See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych zarządzanych przez PKP S.A.
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych z podziałem na 38 zadań: Zadanie nr 1 – Rejon Bydgoszcz, Zadanie nr 2 – Rejon Ełk, Zadanie nr 3 – Rejon Gdańsk, Zadanie nr 4 – Rejon Olsztyn, Zadanie nr 5 – Rejon Bielsko-Biała, Zadanie nr 6 – Rejon Częstochowa, Zadanie nr 7 – Rejon Gliwice, Zadanie nr 8 – Rejon Sosnowiec, Zadanie nr 9 – ARCHIWUM w Sosnowcu, Zadanie nr 10 – Rejon Kielce, Zadanie nr 11 – Rejon Kraków, Zadanie nr 12 – Rejon Lublin, Zadanie nr 13 – Rejon Nowy Sącz, Zadanie nr 14 – Rejon Rzeszów, Zadanie nr 15 – Rejon Ostrów Wielkopolski, Zadanie nr 16 – Rejon Poznań, Zadanie nr 17 – Rejon Stargard, Zadanie nr 18 – Rejon Zbąszynek, Zadanie nr 19 – Rejon Białystok, Zadanie nr 20 – Rejon Łódź, Zadanie nr 21 – Rejon Piotrków Trybunalski, Zadanie nr 22 – Rejon Warszawa Wschód, Zadanie nr 23 – Rejon Warszawa Zachód, Zadanie nr 24 – WEST STATION - Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa, Zadanie nr 25 – Rejon Kędzierzyn-Koźle, Zadanie nr 26 – Rejon Legnica, Zadanie nr 27 – Rejon Opole, Zadanie nr 28 – Rejon Wałbrzych, Zadanie nr 29 – Rejon Wrocław; Zadanie nr 30 – PKP ŻELAZNA - Aleje Jerozolimskie 56C, 00-024 Warszawa, Zadanie nr 31 – OKMP Warszawa, Zadanie nr 32 – OKMP Gdańsk z siedzibą w Sopocie, Zadanie nr 33 – OKMP Katowice, Zadanie nr 34 – OKMP Kraków, Zadanie nr 35 – OKMP Lublin, Zadanie nr 36 – OKMP Poznań, Zadanie nr 37 – OKMP Szczecin, Zadanie nr 38 – OKMP Wrocław.
Вътрешен идентификатор: KFZ/2026/WNP-020072
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: 1. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: http://pkp.eb2b.com.pl. 2. Więcej informacji można uzyskać pod adresem podanym powyżej. 3. Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać na adres podany powyżej. 4. Komunikacja elektroniczna wymaga korzystania z narzędzi i urządzeń, które nie są ogólnodostępne. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do tych narzędzi i urządzeń można uzyskać bezpłatnie pod adresem:http://pkp.eb2b.com.pl. 5. Zamawiający przeprowadzi postępowanie w „procedurze odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 6. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty, wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, następujących oświadczeń i podmiotowych środków dowodowych aktualnych na dzień złożenia: 1) oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu oraz o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ), 2) w celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu: a) dotyczących zdolności technicznej lub zawodowej: * wykazu wykonanych usług (Załącznik nr 4 do SWZ) wraz z dowodami potwierdzającymi należyte wykonanie usług; 3) w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu : a) informacji z Krajowego Rejestru Karnego sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; b) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem; c) oświadczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej (Załącznik nr 5 do SWZ); d) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w JEDZ (Załącznik nr 6 do SWZ); e) oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia z postępowania, o których mowa w art. 7 ustawy UPAU i o braku zakazu udzielenia zamówienia na podstawie art. 5k rozporządzenia UE (zgodnie z Załącznikiem nr 10a i 10b do SWZ). Szczegółowy wykaz i opis podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów i oświadczeń jakie musi dostarczyć wykonawca w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz braku podstaw do wykluczenia został zawarty w rozdziale X SWZ.
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90910000 Услуги по почистване на сгради, промишлени инсталации и превозни средства
Допълнителна класификация (cpv): 90911300 Услуги по почистване на прозорци, 90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните, 90919200 Услуги по почистване на канцеларии, 90611000 Услуги по почистване на улици, 90612000 Услуги по метене на улици, 90620000 Услуги по почистване на улици от сняг, 90630000 Услуги по почистване на улици от лед, 77314100 Услуги по засяване с трева, 39830000 Почистващи продукти, 14211000 Пясък
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zadanie nr 1 - Rejon Bydgoszcz
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych w Rejonie Bydgoszcz. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 1 - Rejon Bydgoszcz
Варианти:
Описание на опциите: 1. Stosownie do art. 441 Ustawy Pzp Zamawiający zastrzega sobie możliwość zlecenia w zakresie zadania nr 1 dodatkowych czynności w ramach Prawa Opcji tj. koszenia trawy, odśnieżania lub zbierania śmieci w lokalizacjach wskazanych w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 2. Dokładna maksymalna wartość udzielanych zamówień w ramach prawa opcji została wskazana w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 3. Okoliczność skorzystania przez Zamawiającego z zamówień udzielanych w ramach prawa opcji zostały opisane w § 9 Wzór Umowy - Załącznik nr 9 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Zadanie nr 2 - Rejon Ełk
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych w Rejonie Ełk. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 2 - Rejon Ełk
Описание на опциите: 1. Stosownie do art. 441 Ustawy Pzp Zamawiający zastrzega sobie możliwość zlecenia w zakresie zadania nr 2 dodatkowych czynności w ramach Prawa Opcji tj. koszenia trawy, odśnieżania lub zbierania śmieci w lokalizacjach wskazanych w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 2. Dokładna maksymalna wartość udzielanych zamówień w ramach prawa opcji została wskazana w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 3. Okoliczność skorzystania przez Zamawiającego z zamówień udzielanych w ramach prawa opcji zostały opisane w § 9 Wzór Umowy - Załącznik nr 9 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Zadanie nr 3 - Rejon Gdańsk
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych w Rejonie Gdańsk. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 3 - Rejon Gdańsk
Описание на опциите: 1. Stosownie do art. 441 Ustawy Pzp Zamawiający zastrzega sobie możliwość zlecenia w zakresie zadania nr 3 dodatkowych czynności w ramach Prawa Opcji tj. koszenia trawy, odśnieżania lub zbierania śmieci w lokalizacjach wskazanych w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 2. Dokładna maksymalna wartość udzielanych zamówień w ramach prawa opcji została wskazana w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 3. Okoliczność skorzystania przez Zamawiającego z zamówień udzielanych w ramach prawa opcji zostały opisane w § 9 Wzór Umowy - Załącznik nr 9 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Zadanie nr 4 - Rejon Olsztyn
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości na terenach zewnętrznych w Rejonie Olsztyn. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 4 - Rejon Olsztyn
Описание на опциите: 1. Stosownie do art. 441 Ustawy Pzp Zamawiający zastrzega sobie możliwość zlecenia w zakresie zadania nr 4 dodatkowych czynności w ramach Prawa Opcji tj. koszenia trawy, odśnieżania lub zbierania śmieci w lokalizacjach wskazanych w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 2. Dokładna maksymalna wartość udzielanych zamówień w ramach prawa opcji została wskazana w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 3. Okoliczność skorzystania przez Zamawiającego z zamówień udzielanych w ramach prawa opcji zostały opisane w § 9 Wzór Umowy - Załącznik nr 9 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Zadanie nr 5- Rejon Bielsko-Biała
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych w Rejonie Bielsko-Biała. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 5 - Rejon Bielsko-Biała
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Zadanie nr 6 - Rejon Częstochowa
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych w Rejonie Częstochowa. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 6 - Rejon Częstochowa
Описание на опциите: 1. Stosownie do art. 441 Ustawy Pzp Zamawiający zastrzega sobie możliwość zlecenia w zakresie zadania nr 6 dodatkowych czynności w ramach Prawa Opcji tj. koszenia trawy, odśnieżania lub zbierania śmieci w lokalizacjach wskazanych w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 2. Dokładna maksymalna wartość udzielanych zamówień w ramach prawa opcji została wskazana w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 3. Okoliczność skorzystania przez Zamawiającego z zamówień udzielanych w ramach prawa opcji zostały opisane w § 9 Wzór Umowy - Załącznik nr 9 do SWZ
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Zadanie nr 7 - Rejon Gliwice
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych w Rejonie Gliwice. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 7 - Rejon Gliwice
Описание на опциите: 1. Stosownie do art. 441 Ustawy Pzp Zamawiający zastrzega sobie możliwość zlecenia w zakresie zadania nr 7 dodatkowych czynności w ramach Prawa Opcji tj. koszenia trawy, odśnieżania lub zbierania śmieci w lokalizacjach wskazanych w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 2. Dokładna maksymalna wartość udzielanych zamówień w ramach prawa opcji została wskazana w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 3. Okoliczność skorzystania przez Zamawiającego z zamówień udzielanych w ramach prawa opcji zostały opisane w § 9 Wzór Umowy - Załącznik nr 9 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Zadanie nr 8 - Rejon Sosnowiec
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych w Rejonie Sosnowiec. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 8 - Rejon Sosnowiec
