026/9
LotLOT-0010
Identifiant interneEKR001209022026/10
LotLOT-0011
TitreSzubkután immunglobulin
Identifiant interneEKR001209022026/11
461711-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoEKR001209022026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Caratteristiche principali della proceduraUniós értékhatárt elérő, nyílt eljárás
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33690000 Medicinali vari
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloAfatinib
Identificativo internoEKR001209022026/1
Opzioni
LottoLOT-0002
TitoloRizankizumab
Identificativo internoEKR001209022026/2
LottoLOT-0003
TitoloObinutuzumab
Identificativo internoEKR001209022026/3
LottoLOT-0004
TitoloTofacitinib
Identificativo internoEKR001209022026/4
LottoLOT-0005
TitoloVedolizumab
Identificativo internoEKR001209022026/5
LottoLOT-0006
TitoloFaricimab
Identificativo internoEKR001209022026/6
LottoLOT-0007
TitoloRádium-223-diklorid
Identificativo internoEKR001209022026/7
LottoLOT-0008
Identificativo internoEKR001209022026/8
LottoLOT-0009
Identificativo internoEKR001209022026/9
LottoLOT-0010
Identificativo internoEKR001209022026/10
LottoLOT-0011
TitoloSzubkután immunglobulin
Identificativo internoEKR001209022026/11
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: EKR001209022026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Uniós értékhatárt elérő, nyílt eljárás
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33690000 Dažādas zāles
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Afatinib
Iekšējais identifikators: EKR001209022026/1
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Rizankizumab
Iekšējais identifikators: EKR001209022026/2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Obinutuzumab
Iekšējais identifikators: EKR001209022026/3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Tofacitinib
Iekšējais identifikators: EKR001209022026/4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Vedolizumab
Iekšējais identifikators: EKR001209022026/5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Faricimab
Iekšējais identifikators: EKR001209022026/6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Rádium-223-diklorid
Iekšējais identifikators: EKR001209022026/7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: EKR001209022026/8
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: EKR001209022026/9
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: EKR001209022026/10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Szubkután immunglobulin
Iekšējais identifikators: EKR001209022026/11
461711-2026 - Kompetizzjoni
L-Ungerija – Prodotti mediċinali varji – Tételes immunglobulinok és egyéb hatóanyagok
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internEKR001209022026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Elementi prinċipali tal-proċeduraUniós értékhatárt elérő, nyílt eljárás
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33690000 Prodotti mediċinali varji
5. Lott
LottLOT-0001
TitluAfatinib
Identifikatur internEKR001209022026/1
Għażliet
LottLOT-0002
TitluRizankizumab
Identifikatur internEKR001209022026/2
LottLOT-0003
TitluObinutuzumab
Identifikatur internEKR001209022026/3
LottLOT-0004
TitluTofacitinib
Identifikatur internEKR001209022026/4
LottLOT-0005
TitluVedolizumab
Identifikatur internEKR001209022026/5
LottLOT-0006
TitluFaricimab
Identifikatur internEKR001209022026/6
LottLOT-0007
TitluRádium-223-diklorid
Identifikatur internEKR001209022026/7
LottLOT-0008
Identifikatur internEKR001209022026/8
LottLOT-0009
Identifikatur internEKR001209022026/9
LottLOT-0010
Identifikatur internEKR001209022026/10
LottLOT-0011
TitluSzubkután immunglobulin
Identifikatur internEKR001209022026/11
Interne identificatiecode: EKR001209022026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Afatinib
Interne identificatiecode: EKR001209022026/1
Opties:
Perceel: LOT-0002
Titel: Rizankizumab
Interne identificatiecode: EKR001209022026/2
Perceel: LOT-0003
Titel: Obinutuzumab
Interne identificatiecode: EKR001209022026/3
Perceel: LOT-0004
Titel: Tofacitinib
Interne identificatiecode: EKR001209022026/4
Perceel: LOT-0005
Titel: Vedolizumab
Interne identificatiecode: EKR001209022026/5
Perceel: LOT-0006
Titel: Faricimab
Interne identificatiecode: EKR001209022026/6
Perceel: LOT-0007
Titel: Rádium-223-diklorid
Interne identificatiecode: EKR001209022026/7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: EKR001209022026/8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: EKR001209022026/9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: EKR001209022026/10
Perceel: LOT-0011
Titel: Szubkután immunglobulin
Interne identificatiecode: EKR001209022026/11
Wewnętrzny identyfikator: EKR001209022026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Uniós értékhatárt elérő, nyílt eljárás
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33690000 Różne produkty lecznicze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Afatinib
Wewnętrzny identyfikator: EKR001209022026/1
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Rizankizumab
Wewnętrzny identyfikator: EKR001209022026/2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Obinutuzumab
Wewnętrzny identyfikator: EKR001209022026/3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Tofacitinib
Wewnętrzny identyfikator: EKR001209022026/4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Vedolizumab
Wewnętrzny identyfikator: EKR001209022026/5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Faricimab
Wewnętrzny identyfikator: EKR001209022026/6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Rádium-223-diklorid
Wewnętrzny identyfikator: EKR001209022026/7
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: EKR001209022026/8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: EKR001209022026/9
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: EKR001209022026/10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Szubkután immunglobulin
Wewnętrzny identyfikator: EKR001209022026/11
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: EKR001209022026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33690000 Rôzne liečivá
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Afatinib
Interný identifikátor: EKR001209022026/1
Možnosti:
Časť: LOT-0002
Názov: Rizankizumab
Interný identifikátor: EKR001209022026/2
Časť: LOT-0003
Názov: Obinutuzumab
Interný identifikátor: EKR001209022026/3
Časť: LOT-0004
Názov: Tofacitinib
Interný identifikátor: EKR001209022026/4
Časť: LOT-0005
Názov: Vedolizumab
Interný identifikátor: EKR001209022026/5
Časť: LOT-0006
Názov: Faricimab
Interný identifikátor: EKR001209022026/6
Časť: LOT-0007
Názov: Rádium-223-diklorid
Interný identifikátor: EKR001209022026/7
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: EKR001209022026/8
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: EKR001209022026/9
Časť: LOT-0010
Interný identifikátor: EKR001209022026/10
Časť: LOT-0011
Názov: Szubkután immunglobulin
Interný identifikátor: EKR001209022026/11
461711-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorEKR001209022026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Glavne značilnosti postopkaUniós értékhatárt elérő, nyílt eljárás
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33690000 Različna zdravila
5. Sklop
SklopLOT-0001
NaslovAfatinib
Notranji identifikatorEKR001209022026/1
Možnosti
SklopLOT-0002
NaslovRizankizumab
Notranji identifikatorEKR001209022026/2
SklopLOT-0003
NaslovObinutuzumab
Notranji identifikatorEKR001209022026/3
SklopLOT-0004
NaslovTofacitinib
Notranji identifikatorEKR001209022026/4
SklopLOT-0005
NaslovVedolizumab
Notranji identifikatorEKR001209022026/5
SklopLOT-0006
NaslovFaricimab
Notranji identifikatorEKR001209022026/6
SklopLOT-0007
NaslovRádium-223-diklorid
Notranji identifikatorEKR001209022026/7
SklopLOT-0008
Notranji identifikatorEKR001209022026/8
SklopLOT-0009
Notranji identifikatorEKR001209022026/9
SklopLOT-0010
Notranji identifikatorEKR001209022026/10
SklopLOT-0011
NaslovSzubkután immunglobulin
Notranji identifikatorEKR001209022026/11