See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Suministro de materiales y de servicios para la obras de “2ª Fase (S2.1) Adecuación de Parque Periurbano Vistalegre de Utrera (OP28/2023)”, para el Programa de Fomento de Empleo Agrario Garantía de Rentas 2023
Описание: Suministro de áridos, conglomerantes, hormigones, aceros, material de construcción (estructuras y cubiertas), materiales cerámicos, material de saneamiento, materiales de fontanería y aparatos sanitarios, material eléctrico, materiales revestimientos, carpintería de madera, carpintería metálica, material de seguridad y salud en obras y herramientas, herramientas, pinturas, químicos y varios, mobiliario urbano, así como los servicios de control de calidad y gestión de residuos para las obras contempladas los proyectos de OBRAS DE « 2ª FASE DE ADECUACIÓN DE PARQUE PERIURBANO VISTALEGRE DE UTRERA (SEVILLA)», incluido en la relación de obras del Programa de Fomento de Empleo Agrario del año 2023 de la Dirección Provincial del Servicio Público de Empleo Estatal de Sevilla según las especificaciones que se recogen en el Pliego de Prescripciones Técnicas Particulares, de fecha 26 de mayo de 2026.
Вътрешен идентификатор: SU27/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Véase apartado 1.7 del Anexo I del Pliego de Cláusulas Administrativas Particulares.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 44000000 Строителни конструкции и материали; помощни строителни материали (без електрически апарати)
Допълнителна класификация (cpv): 44100000 Строителни материали и свързани с тях изделия
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Lote 1.- Áridos
Описание: Véase Anexo I al PPT
Вътрешен идентификатор: 1
Основна класификация (cpv): 14000000 Продукти на минната индустрия, основни метали и свързани с тях продукти
Допълнителна класификация (cpv): 14200000 Пясък и глина, 14210000 Чакъл, пясък, натрошен камък и други инертни материали, 14211000 Пясък, 14211100 Естествен пясък
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Lote 10.- Materiales de revestimientos
Описание: Véase Pliego de Prescripciones Técnicas
Вътрешен идентификатор: 10
Допълнителна класификация (cpv): 44100000 Строителни материали и свързани с тях изделия, 44110000 Строителни материали, 44111200 Цимент, 44111400 Бои и стенни покрития, 44112200 Подови покрития, 44112300 Преградни плоскости, 44212381 Метална обшивка
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Lote 11.- Carpintería de madera
Описание: Véase Anexo VI del PPT
Вътрешен идентификатор: 11
Допълнителна класификация (cpv): 44100000 Строителни материали и свързани с тях изделия, 44191000 Различни видове строителни материали от дървесина
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Lote 12.- Carpintería metálica
Описание: Véase Anexo V del PPT
Вътрешен идентификатор: 12
Основна класификация (cpv): 44221000 Прозорци, врати и свързани с тях изделия
Допълнителна класификация (cpv): 45421100 Монтажни работи на врати, прозорци и техните каси и прагове, 45421160 Обковаване
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Lote 13.- Material de seguridad y salud en las obras
Вътрешен идентификатор: 13
Основна класификация (cpv): 18000000 Облекло, обувни изделия, пътни артикули и аксесоари
Допълнителна класификация (cpv): 18100000 Работни дрехи, специално работно облекло и аксесоари, 18114000 Работни комбинезони, 18141000 Работни ръкавици, 18200000 Връхни дрехи, 18221000 Непромокаеми дрехи, 18221300 Дъждобрани, 18400000 Дрехи със специално предназначение и аксесоари, 18444110 Каски, 18444111 Противоударни каски, 18444200 Предпазни каски
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Lote 14.- Pinturas, químicos y varios
Вътрешен идентификатор: 14
Основна класификация (cpv): 24000000 Химически продукти
Допълнителна класификация (cpv): 24900000 Фини и различни видове химически продукти, 44800000 Бои, лакове и маджуни, 44830000 Маджуни, пълнители, китове за замазка и разтворители
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Lote 15.- Mobiliario urbano
Вътрешен идентификатор: 15
Основна класификация (cpv): 34928400 Оборудване, монтирано на обществените пространства в градовете
Допълнителна класификация (cpv): 34928000 Пътни съоръжения, 45233293 Работи по поставяне на уличен инвентар
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Lote 16.- Control de calidad
Вътрешен идентификатор: 16
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71000000 Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги
Допълнителна класификация (cpv): 71600000 Услуги по технически изпитания, услуги по анализ и консултантски услуги
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Lote 17.- Gestión de residuos
Вътрешен идентификатор: 17
Основна класификация (cpv): 90000000 Услуги, свързани с отпадъчните води, битовите отпадъци, чистотата и околната среда
Допълнителна класификация (cpv): 90500000 Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Lote 2.- Conglomerantes
Вътрешен идентификатор: 2
Допълнителна класификация (cpv): 44100000 Строителни материали и свързани с тях изделия, 44111200 Цимент, 44111800 Хоросан (вид строителен разтвор)
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Lote 3.- Hormigones
Вътрешен идентификатор: 3
Допълнителна класификация (cpv): 44100000 Строителни материали и свързани с тях изделия, 44114000 Бетон, 44114100 Готов за използване бетон, 44114200 Изделия от бетон, 44114250 Плочи от бетон
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Lote 4.- Aceros
Описание: Véase Anexo IV del Pliego de Prescripciones Técnicas
Вътрешен идентификатор: 4
Допълнителна класификация (cpv): 44100000 Строителни материали и свързани с тях изделия, 44110000 Строителни материали, 45262311 Груб строеж от стоманобетон
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Lote 5.- Materiales de construcción (estructuras y cubiertas)
Вътрешен идентификатор: 5
Допълнителна класификация (cpv): 44100000 Строителни материали и свързани с тях изделия, 44110000 Строителни материали, 45261000 Покривни работи, 45262311 Груб строеж от стоманобетон
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Lote 6.- Materiales cerámicos
Вътрешен идентификатор: 6
Допълнителна класификация (cpv): 44100000 Строителни материали и свързани с тях изделия, 44110000 Строителни материали, 44111000 Материали за строеж на сгради, 44111100 Тухли, 44111300 Керамика
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Lote 7.- Material de saneamiento
Вътрешен идентификатор: 7
Допълнителна класификация (cpv): 44100000 Строителни материали и свързани с тях изделия, 44110000 Строителни материали, 45232410 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на канализационна мрежа
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Lote 8.- Materiales de fontanería y aparatos sanitarios
Вътрешен идентификатор: 8
Допълнителна класификация (cpv): 44100000 Строителни материали и свързани с тях изделия, 44110000 Строителни материали, 44115200 Оборудване за водопроводни и отоплителни инсталации, 44115210 Оборудване за водопроводни инсталации
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Lote 9.- Material eléctrico
Вътрешен идентификатор: 9
Основна класификация (cpv): 31000000 Електрически машини, уреди, оборудване и консумативи; осветление
Допълнителна класификация (cpv): 31200000 Уреди за разпределение и управление на електричество, 31210000 Електрически уреди за комутиране или предпазване на електрически вериги, 31211200 Кутии със стопяеми предпазители, 31211300 Стопяеми предпазители, 31220000 Компоненти на електрически вериги, 31224500 Клеми, 31230000 Части за уреди за разпределение или управление на електричество, 31300000 Изолирани жици и кабели, 31310000 Електрически мрежи, 31311000 Мрежови връзки, 31320000 Кабели за разпределение на електричество, 31321000 Електрически линии, 31340000 Аксесоари с изолация за кабели, 31342000 Кабелни отвеждащи проводници с изолация, 31500000 Осветителни уреди и електрически лампи, 31520000 Лампи и осветителни уреди
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: SU27/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 44000000 Stavební konstrukce a materiály; pomocné výrobky pro konstrukce (mimo elektrické přístroje)
Další klasifikace (cpv): 44100000 Stavební materiály a příbuzné prvky
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Lote 1.- Áridos
Popis: Véase Anexo I al PPT
Interní identifikátor: 1
Hlavní klasifikace (cpv): 14000000 Produkty těžebního průmyslu, kovové suroviny a související produkty
Další klasifikace (cpv): 14200000 Písky a jíly, 14210000 Kamenivo, písky a štěrkopísky, drcené kamenivo a jiná plniva do betonu, 14211000 Písky, 14211100 Přírodní písek
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: 10
Další klasifikace (cpv): 44100000 Stavební materiály a příbuzné prvky, 44110000 Stavební materiály, 44111200 Cement, 44111400 Nátěry a krycí materiály na stěny, 44112200 Podlahové krytiny, 44112300 Příčky, 44212381 Plátování
Část: LOT-0003
Název: Lote 11.- Carpintería de madera
Popis: Véase Anexo VI del PPT
Interní identifikátor: 11
Další klasifikace (cpv): 44100000 Stavební materiály a příbuzné prvky, 44191000 Různé dřevěné stavební materiály
Část: LOT-0004
Název: Lote 12.- Carpintería metálica
Popis: Véase Anexo V del PPT
Interní identifikátor: 12
Hlavní klasifikace (cpv): 44221000 Okna, dveře a související položky
Další klasifikace (cpv): 45421100 Instalace a montáž dveří a oken a souvisejících výrobků, 45421160 Instalace a montáž kování
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: 13
Hlavní klasifikace (cpv): 18000000 Oděvy, obuv, brašnářské výrobky a doplňky
Další klasifikace (cpv): 18100000 Zaměstnanecké oděvy, speciální pracovní oděvy a oděvní doplňky, 18114000 Kombinézy, 18141000 Pracovní rukavice, 18200000 Svrchní oděvy, 18221000 Nepromokavé oděvy, 18221300 Pláště do deště, 18400000 Zvláštní oděvy a oděvní doplňky, 18444110 Helmy, 18444111 Ochranné helmy, 18444200 Bezpečnostní přilby
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: 14
Hlavní klasifikace (cpv): 24000000 Chemické výrobky
