462907-2026 - Състезателна процедура
България – Медицински консумативи – Периодична доставка на специализирани и общи медицински изделия и консумативи за нуждите на ВМА и подчинените й структури
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеПериодична доставка на специализирани и общи медицински изделия и консумативи за нуждите на ВМА и подчинените й структури
ОписаниеПериодична доставка на специализирани и общи медицински изделия и консумативи за нуждите на ВМА и подчинените й структури. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2.
Вътрешен идентификатор588953
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
Допълнителна класификация (cpv): 24455000 Дезинфектанти, 33631600 Антисептични средства и дезинфектанти
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеПрепарати за първично почистване и високостепенна дезинфекция на медицински инструментариум изработен от неръждаема стомана и пластмаса
ОписаниеПериодична доставка на препарати за първично почистване и високостепенна дезинфекция на медицински инструментариум изработен от неръждаема стомана и пластмаса за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 2 номенклатурни реда. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни реда – 5000 л., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор588958
Допълнителна класификация (cpv): 24455000 Дезинфектанти
Варианти
Описание на опциитеВ случай, че през 24-месечния период на действие на договора не е достигната стойността на същия, Възложителят си запазва правото, при необходимост от продължаване на доставките, да удължи срока до 6 м. на сключения договор в рамките на първоначалния обем и стойност. Срокът на удължаването на договора може да бъде до 6 (шест) месеца или до достигане на неусвоения финансов ресурс, т.е. до достигане на стойността на договора, в зависимост от това кое от двете събития настъпи по-рано. Условията, при които влиза в сила опцията, са заложени в проекта на договор. В прогнозната стойност на обособената позиция е включена и предвидената опция.
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеБързи и потвърдителни тестове за паразитология и вирусология
ОписаниеПериодична доставка на бързи и потвърдителни тестове за паразитология и вирусология за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 9 номенклатурни реда. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни реда – 189 оп., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор588963
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеСтерилни ендотрахеални тръби без латекс - индивидуално пакетирани
ОписаниеПериодична доставка на стерилни ендотрахеални тръби без латекс - индивидуално пакетирани, за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 9 номенклатурни реда. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни реда – 8315 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор588964
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеКатетри за централен венозен достъп и сетове по Селдингер
ОписаниеПериодична доставка на катетри за централен венозен достъп и сетове по Селдингер, за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 13 номенклатурни реда. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни реда – 4900 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор588966
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеУретрални стентове с хидрофилно покритие, нефростомни сетове и нитинолов екстрактор за отстраняване на камъни
ОписаниеПериодична доставка на уретрални стентове с хидрофилно покритие, нефростомни сетове и нитинолов екстрактор за отстраняване на камъни, за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 29 номенклатурни реда. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни реда – 4620 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор588968
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеЕлектрохирургични ръкохватки и биполярни пинсети
ОписаниеПериодична доставка на електрохирургични ръкохватки и биполярни пинсети, за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 22 номенклатурни реда. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни реда – 3388 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор588970
Обособена позицияLOT-0007
ЗаглавиеГел-карти за имунохематологична диагностика за апарат WADIANA
ОписаниеПериодична доставка на гел-карти за имунохематологична диагностика за апарат WADIANA, за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 38 номенклатурни реда. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни реда – 45202 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор588971
