2. Процедура
Процедура
Заглавие: SOŠ – SzKI Tornaľa – Materiálno-technické vybavenie a IKT
Описание: Predmetom zákazky je dodanie a montáž (inštalácia a konfigurácia) informačno-komunikačných technológií a materiálno-technologického vybavenia v rámci realizácie projektu Stredná odborná škola - Szakközépiskola Tornaľa - modernizácia odborného vzdelávania. Súčasťou dodania sú aj súvisiace služby ako doprava na miesto plnenia, vynesenie a vyloženie tovaru na konkrétne miesto, montáž a/alebo inštalácia a konfigurácia informačno-komunikačných technológií, zaškolenie (ak je to relevantné), likvidácia a odvoz odpadu. Tovar musí byť zabezpečený dostatočnou ochranou pred jeho poškodením, zničením alebo odcudzením počas prepravy. Verejný obstarávateľ požaduje dodanie nových, nepoužívaných, nerozbalených a nerepasovaných tovarov. Podrobnosti popisuje Zmluva o dodaní tovaru (Príloha č. 1 SP) vrátane jej prílohy so súvisiacou technickou dokumentáciou.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 48820000 Сървъри
Допълнителна класификация (cpv): 30200000 Компютърно оборудване и принадлежности, 39134100 Маси за компютри, 30232110 Лазерни принтери, 39133000 Витрини (шкафове)
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 39134100 Computertische, 30232110 Laserdrucker, 39133000 Auslagensysteme
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48820000 Εξυπηρετητές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες, 39134100 Τραπέζια για ηλεκτρονικούς υπολογιστές, 30232110 Εκτυπωτές λέιζερ, 39133000 Μονάδες επίδειξης προϊόντων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48820000 Servers
Additional classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies, 39134100 Computer tables, 30232110 Laser printers, 39133000 Display units
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48820000 Servidores
Clasificación adicional (cpv): 30200000 Equipo y material informático, 39134100 Mesas para equipo informático, 30232110 Impresoras láser, 39133000 Expositores
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 48820000 Serverid
Täiendav liigitus (cpv): 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud, 39134100 Arvutilauad, 30232110 Laserprinterid, 39133000 Kuvariseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48820000 Palvelimet
Lisäluokitus (cpv): 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet, 39134100 Tietokonepöydät, 30232110 Lasertulostimet, 39133000 Näyttölaitteet
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 48820000 Serveurs
Nomenclature complémentaire (cpv): 30200000 Matériel et fournitures informatiques, 39134100 Tables pour ordinateurs, 30232110 Imprimantes laser, 39133000 Présentoirs
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 48820000 Servers
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 48820000 Poslužitelji
Dodatna klasifikacija (cpv): 30200000 Računarska oprema i potrepštine, 39134100 Stolovi za računala, 30232110 Laserski pisači, 39133000 Izložbene jedinice
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48820000 Serveriai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys, 39134100 Kompiuterių stalai, 30232110 Lazeriniai spausdintuvai, 39133000 Demonstravimo stendai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48820000 Serveri
Papildu klasifikācija (cpv): 30200000 Datoru iekārtas un piederumi, 39134100 Datoru galdi, 30232110 Lāzerprinteri, 39133000 Stendi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48820000 Servres
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter, 39134100 Imwejjed tal-kompjuter, 30232110 Printers bil-laser, 39133000 Unitajiet ta' l-esibizzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48820000 Servers
Aanvullende classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden, 39134100 Computertafels, 30232110 Laserprinters, 39133000 Uitstalkasten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48820000 Serwery
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe, 39134100 Stoły komputerowe, 30232110 Drukarki laserowe, 39133000 Zestawy wystawowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação adicional (cpv): 30200000 Equipamento e material informático, 39134100 Mesas para computadores, 30232110 Impressoras laser, 39133000 Montras
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 48820000 Servere
Clasificare suplimentară (cpv): 30200000 Echipament şi accesorii pentru computer, 39134100 Mese pentru computer, 30232110 Imprimante laser, 39133000 Vitrine
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48820000 Strežniki
Dodatna klasifikacija (cpv): 30200000 Računalniška oprema in pribor, 39134100 Računalniške mize, 30232110 Laserski tiskalniki, 39133000 Sistemi za izložbe
5. Sklop
Sklop: LOT-0001