Další klasifikace (cpv): 24900000 Chemické výrobky vysoké jakosti a různé chemické výrobky, 44800000 Nátěrové barvy, laky a podobné nátěrové hmoty a tmely, 44830000 Mastixy, plniva, tmely a rozpouštědla
Část: LOT-0007
Název: Lote 15.- Mobiliario urbano
Interní identifikátor: 15
Hlavní klasifikace (cpv): 34928400 Pouliční vybavení
Další klasifikace (cpv): 34928000 Silniční vybavení, 45233293 Instalace a montáž pouličního vybavení
Část: LOT-0008
Název: Lote 16.- Control de calidad
Interní identifikátor: 16
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
Další klasifikace (cpv): 71600000 Technické testování, analýza a poradenství
Část: LOT-0009
Název: Lote 17.- Gestión de residuos
Interní identifikátor: 17
Hlavní klasifikace (cpv): 90000000 Kanalizace, odstraňování odpadu, čištění a ekologické služby
Další klasifikace (cpv): 90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady
Část: LOT-0010
Název: Lote 2.- Conglomerantes
Interní identifikátor: 2
Další klasifikace (cpv): 44100000 Stavební materiály a příbuzné prvky, 44111200 Cement, 44111800 Malta (stavebnictví)
Část: LOT-0011
Název: Lote 3.- Hormigones
Interní identifikátor: 3
Další klasifikace (cpv): 44100000 Stavební materiály a příbuzné prvky, 44114000 Beton, 44114100 Beton připravený pro lití, 44114200 Betonové výrobky, 44114250 Betonové desky
Část: LOT-0012
Název: Lote 4.- Aceros
Interní identifikátor: 4
Další klasifikace (cpv): 44100000 Stavební materiály a příbuzné prvky, 44110000 Stavební materiály, 45262311 Betonářské stavební práce
Část: LOT-0013
Interní identifikátor: 5
Další klasifikace (cpv): 44100000 Stavební materiály a příbuzné prvky, 44110000 Stavební materiály, 45261000 Stavba střešních konstrukcí a pokládka střešních krytin a pomocné práce, 45262311 Betonářské stavební práce
Část: LOT-0014
Název: Lote 6.- Materiales cerámicos
Interní identifikátor: 6
Další klasifikace (cpv): 44100000 Stavební materiály a příbuzné prvky, 44110000 Stavební materiály, 44111000 Stavební materiál, 44111100 Cihly, 44111300 Keramika
Část: LOT-0015
Název: Lote 7.- Material de saneamiento
Interní identifikátor: 7
Další klasifikace (cpv): 44100000 Stavební materiály a příbuzné prvky, 44110000 Stavební materiály, 45232410 Stavební práce na výstavbě kanalizačních sítí
Část: LOT-0016
Interní identifikátor: 8
Další klasifikace (cpv): 44100000 Stavební materiály a příbuzné prvky, 44110000 Stavební materiály, 44115200 Instalatérské a topenářské materiály, 44115210 Instalatérské materiály
Část: LOT-0017
Název: Lote 9.- Material eléctrico
Interní identifikátor: 9
Hlavní klasifikace (cpv): 31000000 Elektrické strojní zařízení, přístroje, zařízení a spotřební materiál, osvětlení
Další klasifikace (cpv): 31200000 Elektrické rozvodné a řídící zařízení, 31210000 Elektrická zařízení k spínání, vypínání nebo k ochraně elektrických obvodů, 31211200 Pojistkové skříně, 31211300 Pojistky, 31220000 Části elektrických obvodů, 31224500 Terminály, 31230000 Díly elektrických rozvodných, řídicích a spínacích zařízení, 31300000 Izolované kabely a vodiče, 31310000 Hlavní rozvodné sítě, 31311000 Připojení na sítě, 31320000 Kabely pro distribuci elektrické energie, 31321000 Elektrická vedení, 31340000 Příslušenství pro izolované kabely, 31342000 Rozvody izolovaných kabelů, 31500000 Elektrické zdroje světla a svítidla, 31520000 Lampy a svítidla
2. Procedure
Procedure
Intern ID: SU27/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 44000000 Byggekonstruktioner og -materialer; andre byggevarer (undtagen elapparatur)
Supplerende klassifikation (cpv): 44100000 Materialer til bygge- og anlægsarbejder og hermed beslægtede varer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Lote 1.- Áridos
Beskrivelse: Véase Anexo I al PPT
Intern ID: 1
Primær klassifikation (cpv): 14000000 Minedriftsprodukter, basismetaller og beslægtede produkter
Supplerende klassifikation (cpv): 14200000 Sand og ler, 14210000 Grus, sand, knuste sten og skærver/tilslagsmaterialer, 14211000 Sand, 14211100 Natursand
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 10
Supplerende klassifikation (cpv): 44100000 Materialer til bygge- og anlægsarbejder og hermed beslægtede varer, 44110000 Materialer til bygge- og anlægsarbejder, 44111200 Cement, 44111400 Maling og vægbeklædninger, 44112200 Gulvbelægninger, 44112300 Indvendige vægge, 44212381 Metalbeklædning
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Lote 11.- Carpintería de madera
Beskrivelse: Véase Anexo VI del PPT
Intern ID: 11
Supplerende klassifikation (cpv): 44100000 Materialer til bygge- og anlægsarbejder og hermed beslægtede varer, 44191000 Diverse byggematerialer af træ
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Lote 12.- Carpintería metálica
Beskrivelse: Véase Anexo V del PPT
Intern ID: 12
Primær klassifikation (cpv): 44221000 Vinduer, døre og dele dertil
Supplerende klassifikation (cpv): 45421100 Isætning af døre og vinduer og hermed beslægtede komponenter, 45421160 Beslagarbejde
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: 13
Primær klassifikation (cpv): 18000000 Beklædningsartikler, fodtøj, bagageartikler og tilbehør
Supplerende klassifikation (cpv): 18100000 Erhvervsbeklædning, særlig arbejdsbeklædning og tilbehør, 18114000 Overtræksdragter, 18141000 Arbejdshandsker, 18200000 Ydertøj, 18221000 Vandtæt beklædning, 18221300 Regnfrakker, 18400000 Beklædningsartikler til specielle formål samt tilbehør, 18444110 Hjelme, 18444111 Styrthjelme, 18444200 Sikkerhedshjelme
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: 14
Primær klassifikation (cpv): 24000000 Kemiske produkter
Supplerende klassifikation (cpv): 24900000 Finkemikalier og diverse kemikalier, 44800000 Maling, lak og mastik, 44830000 Mastik, spartelmasse, kit og opløsningsmidler
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Lote 15.- Mobiliario urbano
Intern ID: 15
Primær klassifikation (cpv): 34928400 Gademøbler
Supplerende klassifikation (cpv): 34928000 Tilbehør til veje, 45233293 Installation af vejudstyr
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Lote 16.- Control de calidad
Intern ID: 16
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71000000 Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed
Supplerende klassifikation (cpv): 71600000 Tekniske undersøgelser, analyser og rådgivning
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Lote 17.- Gestión de residuos
Intern ID: 17
Primær klassifikation (cpv): 90000000 Tjenesteydelser i forbindelse med spildevand, affald, rengøring og miljøbeskyttelse
Supplerende klassifikation (cpv): 90500000 Tjenesteydelser i forbindelse med affald
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Lote 2.- Conglomerantes
Intern ID: 2
Supplerende klassifikation (cpv): 44100000 Materialer til bygge- og anlægsarbejder og hermed beslægtede varer, 44111200 Cement, 44111800 Mørtel
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Lote 3.- Hormigones
Intern ID: 3
Supplerende klassifikation (cpv): 44100000 Materialer til bygge- og anlægsarbejder og hermed beslægtede varer, 44114000 Beton, 44114100 Færdigblandet beton, 44114200 Betonvarer, 44114250 Betonfliser
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Lote 4.- Aceros
Intern ID: 4
Supplerende klassifikation (cpv): 44100000 Materialer til bygge- og anlægsarbejder og hermed beslægtede varer, 44110000 Materialer til bygge- og anlægsarbejder, 45262311 Råbyggeri af beton
Delkontrakt: LOT-0013
Intern ID: 5
Supplerende klassifikation (cpv): 44100000 Materialer til bygge- og anlægsarbejder og hermed beslægtede varer, 44110000 Materialer til bygge- og anlægsarbejder, 45261000 Montage af tagkonstruktioner og tagdækning samt følgearbejder, 45262311 Råbyggeri af beton
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: Lote 6.- Materiales cerámicos
Intern ID: 6
Supplerende klassifikation (cpv): 44100000 Materialer til bygge- og anlægsarbejder og hermed beslægtede varer, 44110000 Materialer til bygge- og anlægsarbejder, 44111000 Byggematerialer, 44111100 Mursten, 44111300 Keramik
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: Lote 7.- Material de saneamiento
Intern ID: 7
Supplerende klassifikation (cpv): 44100000 Materialer til bygge- og anlægsarbejder og hermed beslægtede varer, 44110000 Materialer til bygge- og anlægsarbejder, 45232410 Kloakeringsarbejder
Delkontrakt: LOT-0016
Intern ID: 8
Supplerende klassifikation (cpv): 44100000 Materialer til bygge- og anlægsarbejder og hermed beslægtede varer, 44110000 Materialer til bygge- og anlægsarbejder, 44115200 Vvs-artikler, 44115210 Blikkenslagermaterialer
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: Lote 9.- Material eléctrico
Intern ID: 9
Primær klassifikation (cpv): 31000000 Elektriske maskiner, apparatur, udstyr og forbrugsartikler; belysning
Supplerende klassifikation (cpv): 31200000 Elektriske fordelings- og styreapparater, 31210000 Elektriske apparater til at slutte, afbryde eller beskytte elektriske kredsløb, 31211200 Sikringskasser, 31211300 Sikringer, 31220000 Komponenter til elektriske kredsløb, 31224500 Klemmer, 31230000 Dele til elektrisk fordelings- eller styreudstyr, 31300000 Isolerede ledninger og kabler, 31310000 Ledningsnet, 31311000 Nettilslutninger, 31320000 Stærkstrømskabler, 31321000 Stærkstrømsledninger, 31340000 Kabeltilbehør, isoleret, 31342000 Kabelforbindelser, isolerede, 31500000 Belysningsudstyr og elektriske lamper, 31520000 Lampe- og lampefittings
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: SU27/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44000000 Δομές και υλικά κατασκευαστικών έργων· βοηθήματα κατασκευαστικών έργων (εκτός από ηλεκτρικές συσκευές)
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 44100000 Κατασκευαστικά υλικά και παρόμοια είδη
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Lote 1.- Áridos
Περιγραφή: Véase Anexo I al PPT
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 14000000 Εξορυκτικά προϊόντα, βασικά μέταλλα και συναφή προϊόντα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 14200000 Άμμος και άργιλος, 14210000 Αμμοχάλικο, άμμος, λιθοτρίμματα και αδρανή υλικά, 14211000 Άμμος, 14211100 Φυσική άμμος