Обособена позицияLOT-0008
ЗаглавиеТестове за качествено откриване на вируси чрез молекулярна диагностика - изотермична амплификационна технология на нуклеинова киселина за апарат ID NOW
ОписаниеПериодична доставка на тестове за качествено откриване на вируси чрез молекулярна диагностика - изотермична амплификационна технология на нуклеинова киселина за апарат ID NOW, за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 4 номенклатурни реда. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни реда – 137 оп., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор588973
Обособена позицияLOT-0009
ЗаглавиеКонсумативи и реактиви за поточен цитометър FACSCanto II
ОписаниеПериодична доставка на консумативи и реактиви за поточен цитометър FACSCanto II, за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 386 номенклатурни реда. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни реда – 429 оп., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор588974
Обособена позицияLOT-0010
ЗаглавиеПрепарати за почистване и дезинфекция на медицинска техника, перфузори, инфузионни помпи и повърхности
ОписаниеПериодична доставка на препарати за почистване и дезинфекция на медицинска техника, перфузори, инфузионни помпи и повърхности, за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 8 номенклатурни реда. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни реда – 16000 л./бр./оп., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор588975
Обособена позицияLOT-0011
ЗаглавиеМедицински изделия и консумативи за стерилизация, съвместими с контейнери на Aesculap/Primeline и Primeline PRO
ОписаниеПериодична доставка на медицински изделия и консумативи за стерилизация, съвместими с контейнери на Aesculap/Primeline и Primeline PRO, за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 26 номенклатурни реда. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни реда – 890 бр./оп., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор588977
Обособена позицияLOT-0012
ЗаглавиеПрепарати за ръчно почистване и студена химическа стерилизация на хирургичен инстументариум
ОписаниеПериодична доставка на препарати за ръчно почистване и студена химическа стерилизация на хирургичен инстументариум, за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 6 номенклатурни реда. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни реда – 8000 л./оп./кг., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор588980
Обособена позицияLOT-0013
ЗаглавиеПрепарати за хигиенна и хирургична дезинфекция на ръце и аксесоари за препаратите
ОписаниеПериодична доставка на препарати за хигиенна и хирургична дезинфекция на ръце и аксесоари за препаратите, за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 7 номенклатурни реда. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни реда – 7900 л./бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор588982
Обособена позицияLOT-0014
ЗаглавиеПрепарати за деконтаминация на кожа и лигавици
ОписаниеПериодична доставка на препарати за деконтаминация на кожа и лигавици, за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 12 номенклатурни реда. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни реда – 12000 л./оп., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор588983
Обособена позицияLOT-0015
ЗаглавиеПрепарати за дезинфекция на кожа преди хирургични манипулации, без съдържание на йод и на базата на хлорхексидин
ОписаниеПериодична доставка на препарати за дезинфекция на кожа преди хирургични манипулации, без съдържание на йод и на базата на хлорхексидин, за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 7 номенклатурни реда. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни реда – 6500 л./оп., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор588986
Обособена позицияLOT-0016
ЗаглавиеПрепарати за машинно приложение за почистване на инструменти, термолабилни материали и санитарни съдове
ОписаниеПериодична доставка на препарати за машинно приложение за почистване на инструменти, термолабилни материали и санитарни съдове, за нуждите на ВМА и подчинените й структури, обособени в 3 номенклатурни реда. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатурни реда – 1050 л., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1. Видовете продукти, предмет на тази обществена поръчка, трябва да се доставят и разтоварват от изпълнителя, в склад на Възложителя, на следнитe адреси: МБАЛ – София – гр. София 1606, ул. "Св. Г. Софийски" № 3; МБАЛ – Варна – гр. Варна 9010, ул. "Христо Смирненски" № 3; МБАЛ – Пловдив – гр. Пловдив 4000, ул. "Христо Ботев" № 81; МБАЛ – Плевен – гр. Плевен 5800, ул. "Георги Кочев" № 6; МБАЛ – Сливен – гр. Сливен 8800, ул. "Пушкин" № 2. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор588988
