2. Процедура
Процедура
Заглавие: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 51η/2026 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «Καυσίμων»,
Описание: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 51η/2026 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «Καυσίμων», δηλαδή : Πετρελαίου Θέρμανσης CPV:09135100-5, για την κάλυψη των αναγκών του Γενικού Νοσοκομείου Χαλκιδικής, του Ψυχιατρικού Ξενώνα, της Μονάδας Τεχνητού Νεφρού και του ΚΕ.Φ.ΙΑ.Π, Πετρελαίου Κίνησης CPV:09134100-8 για την γεννήτρια παροχής ρεύματος, κάλυψη διαφόρων αναγκών θέρμανσης ( σε περιόδους μη διάθεσης πετρελαίου Θέρμανσης ) αλλά και για την κίνηση των οχημάτων και Βενζίνης Αμόλυβδης 95 Οκτανίων CPV:09132100-4 για την κίνηση των οχημάτων του Νοσοκομείου και του ΚΕ.Φ.ΙΑ.Π, χρονικής διάρκειας ενός έτους (12 μήνες) με δικαίωμα προαίρεσης για ακόμη ένα έτος με τους ίδιους όρους και το ίδιο ποσό.
Вътрешен идентификатор: 500082
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «Καυσίμων»
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 09100000 Горива
Допълнителна класификация (cpv): 09135100 Гориво за отопление, 09134100 Дизелово масло, 09132100 Безоловен бензин
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 51η/2026 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «Καυσίμων»
Описание: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια Καυσίμων CPV:09100000-0, δηλαδή : Πετρελαίου Θέρμανσης CPV:09135100-5 για την κάλυψη των αναγκών του Γενικού Νοσοκομείου Χαλκιδικής, του Ψυχιατρικού Ξενώνα, της Μονάδας Τεχνητού Νεφρού και του ΚΕ.Φ.ΙΑ.Π, Πετρελαίου Κίνησης CPV:09134100-8 για την γεννήτρια παροχής ρεύματος, κάλυψη διαφόρων αναγκών θέρμανσης ( σε περιόδους μη διάθεσης πετρελαίου Θέρμανσης ) αλλά και για την κίνηση των οχημάτων και Βενζίνης Αμόλυβδης 95 Οκτανίων CPV:09132100-4 για την κίνηση των οχημάτων του Νοσοκομείου και του ΚΕ.Φ.ΙΑ.Π, χρονικής διάρκειας ενός έτους (12 μήνες) με δικαίωμα προαίρεσης για ακόμη ένα έτος με τους ίδιους όρους και το ίδιο ποσό. Προσφορές υποβάλλονται για το σύνολο της υπό ανάθεση προμήθειας ή για ορισμένο/α μόνο από τα ζητούμενα είδη.
Вътрешен идентификатор: ΑΡ. ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 51Η/2026
Количество: 458 280 литра
Варианти:
Описание на опциите: Χρονικής διάρκειας ενός έτους (12 μήνες) με δικαίωμα προαίρεσης για ακόμη ένα έτος με τους ίδιους όρους και το ίδιο ποσό.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 500082
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 09100000 Paliva
Další klasifikace (cpv): 09135100 Topné oleje, 09134100 Naftový olej, 09132100 Bezolovnatý automobilový benzin
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: ΑΡ. ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 51Η/2026
Množství: 458 280 litry
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 500082
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 09100000 Brændselsstoffer
Supplerende klassifikation (cpv): 09135100 Fyringsolie, 09134100 Dieselolie, 09132100 Blyfri benzin
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: ΑΡ. ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 51Η/2026
Mængde: 458 280 liter
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 500082
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09135100 Heizöl, 09134100 Dieselöl, 09132100 Bleifreies Benzin
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ΑΡ. ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 51Η/2026
Menge: 458 280 Liter
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 500082
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 09100000 Καύσιμα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 09135100 Πετρέλαιο θέρμανσης, 09134100 Πετρέλαιο ντίζελ, 09132100 Αμόλυβδη βενζίνη
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΑΡ. ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 51Η/2026
Ποσότητα: 458 280 λίτρα
Επιλογές:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 500082
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 09100000 Kütused
Täiendav liigitus (cpv): 09135100 Kütteõlid, 09134100 Diisliõli, 09132100 Pliivaba bensiin
5. Osa
Osa: LOT-0001
Kogus: 458 280 liitrit
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 500082
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09100000 Polttoaineet
Lisäluokitus (cpv): 09135100 Lämmitysöljy, 09134100 Dieselöljy, 09132100 Lyijytön bensiini
Sisäinen tunniste: ΑΡ. ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 51Η/2026
Määrä: 458 280 litraa
Optiot:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 500082
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 09100000 Goriva
Dodatna klasifikacija (cpv): 09135100 Ulje za loženje, 09134100 Dizelsko ulje, 09132100 Bezolovni benzin
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: ΑΡ. ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 51Η/2026
Količina: 458 280 litara
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 500082
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 09100000 Tüzelőanyagok
További osztályozás (cpv): 09135100 Fűtőolaj, 09134100 Dízelolaj, 09132100 Ólmozatlan benzin
5. Rész
Rész: LOT-0001
Mennyiség: 458 280 liter
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 500082
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 09100000 Combustibili
Classificazione aggiuntiva (cpv): 09135100 Gasolio per riscaldamento, 09134100 Carburante diesel, 09132100 Benzina senza piombo
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: ΑΡ. ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 51Η/2026
Quantità: 458 280 litri
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 500082
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09100000 Kuras
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 09135100 Krosnių kuras, 09134100 Dyzelinė alyva, 09132100 Bešvinis benzinas
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: ΑΡ. ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 51Η/2026
Kiekis: 458 280 litrai
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: 500082
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09100000 Degvielas
Papildu klasifikācija (cpv): 09135100 Kurināmās eļļas, 09134100 Dīzeļeļļa, 09132100 Bezsvina benzīns
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: ΑΡ. ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 51Η/2026
Daudzums: 458 280 litri
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 500082
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 09100000 Fjuwil
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 09135100 Żjut tas-sħana, 09134100 Żejt tad-diesel, 09132100 Petrol mingħajr ċomb
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: ΑΡ. ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 51Η/2026
Kwantità: 458 280 litri
Għażliet:
Interne identificatiecode: 500082
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09100000 Brandstoffen
Aanvullende classificatie (cpv): 09135100 Stookolie, 09134100 Dieselolie, 09132100 Loodvrije benzine
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: ΑΡ. ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 51Η/2026
Hoeveelheid: 458 280 liter
Opties:
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 500082
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 09100000 Combustíveis
Classificação adicional (cpv): 09135100 Combustível para aquecimento, 09134100 Gasóleo, 09132100 Gasolina sem chumbo
5. Lote
Lote: LOT-0001
Quantidade: 458 280 litros
Opções:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 500082
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 09100000 Combustibili
Clasificare suplimentară (cpv): 09135100 Păcură pentru încălzirea locuinţelor, 09134100 Ulei Diesel, 09132100 Benzină fără plumb
5. Lot
Lot: LOT-0001
Cantitate: 458 280 litri
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 500082
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 09100000 Palivá
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 09135100 Vykurovací olej, 09134100 Motorová nafta, 09132100 Bezolovnatý benzín
5. Časť
Časť: LOT-0001
Množstvo: 458 280 litre
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 500082
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09100000 Goriva
Dodatna klasifikacija (cpv): 09135100 Kurilno olje, 09134100 Dizelsko olje, 09132100 Neosvinčeni motorni bencin
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: ΑΡ. ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 51Η/2026
Količina: 458 280 litre