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 10
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 44100000 Κατασκευαστικά υλικά και παρόμοια είδη, 44110000 Κατασκευαστικά υλικά, 44111200 Τσιμέντο, 44111400 Χρώματα και επενδύσεις τοίχων, 44112200 Επενδύσεις δαπέδων, 44112300 Διαχωριστικά στοιχεία, 44212381 Επενδύσεις
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Lote 11.- Carpintería de madera
Περιγραφή: Véase Anexo VI del PPT
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 11
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 44100000 Κατασκευαστικά υλικά και παρόμοια είδη, 44191000 Ποικίλα κατασκευαστικά υλικά από ξύλο
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Lote 12.- Carpintería metálica
Περιγραφή: Véase Anexo V del PPT
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 12
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44221000 Παράθυρα, πόρτες και συναφή είδη
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45421100 Τοποθέτηση θυρών, παραθύρων και συναφών στοιχείων, 45421160 Τοποθέτηση μεταλλικών προσαρτημάτων
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 13
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 18000000 Είδη και εξαρτήματα ρουχισμού, υπόδησης, αποσκευών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 18100000 Ρουχισμός επαγγελματικής χρήσης, ειδικός ρουχισμός εργασίας και εξαρτήματα, 18114000 Ολόσωμα ενδύματα, 18141000 Γάντια εργασίας, 18200000 Εξωτερικά ενδύματα, 18221000 Αδιάβροχος ρουχισμός, 18221300 Αδιάβροχα παλτά, 18400000 Ειδικά ενδύματα και εξαρτήματα ένδυσης, 18444110 Κράνη, 18444111 Κράνη προστασίας από την πρόσκρουση, 18444200 Καπέλα από άκαμπτο υλικό
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 24000000 Χημικά προϊόντα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 24900000 Εκλεπτυσμένα και ποικίλα χημικά προϊόντα, 44800000 Βαφές, βερνίκια και μαστίχες, 44830000 Μαστίχες, πληρωτικά, στόκος και διαλύτες
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Lote 15.- Mobiliario urbano
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34928400 Αστικός εξοπλισμός
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34928000 Εξοπλισμός οδικού δικτύου, 45233293 Εγκατάσταση οδικής επίπλωσης
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Lote 16.- Control de calidad
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 16
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71000000 Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, κατασκευαστικών έργων, έργων πολιτικού μηχανικού και επίβλεψης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71600000 Υπηρεσίες τεχνικών δοκιμών, ανάλυσης και παροχής συμβουλών
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Lote 17.- Gestión de residuos
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 17
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90000000 Υπηρεσίες λυμάτων, απορριμμάτων, καθαρισμού και περιβαλλοντικές υπηρεσίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90500000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Lote 2.- Conglomerantes
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 44100000 Κατασκευαστικά υλικά και παρόμοια είδη, 44111200 Τσιμέντο, 44111800 Κονίαμα (κατασκευαστικά έργα)
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Lote 3.- Hormigones
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 44100000 Κατασκευαστικά υλικά και παρόμοια είδη, 44114000 Σκυρόδεμα, 44114100 Έτοιμο σκυρόδεμα, 44114200 Προϊόντα σκυροδέματος, 44114250 Πλάκες από σκυρόδεμα
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Lote 4.- Aceros
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 44100000 Κατασκευαστικά υλικά και παρόμοια είδη, 44110000 Κατασκευαστικά υλικά, 45262311 Εργασίες καλουπώματος για την έγχυση σκυροδέματος
Παρτίδα: LOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 44100000 Κατασκευαστικά υλικά και παρόμοια είδη, 44110000 Κατασκευαστικά υλικά, 45261000 Οικοδομικές και συναφείς εργασίες επικάλυψης στεγών και κατασκευής διαχωριστικών πλαισίων, 45262311 Εργασίες καλουπώματος για την έγχυση σκυροδέματος
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: Lote 6.- Materiales cerámicos
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 44100000 Κατασκευαστικά υλικά και παρόμοια είδη, 44110000 Κατασκευαστικά υλικά, 44111000 Οικοδομικά υλικά, 44111100 Τούβλα, 44111300 Είδη κεραμικής
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 44100000 Κατασκευαστικά υλικά και παρόμοια είδη, 44110000 Κατασκευαστικά υλικά, 45232410 Έργα σε υπονόμους
Παρτίδα: LOT-0016
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 44100000 Κατασκευαστικά υλικά και παρόμοια είδη, 44110000 Κατασκευαστικά υλικά, 44115200 Υλικά υδραυλικών εγκαταστάσεων και εγκαταστάσεων θέρμανσης, 44115210 Υλικά υδραυλικών εγκαταστάσεων
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: Lote 9.- Material eléctrico
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 9
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 31000000 Ηλεκτρικές μηχανές, συσκευές, εξοπλισμός και αναλώσιμα· φωτισμός
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 31200000 Συσκευές διανομής και ελέγχου ηλεκτρικού ρεύματος, 31210000 Ηλεκτρικές συσκευές για τη διακοπή ή την προστασία ηλεκτρικών κυκλωμάτων, 31211200 Κυτία ασφαλειών, 31211300 Ασφάλειες, 31220000 Στοιχεία ηλεκτρικού κυκλώματος, 31224500 Τερματικά, 31230000 Μέρη συσκευών ελέγχου ή διανομής ηλεκτρικού ρεύματος, 31300000 Μονωμένα σύρματα και καλώδια, 31310000 Αγωγοί τροφοδοσίας δικτύου, 31311000 Συνδέσεις κύριων αγωγών, 31320000 Καλώδια διανομής ηλεκτρικού ρεύματος, 31321000 Γραμμές ηλεκτρικού ρεύματος, 31340000 Εξαρτήματα καλωδίων, μονωμένα, 31342000 Ζεύξεις καλωδίων, μονωμένες, 31500000 Φωτιστικός εξοπλισμός και ηλεκτρικοί λαμπτήρες, 31520000 Λαμπτήρες και φωτιστικά εξαρτήματα
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: SU27/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 44000000 Ehituskonstruktsioonid ja -materjalid; ehituse abimaterjalid (v.a elektriseadmed)
Täiendav liigitus (cpv): 44100000 Ehitusmaterjalid ja seonduvad tooted
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Lote 1.- Áridos
Kirjeldus: Véase Anexo I al PPT
Sisemine tunnus: 1
Peamine liigitus (cpv): 14000000 Kaevandustooted, mitteväärismetallid ja seonduvad tooted
Täiendav liigitus (cpv): 14200000 Liiv ja savi, 14210000 Kruus, liiv, purustatud kivi ja killustik, 14211000 Liiv, 14211100 Looduslik liiv
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 10
Täiendav liigitus (cpv): 44100000 Ehitusmaterjalid ja seonduvad tooted, 44110000 Ehitusmaterjalid, 44111200 Tsement, 44111400 Värvid ja seinakattematerjalid, 44112200 Põrandakatted, 44112300 Lükandvaheseinad, 44212381 Katted
Osa: LOT-0003
Kirjeldus: Véase Anexo VI del PPT
Sisemine tunnus: 11
Täiendav liigitus (cpv): 44100000 Ehitusmaterjalid ja seonduvad tooted, 44191000 Mitmesugused puidust ehitusmaterjalid
Osa: LOT-0004
Kirjeldus: Véase Anexo V del PPT
Sisemine tunnus: 12
Peamine liigitus (cpv): 44221000 Aknad, uksed ja seotud tooted
Täiendav liigitus (cpv): 45421100 Uste ja akende ning nendega seotud osade paigaldamine, 45421160 Sulusetööd
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: 13
Peamine liigitus (cpv): 18000000 Rõivad, jalatsid, reisitarbed ja manused
Täiendav liigitus (cpv): 18100000 Kutserõivad, eritöörõivad ja manused, 18114000 Tunked, 18141000 Töökindad, 18200000 Pealisrõivad, 18221000 Veekindlad rõivad, 18221300 Vihmamantlid, 18400000 Erirõivad ja manused, 18444110 Kiivrid, 18444111 Kaitsekiivrid, 18444200 Tugevdatud mütsid
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: 14
Peamine liigitus (cpv): 24000000 Keemiatooted
Täiendav liigitus (cpv): 24900000 Peenkemikaalid ja mitmesugused keemiatooted, 44800000 Värvid, lakid ja mastiksid, 44830000 Mastiksid, vuugitäited, kitt ja lahustid
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Lote 15.- Mobiliario urbano
Sisemine tunnus: 15
Peamine liigitus (cpv): 34928400 Linnamööbel
Täiendav liigitus (cpv): 34928000 Teetähised, 45233293 Tänavainventari paigaldamine
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Lote 16.- Control de calidad
Sisemine tunnus: 16
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71000000 Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
Täiendav liigitus (cpv): 71600000 Tehnilise teimimise, analüüsi- ja nõuandeteenused
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Lote 17.- Gestión de residuos
Sisemine tunnus: 17
Peamine liigitus (cpv): 90000000 Reovee- ja jäätmekõrvaldusteenused, puhastus- ja keskkonnateenused
Täiendav liigitus (cpv): 90500000 Prügi ja jäätmetega seotud teenused
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Lote 2.- Conglomerantes
Sisemine tunnus: 2
Täiendav liigitus (cpv): 44100000 Ehitusmaterjalid ja seonduvad tooted, 44111200 Tsement, 44111800 Mört
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Lote 3.- Hormigones
Sisemine tunnus: 3
Täiendav liigitus (cpv): 44100000 Ehitusmaterjalid ja seonduvad tooted, 44114000 Betoon, 44114100 Kaubabetoon, 44114200 Betoonitooted, 44114250 Betoonplaadid
Osa: LOT-0012
Pealkiri: Lote 4.- Aceros
Sisemine tunnus: 4
Täiendav liigitus (cpv): 44100000 Ehitusmaterjalid ja seonduvad tooted, 44110000 Ehitusmaterjalid, 45262311 Betoonsõrestikutööd
Osa: LOT-0013
Sisemine tunnus: 5
Täiendav liigitus (cpv): 44100000 Ehitusmaterjalid ja seonduvad tooted, 44110000 Ehitusmaterjalid, 45261000 Katusekonstruktsioonide ja -katete püstitus- ja seonduvad tööd, 45262311 Betoonsõrestikutööd
Osa: LOT-0014
Pealkiri: Lote 6.- Materiales cerámicos
Sisemine tunnus: 6
Täiendav liigitus (cpv): 44100000 Ehitusmaterjalid ja seonduvad tooted, 44110000 Ehitusmaterjalid, 44111000 Majaehitusmaterjalid, 44111100 Tellised, 44111300 Keraamika
Osa: LOT-0015
Sisemine tunnus: 7
Täiendav liigitus (cpv): 44100000 Ehitusmaterjalid ja seonduvad tooted, 44110000 Ehitusmaterjalid, 45232410 Kanalisatsioonitööd
Osa: LOT-0016
Sisemine tunnus: 8
Täiendav liigitus (cpv): 44100000 Ehitusmaterjalid ja seonduvad tooted, 44110000 Ehitusmaterjalid, 44115200 Vee- ja kanalisatsiooni- ning küttematerjalid, 44115210 Vee- ja kanalisatsioonimaterjalid