Описание на опциите: 1. Stosownie do art. 441 Ustawy Pzp Zamawiający zastrzega sobie możliwość zlecenia w zakresie zadania nr 8 dodatkowych czynności w ramach Prawa Opcji tj. koszenia trawy, odśnieżania lub zbierania śmieci w lokalizacjach wskazanych w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 2. Dokładna maksymalna wartość udzielanych zamówień w ramach prawa opcji została wskazana w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 3. Okoliczność skorzystania przez Zamawiającego z zamówień udzielanych w ramach prawa opcji zostały opisane w § 9 Wzór Umowy - Załącznik nr 9 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Zadanie nr 9 - Archiwum w Sosnowcu
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych w Archiwum w Sosnowcu. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1b do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 9 - Archiwum w Sosnowcu
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Zadanie nr 10 - Rejon Kielce
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych w Rejonie Kielce. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 10 - Rejon Kielce
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Zadanie nr 11 - Rejon Kraków
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych w Rejonie Kraków. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 11 - Rejon Kraków
Описание на опциите: 1. Stosownie do art. 441 Ustawy Pzp Zamawiający zastrzega sobie możliwość zlecenia w zakresie zadania nr 11 dodatkowych czynności w ramach Prawa Opcji tj. koszenia trawy, odśnieżania lub zbierania śmieci w lokalizacjach wskazanych w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 2. Dokładna maksymalna wartość udzielanych zamówień w ramach prawa opcji została wskazana w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 3. Okoliczność skorzystania przez Zamawiającego z zamówień udzielanych w ramach prawa opcji zostały opisane w § 9 Wzór Umowy - Załącznik nr 9 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Zadanie nr 12 - Rejon Lublin
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych w Rejonie Lublin. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 12 - Rejon Lublin
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Zadanie nr 13 - Rejon Nowy Sącz
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych w Rejonie Nowy Sącz. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 13 - Rejon Nowy Sącz
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Zadanie nr 14 - Rejon Rzeszów
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych w Rejonie Rzeszów. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 14 - Rejon Rzeszów
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Zadanie nr 15 - Rejon Ostrów Wielkopolski
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych w Rejonie Ostrów Wielkopolski. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 15 - Rejon Ostrów Wielkopolski
Описание на опциите: 1. Stosownie do art. 441 Ustawy Pzp Zamawiający zastrzega sobie możliwość zlecenia w zakresie zadania nr 15 dodatkowych czynności w ramach Prawa Opcji tj. koszenia trawy, odśnieżania lub zbierania śmieci w lokalizacjach wskazanych w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 2. Dokładna maksymalna wartość udzielanych zamówień w ramach prawa opcji została wskazana w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 3. Okoliczność skorzystania przez Zamawiającego z zamówień udzielanych w ramach prawa opcji zostały opisane w § 9 Wzór Umowy - Załącznik nr 9 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Zadanie nr 16 - Rejon Poznań
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych w Rejonie Poznań. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 16 - Rejon Poznań
Описание на опциите: 1. Stosownie do art. 441 Ustawy Pzp Zamawiający zastrzega sobie możliwość zlecenia w zakresie zadania nr 16 dodatkowych czynności w ramach Prawa Opcji tj. koszenia trawy, odśnieżania lub zbierania śmieci w lokalizacjach wskazanych w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 2. Dokładna maksymalna wartość udzielanych zamówień w ramach prawa opcji została wskazana w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 3. Okoliczność skorzystania przez Zamawiającego z zamówień udzielanych w ramach prawa opcji zostały opisane w § 9 Wzór Umowy - Załącznik nr 9 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Zadanie nr 17 - Rejon Stargard
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych w Rejonie Stargard. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 17 - Rejon Stargard
Описание на опциите: 1. Stosownie do art. 441 Ustawy Pzp Zamawiający zastrzega sobie możliwość zlecenia w zakresie zadania nr 17 dodatkowych czynności w ramach Prawa Opcji tj. koszenia trawy, odśnieżania lub zbierania śmieci w lokalizacjach wskazanych w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 2. Dokładna maksymalna wartość udzielanych zamówień w ramach prawa opcji została wskazana w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 3. Okoliczność skorzystania przez Zamawiającego z zamówień udzielanych w ramach prawa opcji zostały opisane w § 9 Wzór Umowy - Załącznik nr 9 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Zadanie nr 18 - Rejon Zbąszynek
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych w Rejonie Zbąszynek. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 18 - Rejon Zbąszynek
Описание на опциите: 1. Stosownie do art. 441 Ustawy Pzp Zamawiający zastrzega sobie możliwość zlecenia w zakresie zadania nr 18 dodatkowych czynności w ramach Prawa Opcji tj. koszenia trawy, odśnieżania lub zbierania śmieci w lokalizacjach wskazanych w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 2. Dokładna maksymalna wartość udzielanych zamówień w ramach prawa opcji została wskazana w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 3. Okoliczność skorzystania przez Zamawiającego z zamówień udzielanych w ramach prawa opcji zostały opisane w § 9 Wzór Umowy - Załącznik nr 9 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Zadanie nr 19 - Rejon Białystok
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych w Rejonie Białystok. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 19 - Rejon Białystok
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Zadanie nr 20 - Rejon Łódź
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych w Rejonie Łódź. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 20 - Rejon Łódź
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Zadanie nr 21 - Rejon Piotrków Trybunalski
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych w Rejonie Piotrków Trybunalski. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 21 - Rejon Piotrków Trybunalski
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Zadanie nr 22 - Rejon Warszawa Wschód
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych w Rejonie Warszawa Wschód. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 22 - Rejon Warszawa Wschód
Описание на опциите: 1. Stosownie do art. 441 Ustawy Pzp Zamawiający zastrzega sobie możliwość zlecenia w zakresie zadania nr 22 dodatkowych czynności w ramach Prawa Opcji tj. koszenia trawy, odśnieżania lub zbierania śmieci w lokalizacjach wskazanych w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 2. Dokładna maksymalna wartość udzielanych zamówień w ramach prawa opcji została wskazana w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 3. Okoliczność skorzystania przez Zamawiającego z zamówień udzielanych w ramach prawa opcji zostały opisane w § 9 Wzór Umowy - Załącznik nr 9 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: Zadanie nr 23 - Rejon Warszawa Zachód
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych w Rejonie Warszawa Zachód. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 23 - Rejon Warszawa Zachód
Описание на опциите: 1. Stosownie do art. 441 Ustawy Pzp Zamawiający zastrzega sobie możliwość zlecenia w zakresie zadania nr 23 dodatkowych czynności w ramach Prawa Opcji tj. koszenia trawy, odśnieżania lub zbierania śmieci w lokalizacjach wskazanych w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 2. Dokładna maksymalna wartość udzielanych zamówień w ramach prawa opcji została wskazana w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 3. Okoliczność skorzystania przez Zamawiającego z zamówień udzielanych w ramach prawa opcji zostały opisane w § 9 Wzór Umowy - Załącznik nr 9 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: Zadanie nr 24 - West Station - Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynku West Station - Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 24 - West Station - Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: Zadanie nr 25 - Rejon Kędzierzyn-Koźle
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych w Rejonie Kędzierzyn-Koźle. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 25 - Rejon Kędzierzyn-Koźle
Описание на опциите: 1. Stosownie do art. 441 Ustawy Pzp Zamawiający zastrzega sobie możliwość zlecenia w zakresie zadania nr 25 dodatkowych czynności w ramach Prawa Opcji tj. koszenia trawy, odśnieżania lub zbierania śmieci w lokalizacjach wskazanych w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 2. Dokładna maksymalna wartość udzielanych zamówień w ramach prawa opcji została wskazana w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 3. Okoliczność skorzystania przez Zamawiającego z zamówień udzielanych w ramach prawa opcji zostały opisane w § 9 Wzór Umowy - Załącznik nr 9 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: Zadanie nr 26 - Rejon Legnica
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych w Rejonie Legnica. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 26 - Rejon Legnica
