See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΕΣ
Описание: Διεθνής Ηλεκτρονικός Δημόσιος Ανοικτός Διαγωνισμός (συστημικός αριθμός 496040) για την προμήθεια «ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ» (CPV: 33182210-4) για τις ανάγκες του Πανεπιστημιακού Γενικού Νοσοκομείου Λάρισας
Вътрешен идентификатор: 34/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33182210 Пейсмейкъри
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: ΟΜΑΔΑ A. DDDR
Описание: ΟΜΑΔΑ A. (Α/Α 1.1 ως 1.2). DDDR 1.1 Βηματοδότες δύο κοιλοτήτων με προσαρμοζόμενη συχνότητα (DDDR) και με ειδικές θεραπευτικές και διαγνωστικές ικανότητες. (Dual chamber rate responsive pacemaker with special therapeutic and diagnostic capabilities) και δυνατότητα διενέργειας ολόσωμης μαγνητικής τομογραφίας 3Τ (ΤΕΜ 178) 1.2 ΗΛΕΚΤΡΟΔΙΑ ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ 3 ΤESLA (ΤΕΜ 269) Τα παραπάνω είδη με α/α 1.1 και 1.2 θα αξιολογηθούν ως σετ.
Вътрешен идентификатор: 1.ΟΜΑΔΑ A
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: ΟΜΑΔΑ B. DDDR ATP MRI
Описание: ΟΜΑΔΑ B. (Α/Α 2.1, 2.2, 2.3). DDDR ATP MRI 2.1 Βηματοδότες δύο κοιλοτήτων με προσαρμοζόμενη συχνότητα (DDDR) και δυνατότητα αυτόματης κολπικής αντιταχυκαρδιακής βηματοδότησης εξοπλισμένους με ειδικούς αλγορίθμων πρόληψης της κολπικής μαρμαρυγής και δυνατότητα διενέργειας ολόσωμης μαγνητικής τομογραφίας 3Τ. (51 ΤΕΜ) 2.2 Ηλεκτρόδιο Βηματοδότησης κοιλιακό ενεργητικής/παθητικής πρόσφυσης, χαμηλού ουδού (MRI) (3 TESLA) (42 ΤΕΜ) 2.3 Ηλεκτρόδιο Βηματοδότησης κολπικό ενεργητικής/ παθητικής πρόσφυσης, χαμηλού ουδού (MRI) (3 TESLA) (42 ΤΕΜ) Τα παραπάνω είδη με α/α 2.1, 2.2 και 2.3 θα αξιολογηθούν ως σετ.
Вътрешен идентификатор: 2. ΟΜΑΔΑ B
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: ΟΜΑΔΑ Γ. DDDR ΜΙΚΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ
Описание: ΟΜΑΔΑ Γ. (Α/Α 3.1, 3.2, 3.3). DDDR ΜΙΚΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ 3.1 Βηματοδότης δύο κοιλοτήτων μικρού μεγέθους με προσαρμοζόμενη συχνότητα (DDDR) με ειδικές διαγνωστικές και θεραπευτικές ικανότητες (Dual chamber rate responsive pacemaker with special therapeutic and diagnostic capabilities) και ειδική κατασκευή ώστε να είναι ασφαλής κατά την διενέργεια ολόσωμης μαγνητικής τομογραφίας (MRI safe σε 1,5Τ& 3T) και διάρκεια ζωής> 8 έτη (62 ΤΕΜ) 3.2 ΗΛΕΚΤΡΟΔΙΑ ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ (ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΗΣ ΠΑΘΗΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΦΥΣΗΣ ΚΟΙΛΙΑΚΑ) ΧΑΜΗΛΟΥ ΟΔΟΥ ΜRI. (27 ΤΕΜ) 3.3 ΗΛΕΚΤΡΟΔΙΑ ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ (ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΗΣ ΠΑΘΗΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΦΥΣΗΣ ΚΟΛΠΙΚΑ) ΧΑΜΗΛΟΥ ΟΔΟΥ ΜRI. (27 ΤΕΜ) Τα παραπάνω είδη με α/α 3.1, 3.2 και 3.3 θα αξιολογηθούν ως σετ.
