2. Процедура
Процедура
Заглавие: Servicio de asistencia técnica para el control y vigilancia de las obras correspondientes al Proyecto constructivo 02/26 del embalse de seguridad para reserva de agua en la Zona de la ETAP de Letur. (AB/Letur)
Описание: Servicio de asistencia técnica para el control y vigilancia de las obras correspondientes al Proyecto constructivo 02/26 del embalse de seguridad para reserva de agua en la Zona de la ETAP de Letur.
Вътрешен идентификатор: V-05/26-08
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71520000 Строителен надзор
Допълнителна класификация (cpv): 71310000 Консултантски инженерни и строителни услуги, 71540000 Услуги по управление, свързани със строителството
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: V-05/26-08
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71520000 Stavební dohled
Další klasifikace (cpv): 71310000 Poradenské inženýrství a stavební služby, 71540000 Řízení staveb
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: V-05/26-08
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71520000 Tilsyn med bygge- og anlægsarbejder
Supplerende klassifikation (cpv): 71310000 Rådgivning inden for ingeniørvæsen og byggeri, 71540000 Bygge- og anlægskoordinering
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: V-05/26-08
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71520000 Υπηρεσίες επίβλεψης κατασκευών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71310000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα μηχανικής και κατασκευών, 71540000 Υπηρεσίες διαχείρισης κατασκευών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: V-05/26-08
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71520000 Ehitusjärelevalveteenused
Täiendav liigitus (cpv): 71310000 Insener-tehnilised ja ehitusalased nõustamisteenused, 71540000 Ehituse juhtimisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: V-05/26-08
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71520000 Rakennustöiden valvonta
Lisäluokitus (cpv): 71310000 Insinööritaitoa ja rakentamista koskevat neuvontapalvelut, 71540000 Rakennustöiden johto
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: V-05/26-08
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71520000 Services de conduite des travaux
Nomenclature complémentaire (cpv): 71310000 Services de conseil en matière d'ingénierie et de construction, 71540000 Services de gestion de la construction
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: V-05/26-08
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71520000 Usluge građevinskog nadzora
Dodatna klasifikacija (cpv): 71310000 Savjetodavne tehničke usluge i savjetodavne usluge u građevinarstvu, 71540000 Usluge vođenja gradnje
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: V-05/26-08
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71520000 Építésfelügyeleti szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 71310000 Mérnöki tanácsadói és kivitelezési szolgáltatások, 71540000 Építésvezetői szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
462061-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoV-05/26-08
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 71520000 Servizi di controllo di costruzioni
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71310000 Servizi di consulenza ingegneristica e di costruzione, 71540000 Servizi di gestione connessi alla costruzione
5. Lotto
LottoLOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: V-05/26-08
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71520000 Statybos priežiūros paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71310000 Konsultacinės inžinerijos ir statybos paslaugos, 71540000 Statybos valdymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: V-05/26-08
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71520000 Celtniecības uzraudzības pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71310000 Konsultatīvie inženiertehniskie un celtniecības pakalpojumi, 71540000 Celtniecības vadības pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: V-05/26-08
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71520000 Servizzi tas-superviżjoni tal-kostruzzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71310000 Servizzi ta' konsulenza dwar l-inġinerija u l-kostruzzjoni, 71540000 Servizzi ta' l-amministrazzjoni tal-kostruzzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: V-05/26-08
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71520000 Usługi nadzoru budowlanego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71310000 Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane, 71540000 Usługi zarządzania budową
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: V-05/26-08
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71520000 Storitve gradbenega nadzora
Dodatna klasifikacija (cpv): 71310000 Storitve tehničnega in gradbenega svetovanja, 71540000 Storitve gradbenega upravljanja
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: V-05/26-08
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71520000 Övervakning av bygg- och anläggningsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71540000 Byggteknisk ledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000