See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Plantacijų ir medelynų priežiūros įrangos pirkimas, Nr. PU-2068/2026
Описание: Pirkimo objektas skaidomas į 7 (septynias) pirkimo objekto dalis (toliau – p.o.d.): 1 p.o.d. – Šienapjovė (mulčeris); 2 p.o.d. – Vejos traktorius; 3 p.o.d. – Krūmapjovė; 4 p.o.d. – Alkūninis keltuvas; 5 p.o.d. – Priekaba - tralas iki 10 t; 6 p.o.d. – Buldozeris; 7 p.o.d. – Diskinis skustuvas.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34223300 Ремаркета
Допълнителна класификация (cpv): 16100000 Машини, използвани в селското и горското стопанство за подготовка или култивиране на земи, 16310000 Косачки, 16320000 Сенокосачки, 43211000 Булдозери
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: 1 p.o.d. – Šienapjovė (mulčeris)
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: 2 p.o.d. – Vejos traktorius
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: 3 p.o.d. – Krūmapjovė
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: 4 p.o.d. – Alkūninis keltuvas
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: 5 p.o.d. – Priekaba - tralas iki 10 t
Вътрешен идентификатор: 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: 6 p.o.d. – Buldozeris
Вътрешен идентификатор: 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: 7 p.o.d. – Diskinis skustuvas
Вътрешен идентификатор: 7
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34223300 Přívěsy
Další klasifikace (cpv): 16100000 Zemědělské a lesnické stroje na přípravu nebo obdělávání půdy, 16310000 Sekačky, 16320000 Stroje pro sečení a sušení sena, 43211000 Buldozery
5. Část
Část: LOT-0001
Název: 1 p.o.d. – Šienapjovė (mulčeris)
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0002
Název: 2 p.o.d. – Vejos traktorius
Interní identifikátor: 2
Část: LOT-0003
Název: 3 p.o.d. – Krūmapjovė
Interní identifikátor: 3
Část: LOT-0004
Název: 4 p.o.d. – Alkūninis keltuvas
Interní identifikátor: 4
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: 5
Část: LOT-0006
Název: 6 p.o.d. – Buldozeris
Interní identifikátor: 6
Část: LOT-0007
Název: 7 p.o.d. – Diskinis skustuvas
Interní identifikátor: 7
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34223300 Påhængsvogne
Supplerende klassifikation (cpv): 16100000 Landbrugs- og skovbrugsmaskiner til bearbejdning eller dyrkning af jorden, 16310000 Slåmaskiner, 16320000 Maskiner til høtilberedning, 43211000 Bulldozere
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: 1 p.o.d. – Šienapjovė (mulčeris)
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: 2 p.o.d. – Vejos traktorius
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: 3 p.o.d. – Krūmapjovė
Intern ID: 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: 4 p.o.d. – Alkūninis keltuvas
Intern ID: 4
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: 5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: 6 p.o.d. – Buldozeris
Intern ID: 6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: 7 p.o.d. – Diskinis skustuvas
Intern ID: 7
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34223300 Ρυμουλκούμενα οχήματα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 16100000 Γεωργικά και δασοκομικά μηχανήματα για την προετοιμασία ή την καλλιέργεια του εδάφους, 16310000 Χορτοκοπτικές μηχανές, 16320000 Μηχανήματα κοπής και ξήρανσης σανού, 43211000 Αυτοκινούμενοι προωθητήρες γαιών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: 2 p.o.d. – Vejos traktorius
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: 3 p.o.d. – Krūmapjovė
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: 4 p.o.d. – Alkūninis keltuvas
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: 6 p.o.d. – Buldozeris
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: 7 p.o.d. – Diskinis skustuvas
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34223300 Remolques
Clasificación adicional (cpv): 16100000 Máquinas, aparatos y artefactos agrícolas, hortícolas o silvícolas, para la preparación o el trabajo del suelo o para el cultivo, 16310000 Máquinas segadoras, 16320000 Máquinas para henificar, 43211000 Bulldozers
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: 2 p.o.d. – Vejos traktorius
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: 3 p.o.d. – Krūmapjovė
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: 4 p.o.d. – Alkūninis keltuvas
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Título: 6 p.o.d. – Buldozeris
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Título: 7 p.o.d. – Diskinis skustuvas
Identificador interno: 7
