See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Tugiteenused laste vaimse tervise ning suure hooldus ja abivajadusega laste ja nende perede toimetuleku toetamiseks Tallinnas
Описание: Tugiteenused laste vaimse tervise ning suure hooldus ja abivajadusega laste ja nende perede toimetuleku toetamiseks Tallinnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 310288-0000
Вид процедура: Друга едноетапна процедура
Основни характеристики на процедурата: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 85320000 Други социални услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Eripedagoogiline nõustamine
Описание: Tugiteenuse ostu eesmärk on toetada ja parandada abivajadusega laste vaimset tervist ning suure hooldus- ja abivajadusega laste ja nende pereliikmete iseseisvat toimetulekut, ennetades abivajaduse süvenemist. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 310288-0001
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Füsioteraapia
Вътрешен идентификатор: 310288-0002
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Kunsti- ja loovteraapia erinevad liigid
Вътрешен идентификатор: 310288-0003
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Leinanõustamine
Вътрешен идентификатор: 310288-0004
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Logopeediline nõustamine
Вътрешен идентификатор: 310288-0005
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Loomateraapia
Вътрешен идентификатор: 310288-0006
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Psühholoogiline nõustamine
Вътрешен идентификатор: 310288-0007
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Psühhoteraapia erinevad liigid
Вътрешен идентификатор: 310288-0008
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Tegevusteraapia erinevad viisid
Вътрешен идентификатор: 310288-0009
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Traumateraapia
Вътрешен идентификатор: 310288-0010
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 310288-0000
Typ řízení: Jiné jednofázové řízení
Hlavní prvky řízení: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 85320000 Služby obyvatelstvu
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Eripedagoogiline nõustamine
Interní identifikátor: 310288-0001
Část: LOT-0002
Název: Füsioteraapia
Interní identifikátor: 310288-0002
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: 310288-0003
Část: LOT-0004
Název: Leinanõustamine
Interní identifikátor: 310288-0004
Část: LOT-0005
Název: Logopeediline nõustamine
Interní identifikátor: 310288-0005
Část: LOT-0006
Název: Loomateraapia
Interní identifikátor: 310288-0006
Část: LOT-0007
Název: Psühholoogiline nõustamine
Interní identifikátor: 310288-0007
Část: LOT-0008
Název: Psühhoteraapia erinevad liigid
Interní identifikátor: 310288-0008
Část: LOT-0009
Název: Tegevusteraapia erinevad viisid
Interní identifikátor: 310288-0009
Část: LOT-0010
Název: Traumateraapia
Interní identifikátor: 310288-0010
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 310288-0000
Udbudsprocedure: Anden procedure, der afvikles i to faser
Hovedpunkterne i proceduren: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 85320000 Socialt arbejde
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Eripedagoogiline nõustamine
Intern ID: 310288-0001
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Füsioteraapia
Intern ID: 310288-0002
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 310288-0003
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Leinanõustamine
Intern ID: 310288-0004
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Logopeediline nõustamine
Intern ID: 310288-0005
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Loomateraapia
Intern ID: 310288-0006
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Psühholoogiline nõustamine
Intern ID: 310288-0007
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Psühhoteraapia erinevad liigid
Intern ID: 310288-0008
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Tegevusteraapia erinevad viisid
Intern ID: 310288-0009
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Traumateraapia
Intern ID: 310288-0010
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310288-0000
Είδος διαδικασίας: Άλλη διαδικασία ενός σταδίου
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 85320000 Κοινωνικές υπηρεσίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Eripedagoogiline nõustamine
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310288-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Füsioteraapia
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310288-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310288-0003
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Leinanõustamine
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310288-0004
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Logopeediline nõustamine
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310288-0005
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Loomateraapia
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310288-0006
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Psühholoogiline nõustamine
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310288-0007
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Psühhoteraapia erinevad liigid
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310288-0008
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Tegevusteraapia erinevad viisid
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310288-0009
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Traumateraapia
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310288-0010
Internal identifier: 310288-0000
Type of procedure: Other single stage procedure
Main features of the procedure: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85320000 Social services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Eripedagoogiline nõustamine
Internal identifier: 310288-0001
Lot: LOT-0002
Title: Füsioteraapia
Internal identifier: 310288-0002
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 310288-0003
Lot: LOT-0004
Title: Leinanõustamine
Internal identifier: 310288-0004
Lot: LOT-0005
Title: Logopeediline nõustamine
Internal identifier: 310288-0005
Lot: LOT-0006
Title: Loomateraapia
Internal identifier: 310288-0006
