462428-2026 - Състезателна процедура
България – Услуги по технически изпитвания и контрол – „Технически надзор повдигателни съоръжения в ЕСО ЕАД, УМЕР Благоевград”
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
Заглавие„Технически надзор повдигателни съоръжения в ЕСО ЕАД, УМЕР Благоевград”
ОписаниеОсъществяване на технически надзор на повдигателните съоръжения, собственост на ЕСО ЕАД, УМЕР Благоевград, съгласно чл.108 от НАРЕДБА ЗА БЕЗОПАСНАТА ЕКСПЛОАТАЦИЯ И ТЕХНИЧЕСКИЯ НАДЗОР НА ПОВДИГАТЕЛНИ СЪОРЪЖЕНИЯ. Срок за изпълнение на обществената поръчка - 24 месеца.
Вътрешен идентификатор587066
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 71630000 Услуги по технически изпитвания и контрол
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
462428-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor587066
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 71630000 Technická inspekce a testování
5. Část
ČástLOT-0001
462428-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern ID587066
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71630000 Teknisk inspektion og prøvning
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
462428-2026 - Διαγωνισμός
Βουλγαρία – Υπηρεσίες τεχνικού ελέγχου και δοκιμών – „Технически надзор повдигателни съоръжения в ЕСО ЕАД, УМЕР Благоевград”
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό587066
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71630000 Υπηρεσίες τεχνικού ελέγχου και δοκιμών
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
462428-2026 - Licitación
Bulgaria – Servicios de inspección y ensayo técnicos – „Технически надзор повдигателни съоръжения в ЕСО ЕАД, УМЕР Благоевград”
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno587066
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 71630000 Servicios de inspección y ensayo técnicos
5. Lote
LoteLOT-0001
462428-2026 - Hange
Bulgaaria – Tehnilise ülevaatuse ja teimimise teenused – „Технически надзор повдигателни съоръжения в ЕСО ЕАД, УМЕР Благоевград”
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus587066
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 71630000 Tehnilise ülevaatuse ja teimimise teenused
5. Osa
OsaLOT-0001
462428-2026 - Kilpailu
Bulgaria – Tekniset tarkastus- ja testauspalvelut – „Технически надзор повдигателни съоръжения в ЕСО ЕАД, УМЕР Благоевград”
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste587066
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71630000 Tekniset tarkastus- ja testauspalvelut
462428-2026 - Mise en concurrence
Bulgarie – Services de contrôle et d'essais techniques – „Технически надзор повдигателни съоръжения в ЕСО ЕАД, УМЕР Благоевград”
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne587066
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 71630000 Services de contrôle et d'essais techniques
5. Lot
LotLOT-0001
462428-2026 - Nadmetanje
Bugarska – Usluge tehničkog nadzora i ispitivanja – „Технически надзор повдигателни съоръжения в ЕСО ЕАД, УМЕР Благоевград”
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka587066
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71630000 Usluge tehničkog nadzora i ispitivanja
5. Grupa
GrupaLOT-0001
462428-2026 - Verseny
Bulgária – Műszaki vizsgálati és elemzési szolgáltatások – „Технически надзор повдигателни съоръжения в ЕСО ЕАД, УМЕР Благоевград”
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító587066
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71630000 Műszaki vizsgálati és elemzési szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
462428-2026 - Gara
Bulgaria – Servizi di ispezione e collaudo tecnici – „Технически надзор повдигателни съоръжения в ЕСО ЕАД, УМЕР Благоевград”
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno587066
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 71630000 Servizi di ispezione e collaudo tecnici
5. Lotto
LottoLOT-0001
462428-2026 - Konkursas
Bulgarija – Techninio inspektavimo ir tikrinimo paslaugos – „Технически надзор повдигателни съоръжения в ЕСО ЕАД, УМЕР Благоевград”
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius587066
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71630000 Techninio inspektavimo ir tikrinimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
462428-2026 - Konkurss
Bulgārija – Tehniskās pārbaudes un testēšanas pakalpojumi – „Технически надзор повдигателни съоръжения в ЕСО ЕАД, УМЕР Благоевград”
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
Iekšējais identifikators587066
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71630000 Tehniskās pārbaudes un testēšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
462428-2026 - Procedura konkurencyjna
Bułgaria – Usługi kontroli i nadzoru technicznego – „Технически надзор повдигателни съоръжения в ЕСО ЕАД, УМЕР Благоевград”
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Wewnętrzny identyfikator587066
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71630000 Usługi kontroli i nadzoru technicznego
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
462428-2026 - Procedură concurențială
Bulgaria – Servicii de inspecţie şi testare tehnică – „Технически надзор повдигателни съоръжения в ЕСО ЕАД, УМЕР Благоевград”
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator intern587066
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 71630000 Servicii de inspecţie şi testare tehnică
462428-2026 - Javni razpis
Bolgarija – Storitve tehničnih pregledov in testiranj – „Технически надзор повдигателни съоръжения в ЕСО ЕАД, УМЕР Благоевград”
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator587066
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71630000 Storitve tehničnih pregledov in testiranj
5. Sklop
SklopLOT-0001
462428-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare587066
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001