2. Процедура
Процедура
Заглавие: Broker dienstverlening voor tijdelijk personeel
Описание: Tribuut Belastingsamenwerking zoekt een broker die als intermediair optreedt tussen Tribuut en toeleveranciers voor het werven, selecteren, contracteren en administreren van tijdelijk personeel. Het betreft functies op het gebied van WOZ-taxateurs, medewerkers gegevensbeheer, medewerkers invordering en medewerkers frontoffice. Raamovereenkomst voor brokerdienstverlening voor tijdelijk personeel voor de duur van 2 jaar met 2 maal een optie tot verlenging met 1 jaar. De maximale waarde bedraagt € 3.000.000 excl. BTW.
Вътрешен идентификатор: TRIBUUT-2026-BROKER
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 79620000 Посреднически услуги по предоставяне на персонал, включително временна работна ръка
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 1
Варианти:
Описание на опциите: -
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: TRIBUUT-2026-BROKER
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 79620000 Zabezpečování personálu včetně personálu na dobu určitou
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
Popis možností: -
2. Procedure
Procedure
Intern ID: TRIBUUT-2026-BROKER
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79620000 Personaleformidling, herunder midlertidigt ansatte
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: -
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: TRIBUUT-2026-BROKER
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: TRIBUUT-2026-BROKER
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79620000 Υπηρεσίες διάθεσης προσωπικού όπου περιλαμβάνεται προσωρινό προσωπικό
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: -
Internal identifier: TRIBUUT-2026-BROKER
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: -
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: TRIBUUT-2026-BROKER
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: -
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: TRIBUUT-2026-BROKER
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 79620000 Personali (sh ajutiste töötajate) värbamise teenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: -
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: TRIBUUT-2026-BROKER
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79620000 Henkilöstön hankintapalvelut tilapäistyöntekijät mukaan luettuna
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
Optioiden kuvaus: -
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: TRIBUUT-2026-BROKER
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 79620000 Services de mise à disposition de personnel, y compris de personnel temporaire
Identifiant interne: 1
Description des options: -
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: TRIBUUT-2026-BROKER
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: -
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: TRIBUUT-2026-BROKER
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79620000 Usluge pribavljanja osoblja uključujući osoblje za rad na određeno vrijeme
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: TRIBUUT-2026-BROKER
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 79620000 Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 1
Opciók:
A lehetőségek leírása: -
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 79620000 Servizi di fornitura di personale, compreso personale temporaneo
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 1
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: -
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: TRIBUUT-2026-BROKER
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79620000 Servizzi ta' provvista ta' persunal inkluż impjegati temporanji
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: -
Interne identificatiecode: TRIBUUT-2026-BROKER
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -
Wewnętrzny identyfikator: TRIBUUT-2026-BROKER
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79620000 Usługi w zakresie pozyskiwania personelu, w tym pracowników sezonowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 79620000 Serviços de fornecimento de pessoal, inclusive temporário
Opções:
Descrição das opções: -
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 79620000 Servicii de asigurare de personal, inclusiv personal angajat temporar
Identificator intern: 1
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: -
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 79620000 Služby v oblasti zabezpečovania personálu, vrátane zabezpečovania pracovníkov na čas určitý
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: TRIBUUT-2026-BROKER
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: -