Описание на опциите: 1. Stosownie do art. 441 Ustawy Pzp Zamawiający zastrzega sobie możliwość zlecenia w zakresie zadania nr 26 dodatkowych czynności w ramach Prawa Opcji tj. koszenia trawy, odśnieżania lub zbierania śmieci w lokalizacjach wskazanych w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 2. Dokładna maksymalna wartość udzielanych zamówień w ramach prawa opcji została wskazana w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 3. Okoliczność skorzystania przez Zamawiającego z zamówień udzielanych w ramach prawa opcji zostały opisane w § 9 Wzór Umowy - Załącznik nr 9 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: Zadanie nr 27 - Rejon Opole
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych w Rejonie Opole. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 27 - Rejon Opole
Описание на опциите: 1. Stosownie do art. 441 Ustawy Pzp Zamawiający zastrzega sobie możliwość zlecenia w zakresie zadania nr 27 dodatkowych czynności w ramach Prawa Opcji tj. koszenia trawy, odśnieżania lub zbierania śmieci w lokalizacjach wskazanych w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 2. Dokładna maksymalna wartość udzielanych zamówień w ramach prawa opcji została wskazana w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 3. Okoliczność skorzystania przez Zamawiającego z zamówień udzielanych w ramach prawa opcji zostały opisane w § 9 Wzór Umowy - Załącznik nr 9 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0028
Заглавие: Zadanie nr 28 - Rejon Wałbrzych
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych w Rejonie Wałbrzych. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 28 - Rejon Wałbrzych
Описание на опциите: 1. Stosownie do art. 441 Ustawy Pzp Zamawiający zastrzega sobie możliwość zlecenia w zakresie zadania nr 28 dodatkowych czynności w ramach Prawa Opcji tj. koszenia trawy, odśnieżania lub zbierania śmieci w lokalizacjach wskazanych w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 2. Dokładna maksymalna wartość udzielanych zamówień w ramach prawa opcji została wskazana w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 3. Okoliczność skorzystania przez Zamawiającego z zamówień udzielanych w ramach prawa opcji zostały opisane w § 9 Wzór Umowy - Załącznik nr 9 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0029
Заглавие: Zadanie nr 29 - Rejon Wrocław
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach niedworcowych oraz na terenach zewnętrznych w Rejonie Wrocław. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 29 - Rejon Wrocław
Описание на опциите: 1. Stosownie do art. 441 Ustawy Pzp Zamawiający zastrzega sobie możliwość zlecenia w zakresie zadania nr 29 dodatkowych czynności w ramach Prawa Opcji tj. koszenia trawy, odśnieżania lub zbierania śmieci w lokalizacjach wskazanych w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 2. Dokładna maksymalna wartość udzielanych zamówień w ramach prawa opcji została wskazana w Załączniku 2a – Formularz cenowy – Prawo Opcji. 3. Okoliczność skorzystania przez Zamawiającego z zamówień udzielanych w ramach prawa opcji zostały opisane w § 9 Wzór Umowy - Załącznik nr 9 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0030
Заглавие: Zadanie nr 30 - PKP Żelazna - Aleje Jerozolimskie 56C, 00-024 Warszawa
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynku oraz na terenach zewnętrznych w PKP Żelazna - Aleje Jerozolimskie 56C, 00-024 Warszawa. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1a oraz 1c do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 30 - PKP Żelazna - Aleje Jerozolimskie 56C, 00-024 Warszawa
Обособена позиция: LOT-0031
Заглавие: Zadanie nr 31 - OKMP Warszawa
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach Oddziału Kolejowej Medycyny Pracy w Warszawie. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1c do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 31 - OKMP Warszawa
Обособена позиция: LOT-0032
Заглавие: Zadanie nr 32 - OKMP Gdańsk z siedzibą w Sopocie
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach Oddziału Kolejowej Medycyny Pracy w Gdańsku z siedzibą w Sopocie. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1c do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 32 - OKMP Gdańsk z siedzibą w Sopocie
Обособена позиция: LOT-0033
Заглавие: Zadanie nr 33 - OKMP Katowice
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach Oddziału Kolejowej Medycyny Pracy w Katowicach. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1c do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 33 - OKMP Katowice
Обособена позиция: LOT-0034
Заглавие: Zadanie nr 34 - OKMP Kraków
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach Oddziału Kolejowej Medycyny Pracy w Kraków. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1c do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 34 - OKMP Kraków
Обособена позиция: LOT-0035
Заглавие: Zadanie nr 35 - OKMP Lublin
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynku Oddziału Kolejowej Medycyny Pracy w Lublinie. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1c do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 35 - OKMP Lublin
Обособена позиция: LOT-0036
Заглавие: Zadanie nr 36 - OKMP Poznań
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach Oddziału Kolejowej Medycyny Pracy w Poznaniu. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1c do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 36 - OKMP Poznań
Обособена позиция: LOT-0037
Заглавие: Zadanie nr 37 - OKMP Szczecin
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynku Oddziału Kolejowej Medycyny Pracy w Szczecinie. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1c do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 37 - OKMP Szczecin
Обособена позиция: LOT-0038
Заглавие: Zadanie nr 38 - OKMP Wrocław
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania czystości w budynkach oraz na terenach zewnętrznych Oddziału Kolejowej Medycyny Pracy we Wrocławiu. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ dalej jako „Wzór Umowy” oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1c do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 38 - OKMP Wrocław
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: KFZ/2026/WNP-020072
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90910000 Úklidové služby
Další klasifikace (cpv): 90911300 Čištění oken, 90911200 Stavební úklid, 90919200 Úklid kanceláří, 90611000 Čištění ulic, 90612000 Zametání ulic, 90620000 Odklízení sněhu, 90630000 Odklízení ledu, 77314100 Zatravňovací služby, 39830000 Čistící prostředky, 14211000 Písky
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Zadanie nr 1 - Rejon Bydgoszcz
Možnosti:
Část: LOT-0002
Název: Zadanie nr 2 - Rejon Ełk
Interní identifikátor: Zadanie nr 2 - Rejon Ełk
Část: LOT-0003
Název: Zadanie nr 3 - Rejon Gdańsk
Interní identifikátor: Zadanie nr 3 - Rejon Gdańsk
Část: LOT-0004
Název: Zadanie nr 4 - Rejon Olsztyn
Interní identifikátor: Zadanie nr 4 - Rejon Olsztyn
Část: LOT-0005
Část: LOT-0006
Název: Zadanie nr 6 - Rejon Częstochowa
Část: LOT-0007
Název: Zadanie nr 7 - Rejon Gliwice
Interní identifikátor: Zadanie nr 7 - Rejon Gliwice
Část: LOT-0008
Název: Zadanie nr 8 - Rejon Sosnowiec
Část: LOT-0009
Část: LOT-0010
Název: Zadanie nr 10 - Rejon Kielce
Interní identifikátor: Zadanie nr 10 - Rejon Kielce
Část: LOT-0011
Název: Zadanie nr 11 - Rejon Kraków
Interní identifikátor: Zadanie nr 11 - Rejon Kraków
Část: LOT-0012
Název: Zadanie nr 12 - Rejon Lublin
Interní identifikátor: Zadanie nr 12 - Rejon Lublin
Část: LOT-0013
Název: Zadanie nr 13 - Rejon Nowy Sącz
Část: LOT-0014
Název: Zadanie nr 14 - Rejon Rzeszów
Interní identifikátor: Zadanie nr 14 - Rejon Rzeszów
Část: LOT-0015
Část: LOT-0016
Název: Zadanie nr 16 - Rejon Poznań
Interní identifikátor: Zadanie nr 16 - Rejon Poznań
Část: LOT-0017
Název: Zadanie nr 17 - Rejon Stargard
Část: LOT-0018
Název: Zadanie nr 18 - Rejon Zbąszynek
Část: LOT-0019
Název: Zadanie nr 19 - Rejon Białystok
Část: LOT-0020
Název: Zadanie nr 20 - Rejon Łódź
Interní identifikátor: Zadanie nr 20 - Rejon Łódź
Část: LOT-0021
Část: LOT-0022
Část: LOT-0023
Část: LOT-0024
Část: LOT-0025
Část: LOT-0026
Název: Zadanie nr 26 - Rejon Legnica
Interní identifikátor: Zadanie nr 26 - Rejon Legnica
Část: LOT-0027
Název: Zadanie nr 27 - Rejon Opole
Interní identifikátor: Zadanie nr 27 - Rejon Opole
Část: LOT-0028
Název: Zadanie nr 28 - Rejon Wałbrzych
Část: LOT-0029
Název: Zadanie nr 29 - Rejon Wrocław
Interní identifikátor: Zadanie nr 29 - Rejon Wrocław
Část: LOT-0030
Část: LOT-0031
Název: Zadanie nr 31 - OKMP Warszawa
Interní identifikátor: Zadanie nr 31 - OKMP Warszawa
Část: LOT-0032
Část: LOT-0033
Název: Zadanie nr 33 - OKMP Katowice
Interní identifikátor: Zadanie nr 33 - OKMP Katowice
Část: LOT-0034
Název: Zadanie nr 34 - OKMP Kraków
Interní identifikátor: Zadanie nr 34 - OKMP Kraków
Část: LOT-0035
Název: Zadanie nr 35 - OKMP Lublin
Interní identifikátor: Zadanie nr 35 - OKMP Lublin
Část: LOT-0036
Název: Zadanie nr 36 - OKMP Poznań
Interní identifikátor: Zadanie nr 36 - OKMP Poznań
Část: LOT-0037
Název: Zadanie nr 37 - OKMP Szczecin
Interní identifikátor: Zadanie nr 37 - OKMP Szczecin
Část: LOT-0038
Název: Zadanie nr 38 - OKMP Wrocław
Interní identifikátor: Zadanie nr 38 - OKMP Wrocław
2. Procedure
Procedure
Intern ID: KFZ/2026/WNP-020072
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90910000 Rengøring
Supplerende klassifikation (cpv): 90911300 Vinduespudsning, 90911200 Rengøring af bygninger, 90919200 Rengøring af kontorer, 90611000 Gaderengøring, 90612000 Gadefejning, 90620000 Snerydning, 90630000 Isrydning, 77314100 Anlæg af græsplæner, 39830000 Rengøringsmidler, 14211000 Sand