462907-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID588953
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
Supplerende klassifikation (cpv): 24455000 Desinfektionsmidler, 33631600 Antiseptika og desinficerende midler
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern ID588958
Supplerende klassifikation (cpv): 24455000 Desinfektionsmidler
Valgmuligheder
DelkontraktLOT-0002
Intern ID588963
DelkontraktLOT-0003
Intern ID588964
DelkontraktLOT-0004
Intern ID588966
DelkontraktLOT-0005
Intern ID588968
DelkontraktLOT-0006
Intern ID588970
DelkontraktLOT-0007
Intern ID588971
DelkontraktLOT-0008
Intern ID588973
DelkontraktLOT-0009
Intern ID588974
DelkontraktLOT-0010
Intern ID588975
DelkontraktLOT-0011
Intern ID588977
DelkontraktLOT-0012
Intern ID588980
DelkontraktLOT-0013
Intern ID588982
DelkontraktLOT-0014
Intern ID588983
DelkontraktLOT-0015
Intern ID588986
DelkontraktLOT-0016
Intern ID588988
462907-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό588953
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 24455000 Απολυμαντικά, 33631600 Αντισηπτικά και απολυμαντικά
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό588958
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 24455000 Απολυμαντικά
Επιλογές
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό588963
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό588964
ΠαρτίδαLOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό588966
ΠαρτίδαLOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό588968
ΠαρτίδαLOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό588970
ΠαρτίδαLOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό588971
ΠαρτίδαLOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό588973
ΠαρτίδαLOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό588974
ΠαρτίδαLOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό588975
ΠαρτίδαLOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό588977
ΠαρτίδαLOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό588980
ΠαρτίδαLOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό588982
ΠαρτίδαLOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό588983
ΠαρτίδαLOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό588986
ΠαρτίδαLOT-0016
Εσωτερικό αναγνωριστικό588988
462907-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno588953
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
Clasificación adicional (cpv): 24455000 Desinfectantes, 33631600 Antisépticos y desinfectantes
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno588958
Clasificación adicional (cpv): 24455000 Desinfectantes
Opciones
LoteLOT-0002
Identificador interno588963
LoteLOT-0003
Identificador interno588964
LoteLOT-0004
Identificador interno588966
LoteLOT-0005
Identificador interno588968
LoteLOT-0006
Identificador interno588970
LoteLOT-0007
Identificador interno588971
LoteLOT-0008
Identificador interno588973
LoteLOT-0009
Identificador interno588974
LoteLOT-0010
Identificador interno588975
LoteLOT-0011
Identificador interno588977
LoteLOT-0012
Identificador interno588980
LoteLOT-0013
Identificador interno588982
LoteLOT-0014
Identificador interno588983
LoteLOT-0015
Identificador interno588986
LoteLOT-0016
Identificador interno588988
462907-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus588953
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
Täiendav liigitus (cpv): 24455000 Desinfitseerivad vahendid, 33631600 Antiseptikumid ja desinfektandid
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus588958
Täiendav liigitus (cpv): 24455000 Desinfitseerivad vahendid
Täiendavad hankevõimalused
OsaLOT-0002
Sisemine tunnus588963
OsaLOT-0003
Sisemine tunnus588964
OsaLOT-0004
Sisemine tunnus588966
OsaLOT-0005
Sisemine tunnus588968
OsaLOT-0006
Sisemine tunnus588970
OsaLOT-0007
Sisemine tunnus588971
OsaLOT-0008
Sisemine tunnus588973
OsaLOT-0009
Sisemine tunnus588974
OsaLOT-0010
Sisemine tunnus588975
OsaLOT-0011
Sisemine tunnus588977
OsaLOT-0012
Sisemine tunnus588980
OsaLOT-0013
Sisemine tunnus588982
OsaLOT-0014
Sisemine tunnus588983
OsaLOT-0015