Вътрешен идентификатор: 3. ΟΜΑΔΑ Γ
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: ΟΜΑΔΑ Δ. VVIR
Описание: ΟΜΑΔΑ Δ. (Α/Α 4.1, 4.2). VVIR 4.1 Βηματοδότης μιας κοιλότητας με προσαρμοζόμενη συχνότητα (VVIR) με ειδικές διαγνωστικές και θεραπευτικές ικανότητες (Single chamber rate responsive pacemaker with special diagnostic capabilities) και ειδική κατασκευή ώστε να είναι ασφαλής κατά την διενέργεια ολόσωμης μαγνητικής τομογραφίας (MRI safe σε 1.5 και 3Τ) και διάρκεια ζωής> 8 έτη (14 ΤΕΜ) 4.2 ΗΛΕΚΤΡΟΔΙΑ ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ (ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΗΣ ΠΑΘΗΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΦΥΣΗΣ) MRI (10 ΤΕΜ) Τα παραπάνω είδη με α/α 4.1 και 4.2 θα αξιολογηθούν ως σετ.
Вътрешен идентификатор: 4. ΟΜΑΔΑ Δ
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: ΟΜΑΔΑ Ε. VVIR ΜΙΚΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ
Описание: ΟΜΑΔΑ Ε. (Α/Α 5.1, 5.2). VVIR ΜΙΚΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ 5.1 Βηματοδότης μιας κοιλότητας μικρού μεγέθους με προσαρμοζόμενη συχνότητα (VVIR) με ειδικές διαγνωστικές και θεραπευτικές ικανότητες και ειδική κατασκευή ώστε να είναι ασφαλής κατά την διενέργεια ολόσωμης μαγνητικής τομογραφίας με συνοδεία αντίστοιχου, MRI συμβατού ηλεκτροδίου, παθητικής και ενεργητικής πρόσφυσης (MRI safe σε 1,5Τ& 3T) και διάρκεια ζωής > 12 έτη. (39 ΤΕΜ) 5.2 ΗΛΕΚΤΡΟΔΙΑ ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ (ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΗΣ ΠΑΘΗΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΦΥΣΗΣ) MRI (15 ΤΕΜ) Τα παραπάνω είδη με α/α 5.1 και 5.2 θα αξιολογηθούν ως σετ.
Вътрешен идентификатор: 5. ΟΜΑΔΑ Ε
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: ΟΜΑΔΑ ΣΤ. ΥΠΟΚΛΕΙΔΙΟΙ ΕΙΣΑΓΩΓΕΙΣ
Описание: ΟΜΑΔΑ ΣΤ. (Α/Α 6). ΥΠΟΚΛΕΙΔΙΟΙ ΕΙΣΑΓΩΓΕΙΣ 6. Υποκλείδιοι εισαγωγείς (θηκάρια) για τα ανωτέρω ηλεκτρόδια- κατάλληλα για την τοποθέτηση μόνιμου βηματοδότη (460 ΤΕΜ)
Вътрешен идентификатор: 6. ΟΜΑΔΑ ΣΤ
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: ΟΜΑΔΑ Ζ ΚΑΘΕΤΗΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣ
Описание: ΟΜΑΔΑ Ζ. (Α/Α 1.1. και 1.2.) 1.1. ΠΡΟΣΧΗΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΙ ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΎ ΕΛΕΓΧΟΥ, ΤΕΤΡΑΠΟΛΙΚΟΙ ΣΤΑΘΕΡΗΣ ΚΑΜΠΥΛΟΤΗΤΑΣ. (ΤΕΜ 88) 1.2. ΚΑΛΩΔΙΑ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΓΙΑ ΠΡΟΣΧΗΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΙ ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΎ ΕΛΕΓΧΟΥ, ΤΕΤΡΑΠΟΛΙΚΟΙ ΣΤΑΘΕΡΗΣ ΚΑΜΠΥΛΟΤΗΤΑΣ (ΤΕΜ 41) Τα παραπάνω είδη με α/α 1.1 και 1.2 θα αξιολογηθούν ως σετ.