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Rejon Bydgoszcz
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Rejon Ełk
Intern ID: Zadanie nr 2 - Rejon Ełk
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Rejon Gdańsk
Intern ID: Zadanie nr 3 - Rejon Gdańsk
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Rejon Olsztyn
Intern ID: Zadanie nr 4 - Rejon Olsztyn
Delkontrakt: LOT-0005
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Rejon Częstochowa
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Rejon Gliwice
Intern ID: Zadanie nr 7 - Rejon Gliwice
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Rejon Sosnowiec
Delkontrakt: LOT-0009
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - Rejon Kielce
Intern ID: Zadanie nr 10 - Rejon Kielce
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - Rejon Kraków
Intern ID: Zadanie nr 11 - Rejon Kraków
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 - Rejon Lublin
Intern ID: Zadanie nr 12 - Rejon Lublin
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 - Rejon Nowy Sącz
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 - Rejon Rzeszów
Intern ID: Zadanie nr 14 - Rejon Rzeszów
Delkontrakt: LOT-0015
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 - Rejon Poznań
Intern ID: Zadanie nr 16 - Rejon Poznań
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17 - Rejon Stargard
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18 - Rejon Zbąszynek
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19 - Rejon Białystok
Delkontrakt: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20 - Rejon Łódź
Intern ID: Zadanie nr 20 - Rejon Łódź
Delkontrakt: LOT-0021
Delkontrakt: LOT-0022
Delkontrakt: LOT-0023
Delkontrakt: LOT-0024
Delkontrakt: LOT-0025
Delkontrakt: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26 - Rejon Legnica
Intern ID: Zadanie nr 26 - Rejon Legnica
Delkontrakt: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27 - Rejon Opole
Intern ID: Zadanie nr 27 - Rejon Opole
Delkontrakt: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28 - Rejon Wałbrzych
Delkontrakt: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29 - Rejon Wrocław
Intern ID: Zadanie nr 29 - Rejon Wrocław
Delkontrakt: LOT-0030
Delkontrakt: LOT-0031
Titel: Zadanie nr 31 - OKMP Warszawa
Intern ID: Zadanie nr 31 - OKMP Warszawa
Delkontrakt: LOT-0032
Delkontrakt: LOT-0033
Titel: Zadanie nr 33 - OKMP Katowice
Intern ID: Zadanie nr 33 - OKMP Katowice
Delkontrakt: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 34 - OKMP Kraków
Intern ID: Zadanie nr 34 - OKMP Kraków
Delkontrakt: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 35 - OKMP Lublin
Intern ID: Zadanie nr 35 - OKMP Lublin
Delkontrakt: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 36 - OKMP Poznań
Intern ID: Zadanie nr 36 - OKMP Poznań
Delkontrakt: LOT-0037
Titel: Zadanie nr 37 - OKMP Szczecin
Intern ID: Zadanie nr 37 - OKMP Szczecin
Delkontrakt: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 38 - OKMP Wrocław
Intern ID: Zadanie nr 38 - OKMP Wrocław
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: KFZ/2026/WNP-020072
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung, 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung, 90611000 Straßenreinigung, 90612000 Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77314100 Anlegen von Rasen, 39830000 Reinigungsmittel, 14211000 Sand
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Zadanie nr 2 - Rejon Ełk
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Zadanie nr 3 - Rejon Gdańsk
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Zadanie nr 4 - Rejon Olsztyn
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Interne Kennung: Zadanie nr 7 - Rejon Gliwice
Los: LOT-0008
Los: LOT-0009
Los: LOT-0010
Interne Kennung: Zadanie nr 10 - Rejon Kielce
Los: LOT-0011
Interne Kennung: Zadanie nr 11 - Rejon Kraków
Los: LOT-0012
Interne Kennung: Zadanie nr 12 - Rejon Lublin
Los: LOT-0013
Los: LOT-0014
Los: LOT-0015
Los: LOT-0016
Interne Kennung: Zadanie nr 16 - Rejon Poznań
Los: LOT-0017
Los: LOT-0018
Los: LOT-0019
Los: LOT-0020
Interne Kennung: Zadanie nr 20 - Rejon Łódź
Los: LOT-0021
Los: LOT-0022
Los: LOT-0023
Los: LOT-0024
Los: LOT-0025
Los: LOT-0026
Los: LOT-0027
Interne Kennung: Zadanie nr 27 - Rejon Opole
Los: LOT-0028
Los: LOT-0029
Los: LOT-0030
Los: LOT-0031
Los: LOT-0032
Los: LOT-0033
Los: LOT-0034
Interne Kennung: Zadanie nr 34 - OKMP Kraków
Los: LOT-0035
Interne Kennung: Zadanie nr 35 - OKMP Lublin
Los: LOT-0036
Interne Kennung: Zadanie nr 36 - OKMP Poznań
Los: LOT-0037
Los: LOT-0038
Interne Kennung: Zadanie nr 38 - OKMP Wrocław
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: KFZ/2026/WNP-020072
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90910000 Υπηρεσίες καθαρισμού
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90911300 Υπηρεσίες καθαρισμού υαλοπινάκων, 90911200 Υπηρεσίες καθαρισμού κτιρίων, 90919200 Υπηρεσίες καθαρισμού γραφείων, 90611000 Υπηρεσίες οδοκαθαρισμού, 90612000 Υπηρεσίες σάρωσης δρόμων, 90620000 Υπηρεσίες εκχιονισμού, 90630000 Υπηρεσίες καθαρισμού από τον πάγο, 77314100 Υπηρεσίες χορτοκάλυψης, 39830000 Προϊόντα καθαρισμού, 14211000 Άμμος
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Zadanie nr 1 - Rejon Bydgoszcz
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 1 - Rejon Bydgoszcz
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Zadanie nr 2 - Rejon Ełk
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 2 - Rejon Ełk
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Zadanie nr 3 - Rejon Gdańsk
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 3 - Rejon Gdańsk
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Zadanie nr 4 - Rejon Olsztyn
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 4 - Rejon Olsztyn
Παρτίδα: LOT-0005
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 6 - Rejon Częstochowa
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Zadanie nr 7 - Rejon Gliwice
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 7 - Rejon Gliwice
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Zadanie nr 8 - Rejon Sosnowiec
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 8 - Rejon Sosnowiec
Παρτίδα: LOT-0009
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Zadanie nr 10 - Rejon Kielce
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 10 - Rejon Kielce
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Zadanie nr 11 - Rejon Kraków
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 11 - Rejon Kraków
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Zadanie nr 12 - Rejon Lublin
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 12 - Rejon Lublin
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: Zadanie nr 13 - Rejon Nowy Sącz
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 13 - Rejon Nowy Sącz
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: Zadanie nr 14 - Rejon Rzeszów
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 14 - Rejon Rzeszów
Παρτίδα: LOT-0015
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: Zadanie nr 16 - Rejon Poznań
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 16 - Rejon Poznań
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: Zadanie nr 17 - Rejon Stargard
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 17 - Rejon Stargard
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: Zadanie nr 18 - Rejon Zbąszynek
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 18 - Rejon Zbąszynek
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: Zadanie nr 19 - Rejon Białystok
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 19 - Rejon Białystok
Παρτίδα: LOT-0020
Τίτλος: Zadanie nr 20 - Rejon Łódź
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 20 - Rejon Łódź
Παρτίδα: LOT-0021
Παρτίδα: LOT-0022
Παρτίδα: LOT-0023
Παρτίδα: LOT-0024
Παρτίδα: LOT-0025
Παρτίδα: LOT-0026
Τίτλος: Zadanie nr 26 - Rejon Legnica
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 26 - Rejon Legnica
Παρτίδα: LOT-0027
Τίτλος: Zadanie nr 27 - Rejon Opole
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 27 - Rejon Opole
Παρτίδα: LOT-0028
Τίτλος: Zadanie nr 28 - Rejon Wałbrzych
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 28 - Rejon Wałbrzych
Παρτίδα: LOT-0029
Τίτλος: Zadanie nr 29 - Rejon Wrocław
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 29 - Rejon Wrocław
Παρτίδα: LOT-0030
Παρτίδα: LOT-0031
Τίτλος: Zadanie nr 31 - OKMP Warszawa
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 31 - OKMP Warszawa
Παρτίδα: LOT-0032
Παρτίδα: LOT-0033
Τίτλος: Zadanie nr 33 - OKMP Katowice
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 33 - OKMP Katowice
Παρτίδα: LOT-0034
Τίτλος: Zadanie nr 34 - OKMP Kraków
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 34 - OKMP Kraków
Παρτίδα: LOT-0035
Τίτλος: Zadanie nr 35 - OKMP Lublin
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 35 - OKMP Lublin
Παρτίδα: LOT-0036
Τίτλος: Zadanie nr 36 - OKMP Poznań
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 36 - OKMP Poznań
Παρτίδα: LOT-0037
Τίτλος: Zadanie nr 37 - OKMP Szczecin
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 37 - OKMP Szczecin
Παρτίδα: LOT-0038
Τίτλος: Zadanie nr 38 - OKMP Wrocław
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 38 - OKMP Wrocław
Internal identifier: KFZ/2026/WNP-020072
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
Additional classification (cpv): 90911300 Window-cleaning services, 90911200 Building-cleaning services, 90919200 Office cleaning services, 90611000 Street-cleaning services, 90612000 Street-sweeping services, 90620000 Snow-clearing services, 90630000 Ice-clearing services, 77314100 Grassing services, 39830000 Cleaning products, 14211000 Sand