Osa: LOT-0017
Pealkiri: Lote 9.- Material eléctrico
Sisemine tunnus: 9
Peamine liigitus (cpv): 31000000 Elektrimasinad, -aparaadid, -seadmed ja -tarvikud; valgustus
Täiendav liigitus (cpv): 31200000 Elektrijaotusseadmed ja juhtaparatuur, 31210000 Elektrivooluahelate elektrilised lülitus- ja kaitseseadmed, 31211200 Kaitsmekapid, 31211300 Kaitsmed, 31220000 Elektrivooluahela komponendid, 31224500 Klemmid, 31230000 Elektrijaotus- või juhtaparatuuri osad, 31300000 Isoleeritud juhtmed ja kaablid, 31310000 Magistraalvõrgud, 31311000 Magistraalvõrgu ühendused, 31320000 Jaotuskaablid, 31321000 Elektriliinid, 31340000 Kaabli manused, 31342000 Kaabliühendused, 31500000 Valgustusseadmed ja elektrilambid, 31520000 Lambid ja valgustid
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: SU27/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 44000000 Rakentamiseen liittyvät rakenteet ja tarvikkeet ja muut tuotteet (sähkölaitteita lukuun ottamatta)
Lisäluokitus (cpv): 44100000 Rakennustarvikkeet ja vastaavat tuotteet
Ilmoituksen nimi: Lote 1.- Áridos
Kuvaus: Véase Anexo I al PPT
Sisäinen tunniste: 1
Pääasiallinen luokitus (cpv): 14000000 Kaivostuotteet, perusmetallit ja vastaavat tuotteet
Lisäluokitus (cpv): 14200000 Hiekka ja savi, 14210000 Sora, hiekka, sepeli ja muut kiviainekset, 14211000 Hiekka, 14211100 Luonnonhiekka
Sisäinen tunniste: 10
Lisäluokitus (cpv): 44100000 Rakennustarvikkeet ja vastaavat tuotteet, 44110000 Rakennustarvikkeet, 44111200 Sementti, 44111400 Maalit ja seinäpinnoitteet, 44112200 Lattiapinnoitteet, 44112300 Siirrettävät väliseinät, 44212381 Metalliset suojakuoret
Kuvaus: Véase Anexo VI del PPT
Sisäinen tunniste: 11
Lisäluokitus (cpv): 44100000 Rakennustarvikkeet ja vastaavat tuotteet, 44191000 Erilaiset puiset rakennustarvikkeet
Kuvaus: Véase Anexo V del PPT
Sisäinen tunniste: 12
Pääasiallinen luokitus (cpv): 44221000 Ikkunat, ovet ja vastaavat tuotteet
Lisäluokitus (cpv): 45421100 Ovien, ikkunoiden ja niihin liittyvien osien asennustyöt, 45421160 Ovien ja ikkunoiden metallityöt
Sisäinen tunniste: 13
Pääasiallinen luokitus (cpv): 18000000 Vaatteet, jalkineet, matkalaukkutuotteet ja tarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 18100000 Työvaatteet, erikoistyövaatteet ja työasusteet, 18114000 Suojapuvut, 18141000 Työkäsineet, 18200000 Päällysvaatteet, 18221000 Vedenpitävät vaatteet, 18221300 Sadetakit, 18400000 Erikoisvaatteet ja -vaatetustarvikkeet, 18444110 Kypärät, 18444111 Suojakypärät, 18444200 Turvakypärät
Sisäinen tunniste: 14
Pääasiallinen luokitus (cpv): 24000000 Kemialliset tuotteet
Lisäluokitus (cpv): 24900000 Hienokemikaalit ja erilaiset kemialliset tuotteet, 44800000 Maalit, lakat ja mastiksit, 44830000 Mastiksit, täyteaineet, kitit ja liuottimet
Ilmoituksen nimi: Lote 15.- Mobiliario urbano
Sisäinen tunniste: 15
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34928400 Kaupunkiympäristön kalusteet
Lisäluokitus (cpv): 34928000 Tiekalusteet, 45233293 Katukalusteiden asennustyöt
Ilmoituksen nimi: Lote 16.- Control de calidad
Sisäinen tunniste: 16
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71000000 Arkkitehti-, rakennus-, insinööri- ja tarkastuspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 71600000 Tekniset testaus-, analysointi- ja neuvontapalvelut
Ilmoituksen nimi: Lote 17.- Gestión de residuos
Sisäinen tunniste: 17
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90000000 Viemäröinti-, jätehuolto- ja puhdistuspalvelut, ympäristöön liittyvät palvelut
Lisäluokitus (cpv): 90500000 Jätteisiin liittyvät palvelut
Ilmoituksen nimi: Lote 2.- Conglomerantes
Sisäinen tunniste: 2
Lisäluokitus (cpv): 44100000 Rakennustarvikkeet ja vastaavat tuotteet, 44111200 Sementti, 44111800 Muurauslaasti
Ilmoituksen nimi: Lote 3.- Hormigones
Sisäinen tunniste: 3
Lisäluokitus (cpv): 44100000 Rakennustarvikkeet ja vastaavat tuotteet, 44114000 Betoni, 44114100 Valmisbetoni, 44114200 Betonituotteet, 44114250 Betonilaatat
Ilmoituksen nimi: Lote 4.- Aceros
Sisäinen tunniste: 4
Lisäluokitus (cpv): 44100000 Rakennustarvikkeet ja vastaavat tuotteet, 44110000 Rakennustarvikkeet, 45262311 Betonirungon rakennustyöt
Sisäinen tunniste: 5
Lisäluokitus (cpv): 44100000 Rakennustarvikkeet ja vastaavat tuotteet, 44110000 Rakennustarvikkeet, 45261000 Kattotuolien pystytystyöt, katetyöt ja vastaavat työt, 45262311 Betonirungon rakennustyöt
Ilmoituksen nimi: Lote 6.- Materiales cerámicos
Sisäinen tunniste: 6
Lisäluokitus (cpv): 44100000 Rakennustarvikkeet ja vastaavat tuotteet, 44110000 Rakennustarvikkeet, 44111000 Talonrakennustarvikkeet, 44111100 Tiilet, 44111300 Keramiikka
Sisäinen tunniste: 7
Lisäluokitus (cpv): 44100000 Rakennustarvikkeet ja vastaavat tuotteet, 44110000 Rakennustarvikkeet, 45232410 Viemäröintityö
Sisäinen tunniste: 8
Lisäluokitus (cpv): 44100000 Rakennustarvikkeet ja vastaavat tuotteet, 44110000 Rakennustarvikkeet, 44115200 Putkityötarvikkeet ja lämmitysjärjestelmän rakennustarvikkeet, 44115210 Putkityötarvikkeet
Ilmoituksen nimi: Lote 9.- Material eléctrico
Sisäinen tunniste: 9
Pääasiallinen luokitus (cpv): 31000000 Sähkökoneet, -kojeet, -laitteet ja -kulutustarvikkeet; valaistus
Lisäluokitus (cpv): 31200000 Sähkönjakelu- ja ohjauslaitteet, 31210000 Sähköiset virtapiirien kytkin- tai suojauslaitteet, 31211200 Sulakekaapit, 31211300 Sulakkeet, 31220000 Virtapiirikomponentit, 31224500 Päätekappaleet, 31230000 Sähkönjakelulaitteiden tai sähkönsyötön ohjauslaitteiden osat, 31300000 Eristetyt sähköjohdot ja kaapelit, 31310000 Sähköverkot, 31311000 Verkkoliitännät, 31320000 Sähkönjakelukaapelit, 31321000 Sähkölinjat, 31340000 Kaapelitarvikkeet, eristetyt, 31342000 Kaapeliliitokset, eristetyt, 31500000 Valaistuslaitteet ja sähkölamput, 31520000 Valaisimet ja valaistustarvikkeet
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: SU27/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 44000000 Construction structures and materials; auxiliary products to construction (except electric apparatus)
Aicmiú breise (cpv): 44100000 Construction materials and associated items
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Lote 1.- Áridos
Cur síos: Véase Anexo I al PPT
Aitheantóir inmheánach: 1
Príomhaicmiú (cpv): 14000000 Mining, basic metals and related products
Aicmiú breise (cpv): 14200000 Sand and clay, 14210000 Gravel, sand, crushed stone and aggregates, 14211000 Sand, 14211100 Natural sand
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 10
Aicmiú breise (cpv): 44100000 Construction materials and associated items, 44110000 Construction materials, 44111200 Cement, 44111400 Paints and wallcoverings, 44112200 Floor coverings, 44112300 Partitions, 44212381 Cladding
Luchtóg: LOT-0003
Cur síos: Véase Anexo VI del PPT
Aitheantóir inmheánach: 11
Aicmiú breise (cpv): 44100000 Construction materials and associated items, 44191000 Miscellaneous construction materials in wood
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Lote 12.- Carpintería metálica
Cur síos: Véase Anexo V del PPT
Aitheantóir inmheánach: 12
Príomhaicmiú (cpv): 44221000 Windows, doors and related items
Aicmiú breise (cpv): 45421100 Installation of doors and windows and related components, 45421160 Ironmongery work
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 13
Príomhaicmiú (cpv): 18000000 Clothing, footwear, luggage articles and accessories
Aicmiú breise (cpv): 18100000 Occupational clothing, special workwear and accessories, 18114000 Coveralls, 18141000 Work gloves, 18200000 Outerwear, 18221000 Waterproof clothing, 18221300 Raincoats, 18400000 Special clothing and accessories, 18444110 Helmets, 18444111 Crash helmets, 18444200 Hard hats
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: 14
Príomhaicmiú (cpv): 24000000 Chemical products
Aicmiú breise (cpv): 24900000 Fine and various chemical products, 44800000 Paints, varnishes and mastics, 44830000 Mastics, fillers, putty and solvents
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Lote 15.- Mobiliario urbano
Aitheantóir inmheánach: 15
Príomhaicmiú (cpv): 34928400 Urban furniture
Aicmiú breise (cpv): 34928000 Road furniture, 45233293 Installation of street furniture
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Lote 16.- Control de calidad
Aitheantóir inmheánach: 16
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
Aicmiú breise (cpv): 71600000 Technical testing, analysis and consultancy services
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Lote 17.- Gestión de residuos
Aitheantóir inmheánach: 17
Príomhaicmiú (cpv): 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
Aicmiú breise (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: Lote 2.- Conglomerantes
Aitheantóir inmheánach: 2
Aicmiú breise (cpv): 44100000 Construction materials and associated items, 44111200 Cement, 44111800 Mortar (construction)
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: Lote 3.- Hormigones
Aitheantóir inmheánach: 3
Aicmiú breise (cpv): 44100000 Construction materials and associated items, 44114000 Concrete, 44114100 Ready-mixed concrete, 44114200 Concrete products, 44114250 Concrete slabs
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: Lote 4.- Aceros
Aitheantóir inmheánach: 4
Aicmiú breise (cpv): 44100000 Construction materials and associated items, 44110000 Construction materials, 45262311 Concrete carcassing work
Luchtóg: LOT-0013
Aitheantóir inmheánach: 5
Aicmiú breise (cpv): 44100000 Construction materials and associated items, 44110000 Construction materials, 45261000 Erection and related works of roof frames and coverings, 45262311 Concrete carcassing work
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: Lote 6.- Materiales cerámicos
Aitheantóir inmheánach: 6
Aicmiú breise (cpv): 44100000 Construction materials and associated items, 44110000 Construction materials, 44111000 Building materials, 44111100 Bricks, 44111300 Ceramics
Luchtóg: LOT-0015
Aitheantóir inmheánach: 7
Aicmiú breise (cpv): 44100000 Construction materials and associated items, 44110000 Construction materials, 45232410 Sewerage work
Luchtóg: LOT-0016
Aitheantóir inmheánach: 8