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34223300 Perävaunut
Lisäluokitus (cpv): 16100000 Maan muokkaamisessa tai viljelyssä käytettävät maa- ja metsätalouskoneet, 16310000 Niittokoneet, 16320000 Heinäntekokoneet, 43211000 Maansiirtotraktorit
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: 1
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: 2 p.o.d. – Vejos traktorius
Sisäinen tunniste: 2
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: 3 p.o.d. – Krūmapjovė
Sisäinen tunniste: 3
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: 4 p.o.d. – Alkūninis keltuvas
Sisäinen tunniste: 4
Osa: LOT-0005
Sisäinen tunniste: 5
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: 6 p.o.d. – Buldozeris
Sisäinen tunniste: 6
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: 7 p.o.d. – Diskinis skustuvas
Sisäinen tunniste: 7
462336-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 34223300 Remorques
Nomenclature complémentaire (cpv): 16100000 Machines agricoles et sylvicoles pour la préparation ou la culture des sols, 16310000 Faucheuses, 16320000 Machines de fenaison, 43211000 Bulldozers
5. Lot
LotLOT-0001
Titre1 p.o.d. – Šienapjovė (mulčeris)
Identifiant interne1
LotLOT-0002
Titre2 p.o.d. – Vejos traktorius
Identifiant interne2
LotLOT-0003
Titre3 p.o.d. – Krūmapjovė
Identifiant interne3
LotLOT-0004
Titre4 p.o.d. – Alkūninis keltuvas
Identifiant interne4
LotLOT-0005
Identifiant interne5
LotLOT-0006
Titre6 p.o.d. – Buldozeris
Identifiant interne6
LotLOT-0007
Titre7 p.o.d. – Diskinis skustuvas
Identifiant interne7
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34223300 Prikolice
Dodatna klasifikacija (cpv): 16100000 Strojevi za pripremu ili obradu zemlje za poljoprivredu i šumarstvo, 16310000 Kosilice, 16320000 Strojevi za kosidbu, 43211000 Buldožeri
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: 2 p.o.d. – Vejos traktorius
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: 3 p.o.d. – Krūmapjovė
Interna identifikacijska oznaka: 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: 4 p.o.d. – Alkūninis keltuvas
Interna identifikacijska oznaka: 4
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: 5
Grupa: LOT-0006
Naslov: 6 p.o.d. – Buldozeris
Interna identifikacijska oznaka: 6
Grupa: LOT-0007
Naslov: 7 p.o.d. – Diskinis skustuvas
Interna identifikacijska oznaka: 7
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34223300 Pótkocsik
További osztályozás (cpv): 16100000 Mezőgazdasági és erdőgazdasági gép talaj előkészítésére vagy megmunkálására, 16310000 Kaszálógép, 16320000 Szénaforgató gép, 43211000 Buldózerek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: 1 p.o.d. – Šienapjovė (mulčeris)
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Cím: 2 p.o.d. – Vejos traktorius
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Cím: 3 p.o.d. – Krūmapjovė
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Cím: 4 p.o.d. – Alkūninis keltuvas
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0006
Cím: 6 p.o.d. – Buldozeris
Belső azonosító: 6
Rész: LOT-0007
Cím: 7 p.o.d. – Diskinis skustuvas
Belső azonosító: 7
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34223300 Rimorchi
Classificazione aggiuntiva (cpv): 16100000 Macchinari agricoli e silvicoli per la lavorazione e coltivazione del suolo, 16310000 Falciatrici, 16320000 Macchinari da fienagione, 43211000 Bulldozer
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Titolo: 2 p.o.d. – Vejos traktorius
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: 3 p.o.d. – Krūmapjovė
Identificativo interno: 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: 4 p.o.d. – Alkūninis keltuvas
Identificativo interno: 4
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 5
Lotto: LOT-0006
Titolo: 6 p.o.d. – Buldozeris
Identificativo interno: 6
Lotto: LOT-0007
Titolo: 7 p.o.d. – Diskinis skustuvas
Identificativo interno: 7
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34223300 Priekabos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 16100000 Žemės ir miškų ūkio mašinos dirvai paruošti ar kultivuoti, 16310000 Vėjapjovės arba šienapjovės, 16320000 Šienavimo mašinos, 43211000 Buldozeriai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: 3 p.o.d. – Krūmapjovė
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: 6 p.o.d. – Buldozeris
Vidaus identifikatorius: 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: 7
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34223300 Piekabes
Papildu klasifikācija (cpv): 16100000 Lauksaimniecības un mežkopības tehnika augsnes sagatavošanai vai kultivēšanai, 16310000 Pļaujmašīnas, 16320000 Siena sagatavošanas tehnika, 43211000 Buldozeri