Вътрешен идентификатор: 7. ΟΜΑΔΑ Ζ
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: ΟΜΑΔΑ Θ ΚΑΘΕΤΗΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣ
Описание: ΟΜΑΔΑ Θ. (Α/Α 3.1. και 3.2.) 3.1. ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΙ ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΎ ΕΛΕΓΧΟΥ, ΔΕΚΑΠΟΛΙΚΟΙ ΠΗΔΑΛΙΟΧΟΥΜΕΝΟΙ ΜΕ ΕΙΔΙΚΑ ΠΡΟΣΧΗΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΚΑΜΠΥΛΗ ΓΙΑ ΠΡΟΣΠΕΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΙΑΙΟ ΚΟΛΠΟ. (ΤΕΜ 10) 3.2. ΚΑΛΩΔΙΑ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣ «ΔΕΚΑΠΟΛΙΚΟΙ ΠΗΔΑΛΙΟΧΟΥΜΕΝΟΙ ΜΕ ΕΙΔΙΚΑ ΠΡΟΣΧΗΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΚΑΜΠΥΛΗ ΓΙΑ ΠΡΟΣΠΕΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΙΑΙΟ ΚΟΛΠΟ)» (ΤΕΜ 11) Τα παραπάνω είδη με α/α 3.1 και 3.2 θα αξιολογηθούν ως σετ.
Вътрешен идентификатор: 8. ΟΜΑΔΑ Θ
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: ΟΜΑΔΑ Ι ΚΑΘΕΤΗΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣ
Описание: ΟΜΑΔΑ Ι. (Α/Α 4.1. και 4.2.) 4.1. ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΙ ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΎ ΕΛΕΓΧΟΥ, ΤΕΤΡΑΠΟΛΙΚΟΙ ΜΕΤΑΒΑΛΛΟΜΕΝΗΣ ΚΑΜΠΥΛΟΤΗΤΑΣ (ΤΕΜ 15) 4.2. ΚΑΛΩΔΙΑ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΤΡΑΠΟΛΙΚΟΙ ΜΕΤΑΒΑΛΛΟΜΕΝΗΣ ΚΑΜΠΥΛΟΤΗΤΑΣ (ΤΕΜ 12) Τα παραπάνω είδη με α/α 4.1 και 4.2 θα αξιολογηθούν ως σετ.
Вътрешен идентификатор: 9. ΟΜΑΔΑ Ι
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: ΟΜΑΔΑ ΙΑ ΚΑΘΕΤΗΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣ
Описание: ΟΜΑΔΑ ΙΑ. (Α/Α 5.1. και 5.2.) 5.1. ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ / ΗΛΕΚΤΡΟΔΙΑ ΜΕΤΑΒΑΛΛΟΜΕΝΗΣ ΚΥΡΤΟΤΗΤΑΣ ΔΕΚΑΠΟΛΙΚΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥΟΥΡΕΘΑΝΗ ΣΚΛΗΡΑ (ΤΕΜ 5) 5.2. ΚΑΛΩΔΙΑ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣ «ΜΕΤΑΒΑΛΛΟΜΕΝΗΣ ΚΑΜΠΥΛΟΤΗΤΑΣ ΔΕΚΑΠΟΛΙΚΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥΟΥΡΕΘΑΝΗ ΣΚΛΗΡΑ)» (ΤΕΜ 5) Τα παραπάνω είδη με α/α 5.1 και 5.2 θα αξιολογηθούν ως σετ.
