2. Процедура
Процедура
Заглавие: Výkon činnosti správce bytových a nebytových prostor ve vlastnictví města Dubňany
Описание: Vybraný dodavatel (správce) pro danou část veřejné zakázky bude jménem zadavatele a na jeho účet provádět dle realizačních smluv, které tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace správu, provoz a údržbu bytů pro část 1 veřejné zakázky a nebytových prostor pro část 2 veřejné zakázky. Veřejná zakázka je rozdělena na dvě části. Dodavatelé podávají na každou část veřejné zakázky nabídky samostatně. Nabídky mohou být podány na obě části VZ i pouze na jednu část VZ.
Вътрешен идентификатор: P26V00004416
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku na služby, která je v souladu se zákonem č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“ nebo rovněž jen „ZZVZ“) zadávána v otevřeném řízení.
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 79993100 Услуги по управление на инсталации в жилищните сгради
Допълнителна класификация (cpv): 70330000 Посреднически услуги по управление на недвижими имоти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Bytové prostory
Описание: Předmětem části 1 veřejné zakázky – bytové prostory – je komplexně zajišťovat pro zadavatele správu a provoz bytového fondu, včetně byt. domů, specifikovaných v příloze č. 1 smlouvy, a to především vybírání nájemného, vybírání úhrad za užívání bez smluvního vztahu, vybírání záloh a nákladů na služby poskytované v souvislosti s užíváním spravovaného majetku, souvisejících a dalších plateb a poplatků, včetně souvisejícího příslušenství a sankcí, vyúčtování záloh na uvedené služby, zajištění oprav a údržby, včetně součinnosti při vymáhání souvisejících pohledávek zadavatele.
Вътрешен идентификатор: P26V00004416_01
Варианти:
Описание на опциите: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 zákona vyhrazuje pro každou část veřejné zakázky možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění pro poskytnutí nových služeb dodavatelem, který se stane vybraným dodavatelem. Podrobnosti v ZD.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Nebytové prostory
Описание: Předmětem části 2 veřejné zakázky – nebytové prostory – je komplexně zajišťovat pro zadavatele správu a provoz nebytových prostor specifikovaných v příloze č. 1 smlouvy, a to především zajištění oprav a údržby, včetně součinnosti při vymáhání souvisejících pohledávek zadavatele.
Вътрешен идентификатор: P26V00004416_02
2. Procedure
Procedure
Intern ID: P26V00004416
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79993100 Administration af faciliteter
Supplerende klassifikation (cpv): 70330000 Forvaltning af fast ejendom på honorar- eller kontraktbasis
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Bytové prostory
Intern ID: P26V00004416_01
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Nebytové prostory
Intern ID: P26V00004416_02
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: P26V00004416
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79993100 Betriebsmittelverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 70330000 Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P26V00004416_01
Optionen:
Los: LOT-0002
Interne Kennung: P26V00004416_02
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: P26V00004416
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79993100 Υπηρεσίες διαχείρισης εγκαταστάσεων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 70330000 Υπηρεσίες διαχείρισης ακινήτων έναντι αμοιβής ή βάσει σύμβασης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Bytové prostory
Εσωτερικό αναγνωριστικό: P26V00004416_01
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Nebytové prostory
Εσωτερικό αναγνωριστικό: P26V00004416_02
Internal identifier: P26V00004416
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79993100 Facilities management services
Additional classification (cpv): 70330000 Property management services of real estate on a fee or contract basis
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Bytové prostory
Internal identifier: P26V00004416_01
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Nebytové prostory
Internal identifier: P26V00004416_02
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: P26V00004416
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79993100 Servicios de gestión de instalaciones
Clasificación adicional (cpv): 70330000 Servicios de administración de bienes raíces a comisión o por contrato
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Bytové prostory
Identificador interno: P26V00004416_01
Opciones:
Lote: LOT-0002
Título: Nebytové prostory
Identificador interno: P26V00004416_02
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: P26V00004416
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 79993100 Rajatiste haldusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 70330000 Kinnisvara haldusteenused vahendustasu või lepingu alusel
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Bytové prostory
Sisemine tunnus: P26V00004416_01
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Nebytové prostory
Sisemine tunnus: P26V00004416_02
462242-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneP26V00004416
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédureJedná se o nadlimitní veřejnou zakázku na služby, která je v souladu se zákonem č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“ nebo rovněž jen „ZZVZ“) zadávána v otevřeném řízení.
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 79993100 Services de gestion d'installations
Nomenclature complémentaire (cpv): 70330000 Services de gestion de biens immobiliers pour le compte de tiers
LotLOT-0001
TitreBytové prostory
Identifiant interneP26V00004416_01
Options
LotLOT-0002
TitreNebytové prostory
Identifiant interneP26V00004416_02
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: P26V00004416
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Bytové prostory
Aitheantóir inmheánach: P26V00004416_01
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Nebytové prostory
Aitheantóir inmheánach: P26V00004416_02
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: P26V00004416
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 79993100 Servizi di gestione impianti
Classificazione aggiuntiva (cpv): 70330000 Servizi di amministrazione di beni immobili per conto terzi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Bytové prostory
Identificativo interno: P26V00004416_01
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Titolo: Nebytové prostory
Identificativo interno: P26V00004416_02
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: P26V00004416
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79993100 Įrangos valdymo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 70330000 Nekilnojamojo turto valdymo paslaugos už atlyginimą ar pagal sutartį
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Bytové prostory
Vidaus identifikatorius: P26V00004416_01
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Nebytové prostory
Vidaus identifikatorius: P26V00004416_02
Iekšējais identifikators: P26V00004416
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79993100 Telpu apsaimniekošanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 70330000 Nekustamā īpašuma pārvaldīšanas pakalpojumi par noteiktu samaksu vai uz līguma pamata
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Bytové prostory
Iekšējais identifikators: P26V00004416_01
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Nebytové prostory
Iekšējais identifikators: P26V00004416_02
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: P26V00004416
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79993100 Servizzi ta' l-amministrazzjoni tal-faċilitajiet
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 70330000 Servizzi ta' amministrazzjoni ta' propjetà immobbli fuq bażi ta' miżata jew b'kuntratt
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Bytové prostory
Identifikatur intern: P26V00004416_01
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Titlu: Nebytové prostory
Identifikatur intern: P26V00004416_02
Interne identificatiecode: P26V00004416
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79993100 Faciliteitenbeheer
Aanvullende classificatie (cpv): 70330000 Beheer van onroerend goed op honorarium- of contractbasis
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: P26V00004416_01
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: P26V00004416_02
Wewnętrzny identyfikator: P26V00004416
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79993100 Usługi zarządzania urządzeniami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 70330000 Usługi zarządzania nieruchomościami na zasadzie bezpośredniej płatności lub umowy
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Bytové prostory
Wewnętrzny identyfikator: P26V00004416_01
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Nebytové prostory
Wewnętrzny identyfikator: P26V00004416_02
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 79993100 Serviços de gestão de instalações
Classificação adicional (cpv): 70330000 Serviços de administração de bens imobiliários à comissão ou por contrato
Opções:
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: P26V00004416
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79993100 Storitve upravljanja obratnih sredstev
Dodatna klasifikacija (cpv): 70330000 Storitve upravljanja nepremičnin za plačilo ali po pogodbi
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Bytové prostory
Notranji identifikator: P26V00004416_01
Možnosti:
Sklop: LOT-0002
Naslov: Nebytové prostory
Notranji identifikator: P26V00004416_02