Aicmiú breise (cpv): 44100000 Construction materials and associated items, 44110000 Construction materials, 44115200 Plumbing and heating materials, 44115210 Plumbing materials
Luchtóg: LOT-0017
Teideal: Lote 9.- Material eléctrico
Aitheantóir inmheánach: 9
Príomhaicmiú (cpv): 31000000 Electrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lighting
Aicmiú breise (cpv): 31200000 Electricity distribution and control apparatus, 31210000 Electrical apparatus for switching or protecting electrical circuits, 31211200 Fuse boxes, 31211300 Fuses, 31220000 Electrical circuit components, 31224500 Terminals, 31230000 Parts of electricity distribution or control apparatus, 31300000 Insulated wire and cable, 31310000 Mains, 31311000 Mains connections, 31320000 Power distribution cables, 31321000 Electricity power lines, 31340000 Insulated cable accessories, 31342000 Insulated cable junctions, 31500000 Lighting equipment and electric lamps, 31520000 Lamps and light fittings
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: SU27/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 44000000 Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)
Dodatna klasifikacija (cpv): 44100000 Građevinski materijali i pridruženi artikli
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Lote 1.- Áridos
Opis: Véase Anexo I al PPT
Interna identifikacijska oznaka: 1
Glavna klasifikacija (cpv): 14000000 Rudarstvo, obične kovine i pripadajući proizvodi
Dodatna klasifikacija (cpv): 14200000 Pijesak i glina, 14210000 Šljunak, pijesak, drobljeni kamen i agregati, 14211000 Pijesak, 14211100 Prirodni pijesak
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 10
Dodatna klasifikacija (cpv): 44100000 Građevinski materijali i pridruženi artikli, 44110000 Građevinski materijali, 44111200 Cement, 44111400 Boje i zidne obloge, 44112200 Podne obloge, 44112300 Pregrade, 44212381 Obloge
Grupa: LOT-0003
Naslov: Lote 11.- Carpintería de madera
Opis: Véase Anexo VI del PPT
Interna identifikacijska oznaka: 11
Dodatna klasifikacija (cpv): 44100000 Građevinski materijali i pridruženi artikli, 44191000 Razni građevinski materijali od drva
Grupa: LOT-0004
Naslov: Lote 12.- Carpintería metálica
Opis: Véase Anexo V del PPT
Interna identifikacijska oznaka: 12
Glavna klasifikacija (cpv): 44221000 Prozori, vrata i srodni artikli
Dodatna klasifikacija (cpv): 45421100 Ugradnja vrata i prozora i srodnih elemenata, 45421160 Bravarski radovi
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: 13
Glavna klasifikacija (cpv): 18000000 Odjeća, obuća, prtljaga i pribor
Dodatna klasifikacija (cpv): 18100000 Radna odjeća, posebna radna oprema i pribor, 18114000 Kombinezoni, 18141000 Radne rukavice, 18200000 Vanjska odjeća, 18221000 Nepromočiva odjeća, 18221300 Kišne kabanice, 18400000 Posebna odjeća i pribor, 18444110 Kacige, 18444111 Zaštitne kacige, 18444200 Zaštitne kape
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: 14
Glavna klasifikacija (cpv): 24000000 Kemijski proizvodi
Dodatna klasifikacija (cpv): 24900000 Fini i razni kemijski proizvodi, 44800000 Boje, lakovi i smole, 44830000 Smole, punila, kit i otapala
Grupa: LOT-0007
Naslov: Lote 15.- Mobiliario urbano
Interna identifikacijska oznaka: 15
Glavna klasifikacija (cpv): 34928400 Urbana oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 34928000 Prometna oprema, 45233293 Postavljanje urbane opreme
Grupa: LOT-0008
Naslov: Lote 16.- Control de calidad
Interna identifikacijska oznaka: 16
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71000000 Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge
Dodatna klasifikacija (cpv): 71600000 Usluge tehničkog ispitivanja, analize i savjetovanja
Grupa: LOT-0009
Naslov: Lote 17.- Gestión de residuos
Interna identifikacijska oznaka: 17
Glavna klasifikacija (cpv): 90000000 Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša
Dodatna klasifikacija (cpv): 90500000 Usluge u vezi s otpacima i otpadom
Grupa: LOT-0010
Naslov: Lote 2.- Conglomerantes
Interna identifikacijska oznaka: 2
Dodatna klasifikacija (cpv): 44100000 Građevinski materijali i pridruženi artikli, 44111200 Cement, 44111800 Mort (građevinski)
Grupa: LOT-0011
Naslov: Lote 3.- Hormigones
Interna identifikacijska oznaka: 3
Dodatna klasifikacija (cpv): 44100000 Građevinski materijali i pridruženi artikli, 44114000 Beton, 44114100 Transportni beton, 44114200 Proizvodi od betona, 44114250 Betonske ploče
Grupa: LOT-0012
Naslov: Lote 4.- Aceros
Interna identifikacijska oznaka: 4
Dodatna klasifikacija (cpv): 44100000 Građevinski materijali i pridruženi artikli, 44110000 Građevinski materijali, 45262311 Grubi betonski radovi
Grupa: LOT-0013
Interna identifikacijska oznaka: 5
Dodatna klasifikacija (cpv): 44100000 Građevinski materijali i pridruženi artikli, 44110000 Građevinski materijali, 45261000 Krovovezački, krovopokrivački i s njima povezani radovi, 45262311 Grubi betonski radovi
Grupa: LOT-0014
Naslov: Lote 6.- Materiales cerámicos
Interna identifikacijska oznaka: 6
Dodatna klasifikacija (cpv): 44100000 Građevinski materijali i pridruženi artikli, 44110000 Građevinski materijali, 44111000 Materijal za gradnju, 44111100 Cigle, 44111300 Keramika
Grupa: LOT-0015
Interna identifikacijska oznaka: 7
Dodatna klasifikacija (cpv): 44100000 Građevinski materijali i pridruženi artikli, 44110000 Građevinski materijali, 45232410 Radovi na kanalizacijskoj mreži
Grupa: LOT-0016
Interna identifikacijska oznaka: 8
Dodatna klasifikacija (cpv): 44100000 Građevinski materijali i pridruženi artikli, 44110000 Građevinski materijali, 44115200 Materijal za vodoinstalacije i grijanje, 44115210 Materijal za vodoinstalacije
Grupa: LOT-0017
Naslov: Lote 9.- Material eléctrico
Interna identifikacijska oznaka: 9
Glavna klasifikacija (cpv): 31000000 Električni strojevi, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta
Dodatna klasifikacija (cpv): 31200000 Aparati za distribuciju električne energije i upravljanje, 31210000 Električni aparati za uključivanje/isključivanje ili zaštitu električnih strujnih krugova, 31211200 Ormarići za osigurače, 31211300 Osigurači, 31220000 Komponente strujnih krugova, 31224500 Terminali, 31230000 Dijelovi aparata za distribuciju električne energije ili upravljanje, 31300000 Izolirana žica i kabel, 31310000 Električne napojne mreže, 31311000 Priključci na električnu mrežu, 31320000 Kabeli za distribuciju energije, 31321000 Elektroenergetski vodovi, 31340000 Izolirani kabelski pribor, 31342000 Izolirani kabelski razdjelnici, 31500000 Rasvjetna oprema i električne svjetiljke, 31520000 Svjetiljke i pribor za svjetiljke
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: SU27/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 44000000 Strutture e materiali per costruzione, prodotti ausiliari per costruzione (apparecchiature elettriche escluse)
Classificazione aggiuntiva (cpv): 44100000 Materiali per costruzione e articoli connessi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Lote 1.- Áridos
Descrizione: Véase Anexo I al PPT
Identificativo interno: 1
Classificazione principale (cpv): 14000000 Prodotti delle miniere, metalli di base e prodotti affini
Classificazione aggiuntiva (cpv): 14200000 Sabbia e argilla, 14210000 Ghiaia, sabbia, pietrisco ed aggregati, 14211000 Sabbia, 14211100 Sabbia naturale
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 10
Classificazione aggiuntiva (cpv): 44100000 Materiali per costruzione e articoli connessi, 44110000 Materiali per costruzione, 44111200 Cemento, 44111400 Pitture e rivestimenti murali, 44112200 Rivestimenti di pavimenti, 44112300 Tramezzi, 44212381 Rivestimento
Lotto: LOT-0003
Titolo: Lote 11.- Carpintería de madera
Descrizione: Véase Anexo VI del PPT
Identificativo interno: 11
Classificazione aggiuntiva (cpv): 44100000 Materiali per costruzione e articoli connessi, 44191000 Materiali da costruzione vari in legno
Lotto: LOT-0004
Titolo: Lote 12.- Carpintería metálica
Descrizione: Véase Anexo V del PPT
Identificativo interno: 12
Classificazione principale (cpv): 44221000 Finestre, porte e articoli affini
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45421100 Installazione di porte, finestre e componenti connesse, 45421160 Lavori di ferramenta
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 13
Classificazione principale (cpv): 18000000 Indumenti, calzature, articoli da viaggio e accessori
Classificazione aggiuntiva (cpv): 18100000 Indumenti ad uso professionale, indumenti speciali da lavoro e accessori, 18114000 Tute da lavoro, 18141000 Guanti da lavoro, 18200000 Indumenti esterni, 18221000 Indumenti impermeabili, 18221300 Impermeabili, 18400000 Indumenti speciali ed accessori, 18444110 Caschi, 18444111 Caschi di protezione, 18444200 Elmetti di sicurezza
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 14
Classificazione principale (cpv): 24000000 Sostanze chimiche
Classificazione aggiuntiva (cpv): 24900000 Prodotti chimici fini e vari, 44800000 Pitture, vernici e mastici, 44830000 Mastici, riempitivi, cementi sigillanti e solventi
Lotto: LOT-0007
Titolo: Lote 15.- Mobiliario urbano
Identificativo interno: 15
Classificazione principale (cpv): 34928400 Arredo urbano
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34928000 Arredo stradale, 45233293 Installazione di arredo stradale
Lotto: LOT-0008
Titolo: Lote 16.- Control de calidad
Identificativo interno: 16
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71000000 Servizi architettonici, di costruzione, ingegneria e ispezione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71600000 Servizi di prova tecnica, analisi e consulenza
Lotto: LOT-0009
Titolo: Lote 17.- Gestión de residuos
Identificativo interno: 17
Classificazione principale (cpv): 90000000 Servizi fognari, di raccolta dei rifiuti, di pulizia e ambientali
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
Lotto: LOT-0010
Titolo: Lote 2.- Conglomerantes
Identificativo interno: 2
Classificazione aggiuntiva (cpv): 44100000 Materiali per costruzione e articoli connessi, 44111200 Cemento, 44111800 Malta (costruzione)
Lotto: LOT-0011
Titolo: Lote 3.- Hormigones
Identificativo interno: 3