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1 - Rejon Bydgoszcz
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2 - Rejon Ełk
Internal identifier: Zadanie nr 2 - Rejon Ełk
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3 - Rejon Gdańsk
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4 - Rejon Olsztyn
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6 - Rejon Częstochowa
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr 7 - Rejon Gliwice
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr 8 - Rejon Sosnowiec
Lot: LOT-0009
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie nr 10 - Rejon Kielce
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie nr 11 - Rejon Kraków
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie nr 12 - Rejon Lublin
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie nr 13 - Rejon Nowy Sącz
Lot: LOT-0014
Title: Zadanie nr 14 - Rejon Rzeszów
Lot: LOT-0015
Lot: LOT-0016
Title: Zadanie nr 16 - Rejon Poznań
Lot: LOT-0017
Title: Zadanie nr 17 - Rejon Stargard
Lot: LOT-0018
Title: Zadanie nr 18 - Rejon Zbąszynek
Lot: LOT-0019
Title: Zadanie nr 19 - Rejon Białystok
Lot: LOT-0020
Title: Zadanie nr 20 - Rejon Łódź
Internal identifier: Zadanie nr 20 - Rejon Łódź
Lot: LOT-0021
Lot: LOT-0022
Lot: LOT-0023
Lot: LOT-0024
Lot: LOT-0025
Lot: LOT-0026
Title: Zadanie nr 26 - Rejon Legnica
Lot: LOT-0027
Title: Zadanie nr 27 - Rejon Opole
Lot: LOT-0028
Title: Zadanie nr 28 - Rejon Wałbrzych
Lot: LOT-0029
Title: Zadanie nr 29 - Rejon Wrocław
Lot: LOT-0030
Lot: LOT-0031
Title: Zadanie nr 31 - OKMP Warszawa
Lot: LOT-0032
Lot: LOT-0033
Title: Zadanie nr 33 - OKMP Katowice
Lot: LOT-0034
Title: Zadanie nr 34 - OKMP Kraków
Lot: LOT-0035
Title: Zadanie nr 35 - OKMP Lublin
Lot: LOT-0036
Title: Zadanie nr 36 - OKMP Poznań
Lot: LOT-0037
Title: Zadanie nr 37 - OKMP Szczecin
Lot: LOT-0038
Title: Zadanie nr 38 - OKMP Wrocław
462612-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoKFZ/2026/WNP-020072
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 90910000 Servicios de limpieza
Clasificación adicional (cpv): 90911300 Servicios de limpieza de ventanas, 90911200 Servicios de limpieza de edificios, 90919200 Servicios de limpieza de oficinas, 90611000 Servicios de limpieza de calles, 90612000 Servicios de barrido de calles, 90620000 Servicios de limpieza y eliminación de nieve, 90630000 Servicios de limpieza y eliminación de hielo, 77314100 Servicios de encespedado, 39830000 Productos de limpieza, 14211000 Arena
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloZadanie nr 1 - Rejon Bydgoszcz
Identificador internoZadanie nr 1 - Rejon Bydgoszcz
Opciones
LoteLOT-0002
TítuloZadanie nr 2 - Rejon Ełk
Identificador internoZadanie nr 2 - Rejon Ełk
LoteLOT-0003
TítuloZadanie nr 3 - Rejon Gdańsk
Identificador internoZadanie nr 3 - Rejon Gdańsk
LoteLOT-0004
TítuloZadanie nr 4 - Rejon Olsztyn
Identificador internoZadanie nr 4 - Rejon Olsztyn
LoteLOT-0005
TítuloZadanie nr 5- Rejon Bielsko-Biała
Identificador internoZadanie nr 5 - Rejon Bielsko-Biała
LoteLOT-0006
TítuloZadanie nr 6 - Rejon Częstochowa
LoteLOT-0007
TítuloZadanie nr 7 - Rejon Gliwice
Identificador internoZadanie nr 7 - Rejon Gliwice
LoteLOT-0008
TítuloZadanie nr 8 - Rejon Sosnowiec
Identificador internoZadanie nr 8 - Rejon Sosnowiec
LoteLOT-0009
LoteLOT-0010
TítuloZadanie nr 10 - Rejon Kielce
Identificador internoZadanie nr 10 - Rejon Kielce
LoteLOT-0011
TítuloZadanie nr 11 - Rejon Kraków
Identificador internoZadanie nr 11 - Rejon Kraków
LoteLOT-0012
TítuloZadanie nr 12 - Rejon Lublin
Identificador internoZadanie nr 12 - Rejon Lublin
LoteLOT-0013
TítuloZadanie nr 13 - Rejon Nowy Sącz
Identificador internoZadanie nr 13 - Rejon Nowy Sącz
LoteLOT-0014
TítuloZadanie nr 14 - Rejon Rzeszów
Identificador internoZadanie nr 14 - Rejon Rzeszów
LoteLOT-0015
LoteLOT-0016
TítuloZadanie nr 16 - Rejon Poznań
Identificador internoZadanie nr 16 - Rejon Poznań
LoteLOT-0017
TítuloZadanie nr 17 - Rejon Stargard
Identificador internoZadanie nr 17 - Rejon Stargard
LoteLOT-0018
TítuloZadanie nr 18 - Rejon Zbąszynek
Identificador internoZadanie nr 18 - Rejon Zbąszynek
LoteLOT-0019
TítuloZadanie nr 19 - Rejon Białystok
Identificador internoZadanie nr 19 - Rejon Białystok
LoteLOT-0020
TítuloZadanie nr 20 - Rejon Łódź
Identificador internoZadanie nr 20 - Rejon Łódź
LoteLOT-0021
LoteLOT-0022
LoteLOT-0023
LoteLOT-0024
LoteLOT-0025
LoteLOT-0026
TítuloZadanie nr 26 - Rejon Legnica
Identificador internoZadanie nr 26 - Rejon Legnica
LoteLOT-0027
TítuloZadanie nr 27 - Rejon Opole
Identificador internoZadanie nr 27 - Rejon Opole
LoteLOT-0028
TítuloZadanie nr 28 - Rejon Wałbrzych
Identificador internoZadanie nr 28 - Rejon Wałbrzych
LoteLOT-0029
TítuloZadanie nr 29 - Rejon Wrocław
Identificador internoZadanie nr 29 - Rejon Wrocław
LoteLOT-0030
LoteLOT-0031
TítuloZadanie nr 31 - OKMP Warszawa
Identificador internoZadanie nr 31 - OKMP Warszawa
LoteLOT-0032
LoteLOT-0033
TítuloZadanie nr 33 - OKMP Katowice
Identificador internoZadanie nr 33 - OKMP Katowice
LoteLOT-0034
TítuloZadanie nr 34 - OKMP Kraków
Identificador internoZadanie nr 34 - OKMP Kraków
LoteLOT-0035
TítuloZadanie nr 35 - OKMP Lublin
Identificador internoZadanie nr 35 - OKMP Lublin
LoteLOT-0036
TítuloZadanie nr 36 - OKMP Poznań
Identificador internoZadanie nr 36 - OKMP Poznań
LoteLOT-0037
TítuloZadanie nr 37 - OKMP Szczecin
Identificador internoZadanie nr 37 - OKMP Szczecin
LoteLOT-0038
TítuloZadanie nr 38 - OKMP Wrocław
Identificador internoZadanie nr 38 - OKMP Wrocław
462612-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusKFZ/2026/WNP-020072
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 90910000 Puhastusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 90911300 Aknapuhastusteenus, 90911200 Hoonete puhastusteenused, 90919200 Büroopuhastusteenused, 90611000 Tänavapuhastusteenused, 90612000 Tänavapesemisteenused, 90620000 Lumekoristusteenused, 90630000 Jääkoristusteenused, 77314100 Mururajamisteenused, 39830000 Puhastusvahendid, 14211000 Liiv
5. Osa
OsaLOT-0001
PealkiriZadanie nr 1 - Rejon Bydgoszcz
Täiendavad hankevõimalused
OsaLOT-0002
PealkiriZadanie nr 2 - Rejon Ełk
Sisemine tunnusZadanie nr 2 - Rejon Ełk
OsaLOT-0003
PealkiriZadanie nr 3 - Rejon Gdańsk
OsaLOT-0004
PealkiriZadanie nr 4 - Rejon Olsztyn
OsaLOT-0005
OsaLOT-0006
OsaLOT-0007
PealkiriZadanie nr 7 - Rejon Gliwice
OsaLOT-0008
PealkiriZadanie nr 8 - Rejon Sosnowiec
OsaLOT-0009
OsaLOT-0010
PealkiriZadanie nr 10 - Rejon Kielce
OsaLOT-0011
PealkiriZadanie nr 11 - Rejon Kraków
OsaLOT-0012
PealkiriZadanie nr 12 - Rejon Lublin
OsaLOT-0013
PealkiriZadanie nr 13 - Rejon Nowy Sącz
OsaLOT-0014
PealkiriZadanie nr 14 - Rejon Rzeszów
OsaLOT-0015
OsaLOT-0016
PealkiriZadanie nr 16 - Rejon Poznań
OsaLOT-0017
PealkiriZadanie nr 17 - Rejon Stargard
OsaLOT-0018
PealkiriZadanie nr 18 - Rejon Zbąszynek
OsaLOT-0019
PealkiriZadanie nr 19 - Rejon Białystok
OsaLOT-0020
PealkiriZadanie nr 20 - Rejon Łódź
OsaLOT-0021
OsaLOT-0022
OsaLOT-0023
OsaLOT-0024
OsaLOT-0025
OsaLOT-0026
PealkiriZadanie nr 26 - Rejon Legnica
OsaLOT-0027
PealkiriZadanie nr 27 - Rejon Opole
OsaLOT-0028
PealkiriZadanie nr 28 - Rejon Wałbrzych
OsaLOT-0029
PealkiriZadanie nr 29 - Rejon Wrocław
OsaLOT-0030
OsaLOT-0031
PealkiriZadanie nr 31 - OKMP Warszawa
OsaLOT-0032
OsaLOT-0033
PealkiriZadanie nr 33 - OKMP Katowice
OsaLOT-0034
PealkiriZadanie nr 34 - OKMP Kraków
OsaLOT-0035
PealkiriZadanie nr 35 - OKMP Lublin
OsaLOT-0036
PealkiriZadanie nr 36 - OKMP Poznań
OsaLOT-0037
PealkiriZadanie nr 37 - OKMP Szczecin
OsaLOT-0038
PealkiriZadanie nr 38 - OKMP Wrocław
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: KFZ/2026/WNP-020072
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: 1. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: http://pkp.eb2b.com.pl. 2. Więcej informacji można uzyskać pod adresem podanym powyżej. 3. Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać na adres podany powyżej. 4. Komunikacja elektroniczna wymaga korzystania z narzędzi i urządzeń, które nie są ogólnodostępne. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do tych narzędzi i urządzeń można uzyskać bezpłatnie pod adresem:http://pkp.eb2b.com.pl. 5. Zamawiający przeprowadzi postępowanie w „procedurze odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 6. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty, wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, następujących oświadczeń i podmiotowych środków dowodowych aktualnych na dzień złożenia: 1) oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu oraz o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ), 2) w celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu: a) dotyczących zdolności technicznej lub zawodowej: * wykazu wykonanych usług (Załącznik nr 4 do SWZ) wraz z dowodami potwierdzającymi należyte wykonanie usług; 3) w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu : a) informacji z Krajowego Rejestru Karnego sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; b) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem; c) oświadczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej (Załącznik nr 5 do SWZ); d) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w JEDZ (Załącznik nr 6 do SWZ); e) oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia z postępowania, o których mowa w art. 7 ustawy UPAU i o braku zakazu udzielenia zamówienia na podstawie art. 5k rozporządzenia UE (zgodnie z Załącznikiem nr 10a i 10b do SWZ). Szczegółowy wykaz i opis podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów i oświadczeń jakie musi dostarczyć wykonawca w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz braku podstaw do wykluczenia został zawarty w rozdziale X SWZ.