Lot: LOT-0007
Title: Psühholoogiline nõustamine
Internal identifier: 310288-0007
Lot: LOT-0008
Title: Psühhoteraapia erinevad liigid
Internal identifier: 310288-0008
Lot: LOT-0009
Title: Tegevusteraapia erinevad viisid
Internal identifier: 310288-0009
Lot: LOT-0010
Title: Traumateraapia
Internal identifier: 310288-0010
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 310288-0000
Tipo de procedimiento: Otro procedimiento de una sola etapa
Principales características del procedimiento: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85320000 Servicios sociales
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Eripedagoogiline nõustamine
Identificador interno: 310288-0001
Lote: LOT-0002
Título: Füsioteraapia
Identificador interno: 310288-0002
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 310288-0003
Lote: LOT-0004
Título: Leinanõustamine
Identificador interno: 310288-0004
Lote: LOT-0005
Título: Logopeediline nõustamine
Identificador interno: 310288-0005
Lote: LOT-0006
Título: Loomateraapia
Identificador interno: 310288-0006
Lote: LOT-0007
Título: Psühholoogiline nõustamine
Identificador interno: 310288-0007
Lote: LOT-0008
Título: Psühhoteraapia erinevad liigid
Identificador interno: 310288-0008
Lote: LOT-0009
Título: Tegevusteraapia erinevad viisid
Identificador interno: 310288-0009
Lote: LOT-0010
Título: Traumateraapia
Identificador interno: 310288-0010
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 310288-0000
Menettelyn tyyppi: Muu yksivaiheinen menettely
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 85320000 Sosiaalipalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Eripedagoogiline nõustamine
Sisäinen tunniste: 310288-0001
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Füsioteraapia
Sisäinen tunniste: 310288-0002
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: 310288-0003
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: Leinanõustamine
Sisäinen tunniste: 310288-0004
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: Logopeediline nõustamine
Sisäinen tunniste: 310288-0005
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: Loomateraapia
Sisäinen tunniste: 310288-0006
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: Psühholoogiline nõustamine
Sisäinen tunniste: 310288-0007
Osa: LOT-0008
Sisäinen tunniste: 310288-0008
Osa: LOT-0009
Sisäinen tunniste: 310288-0009
Osa: LOT-0010
Ilmoituksen nimi: Traumateraapia
Sisäinen tunniste: 310288-0010
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 310288-0000
Type de procédure: Autre procédure en une seule étape
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 85320000 Services sociaux
Titre: Eripedagoogiline nõustamine
Identifiant interne: 310288-0001
Titre: Füsioteraapia
Identifiant interne: 310288-0002
Identifiant interne: 310288-0003
Titre: Leinanõustamine
Identifiant interne: 310288-0004
Titre: Logopeediline nõustamine
Identifiant interne: 310288-0005
Titre: Loomateraapia
Identifiant interne: 310288-0006
Titre: Psühholoogiline nõustamine
Identifiant interne: 310288-0007
Titre: Psühhoteraapia erinevad liigid
Identifiant interne: 310288-0008
Titre: Tegevusteraapia erinevad viisid
Identifiant interne: 310288-0009
Titre: Traumateraapia
Identifiant interne: 310288-0010
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 310288-0000
Az eljárás típusa: Egyéb egyszakaszos eljárás
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 85320000 Szociális szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Eripedagoogiline nõustamine
Belső azonosító: 310288-0001
Rész: LOT-0002
Cím: Füsioteraapia
Belső azonosító: 310288-0002
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 310288-0003
Rész: LOT-0004
Cím: Leinanõustamine
Belső azonosító: 310288-0004
Rész: LOT-0005
Cím: Logopeediline nõustamine
Belső azonosító: 310288-0005
Rész: LOT-0006
Cím: Loomateraapia
Belső azonosító: 310288-0006
Rész: LOT-0007
Cím: Psühholoogiline nõustamine
Belső azonosító: 310288-0007
Rész: LOT-0008
Cím: Psühhoteraapia erinevad liigid
Belső azonosító: 310288-0008
Rész: LOT-0009
Cím: Tegevusteraapia erinevad viisid
Belső azonosító: 310288-0009
Rész: LOT-0010
Cím: Traumateraapia
Belső azonosító: 310288-0010
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 310288-0000
Tipo di procedura: Altra procedura a fase unica
Caratteristiche principali della procedura: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 85320000 Servizi sociali
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Eripedagoogiline nõustamine
Identificativo interno: 310288-0001
Lotto: LOT-0002
Titolo: Füsioteraapia
Identificativo interno: 310288-0002
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 310288-0003
Lotto: LOT-0004
Titolo: Leinanõustamine
Identificativo interno: 310288-0004
Lotto: LOT-0005
Titolo: Logopeediline nõustamine
Identificativo interno: 310288-0005
Lotto: LOT-0006
Titolo: Loomateraapia
Identificativo interno: 310288-0006
Lotto: LOT-0007
Titolo: Psühholoogiline nõustamine
Identificativo interno: 310288-0007
Lotto: LOT-0008
Titolo: Psühhoteraapia erinevad liigid
Identificativo interno: 310288-0008
Lotto: LOT-0009
Titolo: Tegevusteraapia erinevad viisid
Identificativo interno: 310288-0009
Lotto: LOT-0010
Titolo: Traumateraapia
Identificativo interno: 310288-0010
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 310288-0000
Pirkimo būdas: Kita vieno etapo procedūra
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 85320000 Socialinės paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 310288-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Füsioteraapia
Vidaus identifikatorius: 310288-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 310288-0003
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Leinanõustamine
Vidaus identifikatorius: 310288-0004
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Logopeediline nõustamine
Vidaus identifikatorius: 310288-0005
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Loomateraapia
Vidaus identifikatorius: 310288-0006
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Psühholoogiline nõustamine
Vidaus identifikatorius: 310288-0007
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 310288-0008
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: 310288-0009