Sisemine tunnus588986
OsaLOT-0016
Sisemine tunnus588988
462907-2026 - Kilpailu
Bulgaria – Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet – Периодична доставка на специализирани и общи медицински изделия и консумативи за нуждите на ВМА и подчинените й структури
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste588953
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 24455000 Desinfiointiaineet, 33631600 Antiseptit ja desinfektioaineet
Sisäinen tunniste588958
Lisäluokitus (cpv): 24455000 Desinfiointiaineet
Optiot
Sisäinen tunniste588963
Sisäinen tunniste588964
Sisäinen tunniste588966
Sisäinen tunniste588968
Sisäinen tunniste588970
Sisäinen tunniste588971
Sisäinen tunniste588973
Sisäinen tunniste588974
Sisäinen tunniste588975
Sisäinen tunniste588977
Sisäinen tunniste588980
Sisäinen tunniste588982
Sisäinen tunniste588983
Sisäinen tunniste588986
Sisäinen tunniste588988
462907-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne588953
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33140000 Consommables médicaux
Nomenclature complémentaire (cpv): 24455000 Désinfectants, 33631600 Antiseptiques et désinfectants
5. Lot
LotLOT-0001
Identifiant interne588958
Nomenclature complémentaire (cpv): 24455000 Désinfectants
Options
LotLOT-0002
Identifiant interne588963
LotLOT-0003
Identifiant interne588964
LotLOT-0004
Identifiant interne588966
LotLOT-0005
Identifiant interne588968
LotLOT-0006
Identifiant interne588970
LotLOT-0007
Identifiant interne588971
LotLOT-0008
Identifiant interne588973
LotLOT-0009
Identifiant interne588974
LotLOT-0010
Identifiant interne588975
LotLOT-0011
Identifiant interne588977
LotLOT-0012
Identifiant interne588980
LotLOT-0013
Identifiant interne588982
LotLOT-0014
Identifiant interne588983
LotLOT-0015
Identifiant interne588986
LotLOT-0016
Identifiant interne588988
462907-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach588953
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33140000 Medical consumables
Aicmiú breise (cpv): 24455000 Disinfectants, 33631600 Antiseptics and disinfectants
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach588958
Aicmiú breise (cpv): 24455000 Disinfectants
Roghanna
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánach588963
LuchtógLOT-0003
Aitheantóir inmheánach588964
LuchtógLOT-0004
Aitheantóir inmheánach588966
LuchtógLOT-0005
Aitheantóir inmheánach588968
LuchtógLOT-0006
Aitheantóir inmheánach588970
LuchtógLOT-0007
Aitheantóir inmheánach588971
LuchtógLOT-0008
Aitheantóir inmheánach588973
LuchtógLOT-0009
Aitheantóir inmheánach588974
LuchtógLOT-0010
Aitheantóir inmheánach588975
LuchtógLOT-0011
Aitheantóir inmheánach588977
LuchtógLOT-0012
Aitheantóir inmheánach588980
LuchtógLOT-0013
Aitheantóir inmheánach588982
LuchtógLOT-0014
Aitheantóir inmheánach588983
LuchtógLOT-0015
Aitheantóir inmheánach588986
LuchtógLOT-0016
Aitheantóir inmheánach588988
462907-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka588953
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
Dodatna klasifikacija (cpv): 24455000 Dezinficijensi, 33631600 Antiseptici i dezinficijensi
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka588958
Dodatna klasifikacija (cpv): 24455000 Dezinficijensi
Opcije
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka588963
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznaka588964
GrupaLOT-0004
Interna identifikacijska oznaka588966
GrupaLOT-0005
Interna identifikacijska oznaka588968
GrupaLOT-0006
Interna identifikacijska oznaka588970
GrupaLOT-0007
Interna identifikacijska oznaka588971
GrupaLOT-0008
Interna identifikacijska oznaka588973
GrupaLOT-0009
Interna identifikacijska oznaka588974
GrupaLOT-0010
Interna identifikacijska oznaka588975
GrupaLOT-0011
Interna identifikacijska oznaka588977
GrupaLOT-0012
Interna identifikacijska oznaka588980
GrupaLOT-0013
Interna identifikacijska oznaka588982
GrupaLOT-0014
Interna identifikacijska oznaka588983
GrupaLOT-0015
Interna identifikacijska oznaka588986
GrupaLOT-0016
Interna identifikacijska oznaka588988
462907-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító588953
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
További osztályozás (cpv): 24455000 Fertőtlenítők, 33631600 Antiszeptikumok és fertőtlenítő szerek
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosító588958
További osztályozás (cpv): 24455000 Fertőtlenítők
Opciók
RészLOT-0002
Belső azonosító588963
RészLOT-0003
Belső azonosító588964
RészLOT-0004
