2. Процедура
Процедура
Заглавие: Aanstelling externe firma voor community building en begeleiding (pre)startende ondernemers
Описание: Het doel van het BAAS traject is het creëren van meer en kwalitatiever ondernemerschap door het opzetten van een regionaal Waas eco-systeem voor startende ondernemers. Uitgangspunt is dat het traject complementair is aan wat reeds bestaat en dus focust op samenwerking met stakeholders uit de regio. Naar de (pre)starters dient het traject laagdrempelig (gratis) en toegankelijk (voor elke ondernemer) te zijn. Het vernieuwde traject bouwt verder op wat sinds 2021 in Sint-Niklaas opgebouwd is en bestaat uit een keuzemenu van diverse bouwblokken.
Вътрешен идентификатор: PPP1BL-80/6017/2026/049
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 79000000 Бизнес услуги: право, маркетинг, консултиране, набиране на персонал, печат и охрана
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: 2026/049_1
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: PPP1BL-80/6017/2026/049
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 79000000 Obchodní služby: právní, marketingové, poradenské služby, nábor zaměstnanců, tiskařské a bezpečnostní služby
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 2026/049_1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: PPP1BL-80/6017/2026/049
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79000000 Forretningstjenesteydelser: forskrifter, markedsføring, rådgivning, rekruttering, trykning og sikkerhed
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 2026/049_1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: PPP1BL-80/6017/2026/049
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/049_1
Internal identifier: PPP1BL-80/6017/2026/049
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79000000 Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026/049_1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PPP1BL-80/6017/2026/049
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79000000 Servicios a empresas: legislación, mercadotecnia, asesoría, selección de personal, imprenta y seguridad
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 2026/049_1
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 79000000 Õigus-, turundus-, nõustamis-, värbamis-, trüki- ja turvaalased kommertsteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 2026/049_1
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: PPP1BL-80/6017/2026/049
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79000000 Liike-elämän palvelut: laki, markkinointi, neuvonta, työhönotto, painatus ja turvallisuus
Sisäinen tunniste: 2026/049_1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: PPP1BL-80/6017/2026/049
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 79000000 Services aux entreprises: droit, marketing, conseil, recrutement, impression et sécurité
Identifiant interne: 2026/049_1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: PPP1BL-80/6017/2026/049
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 2026/049_1
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 2026/049_1
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 79000000 Servizi per le imprese: servizi giuridici, di marketing, di consulenza, di reclutamento, di stampa e di sicurezza
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 2026/049_1
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: PPP1BL-80/6017/2026/049
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79000000 Verslo paslaugos: teisinės, rinkodaros, konsultavimo, įdarbinimo, spausdinimo ir apsaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 2026/049_1
Iekšējais identifikators: PPP1BL-80/6017/2026/049
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79000000 Uzņēmējdarbības pakalpojumi: tiesības, tirgzinība, konsultēšana, darbinieku vervēšana, iespiešana un drošība
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 2026/049_1
Interne identificatiecode: PPP1BL-80/6017/2026/049
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026/049_1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 79000000 Serviços a empresas: direito, comercialização, consultoria, recrutamento, impressão e segurança
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 79000000 Podnikateľské služby: právo, marketing, konzultácie, nábor pracovníkov, tlačiarenské a bezpečnostné služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 2026/049_1
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: PPP1BL-80/6017/2026/049
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79000000 Poslovne storitve: pravo, trženje, svetovanje, zaposlovanje, tiskanje in varnost
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 2026/049_1