See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Usługa wycinki drzew z podziałem na 4 zadania.
Описание: Usługa wycinki drzew z podziałem na 4 zadania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Вътрешен идентификатор: NI.2720.65.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 77211400 Услуги по сеч на дървета
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: BIEŻĄCE UTRZYMANIE DRÓG WOJEWÓDZKICH w latach 2026 – 2028 z podziałem na zadania. ZADANIE nr 1 – Rejon Dróg WROCŁAW.
Описание: BIEŻĄCE UTRZYMANIE DRÓG WOJEWÓDZKICH w latach 2026 – 2028 z podziałem na zadania. ZADANIE nr 1 – Rejon Dróg WROCŁAW. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Вътрешен идентификатор: NI.2720.65.2026 ZAD-1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: BIEŻĄCE UTRZYMANIE DRÓG WOJEWÓDZKICH w latach 2026 – 2028 z podziałem na zadania. ZADANIE nr 2 – Obwód Drogowy LEGNICA.
Описание: BIEŻĄCE UTRZYMANIE DRÓG WOJEWÓDZKICH w latach 2026 – 2028 z podziałem na zadania. ZADANIE nr 2 – Obwód Drogowy LEGNICA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Вътрешен идентификатор: NI.2720.65.2026 ZAD-2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: BIEŻĄCE UTRZYMANIE DRÓG WOJEWÓDZKICH w latach 2026 – 2028 z podziałem na zadania. ZADANIE nr 3 – Obwód Drogowy JELENIA GÓRA.
Описание: BIEŻĄCE UTRZYMANIE DRÓG WOJEWÓDZKICH w latach 2026 – 2028 z podziałem na zadania. ZADANIE nr 3 – Obwód Drogowy JELENIA GÓRA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Вътрешен идентификатор: NI.2720.65.2026 ZAD-3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: BIEŻĄCE UTRZYMANIE DRÓG WOJEWÓDZKICH w latach 2026 – 2028 z podziałem na zadania. ZADANIE nr 4 – Obwód Drogowy WAŁBRZYCH.
Описание: BIEŻĄCE UTRZYMANIE DRÓG WOJEWÓDZKICH w latach 2026 – 2028 z podziałem na zadania. ZADANIE nr 4 – Obwód Drogowy WAŁBRZYCH. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Вътрешен идентификатор: NI.2720.65.2026 ZAD-4
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: NI.2720.65.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 77211400 Kácení stromů
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: NI.2720.65.2026 ZAD-1
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: NI.2720.65.2026 ZAD-2
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: NI.2720.65.2026 ZAD-3
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: NI.2720.65.2026 ZAD-4
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: NI.2720.65.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: NI.2720.65.2026 ZAD-1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: NI.2720.65.2026 ZAD-2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: NI.2720.65.2026 ZAD-3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: NI.2720.65.2026 ZAD-4
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: NI.2720.65.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211400 Tree-cutting services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: NI.2720.65.2026 ZAD-1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: NI.2720.65.2026 ZAD-2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: NI.2720.65.2026 ZAD-3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: NI.2720.65.2026 ZAD-4
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: NI.2720.65.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77211400 Servicios de tala de árboles
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: NI.2720.65.2026 ZAD-1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: NI.2720.65.2026 ZAD-2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: NI.2720.65.2026 ZAD-3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: NI.2720.65.2026 ZAD-4
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: NI.2720.65.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 77211400 Puulangetamisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: NI.2720.65.2026 ZAD-1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: NI.2720.65.2026 ZAD-2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: NI.2720.65.2026 ZAD-3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: NI.2720.65.2026 ZAD-4
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: NI.2720.65.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 77211400 Puunkaato
Sisäinen tunniste: NI.2720.65.2026 ZAD-1
Sisäinen tunniste: NI.2720.65.2026 ZAD-2
Sisäinen tunniste: NI.2720.65.2026 ZAD-3
Sisäinen tunniste: NI.2720.65.2026 ZAD-4
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: NI.2720.65.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: NI.2720.65.2026 ZAD-1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: NI.2720.65.2026 ZAD-2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: NI.2720.65.2026 ZAD-3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: NI.2720.65.2026 ZAD-4
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: NI.2720.65.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 77211400 Usluge sječe drveća
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: NI.2720.65.2026 ZAD-1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: NI.2720.65.2026 ZAD-2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: NI.2720.65.2026 ZAD-3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: NI.2720.65.2026 ZAD-4
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: NI.2720.65.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 77211400 Favágási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: NI.2720.65.2026 ZAD-1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: NI.2720.65.2026 ZAD-2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: NI.2720.65.2026 ZAD-3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: NI.2720.65.2026 ZAD-4
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: NI.2720.65.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 77211400 Servizi di taglio alberi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Lotto: LOT-0002
Lotto: LOT-0003
Lotto: LOT-0004
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: NI.2720.65.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 77211400 Medžių kirtimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: NI.2720.65.2026 ZAD-1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: NI.2720.65.2026 ZAD-2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: NI.2720.65.2026 ZAD-3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: NI.2720.65.2026 ZAD-4
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: NI.2720.65.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 77211400 Servizzi tal-qtugħ tas-siġar
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: NI.2720.65.2026 ZAD-1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: NI.2720.65.2026 ZAD-2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: NI.2720.65.2026 ZAD-3
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: NI.2720.65.2026 ZAD-4
Interne identificatiecode: NI.2720.65.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211400 Vellen van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: NI.2720.65.2026 ZAD-1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: NI.2720.65.2026 ZAD-2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: NI.2720.65.2026 ZAD-3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: NI.2720.65.2026 ZAD-4
Wewnętrzny identyfikator: NI.2720.65.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 77211400 Usługi wycinania drzew
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: NI.2720.65.2026 ZAD-1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: NI.2720.65.2026 ZAD-2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: NI.2720.65.2026 ZAD-3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: NI.2720.65.2026 ZAD-4
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: NI.2720.65.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 77211400 Servicii de tăiere a arborilor
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: NI.2720.65.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 77211400 Orezávanie stromov
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
Časť: LOT-0003
Časť: LOT-0004
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: NI.2720.65.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 77211400 Storitve sečnje dreves
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: NI.2720.65.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77211400 Trädfällning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: NI.2720.65.2026 ZAD-1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: NI.2720.65.2026 ZAD-2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: NI.2720.65.2026 ZAD-3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: NI.2720.65.2026 ZAD-4