2. Процедура
Процедура
Заглавие: Świadczenie usług pomocy informatycznej dla pracowników MSZ w ramach Centrum Wsparcia Technicznego
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego wsparcia dla usług IT dostarczanych przez Biuro Informatyki i Telekomunikacji dla pracowników Zamawiającego. 2. Usługi świadczone będą dla pracowników Zamawiającego w trybie 365/7/24 (365 dni w roku, przez 7 dni w tygodniu i przez 24 godziny na dobę). 3. Wykonawca będzie odpowiedzialny za eksploatację powierzonego sprzętu oraz wyposażenia. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej OPZ) - załącznik nr 1 do SWZ.
Предишно обявление: 368678-2026
Предишно обявление: 414351-2026
Вътрешен идентификатор: BP.260.21.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 72611000 Услуги по оказване на техническа помощ в областта на компютърните системи
Допълнителна класификация (cpv): 30236000 Различни видове компютърен хардуер
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: Zamawiający nie przewiduje skorzystania ze wznowień. Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji.
2. Řízení
Řízení
Předchozí oznámení: 368678-2026
Předchozí oznámení: 414351-2026
Interní identifikátor: BP.260.21.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 72611000 Technická výpočetní podpora
Další klasifikace (cpv): 30236000 Různé počítačové vybavení
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Tidligere bekendtgørelse: 368678-2026
Tidligere bekendtgørelse: 414351-2026
Intern ID: BP.260.21.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72611000 Teknisk support i forbindelse med datamater
Supplerende klassifikation (cpv): 30236000 Øvrigt edb-udstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Vorherige Bekanntmachung: 368678-2026
Vorherige Bekanntmachung: 414351-2026
Interne Kennung: BP.260.21.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Previous notice: 368678-2026
Previous notice: 414351-2026
Internal identifier: BP.260.21.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72611000 Technical computer support services
Additional classification (cpv): 30236000 Miscellaneous computer equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Menetlus
Menetlus
Eelmine teade: 368678-2026
Eelmine teade: 414351-2026
Sisemine tunnus: BP.260.21.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 72611000 Arvuti tehnilised tugiteenused
Täiendav liigitus (cpv): 30236000 Mitmesugused arvutiseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Edellinen ilmoitus: 368678-2026
Edellinen ilmoitus: 414351-2026
Sisäinen tunniste: BP.260.21.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72611000 Tietokoneisiin liittyvät tekniset tukipalvelut
Lisäluokitus (cpv): 30236000 Erilaiset atk-laitteet
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Avis précédent: 368678-2026
Avis précédent: 414351-2026
Identifiant interne: BP.260.21.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 72611000 Services d'assistance technique informatique
Nomenclature complémentaire (cpv): 30236000 Matériel informatique divers
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An fógra roimhe seo: 368678-2026
An fógra roimhe seo: 414351-2026
Aitheantóir inmheánach: BP.260.21.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Prethodna obavijest: 368678-2026
Prethodna obavijest: 414351-2026
Interna identifikacijska oznaka: BP.260.21.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72611000 Usluge tehničke računalne potpore
Dodatna klasifikacija (cpv): 30236000 Razna računalna oprema
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
2. Procedura
Procedura
Avviso o bando precedente: 368678-2026
Avviso o bando precedente: 414351-2026
Identificativo interno: BP.260.21.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 72611000 Servizi di assistenza tecnica informatica
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30236000 Apparecchiatura informatica varia
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Ankstesnis skelbimas: 368678-2026
Ankstesnis skelbimas: 414351-2026
Vidaus identifikatorius: BP.260.21.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72611000 Techninės kompiuterių palaikymo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30236000 Įvairi kompiuterių įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
2. Proċedura
Proċedura
Avviż preċedenti: 368678-2026
Avviż preċedenti: 414351-2026
Identifikatur intern: BP.260.21.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72611000 Servizzi ta' appoġġ tekniku għall-kompjuter
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30236000 Apparat varju tal-kompjuter
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Poprzednie ogłoszenie: 368678-2026
Poprzednie ogłoszenie: 414351-2026
Wewnętrzny identyfikator: BP.260.21.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72611000 Usługi w zakresie wsparcia technicznego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30236000 Różny sprzęt komputerowy
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Anúncio anterior: 368678-2026
Anúncio anterior: 414351-2026
Identificador interno: BP.260.21.2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 72611000 Serviços de assistência técnica informática
Classificação adicional (cpv): 30236000 Equipamento informático diverso
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opções:
2. Procedură
Procedură
Anunț anterior: 368678-2026
Anunț anterior: 414351-2026
Identificator intern: BP.260.21.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 72611000 Servicii de asistenţă tehnică informatică
Clasificare suplimentară (cpv): 30236000 Diverse tipuri de echipamente computerizate
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Predchádzajúce oznámenie: 368678-2026
Predchádzajúce oznámenie: 414351-2026
Interný identifikátor: BP.260.21.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72611000 Technické počítačové podporné služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30236000 Rôzne počítačové vybavenie
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Predhodno obvestilo: 368678-2026
Predhodno obvestilo: 414351-2026
Notranji identifikator: BP.260.21.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72611000 Storitve tehnične računalniške podpore
Dodatna klasifikacija (cpv): 30236000 Razna računalniška oprema
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Föregående meddelande: 368678-2026
Föregående meddelande: 414351-2026
Intern identifierare: BP.260.21.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72611000 Tekniskt datastöd
Ytterligare klassificering (cpv): 30236000 Diverse datautrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner: