See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Usluge stručnog građevinskog nadzora i koordinatora zaštite na radu nad radovima na izgradnji luke ovorene za javni promet Perna
Описание: Predmet nabave su usluge stručnog nadzora (gradjevinski, geotehnički, elektrotehnički, geodetski), FIDIC inženjera i Koordinatora zaštite na radu (Koordinator II) nad izgradnjom luke Perna – trajektna luka. Nadzor se provodi nad ugovorom o izvođenju radova LUDNZ-JN VV 1-25 (PV 14.558.364,14 EUR, FIDIC Crvena knjiga).
Вътрешен идентификатор: LUDNZ-JN VV 1-26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71247000 Контрол на строителните работи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Описание: Predmet nabave su usluge stručnog nadzora (građevinski, geotehnički, elektrotehnički, geodetski), FIDIC inženjera i Koordinatora zaštite na radu (Koordinator II) nad izgradnjom luke Perna – trajektna luka. Nadzor se provodi nad ugovorom o izvođenju radova LUDNZ-JN VV 1-25 (PV 14.558.364,14 EUR, FIDIC Crvena knjiga).
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: LUDNZ-JN VV 1-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LUDNZ-JN VV 1-26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71247000 Επίβλεψη οικοδομικών εργασιών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: LUDNZ-JN VV 1-26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71247000 Supervision of building work
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: LUDNZ-JN VV 1-26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71247000 Supervisión del trabajo de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: LUDNZ-JN VV 1-26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71247000 Ehitusjärelevalve
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: LUDNZ-JN VV 1-26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71247000 Supervision des travaux de construction
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: LUDNZ-JN VV 1-26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: LUDNZ-JN VV 1-26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71247000 Nadzor građevinskih radova
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: LUDNZ-JN VV 1-26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71247000 Építési munka felügyelete
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: LUDNZ-JN VV 1-26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71247000 Statybos darbų priežiūra
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Interne identificatiecode: LUDNZ-JN VV 1-26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71247000 Toezicht op bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: LUDNZ-JN VV 1-26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71247000 Nadzór nad robotami budowlanymi
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71247000 Supervisão de trabalhos de construção
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: LUDNZ-JN VV 1-26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Otvoreni postupak
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71247000 Dohľad nad stavebnými prácami
5. Časť
Časť: LOT-0000