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90910000 Services de nettoyage
Nomenclature complémentaire (cpv): 90911300 Services de nettoyage de vitres, 90911200 Services de nettoyage de bâtiments, 90919200 Services de nettoyage de bureaux, 90611000 Services de voirie, 90612000 Services de balayage des rues, 90620000 Services de déneigement, 90630000 Services de déverglaçage, 77314100 Services d'engazonnement, 39830000 Produits de nettoyage, 14211000 Sable
Titre: Zadanie nr 1 - Rejon Bydgoszcz
Titre: Zadanie nr 2 - Rejon Ełk
Identifiant interne: Zadanie nr 2 - Rejon Ełk
Titre: Zadanie nr 3 - Rejon Gdańsk
Titre: Zadanie nr 4 - Rejon Olsztyn
Titre: Zadanie nr 6 - Rejon Częstochowa
Titre: Zadanie nr 7 - Rejon Gliwice
Titre: Zadanie nr 8 - Rejon Sosnowiec
Titre: Zadanie nr 10 - Rejon Kielce
Titre: Zadanie nr 11 - Rejon Kraków
Titre: Zadanie nr 12 - Rejon Lublin
Titre: Zadanie nr 13 - Rejon Nowy Sącz
Titre: Zadanie nr 14 - Rejon Rzeszów
Titre: Zadanie nr 16 - Rejon Poznań
Titre: Zadanie nr 17 - Rejon Stargard
Titre: Zadanie nr 18 - Rejon Zbąszynek
Titre: Zadanie nr 19 - Rejon Białystok
Titre: Zadanie nr 20 - Rejon Łódź
Identifiant interne: Zadanie nr 20 - Rejon Łódź
Titre: Zadanie nr 26 - Rejon Legnica
Titre: Zadanie nr 27 - Rejon Opole
Titre: Zadanie nr 28 - Rejon Wałbrzych
Titre: Zadanie nr 29 - Rejon Wrocław
Titre: Zadanie nr 31 - OKMP Warszawa
Titre: Zadanie nr 33 - OKMP Katowice
Titre: Zadanie nr 34 - OKMP Kraków
Titre: Zadanie nr 35 - OKMP Lublin
Titre: Zadanie nr 36 - OKMP Poznań
Titre: Zadanie nr 37 - OKMP Szczecin
Titre: Zadanie nr 38 - OKMP Wrocław
462612-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachKFZ/2026/WNP-020072
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 90910000 Cleaning services
Aicmiú breise (cpv): 90911300 Window-cleaning services, 90911200 Building-cleaning services, 90919200 Office cleaning services, 90611000 Street-cleaning services, 90612000 Street-sweeping services, 90620000 Snow-clearing services, 90630000 Ice-clearing services, 77314100 Grassing services, 39830000 Cleaning products, 14211000 Sand
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
TeidealZadanie nr 1 - Rejon Bydgoszcz
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 1 - Rejon Bydgoszcz
Roghanna
LuchtógLOT-0002
TeidealZadanie nr 2 - Rejon Ełk
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 2 - Rejon Ełk
LuchtógLOT-0003
TeidealZadanie nr 3 - Rejon Gdańsk
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 3 - Rejon Gdańsk
LuchtógLOT-0004
TeidealZadanie nr 4 - Rejon Olsztyn
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 4 - Rejon Olsztyn
LuchtógLOT-0005
LuchtógLOT-0006
TeidealZadanie nr 6 - Rejon Częstochowa
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 6 - Rejon Częstochowa
LuchtógLOT-0007
TeidealZadanie nr 7 - Rejon Gliwice
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 7 - Rejon Gliwice
LuchtógLOT-0008
TeidealZadanie nr 8 - Rejon Sosnowiec
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 8 - Rejon Sosnowiec
LuchtógLOT-0009
LuchtógLOT-0010
TeidealZadanie nr 10 - Rejon Kielce
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 10 - Rejon Kielce
LuchtógLOT-0011
TeidealZadanie nr 11 - Rejon Kraków
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 11 - Rejon Kraków
LuchtógLOT-0012
TeidealZadanie nr 12 - Rejon Lublin
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 12 - Rejon Lublin
LuchtógLOT-0013
TeidealZadanie nr 13 - Rejon Nowy Sącz
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 13 - Rejon Nowy Sącz
LuchtógLOT-0014
TeidealZadanie nr 14 - Rejon Rzeszów
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 14 - Rejon Rzeszów
LuchtógLOT-0015
LuchtógLOT-0016
TeidealZadanie nr 16 - Rejon Poznań
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 16 - Rejon Poznań
LuchtógLOT-0017
TeidealZadanie nr 17 - Rejon Stargard
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 17 - Rejon Stargard
LuchtógLOT-0018
TeidealZadanie nr 18 - Rejon Zbąszynek
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 18 - Rejon Zbąszynek
LuchtógLOT-0019
TeidealZadanie nr 19 - Rejon Białystok
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 19 - Rejon Białystok
LuchtógLOT-0020
TeidealZadanie nr 20 - Rejon Łódź
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 20 - Rejon Łódź
LuchtógLOT-0021
LuchtógLOT-0022
LuchtógLOT-0023
LuchtógLOT-0024
LuchtógLOT-0025
LuchtógLOT-0026
TeidealZadanie nr 26 - Rejon Legnica
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 26 - Rejon Legnica
LuchtógLOT-0027
TeidealZadanie nr 27 - Rejon Opole
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 27 - Rejon Opole
LuchtógLOT-0028
TeidealZadanie nr 28 - Rejon Wałbrzych
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 28 - Rejon Wałbrzych
LuchtógLOT-0029
TeidealZadanie nr 29 - Rejon Wrocław
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 29 - Rejon Wrocław
LuchtógLOT-0030
LuchtógLOT-0031
TeidealZadanie nr 31 - OKMP Warszawa
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 31 - OKMP Warszawa
LuchtógLOT-0032
LuchtógLOT-0033
TeidealZadanie nr 33 - OKMP Katowice
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 33 - OKMP Katowice
LuchtógLOT-0034
TeidealZadanie nr 34 - OKMP Kraków
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 34 - OKMP Kraków
LuchtógLOT-0035
TeidealZadanie nr 35 - OKMP Lublin
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 35 - OKMP Lublin
LuchtógLOT-0036
TeidealZadanie nr 36 - OKMP Poznań
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 36 - OKMP Poznań
LuchtógLOT-0037
TeidealZadanie nr 37 - OKMP Szczecin
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 37 - OKMP Szczecin
LuchtógLOT-0038
TeidealZadanie nr 38 - OKMP Wrocław
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 38 - OKMP Wrocław
462612-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 90910000 Servizi di pulizia
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90911300 Servizi di pulizia finestre, 90911200 Servizi di pulizia di edifici, 90919200 Servizi di pulizia di uffici, 90611000 Servizi di pulizia stradale, 90612000 Servizi di spazzamento strade, 90620000 Servizi di sgombero neve, 90630000 Servizi di lotta contro il gelo, 77314100 Servizi di realizzazione di manti erbosi, 39830000 Prodotti per la pulizia, 14211000 Sabbia
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloZadanie nr 1 - Rejon Bydgoszcz
Opzioni
LottoLOT-0002
TitoloZadanie nr 2 - Rejon Ełk
LottoLOT-0003
TitoloZadanie nr 3 - Rejon Gdańsk
LottoLOT-0004
TitoloZadanie nr 4 - Rejon Olsztyn
LottoLOT-0005
TitoloZadanie nr 5- Rejon Bielsko-Biała
LottoLOT-0006
TitoloZadanie nr 6 - Rejon Częstochowa
Identificativo internoZadanie nr 6 - Rejon Częstochowa
LottoLOT-0007
TitoloZadanie nr 7 - Rejon Gliwice
LottoLOT-0008
TitoloZadanie nr 8 - Rejon Sosnowiec
LottoLOT-0009
LottoLOT-0010
TitoloZadanie nr 10 - Rejon Kielce
LottoLOT-0011
TitoloZadanie nr 11 - Rejon Kraków
LottoLOT-0012
TitoloZadanie nr 12 - Rejon Lublin
LottoLOT-0013
TitoloZadanie nr 13 - Rejon Nowy Sącz
LottoLOT-0014
TitoloZadanie nr 14 - Rejon Rzeszów
LottoLOT-0015
LottoLOT-0016
TitoloZadanie nr 16 - Rejon Poznań
LottoLOT-0017
TitoloZadanie nr 17 - Rejon Stargard
LottoLOT-0018
TitoloZadanie nr 18 - Rejon Zbąszynek
LottoLOT-0019
TitoloZadanie nr 19 - Rejon Białystok
LottoLOT-0020
TitoloZadanie nr 20 - Rejon Łódź
LottoLOT-0021
LottoLOT-0022
LottoLOT-0023
LottoLOT-0024
LottoLOT-0025
LottoLOT-0026
