See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zakup subskrypcji oprogramowania oraz wsparcia dla posiadanego przez PGL LP systemu EMM/UEM
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji oprogramowania Workspace ONE, w tym pomocy zdalnej Assist, dla wdrożonego i utrzymywanego w PGL LP centralnego Systemu EMM (lub klasy wyższej) w liczbie 14436 służącego do zarządzania urządzeniami mobilnymi, z zachowaniem posiadanych funkcjonalności i bazy danych, ważnych w okresie od 29.12.2026 do 28.12.2029 roku (aktywne przez co najmniej 36 miesięcy) wraz ze świadczeniem usług wsparcia Producenta oraz Wykonawcy. 2. Zamówienie fakultatywne: Zamawiający w okresie obowiązywania Umowy może zlecić wykonawcy realizację prac rozwojowych systemu w maksymalnym łącznym wymiarze 200 roboczogodzin. Prace rozwojowe mogą obejmować szkolenia, warsztaty. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 7 do SWZ – Istotne postanowienia umowy.
Вътрешен идентификатор: DZ.270.9.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 48700000 Софтуерни пакети за обслужващи цели
Допълнителна класификация (cpv): 72611000 Услуги по оказване на техническа помощ в областта на компютърните системи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: 1. Zamawiający w ramach „prawa opcji” w okresie trwania Umowy może zlecić Wykonawcy dostawę dodatkowych do 2564 szt. subskrypcji i wsparcia wykraczających poza maksymalną liczbę określoną w zamówieniu podstawowym. Subskrypcje mogą być zamawiane pojedynczo - od 1 szt. Z tytułu niezrealizowania „prawa opcji” Wykonawcy nie przysługuje dodatkowe wynagrodzenie. Zasady zlecania i odbioru „prawa opcji” określa Umowa. Prawo opcji może być realizowane na rzecz Zamawiającego lub jednostek LP. 2. Zamówienie w ramach „prawa opcji” oznacza, że zamawiający może zlecić Wykonawcy jego realizację w części lub w całości. Z tytułu niezrealizowania „prawa opcji” Wykonawcy nie przysługuje dodatkowe wynagrodzenie.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: DZ.270.9.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 48700000 Nástroje pro balíky programů
Další klasifikace (cpv): 72611000 Technická výpočetní podpora
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Intern ID: DZ.270.9.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 48700000 Værktøjsprogrampakke
Supplerende klassifikation (cpv): 72611000 Teknisk support i forbindelse med datamater
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
Internal identifier: DZ.270.9.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48700000 Software package utilities
Additional classification (cpv): 72611000 Technical computer support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DZ.270.9.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48700000 Utilidades de paquetes de software
Clasificación adicional (cpv): 72611000 Servicios de apoyo informático técnico
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: DZ.270.9.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 48700000 Tarkvarapaketi utiliit
Täiendav liigitus (cpv): 72611000 Arvuti tehnilised tugiteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DZ.270.9.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48700000 Apuohjelmatuotteet
Lisäluokitus (cpv): 72611000 Tietokoneisiin liittyvät tekniset tukipalvelut
Optiot:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: DZ.270.9.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: DZ.270.9.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 48700000 Podrška programskih paketa
Dodatna klasifikacija (cpv): 72611000 Usluge tehničke računalne potpore
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: DZ.270.9.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 48700000 Szoftvercsomag-alkalmazások
További osztályozás (cpv): 72611000 Műszaki számítógép-támogatási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: DZ.270.9.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 48700000 Utilities per pacchetti software
Classificazione aggiuntiva (cpv): 72611000 Servizi di assistenza tecnica informatica
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
Wewnętrzny identyfikator: DZ.270.9.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48700000 Pakiety oprogramowania użytkowego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72611000 Usługi w zakresie wsparcia technicznego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 48700000 Utilitários para pacotes de software
Classificação adicional (cpv): 72611000 Serviços de assistência técnica informática
Opções:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: DZ.270.9.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 48700000 Utilitare pentru pachete software
Clasificare suplimentară (cpv): 72611000 Servicii de asistenţă tehnică informatică
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: DZ.270.9.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 48700000 Obslužné programy softvérových balíkov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 72611000 Technické počítačové podporné služby
5. Časť
Časť: LOT-0001