Вътрешен идентификатор: 10.ΟΜΑΔΑ ΙΑ
2. Řízení
Řízení
Název: ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΕΣ
Interní identifikátor: 34/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33182210 Kardiostimulátor
5. Část
Část: LOT-0001
Název: ΟΜΑΔΑ A. DDDR
Interní identifikátor: 1.ΟΜΑΔΑ A
Část: LOT-0002
Název: ΟΜΑΔΑ B. DDDR ATP MRI
Interní identifikátor: 2. ΟΜΑΔΑ B
Část: LOT-0003
Název: ΟΜΑΔΑ Γ. DDDR ΜΙΚΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ
Interní identifikátor: 3. ΟΜΑΔΑ Γ
Část: LOT-0004
Název: ΟΜΑΔΑ Δ. VVIR
Interní identifikátor: 4. ΟΜΑΔΑ Δ
Část: LOT-0005
Název: ΟΜΑΔΑ Ε. VVIR ΜΙΚΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ
Interní identifikátor: 5. ΟΜΑΔΑ Ε
Část: LOT-0006
Název: ΟΜΑΔΑ ΣΤ. ΥΠΟΚΛΕΙΔΙΟΙ ΕΙΣΑΓΩΓΕΙΣ
Interní identifikátor: 6. ΟΜΑΔΑ ΣΤ
Část: LOT-0007
Interní identifikátor: 7. ΟΜΑΔΑ Ζ
Část: LOT-0008
Interní identifikátor: 8. ΟΜΑΔΑ Θ
Část: LOT-0009
Interní identifikátor: 9. ΟΜΑΔΑ Ι
Část: LOT-0010
Interní identifikátor: 10.ΟΜΑΔΑ ΙΑ
2. Procedure
Procedure
Titel: ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΕΣ
Intern ID: 34/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33182210 Pacemaker
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: ΟΜΑΔΑ A. DDDR
Intern ID: 1.ΟΜΑΔΑ A
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: ΟΜΑΔΑ B. DDDR ATP MRI
Intern ID: 2. ΟΜΑΔΑ B
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: ΟΜΑΔΑ Γ. DDDR ΜΙΚΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ
Intern ID: 3. ΟΜΑΔΑ Γ
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: ΟΜΑΔΑ Δ. VVIR
Intern ID: 4. ΟΜΑΔΑ Δ
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: ΟΜΑΔΑ Ε. VVIR ΜΙΚΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ
Intern ID: 5. ΟΜΑΔΑ Ε
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: ΟΜΑΔΑ ΣΤ. ΥΠΟΚΛΕΙΔΙΟΙ ΕΙΣΑΓΩΓΕΙΣ
Intern ID: 6. ΟΜΑΔΑ ΣΤ
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: 7. ΟΜΑΔΑ Ζ
Delkontrakt: LOT-0008
Intern ID: 8. ΟΜΑΔΑ Θ
Delkontrakt: LOT-0009
Intern ID: 9. ΟΜΑΔΑ Ι
Delkontrakt: LOT-0010
Intern ID: 10.ΟΜΑΔΑ ΙΑ
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΕΣ
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 34/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33182210 Βηματοδότες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: ΟΜΑΔΑ A. DDDR
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1.ΟΜΑΔΑ A
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: ΟΜΑΔΑ B. DDDR ATP MRI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2. ΟΜΑΔΑ B
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: ΟΜΑΔΑ Γ. DDDR ΜΙΚΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3. ΟΜΑΔΑ Γ
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: ΟΜΑΔΑ Δ. VVIR
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4. ΟΜΑΔΑ Δ
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: ΟΜΑΔΑ Ε. VVIR ΜΙΚΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5. ΟΜΑΔΑ Ε
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6. ΟΜΑΔΑ ΣΤ
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7. ΟΜΑΔΑ Ζ
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8. ΟΜΑΔΑ Θ
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 9. ΟΜΑΔΑ Ι
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 10.ΟΜΑΔΑ ΙΑ
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΕΣ
Identificador interno: 34/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33182210 Marcapasos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: ΟΜΑΔΑ A. DDDR
Identificador interno: 1.ΟΜΑΔΑ A
Lote: LOT-0002