Belső azonosító588966
RészLOT-0005
Belső azonosító588968
RészLOT-0006
Belső azonosító588970
RészLOT-0007
Belső azonosító588971
RészLOT-0008
Belső azonosító588973
RészLOT-0009
Belső azonosító588974
RészLOT-0010
Belső azonosító588975
RészLOT-0011
Belső azonosító588977
RészLOT-0012
Belső azonosító588980
RészLOT-0013
Belső azonosító588982
RészLOT-0014
Belső azonosító588983
RészLOT-0015
Belső azonosító588986
RészLOT-0016
Belső azonosító588988
462907-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno588953
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33140000 Materiali medici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 24455000 Disinfettanti, 33631600 Antisettici e disinfettanti
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno588958
Classificazione aggiuntiva (cpv): 24455000 Disinfettanti
Opzioni
LottoLOT-0002
Identificativo interno588963
LottoLOT-0003
Identificativo interno588964
LottoLOT-0004
Identificativo interno588966
LottoLOT-0005
Identificativo interno588968
LottoLOT-0006
Identificativo interno588970
LottoLOT-0007
Identificativo interno588971
LottoLOT-0008
Identificativo interno588973
LottoLOT-0009
Identificativo interno588974
LottoLOT-0010
Identificativo interno588975
LottoLOT-0011
Identificativo interno588977
LottoLOT-0012
Identificativo interno588980
LottoLOT-0013
Identificativo interno588982
LottoLOT-0014
Identificativo interno588983
LottoLOT-0015
Identificativo interno588986
LottoLOT-0016
Identificativo interno588988
462907-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius588953
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 24455000 Dezinfekcijos priemonės, 33631600 Antiseptikai ir dezinfekuojančiosios medžiagos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius588958
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 24455000 Dezinfekcijos priemonės
Pasirinkimo galimybės
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatorius588963
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatorius588964
Pirkimo dalisLOT-0004
Vidaus identifikatorius588966
Pirkimo dalisLOT-0005
Vidaus identifikatorius588968
Pirkimo dalisLOT-0006
Vidaus identifikatorius588970
Pirkimo dalisLOT-0007
Vidaus identifikatorius588971
Pirkimo dalisLOT-0008
Vidaus identifikatorius588973
Pirkimo dalisLOT-0009
Vidaus identifikatorius588974
Pirkimo dalisLOT-0010
Vidaus identifikatorius588975
Pirkimo dalisLOT-0011
Vidaus identifikatorius588977
Pirkimo dalisLOT-0012
Vidaus identifikatorius588980
Pirkimo dalisLOT-0013
Vidaus identifikatorius588982
Pirkimo dalisLOT-0014
Vidaus identifikatorius588983
Pirkimo dalisLOT-0015
Vidaus identifikatorius588986
Pirkimo dalisLOT-0016
Vidaus identifikatorius588988
462907-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern588953
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 24455000 Disinfettant, 33631600 Antisettiċi u disinfettanti
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur intern588958
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 24455000 Disinfettant
Għażliet
LottLOT-0002
Identifikatur intern588963
LottLOT-0003
Identifikatur intern588964
LottLOT-0004
Identifikatur intern588966
LottLOT-0005
Identifikatur intern588968
LottLOT-0006
Identifikatur intern588970
LottLOT-0007
Identifikatur intern588971
LottLOT-0008
Identifikatur intern588973
LottLOT-0009
Identifikatur intern588974
LottLOT-0010
Identifikatur intern588975
LottLOT-0011
Identifikatur intern588977
LottLOT-0012
Identifikatur intern588980
LottLOT-0013
Identifikatur intern588982
LottLOT-0014
Identifikatur intern588983
LottLOT-0015
Identifikatur intern588986
LottLOT-0016
Identifikatur intern588988
462907-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode588953
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
Aanvullende classificatie (cpv): 24455000 Ontsmettingsmiddelen, 33631600 Antiseptica en desinfecteermiddelen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode588958
Aanvullende classificatie (cpv): 24455000 Ontsmettingsmiddelen
Opties
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode588963
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecode588964
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecode588966
PerceelLOT-0005
Interne identificatiecode588968
PerceelLOT-0006
Interne identificatiecode588970
PerceelLOT-0007
Interne identificatiecode588971
PerceelLOT-0008
Interne identificatiecode588973
PerceelLOT-0009
Interne identificatiecode588974
PerceelLOT-0010
Interne identificatiecode588975
PerceelLOT-0011