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2 p.o.d. – Vejos traktorius
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3 p.o.d. – Krūmapjovė
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: 6 p.o.d. – Buldozeris
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 7
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34223300 Karrijiet
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 16100000 Makkinarju għall-preparazzjoni tal-ħamrija jew tal-koltivazzjoni agrikola jew tal-foresterija, 16310000 Magni li jaqtgħu l-uċuħ, 16320000 Makkinarju tal-ġbir tas-silla, 43211000 Bulldozers
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: 1 p.o.d. – Šienapjovė (mulčeris)
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Titlu: 2 p.o.d. – Vejos traktorius
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Titlu: 3 p.o.d. – Krūmapjovė
Identifikatur intern: 3
Lott: LOT-0004
Titlu: 4 p.o.d. – Alkūninis keltuvas
Identifikatur intern: 4
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: 5
Lott: LOT-0006
Titlu: 6 p.o.d. – Buldozeris
Identifikatur intern: 6
Lott: LOT-0007
Titlu: 7 p.o.d. – Diskinis skustuvas
Identifikatur intern: 7
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34223300 Aanhangwagens
Aanvullende classificatie (cpv): 16100000 Machines voor landbouw of bosbouw, voor voorbereiding of bewerking van de grond, 16310000 Maaimachines, 16320000 Hooimachines, 43211000 Bulldozers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 7
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34223300 Przyczepy
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 16100000 Maszyny używane w rolnictwie i leśnictwie do przygotowywania lub uprawy gleby, 16310000 Kosiarki, 16320000 Maszyny do przygotowania siana, 43211000 Buldożery
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: 1 p.o.d. – Šienapjovė (mulčeris)
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: 2 p.o.d. – Vejos traktorius
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: 3 p.o.d. – Krūmapjovė
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: 4 p.o.d. – Alkūninis keltuvas
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: 6 p.o.d. – Buldozeris
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: 7 p.o.d. – Diskinis skustuvas
Wewnętrzny identyfikator: 7
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34223300 Reboques
Classificação adicional (cpv): 16100000 Máquinas para agricultura e silvicultura, para preparação e cultivo dos solos, 16310000 Ceifeiras, 16320000 Máquinas para colheita de feno, 43211000 Bulldozers
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34223300 Prívesy
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 16100000 Poľnohospodárske a lesnícke mechanizmy na prípravu alebo kultiváciu pôdy, 16310000 Kosačky, 16320000 Obracače sena, 43211000 Buldozéry
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: 1 p.o.d. – Šienapjovė (mulčeris)
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Názov: 2 p.o.d. – Vejos traktorius
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Názov: 3 p.o.d. – Krūmapjovė
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0004
Názov: 4 p.o.d. – Alkūninis keltuvas
Interný identifikátor: 4
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: 5
Časť: LOT-0006
Názov: 6 p.o.d. – Buldozeris
Interný identifikátor: 6
Časť: LOT-0007
Názov: 7 p.o.d. – Diskinis skustuvas
Interný identifikátor: 7
462336-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34223300 Priklopniki
Dodatna klasifikacija (cpv): 16100000 Stroji za pripravo ali kultiviranje zemlje v kmetijstvu in gozdarstvu, 16310000 Kosilnice, 16320000 Stroji za seno, 43211000 Buldožerji
5. Sklop
SklopLOT-0001
Naslov1 p.o.d. – Šienapjovė (mulčeris)
Notranji identifikator1
SklopLOT-0002
Naslov2 p.o.d. – Vejos traktorius
Notranji identifikator2
SklopLOT-0003
Naslov3 p.o.d. – Krūmapjovė
Notranji identifikator3
SklopLOT-0004
Naslov4 p.o.d. – Alkūninis keltuvas
Notranji identifikator4
SklopLOT-0005
Notranji identifikator5
SklopLOT-0006
Naslov6 p.o.d. – Buldozeris
Notranji identifikator6
SklopLOT-0007
Naslov7 p.o.d. – Diskinis skustuvas
Notranji identifikator7
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34223300 Släpvagnar
Ytterligare klassificering (cpv): 16100000 Jordbruks- och skogsmaskiner för markberedning eller odling, 16310000 Slåttermaskiner, 16320000 Maskiner för höbärgning, 43211000 Bulldozrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: 7