Título: ΟΜΑΔΑ B. DDDR ATP MRI
Identificador interno: 2. ΟΜΑΔΑ B
Lote: LOT-0003
Título: ΟΜΑΔΑ Γ. DDDR ΜΙΚΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ
Identificador interno: 3. ΟΜΑΔΑ Γ
Lote: LOT-0004
Título: ΟΜΑΔΑ Δ. VVIR
Identificador interno: 4. ΟΜΑΔΑ Δ
Lote: LOT-0005
Título: ΟΜΑΔΑ Ε. VVIR ΜΙΚΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ
Identificador interno: 5. ΟΜΑΔΑ Ε
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 6. ΟΜΑΔΑ ΣΤ
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 7. ΟΜΑΔΑ Ζ
Lote: LOT-0008
Identificador interno: 8. ΟΜΑΔΑ Θ
Lote: LOT-0009
Identificador interno: 9. ΟΜΑΔΑ Ι
Lote: LOT-0010
Identificador interno: 10.ΟΜΑΔΑ ΙΑ
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΕΣ
Sisemine tunnus: 34/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33182210 Südamestimulaatorid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: ΟΜΑΔΑ A. DDDR
Sisemine tunnus: 1.ΟΜΑΔΑ A
Osa: LOT-0002
Pealkiri: ΟΜΑΔΑ B. DDDR ATP MRI
Sisemine tunnus: 2. ΟΜΑΔΑ B
Osa: LOT-0003
Pealkiri: ΟΜΑΔΑ Γ. DDDR ΜΙΚΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ
Sisemine tunnus: 3. ΟΜΑΔΑ Γ
Osa: LOT-0004
Pealkiri: ΟΜΑΔΑ Δ. VVIR
Sisemine tunnus: 4. ΟΜΑΔΑ Δ
Osa: LOT-0005
Pealkiri: ΟΜΑΔΑ Ε. VVIR ΜΙΚΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ
Sisemine tunnus: 5. ΟΜΑΔΑ Ε
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: 6. ΟΜΑΔΑ ΣΤ
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: 7. ΟΜΑΔΑ Ζ
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: 8. ΟΜΑΔΑ Θ
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: 9. ΟΜΑΔΑ Ι
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: 10.ΟΜΑΔΑ ΙΑ
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΕΣ
Sisäinen tunniste: 34/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33182210 Sydämentahdistin
Ilmoituksen nimi: ΟΜΑΔΑ A. DDDR
Sisäinen tunniste: 1.ΟΜΑΔΑ A
Ilmoituksen nimi: ΟΜΑΔΑ B. DDDR ATP MRI
Sisäinen tunniste: 2. ΟΜΑΔΑ B
Ilmoituksen nimi: ΟΜΑΔΑ Γ. DDDR ΜΙΚΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ
Sisäinen tunniste: 3. ΟΜΑΔΑ Γ
Ilmoituksen nimi: ΟΜΑΔΑ Δ. VVIR
Sisäinen tunniste: 4. ΟΜΑΔΑ Δ
Ilmoituksen nimi: ΟΜΑΔΑ Ε. VVIR ΜΙΚΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ
Sisäinen tunniste: 5. ΟΜΑΔΑ Ε
Sisäinen tunniste: 6. ΟΜΑΔΑ ΣΤ
Sisäinen tunniste: 7. ΟΜΑΔΑ Ζ
Sisäinen tunniste: 8. ΟΜΑΔΑ Θ
Sisäinen tunniste: 9. ΟΜΑΔΑ Ι
Sisäinen tunniste: 10.ΟΜΑΔΑ ΙΑ
2. Procédure
Procédure
Titre: ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΕΣ
Identifiant interne: 34/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33182210 Stimulateur cardiaque
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: ΟΜΑΔΑ A. DDDR
Identifiant interne: 1.ΟΜΑΔΑ A
Lot: LOT-0002
Titre: ΟΜΑΔΑ B. DDDR ATP MRI
Identifiant interne: 2. ΟΜΑΔΑ B
Lot: LOT-0003
Titre: ΟΜΑΔΑ Γ. DDDR ΜΙΚΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ
Identifiant interne: 3. ΟΜΑΔΑ Γ
Lot: LOT-0004
Titre: ΟΜΑΔΑ Δ. VVIR
Identifiant interne: 4. ΟΜΑΔΑ Δ
Lot: LOT-0005
Titre: ΟΜΑΔΑ Ε. VVIR ΜΙΚΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ
Identifiant interne: 5. ΟΜΑΔΑ Ε
Lot: LOT-0006
Titre: ΟΜΑΔΑ ΣΤ. ΥΠΟΚΛΕΙΔΙΟΙ ΕΙΣΑΓΩΓΕΙΣ
Identifiant interne: 6. ΟΜΑΔΑ ΣΤ
Lot: LOT-0007
Identifiant interne: 7. ΟΜΑΔΑ Ζ
Lot: LOT-0008
Identifiant interne: 8. ΟΜΑΔΑ Θ
Lot: LOT-0009
Identifiant interne: 9. ΟΜΑΔΑ Ι
Lot: LOT-0010
Identifiant interne: 10.ΟΜΑΔΑ ΙΑ
2. Postupak
Postupak
Naslov: ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΕΣ
Interna identifikacijska oznaka: 34/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33182210 Elektrostimulator srca (pacemaker)