Interne identificatiecode588977
PerceelLOT-0012
Interne identificatiecode588980
PerceelLOT-0013
Interne identificatiecode588982
PerceelLOT-0014
Interne identificatiecode588983
PerceelLOT-0015
Interne identificatiecode588986
PerceelLOT-0016
Interne identificatiecode588988
462907-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikator588953
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 24455000 Środki odkażające, 33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator588958
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 24455000 Środki odkażające
Opcje
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikator588963
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikator588964
Część zamówieniaLOT-0004
Wewnętrzny identyfikator588966
Część zamówieniaLOT-0005
Wewnętrzny identyfikator588968
Część zamówieniaLOT-0006
Wewnętrzny identyfikator588970
Część zamówieniaLOT-0007
Wewnętrzny identyfikator588971
Część zamówieniaLOT-0008
Wewnętrzny identyfikator588973
Część zamówieniaLOT-0009
Wewnętrzny identyfikator588974
Część zamówieniaLOT-0010
Wewnętrzny identyfikator588975
Część zamówieniaLOT-0011
Wewnętrzny identyfikator588977
Część zamówieniaLOT-0012
Wewnętrzny identyfikator588980
Część zamówieniaLOT-0013
Wewnętrzny identyfikator588982
Część zamówieniaLOT-0014
Wewnętrzny identyfikator588983
Część zamówieniaLOT-0015
Wewnętrzny identyfikator588986
Część zamówieniaLOT-0016
Wewnętrzny identyfikator588988
462907-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Classificação adicional (cpv): 24455000 Desinfectantes, 33631600 Anti-sépticos e desinfectantes
Opções
462907-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern588953
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
Clasificare suplimentară (cpv): 24455000 Dezinfectanţi, 33631600 Antiseptice şi dezinfectante
Identificator intern588958
Clasificare suplimentară (cpv): 24455000 Dezinfectanţi
Opțiuni
Identificator intern588963
Identificator intern588964
Identificator intern588966
Identificator intern588968
Identificator intern588970
Identificator intern588971
Identificator intern588973
Identificator intern588974
Identificator intern588975
Identificator intern588977
Identificator intern588980
Identificator intern588982
Identificator intern588983
Identificator intern588986
Identificator intern588988
462907-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor588953
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 24455000 Dezinfekčné prostriedky, 33631600 Antiseptiká a dezinfekčné prostriedky
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátor588958
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 24455000 Dezinfekčné prostriedky
Možnosti
ČasťLOT-0002
Interný identifikátor588963
ČasťLOT-0003
Interný identifikátor588964
ČasťLOT-0004
Interný identifikátor588966
ČasťLOT-0005
Interný identifikátor588968
ČasťLOT-0006
Interný identifikátor588970
ČasťLOT-0007
Interný identifikátor588971
ČasťLOT-0008
Interný identifikátor588973
ČasťLOT-0009
Interný identifikátor588974
ČasťLOT-0010
Interný identifikátor588975
ČasťLOT-0011
Interný identifikátor588977
ČasťLOT-0012
Interný identifikátor588980
ČasťLOT-0013
Interný identifikátor588982
ČasťLOT-0014
Interný identifikátor588983
ČasťLOT-0015
Interný identifikátor588986
ČasťLOT-0016
Interný identifikátor588988
462907-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare588953
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 24455000 Desinfektionsmedel, 33631600 Antiseptika och desinfektionsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare588958
Ytterligare klassificering (cpv): 24455000 Desinfektionsmedel
Optioner
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierare588963
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierare588964
Del (anbudsområde)LOT-0004
Intern identifierare588966
Del (anbudsområde)LOT-0005
Intern identifierare588968
Del (anbudsområde)LOT-0006
Intern identifierare588970
Del (anbudsområde)LOT-0007
Intern identifierare588971
Del (anbudsområde)LOT-0008
Intern identifierare588973
Del (anbudsområde)LOT-0009
Intern identifierare588974
Del (anbudsområde)LOT-0010
Intern identifierare588975
Del (anbudsområde)LOT-0011
Intern identifierare588977
Del (anbudsområde)LOT-0012
Intern identifierare588980
Del (anbudsområde)LOT-0013
Intern identifierare588982
Del (anbudsområde)LOT-0014
Intern identifierare588983
Del (anbudsområde)LOT-0015
Intern identifierare588986
Del (anbudsområde)LOT-0016
Intern identifierare588988