Classificazione aggiuntiva (cpv): 44100000 Materiali per costruzione e articoli connessi, 44114000 Calcestruzzo, 44114100 Calcestruzzo premiscelato, 44114200 Prodotti di calcestruzzo, 44114250 Lastre di calcestruzzo
Lotto: LOT-0012
Titolo: Lote 4.- Aceros
Identificativo interno: 4
Classificazione aggiuntiva (cpv): 44100000 Materiali per costruzione e articoli connessi, 44110000 Materiali per costruzione, 45262311 Lavori di ossatura in calcestruzzo
Lotto: LOT-0013
Identificativo interno: 5
Classificazione aggiuntiva (cpv): 44100000 Materiali per costruzione e articoli connessi, 44110000 Materiali per costruzione, 45261000 Costruzione e lavori connessi di ossature e coperture, 45262311 Lavori di ossatura in calcestruzzo
Lotto: LOT-0014
Titolo: Lote 6.- Materiales cerámicos
Identificativo interno: 6
Classificazione aggiuntiva (cpv): 44100000 Materiali per costruzione e articoli connessi, 44110000 Materiali per costruzione, 44111000 Materiali da costruzione, 44111100 Mattoni, 44111300 Ceramiche
Lotto: LOT-0015
Identificativo interno: 7
Classificazione aggiuntiva (cpv): 44100000 Materiali per costruzione e articoli connessi, 44110000 Materiali per costruzione, 45232410 Lavori su reti fognarie
Lotto: LOT-0016
Identificativo interno: 8
Classificazione aggiuntiva (cpv): 44100000 Materiali per costruzione e articoli connessi, 44110000 Materiali per costruzione, 44115200 Materiali per idraulica e per riscaldamento, 44115210 Materiali per idraulica
Lotto: LOT-0017
Titolo: Lote 9.- Material eléctrico
Identificativo interno: 9
Classificazione principale (cpv): 31000000 Macchine e apparecchi, attrezzature e articoli di consumo elettrici; illuminazione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 31200000 Apparecchiature per la distribuzione e il controllo dell'energia elettrica, 31210000 Dispositivi di interruzione o protezione dei circuiti elettrici, 31211200 Scatole di fusibili, 31211300 Fusibili, 31220000 Componenti di circuiti elettrici, 31224500 Terminali, 31230000 Parti di apparecchiature per la distribuzione e il controllo dell'energia elettrica, 31300000 Fili e cavi isolati, 31310000 Condotte, 31311000 Connessioni per linee di alimentazione, 31320000 Cavi per la distribuzione di energia elettrica, 31321000 Linee di alimentazione elettrica, 31340000 Accessori per cavi, isolati, 31342000 Diramazioni di cavi, isolate, 31500000 Apparecchi di illuminazione e lampade elettriche, 31520000 Lampade ed accessori per illuminazione
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: SU27/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44000000 Statybinės konstrukcijos ir medžiagos; pagalbiniai statybos gaminiai (išskyrus elektros prietaisus)
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 44100000 Statybinės medžiagos ir panašūs gaminiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Lote 1.- Áridos
Aprašymas: Véase Anexo I al PPT
Vidaus identifikatorius: 1
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 14000000 Kasyba, pagrindiniai metalai ir susiję produktai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 14200000 Smėlis ir molis, 14210000 Žvyras, smėlis, skaldyti akmenys ir užpildai, 14211000 Smėlis, 14211100 Natūralus smėlis
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 10
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 44100000 Statybinės medžiagos ir panašūs gaminiai, 44110000 Statybinės konstrukcinės medžiagos, 44111200 Cementas, 44111400 Dažai ir sienų dangos, 44112200 Grindų dangos, 44112300 Pertvaros, 44212381 Plakiravimas
Pirkimo dalis: LOT-0003
Aprašymas: Véase Anexo VI del PPT
Vidaus identifikatorius: 11
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 44100000 Statybinės medžiagos ir panašūs gaminiai, 44191000 Įvairios statybinės medžiagos iš medienos
Pirkimo dalis: LOT-0004
Aprašymas: Véase Anexo V del PPT
Vidaus identifikatorius: 12
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44221000 Langai, durys ir susiję gaminiai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45421100 Durų ir langų bei susijusių elementų montavimas, 45421160 Geležies dirbinių darbai
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 13
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 18000000 Drabužiai, avalynė, lagaminai ir jų priedai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 18100000 Profesiniai drabužiai, specialūs darbo drabužiai ir jų priedai, 18114000 Kombinezonai, 18141000 Darbo pirštinės, 18200000 Viršutiniai drabužiai, 18221000 Atsparūs vandeniui drabužiai, 18221300 Lietpalčiai, 18400000 Specialūs drabužiai ir jų priedai, 18444110 Šalmai, 18444111 Apsauginiai šalmai, 18444200 Pakietintos skrybėlės
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: 14
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 24000000 Chemijos produktai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 24900000 Įvairūs ir labai kokybiški chemijos produktai, 44800000 Dažai, lakas ir mastika, 44830000 Mastika, užpildai, glaistas ir tirpikliai
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: 15
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34928400 Įrenginiai mieste
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34928000 Kelių įrengimai, 45233293 Gatvės įrenginių montavimas
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 16
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71600000 Techninio tikrinimo, analizės ir konsultavimo paslaugos
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: 17
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90000000 Nuotekų ir atliekų šalinimo paslaugos, valymo ir aplinkosaugos paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90500000 Su atliekomis susijusios paslaugos
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: Lote 2.- Conglomerantes
Vidaus identifikatorius: 2
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 44100000 Statybinės medžiagos ir panašūs gaminiai, 44111200 Cementas, 44111800 Skiediniai (statybiniai)
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: Lote 3.- Hormigones
Vidaus identifikatorius: 3
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 44100000 Statybinės medžiagos ir panašūs gaminiai, 44114000 Betonas, 44114100 Paruoštas betonas, 44114200 Betono gaminiai, 44114250 Betono plokštės
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: Lote 4.- Aceros
Vidaus identifikatorius: 4
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 44100000 Statybinės medžiagos ir panašūs gaminiai, 44110000 Statybinės konstrukcinės medžiagos, 45262311 Betonavimo karkaso darymo darbai
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: 5
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 44100000 Statybinės medžiagos ir panašūs gaminiai, 44110000 Statybinės konstrukcinės medžiagos, 45261000 Stogų karkasų ir dangų montavimo ir kiti darbai, 45262311 Betonavimo karkaso darymo darbai
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: 6
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 44100000 Statybinės medžiagos ir panašūs gaminiai, 44110000 Statybinės konstrukcinės medžiagos, 44111000 Statybinės medžiagos, 44111100 Plytos, 44111300 Keramikos dirbiniai
Pirkimo dalis: LOT-0015
Vidaus identifikatorius: 7
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 44100000 Statybinės medžiagos ir panašūs gaminiai, 44110000 Statybinės konstrukcinės medžiagos, 45232410 Kanalizacijos darbai
Pirkimo dalis: LOT-0016
Vidaus identifikatorius: 8
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 44100000 Statybinės medžiagos ir panašūs gaminiai, 44110000 Statybinės konstrukcinės medžiagos, 44115200 Vandentiekio ir šildymo medžiagos, 44115210 Vandentiekio medžiagos
Pirkimo dalis: LOT-0017
Vidaus identifikatorius: 9
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 31000000 Elektrinės mašinos, aparatai, įranga ir reikmenys. Apšvietimas
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 31200000 Elektros skirstymo ir reguliavimo aparatai, 31210000 Elektros aparatūra, naudojama elektros grandinėms įjungti, išjungti, perjungti ar apsaugoti, 31211200 Saugiklių dėžutės, 31211300 Saugikliai, 31220000 Elektros grandinių elementai, 31224500 Gnybtai, 31230000 Elektros skirstymo ir valdymo aparatūros dalys, 31300000 Izoliuoti laidai ir kabeliai, 31310000 Magistralės, 31311000 Magistralių sujungimai, 31320000 Energijos skirstymo kabeliai, 31321000 Elektros energijos tiekimo linijos, 31340000 Izoliuotieji kabelių priedai, 31342000 Izoliuotieji jungiamieji kabeliai, 31500000 Apšvietimo įrenginiai ir elektros šviestuvai, 31520000 Šviestuvai ir apšvietimo įranga
Iekšējais identifikators: SU27/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44000000 Būvkonstrukcijas un materiāli, būvniecības palīgmateriāli (izņemot elektroierīces)
Papildu klasifikācija (cpv): 44100000 Celtniecības materiāli un saistītie izstrādājumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Lote 1.- Áridos
Apraksts: Véase Anexo I al PPT
Iekšējais identifikators: 1
Galvenā klasifikācija (cpv): 14000000 Raktuvju, parasto metālu un saistītā produkcija
Papildu klasifikācija (cpv): 14200000 Smilts un māls, 14210000 Grants, smilts, akmens šķembas un to masa, 14211000 Smilts, 14211100 Dabīgā smilts
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 10
Papildu klasifikācija (cpv): 44100000 Celtniecības materiāli un saistītie izstrādājumi, 44110000 Celtniecības materiāli, 44111200 Cements, 44111400 Krāsas un sienu pārklājumi, 44112200 Grīdu segumi, 44112300 Atdalošie elementi, 44212381 Apšuvums
Daļa: LOT-0003
Apraksts: Véase Anexo VI del PPT
Iekšējais identifikators: 11
Papildu klasifikācija (cpv): 44100000 Celtniecības materiāli un saistītie izstrādājumi, 44191000 Dažādi celtniecības kokmateriāli
Daļa: LOT-0004
Apraksts: Véase Anexo V del PPT
Iekšējais identifikators: 12
Galvenā klasifikācija (cpv): 44221000 Logi, durvis un saistītie izstrādājumi
Papildu klasifikācija (cpv): 45421100 Durvju un logu, un to saistīto komponentu uzstādīšana, 45421160 Būvkalumu darbi
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 13
Galvenā klasifikācija (cpv): 18000000 Apģērbi, apavi, bagāžas somas un aksesuāri
