462346-2026 - Състезателна процедура
Словакия – Услуги, свързани със софтуерни продукти – Poskytovanie služieb systémovej a aplikačnej podpory, správy, údržby a rozvoja dokumentačného systému (DKS)
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеPoskytovanie služieb systémovej a aplikačnej podpory, správy, údržby a rozvoja dokumentačného systému (DKS)
ОписаниеPredmetom zákazky je zabezpečenie služieb systémovej a aplikačnej podpory, údržby a rozvoja existujúceho Dokumentačného systému (DKS), technologicky postaveného na softvérovom riešení Fabasoft, ktorý využívajú zamestnanci Ministerstva financií SR a jeho mandanti. Poskytovanie požadovaných služieb zahŕňa nasledovné činnosti: 1. Paušálne služby systémovej a aplikačnej podpory, 2. Služby realizácie zmien, 3. Služby na vyžiadanie. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v Prílohe č. 1 - Opis predmetu zákazky, Prílohe č. 2 - Obchodné podmienky/Návrh zmluvy, súťažných podkladov.
Вътрешен идентификаторMF/009576/2026-273
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 72260000 Услуги, свързани със софтуерни продукти
Допълнителна класификация (cpv): 72261000 Услуги по оказване на помощ, свързана със софтуерните продукти, 72267000 Услуги по поддържане и ремонт на софтуер, 72212000 Услуги по програмиране на приложен софтуер
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: MF/009576/2026-273
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 72260000 Služby programového vybavení
Další klasifikace (cpv): 72261000 Podpora programového vybavení, 72267000 Údržba a opravy programového vybavení, 72212000 Programování aplikačního programového vybavení
5. Část
Část: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: MF/009576/2026-273
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: MF/009576/2026-273
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 72260000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με λογισμικά
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 72261000 Υπηρεσίες υποστήριξης λογισμικού, 72267000 Υπηρεσίες συντήρησης και επισκευής λογισμικού, 72212000 Υπηρεσίες προγραμματισμού λογισμικού εφαρμογών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: MF/009576/2026-273
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72260000 Servicios relacionados con el software
Clasificación adicional (cpv): 72261000 Servicios de apoyo al software, 72267000 Servicios de mantenimiento y reparación de software, 72212000 Servicios de programación de software de aplicación
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: MF/009576/2026-273
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 72260000 Tarkvaraga seotud teenused
Täiendav liigitus (cpv): 72261000 Tarkvara tugiteenused, 72267000 Tarkvara hooldus- ja parandusteenused, 72212000 Rakendustarkvara programmeerimine
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: MF/009576/2026-273
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72260000 Ohjelmistoihin liittyvät palvelut
Lisäluokitus (cpv): 72261000 Ohjelmistotuki, 72267000 Ohjelmistojen ylläpito- ja korjauspalvelut, 72212000 Sovellusohjelmiston ohjelmointipalvelut
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: MF/009576/2026-273
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 72260000 Software-related services
Aicmiú breise (cpv): 72261000 Software support services, 72267000 Software maintenance and repair services, 72212000 Programming services of application software
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: MF/009576/2026-273
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72260000 Usluge povezane s programskom podrškom
Dodatna klasifikacija (cpv): 72261000 Usluge podrške programa, 72267000 Usluge održavanja i popravaka programske podrške, 72212000 Usluge programiranja aplikacijske podrške
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: MF/009576/2026-273
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 72260000 Szoftverrel kapcsolatos szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 72261000 Szoftvertámogatási szolgáltatások, 72267000 Szoftver-karbantartási és -javítási szolgáltatások, 72212000 Alkalmazási szoftverek programozási szolgáltatásai
5. Rész
Rész: LOT-0001
462346-2026 - Konkurss
Slovākija – Ar programmatūru saistītie pakalpojumi – Poskytovanie služieb systémovej a aplikačnej podpory, správy, údržby a rozvoja dokumentačného systému (DKS)
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsMF/009576/2026-273
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72260000 Ar programmatūru saistītie pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 72261000 Programmatūras atbalsta pakalpojumi, 72267000 Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi, 72212000 Lietojumprogrammu programmēšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
462346-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecodeMF/009576/2026-273
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
Aanvullende classificatie (cpv): 72261000 Softwareondersteuningsdiensten, 72267000 Onderhouds- en reparatiediensten voor software, 72212000 Programmering van toepassingssoftware
5. Perceel
PerceelLOT-0001
462346-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorMF/009576/2026-273
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72260000 Usługi w zakresie oprogramowania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72261000 Usługi pomocnicze w zakresie oprogramowania, 72267000 Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania, 72212000 Usługi programowania oprogramowania aplikacyjnego
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 72260000 Serviços relacionados com software
Classificação adicional (cpv): 72261000 Serviços de assistência em matéria de software, 72267000 Serviços de manutenção e reparação de software, 72212000 Serviços de programação de software de aplicação
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: MF/009576/2026-273
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 72260000 Servicii de software
Clasificare suplimentară (cpv): 72261000 Servicii de asistenţă pentru software, 72267000 Servicii de întreţinere şi reparaţii de software, 72212000 Servicii de programare de software de aplicaţie
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: MF/009576/2026-273
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72260000 Storitve, povezane s programsko opremo
Dodatna klasifikacija (cpv): 72261000 Podporne storitve za programsko opremo, 72267000 Storitve vzdrževanja in popravila programske opreme, 72212000 Storitve programiranja aplikacijske programske opreme
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: MF/009576/2026-273
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72260000 Programrelaterade tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72261000 Stödtjänster för programvara, 72267000 Underhåll och reparation av programvara, 72212000 Programmering av tillämpningsprogram
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001