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: ΟΜΑΔΑ A. DDDR
Interna identifikacijska oznaka: 1.ΟΜΑΔΑ A
Grupa: LOT-0002
Naslov: ΟΜΑΔΑ B. DDDR ATP MRI
Interna identifikacijska oznaka: 2. ΟΜΑΔΑ B
Grupa: LOT-0003
Naslov: ΟΜΑΔΑ Γ. DDDR ΜΙΚΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ
Interna identifikacijska oznaka: 3. ΟΜΑΔΑ Γ
Grupa: LOT-0004
Naslov: ΟΜΑΔΑ Δ. VVIR
Interna identifikacijska oznaka: 4. ΟΜΑΔΑ Δ
Grupa: LOT-0005
Naslov: ΟΜΑΔΑ Ε. VVIR ΜΙΚΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ
Interna identifikacijska oznaka: 5. ΟΜΑΔΑ Ε
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: 6. ΟΜΑΔΑ ΣΤ
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: 7. ΟΜΑΔΑ Ζ
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: 8. ΟΜΑΔΑ Θ
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: 9. ΟΜΑΔΑ Ι
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: 10.ΟΜΑΔΑ ΙΑ
2. Eljárás
Eljárás
Cím: ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΕΣ
Belső azonosító: 34/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33182210 Szívritmus-szabályozó
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: ΟΜΑΔΑ A. DDDR
Belső azonosító: 1.ΟΜΑΔΑ A
Rész: LOT-0002
Cím: ΟΜΑΔΑ B. DDDR ATP MRI
Belső azonosító: 2. ΟΜΑΔΑ B
Rész: LOT-0003
Cím: ΟΜΑΔΑ Γ. DDDR ΜΙΚΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ
Belső azonosító: 3. ΟΜΑΔΑ Γ
Rész: LOT-0004
Cím: ΟΜΑΔΑ Δ. VVIR
Belső azonosító: 4. ΟΜΑΔΑ Δ
Rész: LOT-0005
Cím: ΟΜΑΔΑ Ε. VVIR ΜΙΚΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ
Belső azonosító: 5. ΟΜΑΔΑ Ε
Rész: LOT-0006
Cím: ΟΜΑΔΑ ΣΤ. ΥΠΟΚΛΕΙΔΙΟΙ ΕΙΣΑΓΩΓΕΙΣ
Belső azonosító: 6. ΟΜΑΔΑ ΣΤ
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: 7. ΟΜΑΔΑ Ζ
Rész: LOT-0008
Belső azonosító: 8. ΟΜΑΔΑ Θ
Rész: LOT-0009
Belső azonosító: 9. ΟΜΑΔΑ Ι
Rész: LOT-0010
Belső azonosító: 10.ΟΜΑΔΑ ΙΑ
2. Procedura
Procedura
Titolo: ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΕΣ
Identificativo interno: 34/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33182210 Stimolatori cardiaci
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: ΟΜΑΔΑ A. DDDR
Identificativo interno: 1.ΟΜΑΔΑ A
Lotto: LOT-0002
Titolo: ΟΜΑΔΑ B. DDDR ATP MRI
Identificativo interno: 2. ΟΜΑΔΑ B
Lotto: LOT-0003
Titolo: ΟΜΑΔΑ Γ. DDDR ΜΙΚΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ
Identificativo interno: 3. ΟΜΑΔΑ Γ
Lotto: LOT-0004
Titolo: ΟΜΑΔΑ Δ. VVIR
Identificativo interno: 4. ΟΜΑΔΑ Δ
Lotto: LOT-0005
Titolo: ΟΜΑΔΑ Ε. VVIR ΜΙΚΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ
Identificativo interno: 5. ΟΜΑΔΑ Ε
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 6. ΟΜΑΔΑ ΣΤ
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: 7. ΟΜΑΔΑ Ζ
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: 8. ΟΜΑΔΑ Θ
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: 9. ΟΜΑΔΑ Ι
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: 10.ΟΜΑΔΑ ΙΑ
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΕΣ
Iekšējais identifikators: 34/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33182210 Elektrokardiostimulators
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: ΟΜΑΔΑ A. DDDR
Iekšējais identifikators: 1.ΟΜΑΔΑ A
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: ΟΜΑΔΑ B. DDDR ATP MRI
Iekšējais identifikators: 2. ΟΜΑΔΑ B
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 3. ΟΜΑΔΑ Γ
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: ΟΜΑΔΑ Δ. VVIR
Iekšējais identifikators: 4. ΟΜΑΔΑ Δ