Papildu klasifikācija (cpv): 18100000 Profesionālie apģērbi, speciālie darba apģērbi un aksesuāri, 18114000 Kombinezoni, 18141000 Darba cimdi, 18200000 Virsdrēbes, 18221000 Ūdensnecaurlaidīgi apģērbi, 18221300 Lietus mēteļi, 18400000 Speciālie apģērbi un aksesuāri, 18444110 Ķiveres, 18444111 Aizsargķiveres (aizsardzībai pret triecienu), 18444200 Aizsargķiveres (galvas aizsardzībai)
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 14
Galvenā klasifikācija (cpv): 24000000 Ķīmiskie produkti
Papildu klasifikācija (cpv): 24900000 Ķīmiskie produkti ar augstu tīrības pakāpi un dažādi ķīmiskie produkti, 44800000 Krāsas, lakas un mastikas, 44830000 Mastikas, pildvielas, tepe un šķīdinātāji
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Lote 15.- Mobiliario urbano
Iekšējais identifikators: 15
Galvenā klasifikācija (cpv): 34928400 Pilsētas infrastruktūra
Papildu klasifikācija (cpv): 34928000 Satiksmes apkalpes infrastruktūra, 45233293 Satiksmes apkalpes infrastruktūras uzstādīšana
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Lote 16.- Control de calidad
Iekšējais identifikators: 16
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71600000 Tehniskās testēšanas, analīzes un konsultāciju pakalpojumi
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: 17
Galvenā klasifikācija (cpv): 90000000 Notekūdeņu, atkritumu, tīrīšanas un vides pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Lote 2.- Conglomerantes
Iekšējais identifikators: 2
Papildu klasifikācija (cpv): 44100000 Celtniecības materiāli un saistītie izstrādājumi, 44111200 Cements, 44111800 Kaļķu java (būvniecība)
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Lote 3.- Hormigones
Iekšējais identifikators: 3
Papildu klasifikācija (cpv): 44100000 Celtniecības materiāli un saistītie izstrādājumi, 44114000 Betons, 44114100 Maisītais betons, 44114200 Betona izstrādājumi, 44114250 Betona plātnes
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Lote 4.- Aceros
Iekšējais identifikators: 4
Papildu klasifikācija (cpv): 44100000 Celtniecības materiāli un saistītie izstrādājumi, 44110000 Celtniecības materiāli, 45262311 Betona karkasu izbūves darbi
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: 5
Papildu klasifikācija (cpv): 44100000 Celtniecības materiāli un saistītie izstrādājumi, 44110000 Celtniecības materiāli, 45261000 Jumta siju un segumu uzlikšana un citi saistītie darbi, 45262311 Betona karkasu izbūves darbi
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: 6
Papildu klasifikācija (cpv): 44100000 Celtniecības materiāli un saistītie izstrādājumi, 44110000 Celtniecības materiāli, 44111000 Būvmateriāli, 44111100 Ķieģeļi, 44111300 Keramikas izstrādājumi
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: 7
Papildu klasifikācija (cpv): 44100000 Celtniecības materiāli un saistītie izstrādājumi, 44110000 Celtniecības materiāli, 45232410 Kanalizācijas darbi
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: 8
Papildu klasifikācija (cpv): 44100000 Celtniecības materiāli un saistītie izstrādājumi, 44110000 Celtniecības materiāli, 44115200 Santehnikas un apkures sistēmu materiāli, 44115210 Santehnikas materiāli
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: Lote 9.- Material eléctrico
Iekšējais identifikators: 9
Galvenā klasifikācija (cpv): 31000000 Elektriskie mehānismi, aparāti, iekārtas un palīgmateriāli; apgaismojums
Papildu klasifikācija (cpv): 31200000 Elektrības sadales un kontroles ierīces, 31210000 Elektroierīces elektrisko ķēžu komutācijai vai aizsardzībai, 31211200 Drošinātāju kārbas, 31211300 Drošinātāji, 31220000 Elektrisko ķēžu komponenti, 31224500 Termināļi, 31230000 Elektrosadales vai kontrolierīču detaļas, 31300000 Izolēti vadi un kabeļi, 31310000 Elektroenerģijas sadales tīkli, 31311000 Elektroenerģijas sadales tīklu savienojumi, 31320000 Strāvas sadales kabeļi, 31321000 Elektropārvades līnijas, 31340000 Izolēto kabeļu piederumi, 31342000 Izolēto kabeļu sadalītāji, 31500000 Apgaismes ierīces un elektriskās spuldzes, 31520000 Lampas un apgaismes piederumi
Interne identificatiecode: SU27/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44000000 Structuren en materialen voor de bouw; ondersteunende producten voor de bouw (uitgezonderd elektrische apparatuur)
Aanvullende classificatie (cpv): 44100000 Bouwmaterialen en aanverwante artikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Véase Anexo I al PPT
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 14000000 Mijnbouw, basismetalen en aanverwante producten
Aanvullende classificatie (cpv): 14200000 Zand en klei, 14210000 Grind, zand, steenslag en aggregaten, 14211000 Zand, 14211100 Natuurlijk zand
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 10
Aanvullende classificatie (cpv): 44100000 Bouwmaterialen en aanverwante artikelen, 44110000 Constructiematerialen, 44111200 Cement, 44111400 Verf en wandbekleding, 44112200 Vloerbedekking, 44112300 Scheidingsvoorzieningen, 44212381 Bekleding
Perceel: LOT-0003
Beschrijving: Véase Anexo VI del PPT
Interne identificatiecode: 11
Aanvullende classificatie (cpv): 44100000 Bouwmaterialen en aanverwante artikelen, 44191000 Diverse houten materialen voor de bouw
Perceel: LOT-0004
Beschrijving: Véase Anexo V del PPT
Interne identificatiecode: 12
Belangrijkste classificatie (cpv): 44221000 Ramen, deuren en aanverwante artikelen
Aanvullende classificatie (cpv): 45421100 Plaatsen van deuren en ramen en bijbehorende elementen, 45421160 Werken aan hang- en sluitwerk
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 13
Belangrijkste classificatie (cpv): 18000000 Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires
Aanvullende classificatie (cpv): 18100000 Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren, 18114000 Werkpakken, 18141000 Werkhandschoenen, 18200000 Bovenkleding, 18221000 Waterdichte kleding, 18221300 Regenjassen, 18400000 Speciale kleding en accessoires, 18444110 Helmen, 18444111 Valhelmen, 18444200 Veiligheidshelmen
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 14
Belangrijkste classificatie (cpv): 24000000 Chemische producten
Aanvullende classificatie (cpv): 24900000 Fijnchemicaliën en diverse chemische producten, 44800000 Verf, vernis en mastiek, 44830000 Mastiek, vulstoffen, stopverf en oplosmiddelen
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 15
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928400 Stadsmeubilair
Aanvullende classificatie (cpv): 34928000 Wegmeubilair, 45233293 Plaatsen van straatmeubilair
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 16
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 17
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
Aanvullende classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 2
Aanvullende classificatie (cpv): 44100000 Bouwmaterialen en aanverwante artikelen, 44111200 Cement, 44111800 Mortel (bouwnijverheid)
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 3
Aanvullende classificatie (cpv): 44100000 Bouwmaterialen en aanverwante artikelen, 44114000 Beton, 44114100 Stortklaar beton, 44114200 Betonproducten, 44114250 Betonplaten
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 4
Aanvullende classificatie (cpv): 44100000 Bouwmaterialen en aanverwante artikelen, 44110000 Constructiematerialen, 45262311 Betoncascobouw
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 5
Aanvullende classificatie (cpv): 44100000 Bouwmaterialen en aanverwante artikelen, 44110000 Constructiematerialen, 45261000 Installatie- en aanverwante werkzaamheden voor dakconstructies en -bedekking, 45262311 Betoncascobouw
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 6
Aanvullende classificatie (cpv): 44100000 Bouwmaterialen en aanverwante artikelen, 44110000 Constructiematerialen, 44111000 Bouwmaterialen, 44111100 Bakstenen, 44111300 Keramiek
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 7
Aanvullende classificatie (cpv): 44100000 Bouwmaterialen en aanverwante artikelen, 44110000 Constructiematerialen, 45232410 Waterzuiveringswerkzaamheden
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: 8
Aanvullende classificatie (cpv): 44100000 Bouwmaterialen en aanverwante artikelen, 44110000 Constructiematerialen, 44115200 Loodgieters- en verwarmingsmateriaal, 44115210 Loodgietersmateriaal
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: 9
Belangrijkste classificatie (cpv): 31000000 Elektrische machines, apparaten, uitrusting en verbruiksartikelen; verlichting
Aanvullende classificatie (cpv): 31200000 Distributie- en regelinstallaties voor elektriciteit, 31210000 Elektrische apparatuur voor het schakelen of voor het beveiligen van stroomkringen, 31211200 Zekeringkasten, 31211300 Zekeringen, 31220000 Onderdelen van stroomkringen, 31224500 Terminals, 31230000 Delen van apparatuur voor de distributie of het regelen van elektriciteit, 31300000 Geïsoleerde kabel en draad, 31310000 Hoofdleidingen, 31311000 Hoofdnetaansluitingen, 31320000 Stroomverdelingskabels, 31321000 Elektrische leidingen, 31340000 Kabeltoebehoren, geïsoleerd, 31342000 Kabelaansluitingen, geïsoleerd, 31500000 Verlichtingsuitrusting en elektrische lampen, 31520000 Lampen en lamparmaturen
Wewnętrzny identyfikator: SU27/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44000000 Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 44100000 Materiały konstrukcyjne i elementy podobne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Lote 1.- Áridos
Wewnętrzny identyfikator: 1
Główna klasyfikacja (cpv): 14000000 Górnictwo, metale podstawowe i produkty pokrewne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 14200000 Piasek i glina, 14210000 Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa, 14211000 Piasek, 14211100 Piasek naturalny
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 10
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 44100000 Materiały konstrukcyjne i elementy podobne, 44110000 Materiały konstrukcyjne, 44111200 Cement, 44111400 Farby i okładziny ścienne, 44112200 Wykładziny podłogowe, 44112300 Przegrody, 44212381 Okładzina
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Lote 11.- Carpintería de madera
