2. Процедура
Процедура
Заглавие: Inzameling van PMD van huishoudelijke oorsprong en vergelijkbaar bedrijfsafval in het werkingsgebied van Ibogem
Описание: Inzameling van PMD van huishoudelijke oorsprong en vergelijkbaar bedrijfsafval in het werkingsgebied van Ibogem
Вътрешен идентификатор: PPP0ST-121/6036/2026/005
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90511000 Услуги по събиране на битови отпадъци
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: 2026/005_1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: PPP0ST-121/6036/2026/005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/005_1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: PPP0ST-121/6036/2026/005
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90511000 Υπηρεσίες αποκομιδής απορριμμάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026/005_1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PPP0ST-121/6036/2026/005
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90511000 Refuse collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026/005_1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PPP0ST-121/6036/2026/005
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90511000 Servicios de recogida de desperdicios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 2026/005_1
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90511000 Jäätmekogumisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 2026/005_1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: PPP0ST-121/6036/2026/005
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90511000 Services de collecte des ordures
Identifiant interne: 2026/005_1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: PPP0ST-121/6036/2026/005
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 2026/005_1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: PPP0ST-121/6036/2026/005
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90511000 Usluge skupljanja otpada
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 2026/005_1
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90511000 Servizi di raccolta di rifiuti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 2026/005_1
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: PPP0ST-121/6036/2026/005
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90511000 Atkritumu (sadzīves) savākšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 2026/005_1
Interne identificatiecode: PPP0ST-121/6036/2026/005
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026/005_1
Wewnętrzny identyfikator: PPP0ST-121/6036/2026/005
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90511000 Usługi wywozu odpadów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 2026/005_1
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: PPP0ST-121/6036/2026/005
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90511000 Servicii de colectare a deşeurilor menajere
Identificator intern: 2026/005_1
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: PPP0ST-121/6036/2026/005
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90511000 Služby na zber odpadu
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 2026/005_1
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90511000 Storitve zbiranja odpadkov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 2026/005_1