2. Процедура
Процедура
Заглавие: Budowa drogi dla rowerów w Białymstoku wzdłuż ul. Mikołaja Kopernika na odcinku od ul. Depowej do wjazdu przed więzieniem
Описание: Budowa drogi dla rowerów w Białymstoku wzdłuż ul. Mikołaja Kopernika na odcinku od ul. Depowej do wjazdu przed więzieniem
Вътрешен идентификатор: ZDM- XII.271.14.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45233162 Строителни работи по изграждане на пътеки за велосипедисти
Допълнителна класификация (cpv): 45233222 Строителни работи по полагане на пътна настилка от павета и асфалтова настилка
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie drogi dla rowerów w Białymstoku wzdłuż ul. Mikołaja Kopernika na odcinku od ul. Depowej do wjazdu przed więzieniem (okolice działki nr 147/1). Zakres zamówienia obejmuje: 1) budowę dwukierunkowej drogi dla rowerów wzdłuż ul. Mikołaja Kopernika o długości około 239 mb; 2) budowę drogi dla pieszych i rowerów o długości około 26 mb; 3) budowę drogi dla pieszych o długości około 255 mb; 4) budowę zatoki autobusowej wraz z fragmentem jezdni; 5) przebudowę sieci kablowej elektroenergetycznej nN oświetlenia drogowego; 6) nasadzenia krzewów; 7) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego; 8) opracowanie i uzyskanie zatwierdzenia projektu organizacji ruchu na czas budowy; 9) wykonanie i ustawienie 2 szt. tablic informacyjno-pamiątkowych jednostronnych.
Вътрешен идентификатор: ZDM-XII.271.14.2026
462244-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Práce
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorZDM- XII.271.14.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyPráce
Hlavní klasifikace (cpv): 45233162 Výstavba cyklistických stezek
Další klasifikace (cpv): 45233222 Dláždění a asfaltování
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátorZDM-XII.271.14.2026
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZDM- XII.271.14.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233162 Bau von Fahrradwegen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZDM-XII.271.14.2026
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZDM- XII.271.14.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45233162 Κατασκευαστικές εργασίες για οδούς για ποδήλατα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45233222 Κατασκευαστικές εργασίες για έργα οδοστρωσίας και ασφαλτόστρωσης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZDM-XII.271.14.2026
462244-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Internal identifierZDM- XII.271.14.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45233162 Cycle path construction work
Additional classification (cpv): 45233222 Paving and asphalting works
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierZDM-XII.271.14.2026
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZDM- XII.271.14.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45233162 Trabajos de construcción de pistas para bicicletas
Clasificación adicional (cpv): 45233222 Trabajos de pavimentación y asfaltado
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: ZDM-XII.271.14.2026
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZDM- XII.271.14.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45233162 Jalgrattateede ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45233222 Sillutus- ja asfalteerimistööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: ZDM-XII.271.14.2026
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZDM- XII.271.14.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45233162 Pyöräteiden rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45233222 Katukiveys- ja asfaltointityöt
Sisäinen tunniste: ZDM-XII.271.14.2026
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZDM- XII.271.14.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45233162 Travaux de construction de pistes cyclables
Nomenclature complémentaire (cpv): 45233222 Travaux de pavage et de resurfaçage de chaussées
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: ZDM-XII.271.14.2026
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZDM- XII.271.14.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45233162 Građevinski radovi na biciklističkim stazama
Dodatna klasifikacija (cpv): 45233222 Radovi na kolničkom zastoru i asfaltiranju
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: ZDM-XII.271.14.2026
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZDM- XII.271.14.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45233162 Kerékpárút építése
További osztályozás (cpv): 45233222 Útkövezési munkák
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: ZDM-XII.271.14.2026
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45233162 Lavori di costruzione di piste ciclabili
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45233222 Lavori di lastricatura e asfaltatura
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: ZDM- XII.271.14.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45233162 Riteņbraucēju celiņa būvdarbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45233222 Ielu bruģēšanas un asfaltēšanas darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: ZDM-XII.271.14.2026
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZDM- XII.271.14.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45233162 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' mogħdijiet għar-roti
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45233222 Xogħol ta' pavimentar u asfaltar
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: ZDM-XII.271.14.2026
Wewnętrzny identyfikator: ZDM- XII.271.14.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45233162 Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45233222 Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: ZDM-XII.271.14.2026
462244-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Obras
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoZDM- XII.271.14.2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoObras
Classificação principal (cpv): 45233162 Construção de via para ciclistas
Classificação adicional (cpv): 45233222 Obras de pavimentação e asfaltagem
LoteLOT-0001
Identificador internoZDM-XII.271.14.2026
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45233162 Lucrări de construcţii de piste de biciclete
Clasificare suplimentară (cpv): 45233222 Lucrări de pavare şi de asfaltare
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZDM- XII.271.14.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45233162 Stavebné práce na stavbe cyklistických trás
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45233222 Dláždiace práce
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: ZDM-XII.271.14.2026
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45233162 Gradbena dela na kolesarski poti
Dodatna klasifikacija (cpv): 45233222 Tlakovanje in asfaltiranje
5. Sklop
Sklop: LOT-0001