462788-2026 - Състезателна процедура
Cлoвeния – Оборудване за управление и контрол, за осигуряване на безопасност или сигнализация на пътищата – Nadgradnja sistema za upravljanje prometa na občinskih cestah
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеNadgradnja sistema za upravljanje prometa na občinskih cestah
ОписаниеNadgradnja sistema za upravljanje prometa na občinskih cestah
Вътрешен идентификаторJN-7560-26-200014
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 34996000 Оборудване за управление и контрол, за осигуряване на безопасност или сигнализация на пътищата
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0000
Вътрешен идентификатор504362
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: JN-7560-26-200014
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34996000 Silniční řídící, bezpečnostní nebo signalizační zařízení
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 504362
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN-7560-26-200014
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34996000 Styre-, sikkerheds- eller signaludstyr til veje
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 504362
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN-7560-26-200014
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34996000 Steuer- und Überwachungs-, Sicherheits- oder Signaleinrichtungen für den Straßenverkehr
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 504362
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-7560-26-200014
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34996000 Εξοπλισμός ελέγχου, ασφαλείας και σηματοδότησης οδών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 504362
Internal identifier: JN-7560-26-200014
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34996000 Control, safety or signalling equipment for roads
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 504362
462788-2026 - Licitación
Eslovenia – Equipo de control, seguridad o señalización para carreteras – Nadgradnja sistema za upravljanje prometa na občinskih cestah
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoJN-7560-26-200014
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 34996000 Equipo de control, seguridad o señalización para carreteras
5. Lote
LoteLOT-0000
Identificador interno504362
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN-7560-26-200014
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34996000 Teede juhtimis-, ohutus- või signalisatsiooniseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 504362
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-7560-26-200014
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34996000 Équipement de commande et de contrôle, de sécurité ou de signalisation des routes
Identifiant interne: 504362
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JN-7560-26-200014
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34996000 Oprema za reguliranje, sigurnost ili signalizaciju u cestovnom prometu
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 504362
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: JN-7560-26-200014
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34996000 Közúti irányító, biztonsági vagy jelzőberendezések
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 504362
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN-7560-26-200014
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34996000 Apparecchi di comando, sicurezza e segnalazione stradale
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 504362
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-7560-26-200014
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34996000 Kelių valdymo, saugos ir signalizacijos įrenginiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 504362
Iekšējais identifikators: JN-7560-26-200014
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34996000 Vadības un kontroles, drošības vai signalizācijas iekārtas ceļiem
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 504362
Interne identificatiecode: JN-7560-26-200014
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34996000 Besturings-, beveiligings- of signalisatie-uitrusting voor wegen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 504362
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34996000 Equipamento de controlo, segurança ou sinalização para estradas
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 504362
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-7560-26-200014
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34996000 Echipament de comandă şi control, de siguranţă şi de semnalizare pentru şosele
Identificator intern: 504362
462788-2026 - Súťaž
Slovinsko – Regulačné, bezpečnostné alebo signalizačné zariadenia pre cestnú dopravu – Nadgradnja sistema za upravljanje prometa na občinskih cestah
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorJN-7560-26-200014
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34996000 Regulačné, bezpečnostné alebo signalizačné zariadenia pre cestnú dopravu
5. Časť
ČasťLOT-0000
Interný identifikátor504362
462788-2026 - Konkurrensutsättning
Slovenien – Regler-, säkerhets- eller signalutrustning för vägar – Nadgradnja sistema za upravljanje prometa na občinskih cestah
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareJN-7560-26-200014
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34996000 Regler-, säkerhets- eller signalutrustning för vägar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
Intern identifierare504362