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: Traumateraapia
Vidaus identifikatorius: 310288-0010
Iekšējais identifikators: 310288-0000
Procedūras veids: Cita vienpakāpes procedūra
Procedūras galvenās iezīmes: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 85320000 Sociālie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Eripedagoogiline nõustamine
Iekšējais identifikators: 310288-0001
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Füsioteraapia
Iekšējais identifikators: 310288-0002
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 310288-0003
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Leinanõustamine
Iekšējais identifikators: 310288-0004
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Logopeediline nõustamine
Iekšējais identifikators: 310288-0005
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Loomateraapia
Iekšējais identifikators: 310288-0006
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Psühholoogiline nõustamine
Iekšējais identifikators: 310288-0007
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 310288-0008
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: 310288-0009
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Traumateraapia
Iekšējais identifikators: 310288-0010
Interne identificatiecode: 310288-0000
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85320000 Sociale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 310288-0001
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 310288-0002
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 310288-0003
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 310288-0004
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 310288-0005
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 310288-0006
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 310288-0007
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 310288-0008
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 310288-0009
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 310288-0010
Wewnętrzny identyfikator: 310288-0000
Rodzaj procedury: Inna procedura jednoetapowa
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 85320000 Usługi społeczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Eripedagoogiline nõustamine
Wewnętrzny identyfikator: 310288-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Füsioteraapia
Wewnętrzny identyfikator: 310288-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 310288-0003
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Leinanõustamine
Wewnętrzny identyfikator: 310288-0004
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Logopeediline nõustamine
Wewnętrzny identyfikator: 310288-0005
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Loomateraapia
Wewnętrzny identyfikator: 310288-0006
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Psühholoogiline nõustamine
Wewnętrzny identyfikator: 310288-0007
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Psühhoteraapia erinevad liigid
Wewnętrzny identyfikator: 310288-0008
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Tegevusteraapia erinevad viisid
Wewnętrzny identyfikator: 310288-0009
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Traumateraapia
Wewnętrzny identyfikator: 310288-0010
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Outro processo de fase única
Principais características do processo: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 85320000 Serviços sociais
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 310288-0000
Druh postupu: Iný jednofázový postup
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 85320000 Sociálne služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Eripedagoogiline nõustamine
Interný identifikátor: 310288-0001
Časť: LOT-0002
Názov: Füsioteraapia
Interný identifikátor: 310288-0002
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 310288-0003
Časť: LOT-0004
Názov: Leinanõustamine
Interný identifikátor: 310288-0004
Časť: LOT-0005
Názov: Logopeediline nõustamine
Interný identifikátor: 310288-0005
Časť: LOT-0006
Názov: Loomateraapia
Interný identifikátor: 310288-0006
Časť: LOT-0007
Názov: Psühholoogiline nõustamine
Interný identifikátor: 310288-0007
Časť: LOT-0008
Názov: Psühhoteraapia erinevad liigid
Interný identifikátor: 310288-0008
Časť: LOT-0009
Názov: Tegevusteraapia erinevad viisid
Interný identifikátor: 310288-0009
Časť: LOT-0010
Názov: Traumateraapia
Interný identifikátor: 310288-0010
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 310288-0000
Vrsta postopka: Drugi enostopenjski postopek
Glavne značilnosti postopka: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 85320000 Storitve na področju sociale
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Eripedagoogiline nõustamine
Notranji identifikator: 310288-0001
Sklop: LOT-0002
Naslov: Füsioteraapia
Notranji identifikator: 310288-0002
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 310288-0003
Sklop: LOT-0004
Naslov: Leinanõustamine
Notranji identifikator: 310288-0004
Sklop: LOT-0005
Naslov: Logopeediline nõustamine
Notranji identifikator: 310288-0005
Sklop: LOT-0006
Naslov: Loomateraapia
Notranji identifikator: 310288-0006
Sklop: LOT-0007
Naslov: Psühholoogiline nõustamine
Notranji identifikator: 310288-0007
Sklop: LOT-0008
Naslov: Psühhoteraapia erinevad liigid
Notranji identifikator: 310288-0008
Sklop: LOT-0009
Naslov: Tegevusteraapia erinevad viisid
Notranji identifikator: 310288-0009
Sklop: LOT-0010
Naslov: Traumateraapia
Notranji identifikator: 310288-0010
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 310288-0000
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85320000 Socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 310288-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 310288-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 310288-0003
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 310288-0004
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 310288-0005
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 310288-0006
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: 310288-0007
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: 310288-0008
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: 310288-0009
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: 310288-0010