Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 55520000 Услуги на заведения за приготвяне и доставяне на храна
Място на изпълнение
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Braşov (RO122)
Държава: Pyмъния
Допълнителна информация: Sediul Central si Sectiile exterioare. conf. Caietului de Sarcini nr. 26489 / 06.11.2025
Стойност
462450-2026 - Zadávání
Rumunsko – Zabezpečování pohostinských služeb pro zákazníky – Servicii de catering (preparare, transport si distribuire hrana) necesare asigurarii hranei pacientilor si personalului sanitar care au acest drept de 3 ori pe zi la Sediul Central si Sectiile exterioare
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Služby
2. Řízení
Řízení
NázevServicii de catering (preparare, transport si distribuire hrana) necesare asigurarii hranei pacientilor si personalului sanitar care au acest drept de 3 ori pe zi la Sediul Central si Sectiile exterioare
PopisServicii de catering (preparare, transport si distribuire hrana) necesare asigurarii hranei pacientilor si personalului sanitar care au acest drept la Sediul Central si Sectiile exterioare. conf. Caietului de Sarcini nr. 26489 / 06.11.2025
Interní identifikátor26489 / 06.11.2025
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 55520000 Zabezpečování pohostinských služeb pro zákazníky
5. Část
ČástLOT-0000
NázevDefault lot
Interní identifikátor1
462450-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern ID26489 / 06.11.2025
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 55520000 Cateringvirksomhed
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0000
TitelDefault lot
Intern ID1
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 55520000 Υπηρεσίες τροφοδοσίας
Τόπος εκτέλεσης
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Braşov (RO122)
Χώρα: Ρουμανία
Αξία
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55520000 Catering services
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Braşov (RO122)
Country: Romania
Value
462450-2026 - Licitación
Rumanía – Servicios de suministro de comidas desde el exterior – Servicii de catering (preparare, transport si distribuire hrana) necesare asigurarii hranei pacientilor si personalului sanitar care au acest drept de 3 ori pe zi la Sediul Central si Sectiile exterioare
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno26489 / 06.11.2025
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 55520000 Servicios de suministro de comidas desde el exterior
5. Lote
LoteLOT-0000
TítuloDefault lot
Identificador interno1
462450-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus26489 / 06.11.2025
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 55520000 Toitlustusteenused
5. Osa
OsaLOT-0000
PealkiriDefault lot
Sisemine tunnus1
462450-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne26489 / 06.11.2025
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 55520000 Services traiteur
5. Lot
LotLOT-0000
TitreDefault lot
Identifiant interne1
462450-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach26489 / 06.11.2025
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 55520000 Catering services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0000
TeidealDefault lot
Aitheantóir inmheánach1
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 55520000 Élelmezési szolgáltatások
A teljesítés helye
Ország alegysége (NUTS): Braşov (RO122)
Ország: Románia
Érték
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 55520000 Servizi di catering
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Braşov (RO122)
Paese: Romania
Valore
462450-2026 - Konkurss
Rumānija – Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi – Servicii de catering (preparare, transport si distribuire hrana) necesare asigurarii hranei pacientilor si personalului sanitar care au acest drept de 3 ori pe zi la Sediul Central si Sectiile exterioare
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators26489 / 06.11.2025
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 55520000 Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0000
NosaukumsDefault lot
Iekšējais identifikators1
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 55520000 Usługi dostarczania posiłków
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Braşov (RO122)
Kraj: Rumunia
Wartość
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 55520000 Serviços de fornecimento de refeições (catering)
Local de execução
Subdivisão do país (NUTS): Braşov (RO122)
País: Roménia
Valor
462450-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
2. Postup
Postup
Interný identifikátor26489 / 06.11.2025
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 55520000 Služby hromadného stravovania
5. Časť
ČasťLOT-0000
NázovDefault lot
Interný identifikátor1
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 55520000 Storitve priprave in dostave hrane
Kraj izvajanja
Podregija države (NUTS): Braşov (RO122)
Država: Romunija
Vrednost