2. Процедура
Процедура
Заглавие: Město Chrudim - Měření rychlosti v obcích
Описание: Předmětem veřejné zakázky je pronájem zařízení na měření úsekové rychlosti vozidel a motocyklů v lokalitách, které tvoří Přílohu č. 1 - Přehled lokalit zadávací dokumentace, a to včetně automatizovaného přenosu dat o provedeném měření a zajištění provozu potřebných softwarových aplikací. Měřící zařízení bude umístěno v úsecích, které tvoří Přílohu ě. 1 této zadávací dokumentace. Bližší informace naleznete v zadávací dokumentaci.
Вътрешен идентификатор: zakázka
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 34932000 Радарни системи
Допълнителна класификация (cpv): 34971000 Камери за контролиране на скоростта, 34996000 Оборудване за управление и контрол, за осигуряване на безопасност или сигнализация на пътищата
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: viz. zadávací dokumentace
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: zakázka
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Další charakteristika zakázky: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 34932000 Radarová zařízení
Další klasifikace (cpv): 34971000 Zařízení pro rychlostní kamery, 34996000 Silniční řídící, bezpečnostní nebo signalizační zařízení
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: viz. zadávací dokumentace
461789-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer - Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern IDzakázka
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Supplerende kontrakttypeTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 34932000 Radaranlæg
Supplerende klassifikation (cpv): 34971000 Kameraudstyr til hastighedskontrol, 34996000 Styre-, sikkerheds- eller signaludstyr til veje
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionerviz. zadávací dokumentace
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: zakázka
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34932000 Συγκροτήματα ραντάρ
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34971000 Εξοπλισμός φωτογραφικών μηχανών ταχείας λήψης για τον ηλεκτρονικό έλεγχο της ταχύτητας, 34996000 Εξοπλισμός ελέγχου, ασφαλείας και σηματοδότησης οδών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: viz. zadávací dokumentace
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: zakázka
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Naturaleza complementaria del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 34932000 Equipos de radar
Clasificación adicional (cpv): 34971000 Equipo de cámara de control de velocidad, 34996000 Equipo de control, seguridad o señalización para carreteras
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Descripción de las opciones: viz. zadávací dokumentace
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: zakázka
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34932000 Tutkayksiköt
Lisäluokitus (cpv): 34971000 Nopeudenvalvontakamerat, 34996000 Tieliikenteen ohjaus-, turva- tai merkinantolaitteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Optiot:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: zakázka
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Cineál breise an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 34932000 Radar sets
Aicmiú breise (cpv): 34971000 Speed camera equipment, 34996000 Control, safety or signalling equipment for roads
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: viz. zadávací dokumentace
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: zakázka
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Natura aggiuntiva dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 34932000 Apparati radar
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34971000 Apparecchi fotografici per il controllo della velocità, 34996000 Apparecchi di comando, sicurezza e segnalazione stradale
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: viz. zadávací dokumentace
461789-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės - Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriuszakázka
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Kiti sutarties objektaiPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34932000 Radarų komplektai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34971000 Greičio fiksavimo fotoaparatai, 34996000 Kelių valdymo, saugos ir signalizacijos įrenginiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
Galimybių aprašymasviz. zadávací dokumentace
Iekšējais identifikators: zakázka
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 34932000 Radaru komplekti
Papildu klasifikācija (cpv): 34971000 Ātrumkontroles kameras, 34996000 Vadības un kontroles, drošības vai signalizācijas iekārtas ceļiem
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: zakázka
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34932000 Settijiet tar-radar
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 34971000 Apparat tal-cameras tal-veloċità, 34996000 Apparat tal-kontroll, sigurtà u sinjalar tat-toroq
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: viz. zadávací dokumentace
Interne identificatiecode: zakázka
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 34932000 Radarsets
Aanvullende classificatie (cpv): 34971000 Camera-uitrusting voor snelheidsmeting, 34996000 Besturings-, beveiligings- of signalisatie-uitrusting voor wegen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Beschrijving van de opties: viz. zadávací dokumentace
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Natureza adicional do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 34932000 Conjuntos de radar
Classificação adicional (cpv): 34971000 Câmara para controlo da velocidade, 34996000 Equipamento de controlo, segurança ou sinalização para estradas
Opções:
Descrição das opções: viz. zadávací dokumentace
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: zakázka
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Natura suplimentară a contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 34932000 Sisteme radar
Clasificare suplimentară (cpv): 34971000 Aparate fotografice de control al vitezei, 34996000 Echipament de comandă şi control, de siguranţă şi de semnalizare pentru şosele
5. Lot
Lot: LOT-0001
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: viz. zadávací dokumentace
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: zakázka
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34932000 Radarji
Dodatna klasifikacija (cpv): 34971000 Kamere za kontrolo hitrosti, 34996000 Oprema za upravljanje, nadzor, varnost ali signalizacijo v cestnem prometu
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: zakázka
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 34932000 Radaranläggningar
Ytterligare klassificering (cpv): 34971000 Hastighetskameror, 34996000 Regler-, säkerhets- eller signalutrustning för vägar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner:
Beskrivning av alternativen: viz. zadávací dokumentace