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 5. ΟΜΑΔΑ Ε
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 6. ΟΜΑΔΑ ΣΤ
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 7. ΟΜΑΔΑ Ζ
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 8. ΟΜΑΔΑ Θ
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: 9. ΟΜΑΔΑ Ι
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: 10.ΟΜΑΔΑ ΙΑ
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΕΣ
Identifikatur intern: 34/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33182210 Pacemaker (apparat li jikkontrolla t-taħbita tal-qalb)
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: ΟΜΑΔΑ A. DDDR
Identifikatur intern: 1.ΟΜΑΔΑ A
Lott: LOT-0002
Titlu: ΟΜΑΔΑ B. DDDR ATP MRI
Identifikatur intern: 2. ΟΜΑΔΑ B
Lott: LOT-0003
Titlu: ΟΜΑΔΑ Γ. DDDR ΜΙΚΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ
Identifikatur intern: 3. ΟΜΑΔΑ Γ
Lott: LOT-0004
Titlu: ΟΜΑΔΑ Δ. VVIR
Identifikatur intern: 4. ΟΜΑΔΑ Δ
Lott: LOT-0005
Titlu: ΟΜΑΔΑ Ε. VVIR ΜΙΚΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ
Identifikatur intern: 5. ΟΜΑΔΑ Ε
Lott: LOT-0006
Titlu: ΟΜΑΔΑ ΣΤ. ΥΠΟΚΛΕΙΔΙΟΙ ΕΙΣΑΓΩΓΕΙΣ
Identifikatur intern: 6. ΟΜΑΔΑ ΣΤ
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: 7. ΟΜΑΔΑ Ζ
Lott: LOT-0008
Identifikatur intern: 8. ΟΜΑΔΑ Θ
Lott: LOT-0009
Identifikatur intern: 9. ΟΜΑΔΑ Ι
Lott: LOT-0010
Identifikatur intern: 10.ΟΜΑΔΑ ΙΑ
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33182210 Estimulador cardíaco (pacemaker)
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 34/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33182210 Stimulator cardiac
Identificator intern: 1.ΟΜΑΔΑ A
Identificator intern: 2. ΟΜΑΔΑ B
Identificator intern: 3. ΟΜΑΔΑ Γ
Identificator intern: 4. ΟΜΑΔΑ Δ
Identificator intern: 5. ΟΜΑΔΑ Ε
Identificator intern: 6. ΟΜΑΔΑ ΣΤ
Identificator intern: 7. ΟΜΑΔΑ Ζ
Identificator intern: 8. ΟΜΑΔΑ Θ
Identificator intern: 9. ΟΜΑΔΑ Ι
Identificator intern: 10.ΟΜΑΔΑ ΙΑ
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 34/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33182210 Srčni spodbujevalnik
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1.ΟΜΑΔΑ A
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2. ΟΜΑΔΑ B
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3. ΟΜΑΔΑ Γ
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 4. ΟΜΑΔΑ Δ
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 5. ΟΜΑΔΑ Ε
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 6. ΟΜΑΔΑ ΣΤ
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 7. ΟΜΑΔΑ Ζ
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 8. ΟΜΑΔΑ Θ
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 9. ΟΜΑΔΑ Ι
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 10.ΟΜΑΔΑ ΙΑ
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 34/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33182210 Pacemaker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1.ΟΜΑΔΑ A
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2. ΟΜΑΔΑ B
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3. ΟΜΑΔΑ Γ
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 4. ΟΜΑΔΑ Δ
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 5. ΟΜΑΔΑ Ε
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 6. ΟΜΑΔΑ ΣΤ
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: 7. ΟΜΑΔΑ Ζ
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: 8. ΟΜΑΔΑ Θ
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: 9. ΟΜΑΔΑ Ι
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: 10.ΟΜΑΔΑ ΙΑ