Wewnętrzny identyfikator: 11
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 44100000 Materiały konstrukcyjne i elementy podobne, 44191000 Różne drewniane materiały budowlane
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Lote 12.- Carpintería metálica
Wewnętrzny identyfikator: 12
Główna klasyfikacja (cpv): 44221000 Okna, drzwi i podobne elementy
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45421100 Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów, 45421160 Instalowanie wyrobów metalowych
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 13
Główna klasyfikacja (cpv): 18000000 Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 18100000 Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki, 18114000 Kombinezony, 18141000 Rękawice robocze, 18200000 Odzież wierzchnia, 18221000 Odzież nieprzemakalna, 18221300 Płaszcze przeciwdeszczowe, 18400000 Odzież specjalna i dodatki, 18444110 Hełmy, 18444111 Hełmy ochronne, 18444200 Kaski
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: 14
Główna klasyfikacja (cpv): 24000000 Produkty chemiczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 24900000 Produkty chemiczne wysokowartościowe i różne, 44800000 Farby, lakiery i mastyksy, 44830000 Mastyksy, wypełniacze, kity i rozpuszczalniki
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Lote 15.- Mobiliario urbano
Wewnętrzny identyfikator: 15
Główna klasyfikacja (cpv): 34928400 Osprzęt miejski
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34928000 Obudowa drogowa, 45233293 Instalowanie mebli ulicznych
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Lote 16.- Control de calidad
Wewnętrzny identyfikator: 16
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71600000 Usługi w zakresie testowania technicznego, analizy i konsultacji technicznej
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Lote 17.- Gestión de residuos
Wewnętrzny identyfikator: 17
Główna klasyfikacja (cpv): 90000000 Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Lote 2.- Conglomerantes
Wewnętrzny identyfikator: 2
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 44100000 Materiały konstrukcyjne i elementy podobne, 44111200 Cement, 44111800 Zaprawa (murarska)
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Lote 3.- Hormigones
Wewnętrzny identyfikator: 3
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 44100000 Materiały konstrukcyjne i elementy podobne, 44114000 Beton, 44114100 Gotowa mieszanka betonu, 44114200 Produkty betonowe, 44114250 Sztaby betonowe
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Lote 4.- Aceros
Wewnętrzny identyfikator: 4
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 44100000 Materiały konstrukcyjne i elementy podobne, 44110000 Materiały konstrukcyjne, 45262311 Betonowanie konstrukcji
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: 5
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 44100000 Materiały konstrukcyjne i elementy podobne, 44110000 Materiały konstrukcyjne, 45261000 Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty, 45262311 Betonowanie konstrukcji
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Lote 6.- Materiales cerámicos
Wewnętrzny identyfikator: 6
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 44100000 Materiały konstrukcyjne i elementy podobne, 44110000 Materiały konstrukcyjne, 44111000 Materiały budowlane, 44111100 Cegły, 44111300 Ceramika
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Lote 7.- Material de saneamiento
Wewnętrzny identyfikator: 7
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 44100000 Materiały konstrukcyjne i elementy podobne, 44110000 Materiały konstrukcyjne, 45232410 Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
Część zamówienia: LOT-0016
Wewnętrzny identyfikator: 8
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 44100000 Materiały konstrukcyjne i elementy podobne, 44110000 Materiały konstrukcyjne, 44115200 Tworzywa hydrauliczne i grzewcze, 44115210 Tworzywa hydrauliczne
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Lote 9.- Material eléctrico
Wewnętrzny identyfikator: 9
Główna klasyfikacja (cpv): 31000000 Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 31200000 Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej, 31210000 Elektryczna aparatura do wyłączania lub ochrony obwodów elektrycznych, 31211200 Skrzynki bezpiecznikowe, 31211300 Bezpieczniki, 31220000 Elementy składowe obwodów elektrycznych, 31224500 Terminale, 31230000 Części aparatury do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej, 31300000 Drut i kabel izolowany, 31310000 Sieci zasilające, 31311000 Podłączenia energetyczne, 31320000 Kable energetyczne, 31321000 Linie energetyczne, 31340000 Akcesoria do kabli izolowanych, 31342000 Izolowane przyłącza kablowe, 31500000 Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne, 31520000 Lampy i oprawy oświetleniowe
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: SU27/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 44000000 Gradbene strukture in materiali; pomožni gradbeni izdelki (razen električnih aparatov)
Dodatna klasifikacija (cpv): 44100000 Material in pribor za gradnjo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 14000000 Rudarstvo, navadne kovine in z njimi povezani proizvodi
Dodatna klasifikacija (cpv): 14200000 Pesek in glina, 14210000 Gramoz, pesek, drobljen kamen in agregati, 14211000 Pesek, 14211100 Naravni pesek
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 10
Dodatna klasifikacija (cpv): 44100000 Material in pribor za gradnjo, 44110000 Material za gradnjo, 44111200 Cement, 44111400 Barve in stenske obloge, 44112200 Talne obloge, 44112300 Pregrade, 44212381 Obloge
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 11
Dodatna klasifikacija (cpv): 44100000 Material in pribor za gradnjo, 44191000 Razni gradbeni materiali in les
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 12
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 44221000 Okna, vrata in z njimi povezani predmeti
Dodatna klasifikacija (cpv): 45421100 Vgradnja vrat, oken in pripadajočih delov, 45421160 Kovinska galanterija
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 13
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 18000000 Oblačila, obutev, prtljaga in pribor
Dodatna klasifikacija (cpv): 18100000 Poklicna oblačila, posebna delovna oblačila in pribor, 18114000 Hlače z oprsnikom in naramnicami, 18141000 Delovne rokavice, 18200000 Vrhnja oblačila, 18221000 Nepremočljiva oblačila, 18221300 Dežni plašči, 18400000 Posebna oblačila in pribor, 18444110 Čelade, 18444111 Motoristične čelade, 18444200 Zaščitne čelade
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 14
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 24000000 Kemični proizvodi
Dodatna klasifikacija (cpv): 24900000 Fini in različni kemični proizvodi, 44800000 Barve, laki in tesnilne mase, 44830000 Tesnilne mase, polnila, kiti in topila
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 15
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34928400 Urbana oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 34928000 Prometna oprema, 45233293 Postavljanje cestne opreme
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 16
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
Dodatna klasifikacija (cpv): 71600000 Storitve tehničnega testiranja, analize in svetovanja
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 17
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90000000 Storitve v zvezi z odplakami, odpadki, čiščenjem in okoljem
Dodatna klasifikacija (cpv): 90500000 Storitve v zvezi z odpadki
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 2
Dodatna klasifikacija (cpv): 44100000 Material in pribor za gradnjo, 44111200 Cement, 44111800 Malta (gradbena)
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 3
Dodatna klasifikacija (cpv): 44100000 Material in pribor za gradnjo, 44114000 Beton, 44114100 Sveža betonska mešanica, 44114200 Izdelki iz betona, 44114250 Betonske plošče
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 4
Dodatna klasifikacija (cpv): 44100000 Material in pribor za gradnjo, 44110000 Material za gradnjo, 45262311 Gradbena dela z betonskimi cevmi
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 5
Dodatna klasifikacija (cpv): 44100000 Material in pribor za gradnjo, 44110000 Material za gradnjo, 45261000 Postavljanje ostrešij ter krovska dela in z njimi povezana dela, 45262311 Gradbena dela z betonskimi cevmi
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: 6
Dodatna klasifikacija (cpv): 44100000 Material in pribor za gradnjo, 44110000 Material za gradnjo, 44111000 Gradbeni materiali, 44111100 Opeka, 44111300 Keramični materiali
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 7
Dodatna klasifikacija (cpv): 44100000 Material in pribor za gradnjo, 44110000 Material za gradnjo, 45232410 Kanalizacijski objekti
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: 8
Dodatna klasifikacija (cpv): 44100000 Material in pribor za gradnjo, 44110000 Material za gradnjo, 44115200 Kleparske potrebščine in potrebščine za ogrevalne inštalacije, 44115210 Kleparske potrebščine
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: 9
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 31000000 Električni stroji, aparati, oprema in potrošno blago; razsvetljava
Dodatna klasifikacija (cpv): 31200000 Aparati za distribucijo in krmiljenje elektrike, 31210000 Električni aparati za vklapljanje in izklapljanje ali zaščito električnih tokokrogov, 31211200 Omarice za varovalke, 31211300 Varovalke, 31220000 Elementi tokokrogov, 31224500 Priključne sponke, 31230000 Deli aparatov za distribucijo in krmiljenje elektrike, 31300000 Izolirana žica in kabli, 31310000 Električno omrežje, 31311000 Priključki na električno omrežje, 31320000 Kabli za distribucijo elektrike, 31321000 Elektroenergetski vodi, 31340000 Pribor za kable, izoliran, 31342000 Kabelski razdelilniki, izolirani, 31500000 Oprema za razsvetljavo in električne svetilke, 31520000 Svetilke in pribor zanje