TitoloZadanie nr 26 - Rejon Legnica
LottoLOT-0027
TitoloZadanie nr 27 - Rejon Opole
LottoLOT-0028
TitoloZadanie nr 28 - Rejon Wałbrzych
LottoLOT-0029
TitoloZadanie nr 29 - Rejon Wrocław
LottoLOT-0030
LottoLOT-0031
TitoloZadanie nr 31 - OKMP Warszawa
LottoLOT-0032
LottoLOT-0033
TitoloZadanie nr 33 - OKMP Katowice
LottoLOT-0034
TitoloZadanie nr 34 - OKMP Kraków
LottoLOT-0035
TitoloZadanie nr 35 - OKMP Lublin
LottoLOT-0036
TitoloZadanie nr 36 - OKMP Poznań
LottoLOT-0037
TitoloZadanie nr 37 - OKMP Szczecin
LottoLOT-0038
TitoloZadanie nr 38 - OKMP Wrocław
462612-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsKFZ/2026/WNP-020072
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90910000 Uzkopšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90911300 Logu tīrīšanas pakalpojumi, 90911200 Ēku tīrīšanas pakalpojumi, 90919200 Biroju uzkopšanas pakalpojumi, 90611000 Ielu tīrīšanas pakalpojumi, 90612000 Ielu slaucīšanas pakalpojumi, 90620000 Sniega tīrīšanas pakalpojumi, 90630000 Ledus tīrīšanas pakalpojumi, 77314100 Apzaļumošanas pakalpojumi, 39830000 Tīrīšanas līdzekļi, 14211000 Smilts
5. Daļa
DaļaLOT-0001
NosaukumsZadanie nr 1 - Rejon Bydgoszcz
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 1 - Rejon Bydgoszcz
Iespējas
DaļaLOT-0002
NosaukumsZadanie nr 2 - Rejon Ełk
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 2 - Rejon Ełk
DaļaLOT-0003
NosaukumsZadanie nr 3 - Rejon Gdańsk
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 3 - Rejon Gdańsk
DaļaLOT-0004
NosaukumsZadanie nr 4 - Rejon Olsztyn
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 4 - Rejon Olsztyn
DaļaLOT-0005
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 5 - Rejon Bielsko-Biała
DaļaLOT-0006
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 6 - Rejon Częstochowa
DaļaLOT-0007
NosaukumsZadanie nr 7 - Rejon Gliwice
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 7 - Rejon Gliwice
DaļaLOT-0008
NosaukumsZadanie nr 8 - Rejon Sosnowiec
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 8 - Rejon Sosnowiec
DaļaLOT-0009
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 9 - Archiwum w Sosnowcu
DaļaLOT-0010
NosaukumsZadanie nr 10 - Rejon Kielce
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 10 - Rejon Kielce
DaļaLOT-0011
NosaukumsZadanie nr 11 - Rejon Kraków
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 11 - Rejon Kraków
DaļaLOT-0012
NosaukumsZadanie nr 12 - Rejon Lublin
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 12 - Rejon Lublin
DaļaLOT-0013
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 13 - Rejon Nowy Sącz
DaļaLOT-0014
NosaukumsZadanie nr 14 - Rejon Rzeszów
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 14 - Rejon Rzeszów
DaļaLOT-0015
DaļaLOT-0016
NosaukumsZadanie nr 16 - Rejon Poznań
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 16 - Rejon Poznań
DaļaLOT-0017
NosaukumsZadanie nr 17 - Rejon Stargard
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 17 - Rejon Stargard
DaļaLOT-0018
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 18 - Rejon Zbąszynek
DaļaLOT-0019
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 19 - Rejon Białystok
DaļaLOT-0020
NosaukumsZadanie nr 20 - Rejon Łódź
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 20 - Rejon Łódź
DaļaLOT-0021
DaļaLOT-0022
DaļaLOT-0023
DaļaLOT-0024
DaļaLOT-0025
DaļaLOT-0026
NosaukumsZadanie nr 26 - Rejon Legnica
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 26 - Rejon Legnica
DaļaLOT-0027
NosaukumsZadanie nr 27 - Rejon Opole
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 27 - Rejon Opole
DaļaLOT-0028
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 28 - Rejon Wałbrzych
DaļaLOT-0029
NosaukumsZadanie nr 29 - Rejon Wrocław
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 29 - Rejon Wrocław
DaļaLOT-0030
DaļaLOT-0031
NosaukumsZadanie nr 31 - OKMP Warszawa
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 31 - OKMP Warszawa
DaļaLOT-0032
DaļaLOT-0033
NosaukumsZadanie nr 33 - OKMP Katowice
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 33 - OKMP Katowice
DaļaLOT-0034
NosaukumsZadanie nr 34 - OKMP Kraków
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 34 - OKMP Kraków
DaļaLOT-0035
NosaukumsZadanie nr 35 - OKMP Lublin
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 35 - OKMP Lublin
DaļaLOT-0036
NosaukumsZadanie nr 36 - OKMP Poznań
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 36 - OKMP Poznań
DaļaLOT-0037
NosaukumsZadanie nr 37 - OKMP Szczecin
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 37 - OKMP Szczecin
DaļaLOT-0038
NosaukumsZadanie nr 38 - OKMP Wrocław
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 38 - OKMP Wrocław
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: KFZ/2026/WNP-020072
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90910000 Servizzi tat-tindif
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90911300 Servizzi tat-tindif tat-twieqi, 90911200 Servizzi tat-tindif ta' bini, 90919200 Servizzi tat-tindif ta' l-uffiċini, 90611000 Servizzi tat-tindif tat-toroq, 90612000 Servizzi tal-knis tat-toroq, 90620000 Servizzi tat-tindif tal-borra, 90630000 Servizzi tat-tindif tas-silġ, 77314100 Servizzi tat-tħawwil bil-ħaxix, 39830000 Prodotti għat-tindif, 14211000 Ramel
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Zadanie nr 1 - Rejon Bydgoszcz
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Titlu: Zadanie nr 2 - Rejon Ełk
Identifikatur intern: Zadanie nr 2 - Rejon Ełk
Lott: LOT-0003
Titlu: Zadanie nr 3 - Rejon Gdańsk
Identifikatur intern: Zadanie nr 3 - Rejon Gdańsk
Lott: LOT-0004
Titlu: Zadanie nr 4 - Rejon Olsztyn
Lott: LOT-0005
Lott: LOT-0006
Titlu: Zadanie nr 6 - Rejon Częstochowa
Lott: LOT-0007
Titlu: Zadanie nr 7 - Rejon Gliwice
Lott: LOT-0008
Titlu: Zadanie nr 8 - Rejon Sosnowiec
Lott: LOT-0009
Lott: LOT-0010
Titlu: Zadanie nr 10 - Rejon Kielce
Lott: LOT-0011
Titlu: Zadanie nr 11 - Rejon Kraków
Lott: LOT-0012
Titlu: Zadanie nr 12 - Rejon Lublin
Lott: LOT-0013
Titlu: Zadanie nr 13 - Rejon Nowy Sącz
Lott: LOT-0014
Titlu: Zadanie nr 14 - Rejon Rzeszów
Lott: LOT-0015
Lott: LOT-0016
Titlu: Zadanie nr 16 - Rejon Poznań
Lott: LOT-0017
Titlu: Zadanie nr 17 - Rejon Stargard
Lott: LOT-0018
Titlu: Zadanie nr 18 - Rejon Zbąszynek
Lott: LOT-0019
Titlu: Zadanie nr 19 - Rejon Białystok
Lott: LOT-0020
Titlu: Zadanie nr 20 - Rejon Łódź
Identifikatur intern: Zadanie nr 20 - Rejon Łódź
Lott: LOT-0021
Lott: LOT-0022
Lott: LOT-0023
Lott: LOT-0024
Lott: LOT-0025
Lott: LOT-0026
Titlu: Zadanie nr 26 - Rejon Legnica
Lott: LOT-0027
Titlu: Zadanie nr 27 - Rejon Opole
Identifikatur intern: Zadanie nr 27 - Rejon Opole
Lott: LOT-0028
Titlu: Zadanie nr 28 - Rejon Wałbrzych
Lott: LOT-0029
Titlu: Zadanie nr 29 - Rejon Wrocław
Lott: LOT-0030
Lott: LOT-0031
Titlu: Zadanie nr 31 - OKMP Warszawa
Lott: LOT-0032
Lott: LOT-0033
Titlu: Zadanie nr 33 - OKMP Katowice
Lott: LOT-0034
Titlu: Zadanie nr 34 - OKMP Kraków
Identifikatur intern: Zadanie nr 34 - OKMP Kraków
Lott: LOT-0035
Titlu: Zadanie nr 35 - OKMP Lublin
Identifikatur intern: Zadanie nr 35 - OKMP Lublin
Lott: LOT-0036
Titlu: Zadanie nr 36 - OKMP Poznań
Identifikatur intern: Zadanie nr 36 - OKMP Poznań
Lott: LOT-0037
Titlu: Zadanie nr 37 - OKMP Szczecin
Lott: LOT-0038
Titlu: Zadanie nr 38 - OKMP Wrocław
462612-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Wewnętrzny identyfikatorKFZ/2026/WNP-020072
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90910000 Usługi sprzątania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90911300 Usługi czyszczenia okien, 90911200 Usługi sprzątania budynków, 90919200 Usługi sprzątania biur, 90611000 Usługi sprzątania ulic, 90612000 Usługi zamiatania ulic, 90620000 Usługi odśnieżania, 90630000 Usługi usuwania oblodzeń, 77314100 Usługi w zakresie trawników, 39830000 Środki czyszczące, 14211000 Piasek
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułZadanie nr 1 - Rejon Bydgoszcz
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 1 - Rejon Bydgoszcz
Opcje
Część zamówieniaLOT-0002
TytułZadanie nr 2 - Rejon Ełk
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 2 - Rejon Ełk
Część zamówieniaLOT-0003
TytułZadanie nr 3 - Rejon Gdańsk
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 3 - Rejon Gdańsk
Część zamówieniaLOT-0004
TytułZadanie nr 4 - Rejon Olsztyn
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 4 - Rejon Olsztyn
Część zamówieniaLOT-0005
TytułZadanie nr 5- Rejon Bielsko-Biała
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 5 - Rejon Bielsko-Biała
Część zamówieniaLOT-0006
TytułZadanie nr 6 - Rejon Częstochowa
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 6 - Rejon Częstochowa
Część zamówieniaLOT-0007
TytułZadanie nr 7 - Rejon Gliwice
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 7 - Rejon Gliwice
Część zamówieniaLOT-0008
TytułZadanie nr 8 - Rejon Sosnowiec
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 8 - Rejon Sosnowiec
Część zamówieniaLOT-0009
TytułZadanie nr 9 - Archiwum w Sosnowcu
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 9 - Archiwum w Sosnowcu
Część zamówieniaLOT-0010
TytułZadanie nr 10 - Rejon Kielce
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 10 - Rejon Kielce
Część zamówieniaLOT-0011
TytułZadanie nr 11 - Rejon Kraków
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 11 - Rejon Kraków
Część zamówieniaLOT-0012
TytułZadanie nr 12 - Rejon Lublin
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 12 - Rejon Lublin
Część zamówieniaLOT-0013
TytułZadanie nr 13 - Rejon Nowy Sącz
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 13 - Rejon Nowy Sącz
Część zamówieniaLOT-0014
TytułZadanie nr 14 - Rejon Rzeszów
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 14 - Rejon Rzeszów
Część zamówieniaLOT-0015
Część zamówieniaLOT-0016
TytułZadanie nr 16 - Rejon Poznań
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 16 - Rejon Poznań
Część zamówieniaLOT-0017
TytułZadanie nr 17 - Rejon Stargard
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 17 - Rejon Stargard
Część zamówieniaLOT-0018
TytułZadanie nr 18 - Rejon Zbąszynek
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 18 - Rejon Zbąszynek
Część zamówieniaLOT-0019
TytułZadanie nr 19 - Rejon Białystok
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 19 - Rejon Białystok
Część zamówieniaLOT-0020
TytułZadanie nr 20 - Rejon Łódź
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 20 - Rejon Łódź
Część zamówieniaLOT-0021
Część zamówieniaLOT-0022
Część zamówieniaLOT-0023
Część zamówieniaLOT-0024
Część zamówieniaLOT-0025
Część zamówieniaLOT-0026
TytułZadanie nr 26 - Rejon Legnica
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 26 - Rejon Legnica
Część zamówieniaLOT-0027
TytułZadanie nr 27 - Rejon Opole
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 27 - Rejon Opole
Część zamówieniaLOT-0028
TytułZadanie nr 28 - Rejon Wałbrzych
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 28 - Rejon Wałbrzych
Część zamówieniaLOT-0029
TytułZadanie nr 29 - Rejon Wrocław
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 29 - Rejon Wrocław
Część zamówieniaLOT-0030
Część zamówieniaLOT-0031
TytułZadanie nr 31 - OKMP Warszawa
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 31 - OKMP Warszawa
Część zamówieniaLOT-0032
Część zamówieniaLOT-0033
TytułZadanie nr 33 - OKMP Katowice
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 33 - OKMP Katowice
Część zamówieniaLOT-0034
TytułZadanie nr 34 - OKMP Kraków
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 34 - OKMP Kraków
Część zamówieniaLOT-0035
TytułZadanie nr 35 - OKMP Lublin
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 35 - OKMP Lublin
Część zamówieniaLOT-0036
TytułZadanie nr 36 - OKMP Poznań
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 36 - OKMP Poznań
Część zamówieniaLOT-0037
TytułZadanie nr 37 - OKMP Szczecin
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 37 - OKMP Szczecin
Część zamówieniaLOT-0038
TytułZadanie nr 38 - OKMP Wrocław
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 38 - OKMP Wrocław
462612-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 90910000 Serviços de limpeza
Classificação adicional (cpv): 90911300 Serviços de limpeza de janelas, 90911200 Serviços de limpeza de edifícios, 90919200 Serviços de limpeza de escritórios, 90611000 Serviços de limpeza de ruas, 90612000 Serviços de varredela de ruas, 90620000 Serviços de limpeza de neve, 90630000 Serviços de limpeza de gelo, 77314100 Serviços de arrelvamento, 39830000 Produtos de limpeza, 14211000 Areia
Opções
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: KFZ/2026/WNP-020072
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90910000 Storitve čiščenja
Dodatna klasifikacija (cpv): 90911300 Storitve čiščenja oken, 90911200 Storitve čiščenja stavb, 90919200 Storitve čiščenja pisarn, 90611000 Storitve čiščenja cest, 90612000 Storitve pometanja cest, 90620000 Storitve odstranjevanja snega, 90630000 Storitve odstranjevanja ledu, 77314100 Storitve zasajevanja s travo, 39830000 Čistilna sredstva, 14211000 Pesek
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Zadanie nr 1 - Rejon Bydgoszcz
Notranji identifikator: Zadanie nr 1 - Rejon Bydgoszcz
Sklop: LOT-0002
Naslov: Zadanie nr 2 - Rejon Ełk
Sklop: LOT-0003
Naslov: Zadanie nr 3 - Rejon Gdańsk
Sklop: LOT-0004
Naslov: Zadanie nr 4 - Rejon Olsztyn
Sklop: LOT-0005
Sklop: LOT-0006
Sklop: LOT-0007
Naslov: Zadanie nr 7 - Rejon Gliwice
Sklop: LOT-0008
Naslov: Zadanie nr 8 - Rejon Sosnowiec
Notranji identifikator: Zadanie nr 8 - Rejon Sosnowiec
Sklop: LOT-0009
Sklop: LOT-0010
Naslov: Zadanie nr 10 - Rejon Kielce
Sklop: LOT-0011
Naslov: Zadanie nr 11 - Rejon Kraków
Sklop: LOT-0012
Naslov: Zadanie nr 12 - Rejon Lublin
Sklop: LOT-0013
Naslov: Zadanie nr 13 - Rejon Nowy Sącz
Sklop: LOT-0014
Naslov: Zadanie nr 14 - Rejon Rzeszów
Sklop: LOT-0015
Sklop: LOT-0016
Naslov: Zadanie nr 16 - Rejon Poznań
Sklop: LOT-0017
Naslov: Zadanie nr 17 - Rejon Stargard
Notranji identifikator: Zadanie nr 17 - Rejon Stargard
Sklop: LOT-0018
Naslov: Zadanie nr 18 - Rejon Zbąszynek
Sklop: LOT-0019
Naslov: Zadanie nr 19 - Rejon Białystok
Sklop: LOT-0020
Naslov: Zadanie nr 20 - Rejon Łódź
Sklop: LOT-0021
Sklop: LOT-0022
Sklop: LOT-0023
Sklop: LOT-0024
Sklop: LOT-0025
Sklop: LOT-0026
Naslov: Zadanie nr 26 - Rejon Legnica
Sklop: LOT-0027
Naslov: Zadanie nr 27 - Rejon Opole
Sklop: LOT-0028
Naslov: Zadanie nr 28 - Rejon Wałbrzych
Sklop: LOT-0029
Naslov: Zadanie nr 29 - Rejon Wrocław
Sklop: LOT-0030
Sklop: LOT-0031
Naslov: Zadanie nr 31 - OKMP Warszawa
Sklop: LOT-0032
Sklop: LOT-0033
Naslov: Zadanie nr 33 - OKMP Katowice
Sklop: LOT-0034
Naslov: Zadanie nr 34 - OKMP Kraków
Sklop: LOT-0035
Naslov: Zadanie nr 35 - OKMP Lublin
Sklop: LOT-0036
Naslov: Zadanie nr 36 - OKMP Poznań
Sklop: LOT-0037
Naslov: Zadanie nr 37 - OKMP Szczecin
Sklop: LOT-0038
Naslov: Zadanie nr 38 - OKMP Wrocław